The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
 Дискотека Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
 Дискотека I_vote_lcap81% Дискотека I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
 Дискотека I_vote_lcap19% Дискотека I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
 Дискотека I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
 Дискотека I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
 Дискотека I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
 Дискотека I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
 Дискотека I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
 Дискотека I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
 Дискотека I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
 Дискотека I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
 Дискотека I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
 Дискотека I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
 Дискотека I_vote_lcap Дискотека I_voting_bar Дискотека I_vote_rcap 
Саманта Такър
 Дискотека I_vote_lcap Дискотека I_voting_bar Дискотека I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
 Дискотека I_vote_lcap Дискотека I_voting_bar Дискотека I_vote_rcap 
Тран Дюбос
 Дискотека I_vote_lcap Дискотека I_voting_bar Дискотека I_vote_rcap 
Том Милс
 Дискотека I_vote_lcap Дискотека I_voting_bar Дискотека I_vote_rcap 
Харпър Дейл
 Дискотека I_vote_lcap Дискотека I_voting_bar Дискотека I_vote_rcap 
Алекса Рен
 Дискотека I_vote_lcap Дискотека I_voting_bar Дискотека I_vote_rcap 
Selene
 Дискотека I_vote_lcap Дискотека I_voting_bar Дискотека I_vote_rcap 
Силвия Томсън
 Дискотека I_vote_lcap Дискотека I_voting_bar Дискотека I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
 Дискотека I_vote_lcap Дискотека I_voting_bar Дискотека I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

  Дискотека

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

 Дискотека Empty
ПисанеЗаглавие: Дискотека    Дискотека I_icon_minitimeЧет Мар 24, 2011 12:06 pm

Пускат нови парчета,повечето от които хитове.Хубавото е че може и да си поръчвате песни на диджея.Алкохол обаче отново не се сервира на новаци!

 Дискотека Photo_verybig_347964


 Дискотека Cf569fc781
Върнете се в началото Go down
Анна Бъкстоун
Students
Students
Анна Бъкстоун


Брой мнения : 37

 Дискотека Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека    Дискотека I_icon_minitimeНед Апр 03, 2011 6:48 pm

Ето ме тук ... Добре, че имам 18,че иначе нямаше да ме пуснат . Хванах дръжката на вратата . Мястото е задушно , не ми харесва ,но тук нямаше правила , имаше алкохол и танци . Отидох до бара , казах на бармана :
- Добър вечер ! Бихте ли ми направили едно хладно мохито ? - как мило трябва да се държа ... След краткия разговор с бармана , седнах на един сребрист стол и се загледах в танцьорите .
Върнете се в началото Go down
????
Гост




 Дискотека Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека    Дискотека I_icon_minitimeНед Апр 03, 2011 6:53 pm

Влязох в дискотеката. Видях Анна и реших да седна до нея ... : - Здравей. Как си ? - Видях, че си е поръчала хладно мохито и реших и аз да си поръчам. : - Барман, едно хладно мохото, моля...
Върнете се в началото Go down
Анна Бъкстоун
Students
Students
Анна Бъкстоун


Брой мнения : 37

 Дискотека Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека    Дискотека I_icon_minitimeНед Апр 03, 2011 6:56 pm

- Добре ... Мислех си за нас , различните ... Или както ни наричат " изроди " . -след своите думи аз погледнах във земята . Г-ице Кейн , с какво смятате , че ние сме по-различни от тях ? - и посочих хората на дансинга .
Върнете се в началото Go down
????
Гост




 Дискотека Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека    Дискотека I_icon_minitimeНед Апр 03, 2011 7:01 pm

- Ами, не знам. Смятат ни за различни, защото ги е страх от нас... - Погледнах ги. - Например аз мога с мисъл да ги избия подред... Ти пък ще им източиш кръвта. - Засмях се... - Нямаше ли да те е страх, ако знаеше, че не можеш да направиш нищо ? Аз бих се страхувала...
Върнете се в началото Go down
Анна Бъкстоун
Students
Students
Анна Бъкстоун


Брой мнения : 37

 Дискотека Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека    Дискотека I_icon_minitimeНед Апр 03, 2011 7:12 pm

- Незнам . Просто не мога да се представя в едно училище, в което има хора и мириса на кръв не ме подлудява ... Но все пак ... Те са ми причинили толкова болка във моето семейство ... Вече просто не мога даже и във фантазиите си да се видя нормална . А вие ?
Върнете се в началото Go down
????
Гост




 Дискотека Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека    Дискотека I_icon_minitimeНед Апр 03, 2011 7:19 pm

- На мен ми е по-лесно. Аз съм вещица, храня се както хората... Въпреки, че когато някой ме вбеси рискувам да се издам ... - Отпих от питието си ...
Върнете се в началото Go down
Анна Бъкстоун
Students
Students
Анна Бъкстоун


Брой мнения : 37

 Дискотека Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека    Дискотека I_icon_minitimeНед Апр 03, 2011 7:25 pm

И аз посегнах да си взема питието . Отпих една глътка .
- Искам да ви питам нещо . Вие сте по-възрастна от мен и знаете повече . Какво е обич , любов ? Изпитвали ли сте я ?
Върнете се в началото Go down
????
Гост




 Дискотека Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека    Дискотека I_icon_minitimeНед Апр 03, 2011 7:29 pm

- Любовта не може да се опише ... - Погледнах я. - Да, изпитвала съм я, но не с човекът, който е бил половинката ми ... - Огледах се отчаяно.
Върнете се в началото Go down
Анна Бъкстоун
Students
Students
Анна Бъкстоун


Брой мнения : 37

 Дискотека Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека    Дискотека I_icon_minitimeНед Апр 03, 2011 7:34 pm

- Колко тъжно ... Никога няма да обичам . Мъжете приемат жените за даденост . Аз от опит знам това . Според семейството ми трябваше да се омъжа за момче , което дори не обичах . Определиха съдбата ми , още когато бях на 8 . По-точно баща ми го направи . " Това е за твое добро " . Едва ли . Данъка , който щяха да плащат за мен бе доста голям ... А вие какво мислите за мъжете ? - аз погледнах жената до мен и отпих от мохитото си .
Върнете се в началото Go down
????
Гост




 Дискотека Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека    Дискотека I_icon_minitimeНед Апр 03, 2011 7:39 pm

- Какво ли мисля ?!? - Засмях се... - Повечето не заслужават вниманието ни ... - Погледнах я с многозначен поглед. Отпих от питието си и реших да потанцувам. - Аз ще танцувам ... - Когато се натанцувах станах. : - Хей, аз съм в кафенето. Чао от мен забавлявай се и не се тревожи ! Все пак си в дискотека... Забрави за проблемите и се разкърши, така правя аз ... Чао !
Върнете се в началото Go down
????
Гост




 Дискотека Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека    Дискотека I_icon_minitimeПон Апр 04, 2011 9:15 am

Отново съм в дискотеката. Започнах да разглеждам какво става в нея и беше адски скучно. Взех си коктейл и реших да потанцувам. Един ме опипа и ме вбеси. В същия момент вратът му се счупи и всички погледи се обърнаха към нас. Докато вървях към бармана отпих от коктейла и излязох. Вече дори дискотеката ми беше скучна...
Върнете се в началото Go down
Анна Бъкстоун
Students
Students
Анна Бъкстоун


Брой мнения : 37

 Дискотека Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека    Дискотека I_icon_minitimeПон Апр 04, 2011 5:27 pm

След като се разкърших , излязох от дискотеката . Сега ми се хапваше нещо сладко ... Като желирани бонбони ! Взех си чантата , допих си мохитото и излязох от дискотеката , като си слагах слънчевите очила .
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





 Дискотека Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека    Дискотека I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Дискотека
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
»  Дискотека
» Дискотека "Ice"
» Дискотека "Dream"
» Дискотека "Дарк"

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Училището :: Закрити забавления-
Идете на: