The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Стаята на Сандра Питърс Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Стаята на Сандра Питърс I_vote_lcap81%Стаята на Сандра Питърс I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Стаята на Сандра Питърс I_vote_lcap19%Стаята на Сандра Питърс I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Стаята на Сандра Питърс I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Стаята на Сандра Питърс I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Стаята на Сандра Питърс I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Стаята на Сандра Питърс I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Стаята на Сандра Питърс I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Стаята на Сандра Питърс I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Стаята на Сандра Питърс I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Стаята на Сандра Питърс I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Стаята на Сандра Питърс I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Стаята на Сандра Питърс I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Стаята на Сандра Питърс I_vote_lcapСтаята на Сандра Питърс I_voting_barСтаята на Сандра Питърс I_vote_rcap 
Саманта Такър
Стаята на Сандра Питърс I_vote_lcapСтаята на Сандра Питърс I_voting_barСтаята на Сандра Питърс I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Стаята на Сандра Питърс I_vote_lcapСтаята на Сандра Питърс I_voting_barСтаята на Сандра Питърс I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Стаята на Сандра Питърс I_vote_lcapСтаята на Сандра Питърс I_voting_barСтаята на Сандра Питърс I_vote_rcap 
Том Милс
Стаята на Сандра Питърс I_vote_lcapСтаята на Сандра Питърс I_voting_barСтаята на Сандра Питърс I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Стаята на Сандра Питърс I_vote_lcapСтаята на Сандра Питърс I_voting_barСтаята на Сандра Питърс I_vote_rcap 
Алекса Рен
Стаята на Сандра Питърс I_vote_lcapСтаята на Сандра Питърс I_voting_barСтаята на Сандра Питърс I_vote_rcap 
Selene
Стаята на Сандра Питърс I_vote_lcapСтаята на Сандра Питърс I_voting_barСтаята на Сандра Питърс I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Стаята на Сандра Питърс I_vote_lcapСтаята на Сандра Питърс I_voting_barСтаята на Сандра Питърс I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Стаята на Сандра Питърс I_vote_lcapСтаята на Сандра Питърс I_voting_barСтаята на Сандра Питърс I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Стаята на Сандра Питърс

Go down 
АвторСъобщение
Сандра Питърс
Students
Students
Сандра Питърс


Брой мнения : 184

Стаята на Сандра Питърс Empty
ПисанеЗаглавие: Стаята на Сандра Питърс   Стаята на Сандра Питърс I_icon_minitimeНед Май 15, 2011 9:33 am

Това е спалнята:
http://wallpaperbg.com/wallpapers/25-interior/original/Bedroom%20decoration.jpg
А това е банята:
http://www.europe.bg/upload/docs/Bathroom.jpg
Хола:
http://giuliaperin.files.wordpress.com/2010/05/living-room2.jpg
Върнете се в началото Go down
Сандра Питърс
Students
Students
Сандра Питърс


Брой мнения : 184

Стаята на Сандра Питърс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Сандра Питърс   Стаята на Сандра Питърс I_icon_minitimeНед Май 15, 2011 1:32 pm

Влязох в стаята си и се излегнах на леглото.Леглото беше мнопго меко и направо потънах в него.Почувствах се мръсна , затова отидох да в банята.Съблякох си дрехите и си взех един душ.Увих кърпа около тялото ми и извадих други дрехи.След 10 мин вече бях облечена със светли дълги прилепнали дънки и бял потник туника.Коста ми се разпиляваше по рамената , а миглите ми бяха със спирала.Погледнах се в огледалото и излезнах.Имах нужда да хапна нещо.
Върнете се в началото Go down
Сандра Питърс
Students
Students
Сандра Питърс


Брой мнения : 184

Стаята на Сандра Питърс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Сандра Питърс   Стаята на Сандра Питърс I_icon_minitimeЧет Май 19, 2011 9:04 am

Като се прибрах в стаяат си бях още по-мокра и побързах да вляза в бяната.Взех си един горещ душ и си облякох пижамата.Малко сън щеше да ми се отрази много добре.Легнах в мекото легло и бързо заспах...
На сутинта се събудих и се чувствах страхотно.Облякох си блуза с дълъг ръкав и отгоре жилетка, както и дънки и маратонки.Сресох си косата и я оставих пусната.Имах нужда да хапна нещо, затова тръгнах към столовата.
Върнете се в началото Go down
Сандра Питърс
Students
Students
Сандра Питърс


Брой мнения : 184

Стаята на Сандра Питърс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Сандра Питърс   Стаята на Сандра Питърс I_icon_minitimeСъб Май 21, 2011 3:09 pm

Влязох в стаята си.На излизане от столовата ми се приходи някъде на дискотека , пък и чух , че един от върколаците от глутницата, в която се присъединих, притежава една дискотека.Стори ми се много добра идея да отида, но първо трябваше да се преоблека.Сложих си прилепнали черни дънки, висок ток, и черно потнице тип туника с гол гръб.Изправих си косата и си сложих кариолка.Гримирах се и се насочих към дискотечката.
Върнете се в началото Go down
Сандра Питърс
Students
Students
Сандра Питърс


Брой мнения : 184

Стаята на Сандра Питърс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Сандра Питърс   Стаята на Сандра Питърс I_icon_minitimeПон Май 23, 2011 4:13 pm

Прибрах се без проблем в стаята си.Вече беше съмнало , но това не ми пречеше да полегна и да поспя.Махнах дреихите си и на тяхно място сложих нощничка.Легнах в мекото легло и се загледах в тавана.Не мислех нищо, просто гледах в една точка.Затворих клепачи и сънят ме сполетя почти мигновено...
Върнете се в началото Go down
Сандра Питърс
Students
Students
Сандра Питърс


Брой мнения : 184

Стаята на Сандра Питърс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Сандра Питърс   Стаята на Сандра Питърс I_icon_minitimeВто Май 24, 2011 11:55 am

Събудих се.Спах много добре.Чувствах се отпочинала и не ме болеше глава.Станах от леглото си и отворих нощното шкафче.Там Имах някои неща за вядене, за слуачаи , когато не ми се ходи до столовата като днес.Хапнах и заситих глада си.Погледнах през прозореца.беше вечер и валеше.Сложих си прилепнали по крака дънки, маратонки, тънйка блузка с дълъг ръкав и обло деколте, но не много голямо.Отгоре облякох чкето с качулата и излязох от стаята си.Имах нужда да се разходя някъде.
Върнете се в началото Go down
Сандра Питърс
Students
Students
Сандра Питърс


Брой мнения : 184

Стаята на Сандра Питърс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Сандра Питърс   Стаята на Сандра Питърс I_icon_minitimeВто Май 24, 2011 7:41 pm

Влязох в стаята си и веднага се проснах на леглото.Очите ми се насълзиха.Не нямаше да плача заради един негодник.Но какво си мислех, че може да бъде нещо повече от една нощ.каква глупачка съм, но аз съм си виновна.Ако не бях предложила надпиването нямаше да се напия и нямаше да му се нахвърля и нямаше всичко това да се случи.Сълзите капеха и не спирах да се обвинявам, но защо?Не си струваше.Нямаше да позволя да роня сълзи , за нещо , което не беше истинско.Избърсах очи и осъзнах ,че все още съм с мокрите дрехи.Влязох в банята и си взех душ.Топлата вода ми дойде ободряващо.Облякох си пижамата и си извадих сешоара.Изсуших си косата без да мисля за нищо.Единственото което чувах в ушите си беше "Или да те нарека момиче номер 1 ".Сълзите продължаваха да напират, но аз не им се дадох. Вместо това легнах под завивките , вече с изсушена коса , и се опитах да поспя."Няма да плача , няма да плача ,не си струва".Тези мисли отекваха в съзнанието ми и се опитваха да заглушат другите.Най-накрая главата ме заболя и умората надделя.Унесох се и заспях дълбоко.

.....Събудих се.Станах от леглото и тръгнах към гардероба.Обух първият чифт дънки застанал пред очите ми , блузка с дълъг ръкав и желетка.Тръгнах към столовата.
Върнете се в началото Go down
Сандра Питърс
Students
Students
Сандра Питърс


Брой мнения : 184

Стаята на Сандра Питърс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Сандра Питърс   Стаята на Сандра Питърс I_icon_minitimeСъб Юли 30, 2011 4:21 pm

Прибрах се в стаята си и започнах да се оправям.Отворих гардероба и огледах всички рокли."Добре , къде съм я сложила" казах си ,тъй като не виждах избраната от мен рокля.Поразрових се и я намерих.Бях я оставила на една закачалка с надпис.Огледах синята рокля,но ми се видя поизмачкана,затова взех една ютия и я изгладих.Облякох я и се заех с прическата и грима.Докато се оправях се сетих,че няма кавалер,но щях да си намеря на място.Въобще не бях помислила за това....След като бях готова обух обувките,взех чантичката и излязох от стаята ,запътвайки се към балната зала...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Стаята на Сандра Питърс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Сандра Питърс   Стаята на Сандра Питърс I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Стаята на Сандра Питърс
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Стаята на Ани
» Стаята на Ани.
» Стаята
» Стаята на Ин
» Стаята на Тео

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Училището :: Общежитията на шести курс-
Идете на: