The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Мрачните коридори на кулите на замъка  Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Мрачните коридори на кулите на замъка  I_vote_lcap81%Мрачните коридори на кулите на замъка  I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Мрачните коридори на кулите на замъка  I_vote_lcap19%Мрачните коридори на кулите на замъка  I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Мрачните коридори на кулите на замъка  I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Мрачните коридори на кулите на замъка  I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Мрачните коридори на кулите на замъка  I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Мрачните коридори на кулите на замъка  I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Мрачните коридори на кулите на замъка  I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Мрачните коридори на кулите на замъка  I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Мрачните коридори на кулите на замъка  I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Мрачните коридори на кулите на замъка  I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Мрачните коридори на кулите на замъка  I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Мрачните коридори на кулите на замъка  I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Мрачните коридори на кулите на замъка  I_vote_lcapМрачните коридори на кулите на замъка  I_voting_barМрачните коридори на кулите на замъка  I_vote_rcap 
Саманта Такър
Мрачните коридори на кулите на замъка  I_vote_lcapМрачните коридори на кулите на замъка  I_voting_barМрачните коридори на кулите на замъка  I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Мрачните коридори на кулите на замъка  I_vote_lcapМрачните коридори на кулите на замъка  I_voting_barМрачните коридори на кулите на замъка  I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Мрачните коридори на кулите на замъка  I_vote_lcapМрачните коридори на кулите на замъка  I_voting_barМрачните коридори на кулите на замъка  I_vote_rcap 
Том Милс
Мрачните коридори на кулите на замъка  I_vote_lcapМрачните коридори на кулите на замъка  I_voting_barМрачните коридори на кулите на замъка  I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Мрачните коридори на кулите на замъка  I_vote_lcapМрачните коридори на кулите на замъка  I_voting_barМрачните коридори на кулите на замъка  I_vote_rcap 
Алекса Рен
Мрачните коридори на кулите на замъка  I_vote_lcapМрачните коридори на кулите на замъка  I_voting_barМрачните коридори на кулите на замъка  I_vote_rcap 
Selene
Мрачните коридори на кулите на замъка  I_vote_lcapМрачните коридори на кулите на замъка  I_voting_barМрачните коридори на кулите на замъка  I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Мрачните коридори на кулите на замъка  I_vote_lcapМрачните коридори на кулите на замъка  I_voting_barМрачните коридори на кулите на замъка  I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Мрачните коридори на кулите на замъка  I_vote_lcapМрачните коридори на кулите на замъка  I_voting_barМрачните коридори на кулите на замъка  I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Мрачните коридори на кулите на замъка

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

Мрачните коридори на кулите на замъка  Empty
ПисанеЗаглавие: Мрачните коридори на кулите на замъка    Мрачните коридори на кулите на замъка  I_icon_minitimeПон Май 23, 2011 5:49 pm

Мрачните коридори на кулите на замъка  Images?q=tbn:ANd9GcQ4_0StozUfu4ZPtC1dn3l7-CiaIuazCLTeXoM94jrUeqd-EVGH

За тези кули има легенда, че има проклятие, което хваща само вампирите. Обгръще душата им в мрак и ги прави зли. Те получават най-различни ужасяващи дарби.Понякога получават и дарби за лечение или нещо подобно, но много рядко...!
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

Мрачните коридори на кулите на замъка  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мрачните коридори на кулите на замъка    Мрачните коридори на кулите на замъка  I_icon_minitimeПон Май 23, 2011 6:24 pm

Бях чувала легенди за това място. Вампири като идвали Мрака поглящал душата им. Дарява ги с различни най-ужасяващи дарби. НО малко не ми се върваше. Тук не изглеждаше сташно, а приятно и уютно. Стени те бяха направени само от камъни и глина. По таван имаше интересни рисунки с битки. Имаше една която привлече вниманието ми. Едно момче на около 11 години тича от ... някаква...нещо като сянка с червени. очи. Както се бях загледала в картинката изведнъж оживя. Момчето тичаше ли тичаше... Изведнъж сянката го събори и раз0дра дрехите му и пи от кръвта му. Направи някакви странн белези на гърба му и го остави да лежи... Отърсих глава. Огледах се и продължих да вървя.
Изведняж с периферното си зрение мярнах някаква сянка. Обърнах се но не видях нищо. Огледах се, нямяше нищ. Боже превиждаха ми се какви ли не неща. Изведняж пак мернах сунката, но този път видях и червени очи. Почнах да тичам към стълбите...
Изведняж нещо ме събори на земята. Ударих си главата. Нещо заби зъбите си във врата ми. Раздра дрехте ми на тила и ръцете...
Когато се събудих на вън беше тъмно. Станах и се огледах нямаше никой, но аз хукнах към стълбите. Трябваше да се махна оттук.
Върнете се в началото Go down
Исабел Моргенстърн
Students
Students
Исабел Моргенстърн


Брой мнения : 41

Мрачните коридори на кулите на замъка  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мрачните коридори на кулите на замъка    Мрачните коридори на кулите на замъка  I_icon_minitimeВто Юни 28, 2011 10:21 am

Понякога си мислех, че единственото спокойно място беше в мен. Сега мисля точно обратното.
Вървях по коридорите и накрая се спрях до един прозорец. Прозорецът бее мръсен, целият в прах. Не се допрях до него, защото не исках да нацапам дрехите си.
Допрях се до стената, близо до съответния прозорец .
Чу се някакъв шум, но се направих на глуха и, че не го бях чула. Отново. Шума се повтори и аз погледнах от мястото, откъдето мислех, че идваше шумът. Не видях нищо. Беше тъмно, дори с няколко прозореца, които всъщност бяха прашни и самия прах не допускаше светлината навътре.
Усетих някакво движение, отново погледнах настрани. Нямаше абсолютно никого, но знаех, че не би трябвало да съм сама, при положение, че усещам присъствие. Нямаше аура. Нищо.
Писък.
Всички тези шумове, писъци сякаш бяха нещо нормално в коридорите, особено в този, а може би и в целия замък. Всичко ставаше все по-странно . Нормалният свят, от който идвах си беше много по-...нормален. Не, не беше нормален.
Отночо чувството, че някой присъства и , че е близо до мен.
Погледнах към завоя на коридора.
Върнете се в началото Go down
Катрин Блек
Students
Students
Катрин Блек


Брой мнения : 10

Мрачните коридори на кулите на замъка  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мрачните коридори на кулите на замъка    Мрачните коридори на кулите на замъка  I_icon_minitimeСря Авг 10, 2011 1:55 pm

Докато се разхождах без да знам къде отивам стигнах до това място. Толкова мрачно и зловещо. Започнах да стъпвам по-плахо и безшумно. Не знаех дали съм сама. Усещах присъствие, но всъщност нямаше никой. През цялото време докато ходех напред се оглеждах. Отвсякъде се чуваха писъци. Не можех да продължавам бавно за това забързвах все повече и повече докато накрая не започнах да тичам. Исках да спра и да разбера, защо всички отбягват това място, защо е така мистериозно, но краката ми не ми позволяваха да спра. Тичах с всичка сила. Накрая стигнах до края на коридора.
Застанах пред вратата поех си дълбоко дъх преди да побягна отново, но точно преди да отворя портата и да тръгна усетих някой да диша тежко зад мен. Не можех да помръдна. Стисках дръжката на вратата и не можех да премигна от ужас. Дишането продължаваше и за момент си помислих, че това нещо (каквото и да беше) се приближава към мен.
Накрая събрах сили и се завъртях възможно най-рязко. Когато погледнах напред нямаше нищо. Все едно нещото се беше изпарило. Не се поколебах още и бързо тръшнах вратата след себе си. Докато се отдалечавах не спирах да мисля за случилото се. Знаех, че е опасно, но много исках да се върна и да разбера повече.
Върнете се в началото Go down
Adam Conant
Students
Students
Adam Conant


Брой мнения : 47

Мрачните коридори на кулите на замъка  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мрачните коридори на кулите на замъка    Мрачните коридори на кулите на замъка  I_icon_minitimeЧет Ное 01, 2012 2:26 am

Не си падах по местата на които ходеха много хора. Предпочитах около мен да няма никога, затова и тръгнах към кулите. Още когато започнах да уча тук и намерих това място, прекарвах доста време тук. Така де, аз продължавам да си прекарвам времето тук, във всяка свободна минута.
Даже си бях взел и китарата, освен учебниците. Макар да беше много мрачно обичах да си пиша домашните тук, а първо щях да започна с това, преди да си композирам новата песен. Може би си губех времето с това, защото така или иначе никой никога нямаше да я чуе, е освен тези стени тук... Те знаеха много за мен, повече от всеки ученик или учител в това училище.
Написах си всичко за по малко от час, не обичах да се мотам дълго време с доклади и такива глупости. За какво ми беше това образование, като след като завърша... Всъщност и аз не бях наясно какво ще правя с живота си. Е да кажем, щеше да бъде нещо...
Взех китарата и както бях седнал и облегнал гръб назад свих единия си крак в коляното и минах с пръсти по струните, а после отново. Започнах да свиря една позната за мен песен със затворени очи. Отново се вживявах...

Върнете се в началото Go down
Елеонора
Students
Students
Елеонора


Брой мнения : 176

Мрачните коридори на кулите на замъка  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мрачните коридори на кулите на замъка    Мрачните коридори на кулите на замъка  I_icon_minitimeЧет Ное 01, 2012 9:35 am

Както всеки път, когато се преместя някъде, просто не можех да потисна любопитството си и да си остана на дупето, дори за пет минути. Бях тук само от няколко дена … може би две седмици и вече бях обиколила половината училище, като гледах да не излизам много през деня, защото за разлика от някои от учениците тук, аз изпитвах доста силно раздразнение от слънцето. Е .. слънчевите очила вършиха перфектна работа, но вечерта изглеждах като пребита от липсата на сън, затова и предпочитах да обикалям по коридорите след часовете.
Отворих поредната огромна врата, въвеждаща ме в някаква доста мрачна зала … или коридор, не можех да определя много добре. Типичния скърцащ звук при подобни врати липсваше, което нямаше как да не ме изненада, но какво пък … просто я затворих все така тихо, както я бях отворила и поех по дългия коридор. Вървях бавно, защото все още не можех да свикна с това, че виждам достатъчно добре на тъмното и винаги ме беше страх да не се пребия някъде … а може би се филмирах излишно, защото все пак имаше слабо осветление.
Нямаше как да не чуя, че някоя от кулите на замъка била обитавана от духове и единствения начин да разбера, дали по този начин големите плашеха новодошлите или наистина беше така, бе да обиколя всяка една от тях. Разбира се, не бях страхливка … ни най-малко. Бях си храбро момиче, което можеше да направи всичко … и което току що се разпищя … това май щеше да развали невероятната представа на хората за мен.
Нямаше как да не чуя приятния звън от китара, който идваше от някой от мрачните ъгли, но тъй като помещението беше повече от голямо, създаваше илюзията, че идва от всякъде. И като всеки идиот и аз се разпищях, докато не осъзнах, че музиката спря. Супер … сега духа знаеше, че съм тук и щеше да ме убие … няма що, преливах от смелост!
Огледах се уплашено, като се опитвах да преценя кое бе по-бързо – да се върна назад или да продължа напред. Бях минала повече от половината коридор и все пак, никога не можех да бъда сигурна, какво ме чакаше натам, затова понечих да побегна към вратата, от която бях влезнала, когато видях едно недоволно момче в сенките.
Нямаше как да не се смразя, но кожата му бе прекалено нормална, за да е някакъв си дух, а аз бях прекалено глупава, за да мога да оправя кашата си. И все пак се насилих да се усмихна, като вдигнах едната си ръка, за да му помахам лекичко, макар и да не бе кой знае колко далеч от мен.
- Здрасти – процедих с разтреперан глас и напълно се отчаях от себе си.


ПП. Sorry за лигавщините, ама това ми дойде на ум happy
Върнете се в началото Go down
Adam Conant
Students
Students
Adam Conant


Брой мнения : 47

Мрачните коридори на кулите на замъка  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мрачните коридори на кулите на замъка    Мрачните коридори на кулите на замъка  I_icon_minitimeЧет Ное 01, 2012 7:22 pm

Бях се улисал твърде много в музиката и наистина се стреснах когато чух писъка. Историите за духове държаха далеч от тук повечето ученици и малко бяха тези които се осмеляваха да прекрачат врата, зад която се намираше коридора. Някои обаче все пак се беше осмелил и беше дошъл тук. Друг беше въпроса, че се беше изпищял и беше стреснал и мен самия. За малко и аз да се извикам при нарушаването на музиката.
Вдигнах погледа си, който попадна на русо момиче което вече се усмихваше срамежливо и ми помаха. На мен ли махаше всъщност. Огледах се, но в коридора бяхме само двамата, освен ако тя не беше от онези които виждаха духовете обитаващи залата и не махаше на някой от тях. Поклатих леко глава и забих погледа си отново в китарата, като засвирих отново.
Беше някак странно като знаех че някои е тук и ме слуша, затова и отново спрях като погледнах към момичето. Бях отвикнал да разговарям. Всъщност не говорех ако не ме питаха нещо, ако това можеше да се нарече разговор.
- Здрасти... - Нямаше смисъл да се държа като някакъв пълен дебил. Момичето може би ме поздрави. Това, че не бях свикнал някой да го прави, не означаваше, че всеки ще ме подминава...
Усмихнах се мило, до колкото беше мила усмивката ми, не се усмихвах често и не знаех как изглежда. От това което видях до тук от нея разбрах няколко неща. Тя беше нова и беше изплашена.
- От кога си тук. - Гласът ми отекна в празното помещение, звучеше странен, но не и страшен, някак мелодичен.. - Имам предвид в училището...
Изясних въпроса си и отново сведох поглед към китарата в скута си. Не можех да гледам дълго момичето, започвах да се притеснявам.
Върнете се в началото Go down
Елеонора
Students
Students
Елеонора


Брой мнения : 176

Мрачните коридори на кулите на замъка  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мрачните коридори на кулите на замъка    Мрачните коридори на кулите на замъка  I_icon_minitimeСъб Ное 03, 2012 9:14 pm

В началото се смутих леко, защото не бях много сигурна дали просто така ми изглеждаше или момчето наистина не искаше да ми обърна внимание, а предпочиташе да се занимава с китарата си, което не беше чак толкова лошо, защото наистина ми харесваше това, което чувах. Добре … може би се опитваше да ми покаже по този начин, че няма намерение да ми обръща внимание, но след като бях достатъчно нахална да не мръдна от мястото си, очевидно бе решил, че не е чак толкова зле да ми отговори.
Без да чакам специална покана, кръстосах краката си и седнах върху тях, като чак след това осъзнах, че ми се виждаше малко далече. Надигнах се на ръце и започнах да се суркам към него, докато не ми се видя достатъчно близо. Нямаше как да не забележа, че близостта ми го смути, а това ме накара да се засрамя от себе си, че не го бях забелязала по-рано. И все пак … ето ме вече там, щеше да е грубо сега да бягам на другата страна, затова се направих, че не съм забелязала нищо и започнах да изпадам в подробни обяснения.
- Ами от … - казах замислено, вдигайки поглед към тавана, като изведнъж възкликнах ентусиазирано – Двеста тридесет и един часа – отбелязах щастливо, като видях лицето му и се замислих … не беше типичния начин за изразяване – Десет дена – казах накрая малко по-спокойно, свивайки виновно устните си.
Погледнах към китарата му и макар да не разбирах нищо от музика, просто ми хареса. Щеше да е ужасно глупаво да седна до него и изведнъж да стана и да си тръгна, затова отново го погледнах в очите и се зачудих какво точно да кажа. Не ме биваше много в разговорите с непознати … когато започнех да се притеснявам, ръсех само глупости, а това вече му бе станало ясно, затова реших да подхвана в различна посока.
- От кога свириш? – попитах с леко затруднение, макар и не точно това да желаех да кажа, но не можех да скоча направо на въпроса, който се въртеше в главата ми, затова го подкарах кротко – Не разбирам много от музика, но макар и малко, това което чух, просто ми хареса …
Върнете се в началото Go down
Adam Conant
Students
Students
Adam Conant


Брой мнения : 47

Мрачните коридори на кулите на замъка  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мрачните коридори на кулите на замъка    Мрачните коридори на кулите на замъка  I_icon_minitimeВто Ное 06, 2012 1:47 am

Беше от онези приказливи и любопитни деца, които се стремяха да научат всичко и наистина ги интересуваше... Нямаше как да не се забележи това. Аз обаче имах малък проблем с такива. Е аз имах с всички, но това беше малко по надълбоко в психиката ми. Честно казано, не обичах да ми нарушават личното пространство, но ако се отдръпнех щеше да стане още по - неловко. Поне за мен, защото това очевидно на нея не й правеше впечатление.
- Благодаря... - Казах накрая заради комплимента, който ми беше направила. Макар и несъзнателно или напротив, напълно съзнателно, тя ме похвали, а аз се усмихнах. Просто нямаше какво да направя друго, а и усмивката сама намери устните ми. Не се усмихвах често. Бях от онези вечно сериозни типове, но усмихнех ли се си беше от сърце, идваше ми отвътре, а това, че ме похвали, беше достатъчно, за мен. - Свиря от както се помня...
Това не беше толкова много време имайки на предвид, че повече от половината ми живот беше минал в забрава. Просто не помнех нищо преди да вляза тук, е може би от няколко дена преди да вляза тук.
- Стремя се към съвършенство... - Сега аз бях този който се разприказва много и след като се усетих просто млъкнах преди отново да е станало неловко...
Върнете се в началото Go down
Елеонора
Students
Students
Елеонора


Брой мнения : 176

Мрачните коридори на кулите на замъка  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мрачните коридори на кулите на замъка    Мрачните коридори на кулите на замъка  I_icon_minitimeВто Ное 06, 2012 8:48 am

Забелязах, че започна да говори спокойно, което ме накара да се почувствам … харесвана, но той отново предпочете да си замълчи. Бяха ми казвали доста често, че ако някога млъкна, предразполагам хората към разговор, но очевидно не можех да се справя с всички и това хич не ми харесваше. Затова и отново си отворих устата, но този път нямаше да говоря прекалено много, защото макар и учудващо за другите, понякога обичах просто да слушам.
- В такъв случай се чувствам голяма късметлийка, че ще ми посвириш – казах най-нахално, като по този начин не му дадох право на отказ.
Е … разбира се, винаги можеше да ми каже да си гледам работата и да се разкарам, но от това, което бях видяла, той беше доста далеч от тази мисъл. Не знам дали беше от неудобство, но ако продължаваше така, щеше да разбере колко нахална мога да бъда, а това си беше направо нищо. Хайде, нямаше да му споменавам още от сега, че обичам да се лепкам за хората и да не ги оставям да дишат сами, но и сам щеше да го разбере след време.
Сега просто положих ръцете си в скута, като го гледах с неприкрито вълнение в очите, а той рано или късно щеше да разбере, че няма да си тръгна, докато не изпълни желанието ми. Е … поне бях красива, иначе до сега всички да са ми били шута, което честно казано нямаше да ме изненада никак и все пак, продължавах да опитвам. Просто … не знаех как да го опиша, но исках всички хора да ме харесват и в стремежа си понякога пресилвах нещата.
Върнете се в началото Go down
Adam Conant
Students
Students
Adam Conant


Брой мнения : 47

Мрачните коридори на кулите на замъка  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мрачните коридори на кулите на замъка    Мрачните коридори на кулите на замъка  I_icon_minitimeСря Ное 07, 2012 1:46 am

тАма тя наистина щеше да остане, а? Това не беше добре... Не обичах да си имам компания. Бях свикнал със стените и някак си хората ме стресираха, бърках си струните. Това не беше нищо ново, все пак имах такова заболяване. Макар момичето да беше само едно на мен ми се виждаща като доста шумна тълпа с хора й просто не можех да се отпусна. Може би и за това не бях свирел пред никой. Ами ако реши да ме използва за личен музикант. Още по зле, да се мисли за певец и да ме кара аз да съм му музикалния съпровод.
- Щом настояваш... - Най - накрая поддадох на нещо. Щом толкова много желаеше, щях да свиря. Опитах се да се усмихна и затворих очи за миг, като започнах с нежно леко и да произвеждам музика, която се разпростеаняваше из помещението с помоща на струните...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Мрачните коридори на кулите на замъка  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мрачните коридори на кулите на замъка    Мрачните коридори на кулите на замъка  I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Мрачните коридори на кулите на замъка
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Училището :: Други стаи в училището.-
Идете на: