The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Прикритата част на гората (Зона само за админи и учители.) Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Прикритата част на гората (Зона само за админи и учители.) I_vote_lcap81%Прикритата част на гората (Зона само за админи и учители.) I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Прикритата част на гората (Зона само за админи и учители.) I_vote_lcap19%Прикритата част на гората (Зона само за админи и учители.) I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Прикритата част на гората (Зона само за админи и учители.) I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Прикритата част на гората (Зона само за админи и учители.) I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Прикритата част на гората (Зона само за админи и учители.) I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Прикритата част на гората (Зона само за админи и учители.) I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Прикритата част на гората (Зона само за админи и учители.) I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Прикритата част на гората (Зона само за админи и учители.) I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Прикритата част на гората (Зона само за админи и учители.) I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Прикритата част на гората (Зона само за админи и учители.) I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Прикритата част на гората (Зона само за админи и учители.) I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Прикритата част на гората (Зона само за админи и учители.) I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Прикритата част на гората (Зона само за админи и учители.) I_vote_lcapПрикритата част на гората (Зона само за админи и учители.) I_voting_barПрикритата част на гората (Зона само за админи и учители.) I_vote_rcap 
Саманта Такър
Прикритата част на гората (Зона само за админи и учители.) I_vote_lcapПрикритата част на гората (Зона само за админи и учители.) I_voting_barПрикритата част на гората (Зона само за админи и учители.) I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Прикритата част на гората (Зона само за админи и учители.) I_vote_lcapПрикритата част на гората (Зона само за админи и учители.) I_voting_barПрикритата част на гората (Зона само за админи и учители.) I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Прикритата част на гората (Зона само за админи и учители.) I_vote_lcapПрикритата част на гората (Зона само за админи и учители.) I_voting_barПрикритата част на гората (Зона само за админи и учители.) I_vote_rcap 
Том Милс
Прикритата част на гората (Зона само за админи и учители.) I_vote_lcapПрикритата част на гората (Зона само за админи и учители.) I_voting_barПрикритата част на гората (Зона само за админи и учители.) I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Прикритата част на гората (Зона само за админи и учители.) I_vote_lcapПрикритата част на гората (Зона само за админи и учители.) I_voting_barПрикритата част на гората (Зона само за админи и учители.) I_vote_rcap 
Алекса Рен
Прикритата част на гората (Зона само за админи и учители.) I_vote_lcapПрикритата част на гората (Зона само за админи и учители.) I_voting_barПрикритата част на гората (Зона само за админи и учители.) I_vote_rcap 
Selene
Прикритата част на гората (Зона само за админи и учители.) I_vote_lcapПрикритата част на гората (Зона само за админи и учители.) I_voting_barПрикритата част на гората (Зона само за админи и учители.) I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Прикритата част на гората (Зона само за админи и учители.) I_vote_lcapПрикритата част на гората (Зона само за админи и учители.) I_voting_barПрикритата част на гората (Зона само за админи и учители.) I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Прикритата част на гората (Зона само за админи и учители.) I_vote_lcapПрикритата част на гората (Зона само за админи и учители.) I_voting_barПрикритата част на гората (Зона само за админи и учители.) I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Прикритата част на гората (Зона само за админи и учители.)

Go down 
АвторСъобщение
????
Гост




Прикритата част на гората (Зона само за админи и учители.) Empty
ПисанеЗаглавие: Прикритата част на гората (Зона само за админи и учители.)   Прикритата част на гората (Зона само за админи и учители.) I_icon_minitimeПет Май 20, 2011 8:55 pm

Ако админ или учител поиска, може да допусне ученик (еднократно), задължително трябва тяхното присъствие, няма значение дали преди това са били допуснати... ^^

Снимка
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Прикритата част на гората (Зона само за админи и учители.) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прикритата част на гората (Зона само за админи и учители.)   Прикритата част на гората (Зона само за админи и учители.) I_icon_minitimeПет Май 20, 2011 9:07 pm

Ето я и разходката ми. Оглеждах новооткритото място, беше просто прекрасно. Покачих се на едно от дърветата и огледах околността, след което слязох. Порадвах се на свежия полъх на вятъра и топлите лъчи, милващи ме по лицето.
Усетих, че Наташа идваше насам. "Ужас !" Още е останал аромата на Крис по цялото ми тяло... Ъх, ще стане по-зле... Огледах се, за да разбера по-точно от къде ще дойде и ето я, озова се пред мен...
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

Прикритата част на гората (Зона само за админи и учители.) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прикритата част на гората (Зона само за админи и учители.)   Прикритата част на гората (Зона само за админи и учители.) I_icon_minitimeПет Май 20, 2011 9:26 pm

Новооткрито място. Супер. Може би ъм намерила място в това училище където мога да оставам сама. Почнах да се разхождам покрай дърветата. Тук беше много красиво цветя на всякъде най-различни и красиви. Миршеше много хубаво тук. Е от толкова много цветя то е ясно че ще мирише хубаво.
Извеснъж усетх познат аромат-Крис, но имише и още някой...Елинор. Супер!
Тръгнах след аромата ислед по-малко от минута тя стоеше пред мен. Огледах се и не видях Крис беше сама. И явно покрита са аромата му. Боже едва на повърнах.
- Здравей Елинор как си ? - попитах всеедно незнам нищо. Огледах я. Беше се облякла доста екстравгантно. На моменти ми напомняше на Ерс. Тя понякога се обличаше така. Или подобно.


Върнете се в началото Go down
????
Гост




Прикритата част на гората (Зона само за админи и учители.) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прикритата част на гората (Зона само за админи и учители.)   Прикритата част на гората (Зона само за админи и учители.) I_icon_minitimeПет Май 20, 2011 9:30 pm

Усмихнах се дяволито...
- Щеше да повърнеш, а ? - Надигнах едната си вежда с усмивка...
- Страхотно, нямам гадже което да ми изневерява... - Наклоних глава и огледах околността, отново. Чувствах се в неудобно. Преди Крис САМО се беше натискал с други момичета, но с мен спа.
-"Ммм, харесва ми да чета мисли !" - Промълвих си наум и погледа ми се срещна с този на Наташа...
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

Прикритата част на гората (Зона само за админи и учители.) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прикритата част на гората (Зона само за админи и учители.)   Прикритата част на гората (Зона само за админи и учители.) I_icon_minitimeПет Май 20, 2011 9:43 pm

- Често казано да едва се сдържам. А за Крис не се притеснявай ще се погрижа за него - усмивката ми стана дяволита като нейната. колко много неща ми се менкаха в глават за него. Незнаех дали въобще може да ми следи всички мисли.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Прикритата част на гората (Зона само за админи и учители.) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прикритата част на гората (Зона само за админи и учители.)   Прикритата част на гората (Зона само за админи и учители.) I_icon_minitimeПет Май 20, 2011 9:50 pm

- Сладур е ! Изпускаш много като се заглеждаш по другите... - Станах и се приближих към нея.
- Обещах да го пазя ! - Изкисках се злокобно... Прокарах пръсти през косата си...
- Ще съжаляваш... Като говорим за това, защо още не си му се отдала ?!? - Изгледах я учудено.
- Може да чета мисли, но ми харесва повече като сами проговорят ! - На лицето ми се появи надменна усмивка. Ъх, не съм вампир, но дори аз усещах миризмата му... Това дразнеше Наташа, затова ме развесели повече...
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

Прикритата част на гората (Зона само за админи и учители.) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прикритата част на гората (Зона само за админи и учители.)   Прикритата част на гората (Зона само за админи и учители.) I_icon_minitimeПет Май 20, 2011 9:57 pm

Не съм ме се отдала... защо... сигурно не е подходящия за това или незнам. Можеби не съм готова. Не знам. Погледнах Елинор. Знаех че ми чете мисли те, за това направо казах това което мислех.
- Питаш защо не съм се отдала. И аз това са питам? - казахи най-честно. - може да не е подходящия... незнам и не ми пука.
Усмихнах се леко.
- Ще скъсъм с него и ти го оствям. Но ми е едно чудно защо прото не ми каза че не иска да е с мен, а ми изневерява?
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Прикритата част на гората (Зона само за админи и учители.) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прикритата част на гората (Зона само за админи и учители.)   Прикритата част на гората (Зона само за админи и учители.) I_icon_minitimeПет Май 20, 2011 10:02 pm

Засмях се самодоволно.
- Той ревнува, милата ми ! - Докоснах лицето й самодоволно.
- Обича те ! - Ухилих се дяволито... Забих нокти в лицето й. Бликна алена кръв...
- Аз не го искам... Единственото което искам от него е секс... - Ухилих се, очаквайки реакцията й...
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

Прикритата част на гората (Зона само за админи и учители.) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прикритата част на гората (Зона само за админи и учители.)   Прикритата част на гората (Зона само за админи и учители.) I_icon_minitimeПет Май 20, 2011 10:47 pm

Усетих как заби нокти в кожата ми и я раздра. Бликна много кръв чак влезна в устата ми. Не беше дълбока рана. След 2 дена нямаше да има и белег. Погледнах я тя се хилеше сигурно очакваше да й направя нащо но знаех кой е победи и нямаше смисъл да правя каквито и да било сценки. Вместо това вдигнах глава вирнах, брадичка и изправих рамене.
- Сигурно сега искаш да избухна или да направя така че да ти е по-лесно да ме унижиш... е не винаги получава ме това каето искаме. И следващия път като видиш Крис да не ми се мярка, че жив ще го погреба
Казах тово с дяволита усмихвка на лице. После потънах в земята и почнах да си правя тунел към училището.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Прикритата част на гората (Зона само за админи и учители.) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прикритата част на гората (Зона само за админи и учители.)   Прикритата част на гората (Зона само за админи и учители.) I_icon_minitimeСъб Май 21, 2011 8:47 am

Изкисках се доволно, докато не получих видение.
- Крис е пред стаята ти ! - Провикнах се след нея след което се качих на едно дърво и зачаках, дори аз не знаех какво чаках. Поседях така малко и реших да ходя някъде другаде...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Прикритата част на гората (Зона само за админи и учители.) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прикритата част на гората (Зона само за админи и учители.)   Прикритата част на гората (Зона само за админи и учители.) I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Прикритата част на гората (Зона само за админи и учители.)
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Тайната част на гората
» Учители
» Залата за учители
» Мъртвата зона - Стивън Кинг
» Из гората

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Двора :: Гората-
Идете на: