The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
  Аквапарк Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
  Аквапарк I_vote_lcap81%  Аквапарк I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
  Аквапарк I_vote_lcap19%  Аквапарк I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
  Аквапарк I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
  Аквапарк I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
  Аквапарк I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
  Аквапарк I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
  Аквапарк I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
  Аквапарк I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
  Аквапарк I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
  Аквапарк I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
  Аквапарк I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
  Аквапарк I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
  Аквапарк I_vote_lcap  Аквапарк I_voting_bar  Аквапарк I_vote_rcap 
Саманта Такър
  Аквапарк I_vote_lcap  Аквапарк I_voting_bar  Аквапарк I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
  Аквапарк I_vote_lcap  Аквапарк I_voting_bar  Аквапарк I_vote_rcap 
Тран Дюбос
  Аквапарк I_vote_lcap  Аквапарк I_voting_bar  Аквапарк I_vote_rcap 
Том Милс
  Аквапарк I_vote_lcap  Аквапарк I_voting_bar  Аквапарк I_vote_rcap 
Харпър Дейл
  Аквапарк I_vote_lcap  Аквапарк I_voting_bar  Аквапарк I_vote_rcap 
Алекса Рен
  Аквапарк I_vote_lcap  Аквапарк I_voting_bar  Аквапарк I_vote_rcap 
Selene
  Аквапарк I_vote_lcap  Аквапарк I_voting_bar  Аквапарк I_vote_rcap 
Силвия Томсън
  Аквапарк I_vote_lcap  Аквапарк I_voting_bar  Аквапарк I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
  Аквапарк I_vote_lcap  Аквапарк I_voting_bar  Аквапарк I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

  Аквапарк

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

  Аквапарк Empty
ПисанеЗаглавие: Аквапарк     Аквапарк I_icon_minitimeЧет Мар 24, 2011 11:45 am

  Аквапарк Aquaworld


Закрития аквапарк е страхотен и работи както и денем така и нощем.Не се сервира алкохол на новаците.

  Аквапарк Aquaworld


  Аквапарк 3129683Q
Върнете се в началото Go down
Виктория Монгомъри
Red
Red
Виктория Монгомъри


Брой мнения : 1004

  Аквапарк Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Аквапарк     Аквапарк I_icon_minitimeВто Авг 30, 2011 7:00 pm

С Анаи дойдхме в аквапарка . Съблякохме се набързо и се втурнахме към занимавките , аз се качих на водната парзалка , беше уникално . Усещането беше просто СУПЕРРР , мноого се кефя , че Анка беше тукк и , че съм с нея на аквапарка , не , че не можех да отида с някой друг , но с нея е различно , та тя ми е най-добрата приятелка!:
- Е , харесваааа ли тииииии ? - извиках аз докато бяхме на парзалката.
Върнете се в началото Go down
Anahi
Students
Students
Anahi


Брой мнения : 778

  Аквапарк Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Аквапарк     Аквапарк I_icon_minitimeВто Авг 30, 2011 7:07 pm

На аква парка беше супер. Двете с Анито мнооого се забавлявахме. Докато бяхме на една от водните пързалки , Анабел ме пита дали ми харесва . Та как да не ми харесва!? Щом съм с най - добрата ми приятелка...
- Дааа - извиках аз докато се пързаляхме. - Тук е сууперр...
След като слязохме от пързалката се настанихме на шезлонгите. Аз усетих , че ожаднявам и затова се запътих към близкото барче да си взема нещо за пиене.
- Ани , да ти взема ли нещо за пиене ? - попитах аз преди да отида.
Върнете се в началото Go down
Виктория Монгомъри
Red
Red
Виктория Монгомъри


Брой мнения : 1004

  Аквапарк Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Аквапарк     Аквапарк I_icon_minitimeВто Авг 30, 2011 7:24 pm

Беше простооо супер . . Двете много се забавляваме , разбрах , че й е харесало , и как няма , както казах беше просто суперрррррррррр ! Много ми хареса . Ани реши да отиде да си вземе нещо за пиене :
- Ани , да ти взема ли нещо за пиене ? - попита тя - Мм .. да един Nestea праскова - казах аз и й намигнах. Ани се върна и ми донесе Nestea-то и нейната кола . Седнахме на шезлонгите ( не че не бяхме там до преди малко ) и си пиехме свежичко от питиетата :
- Какво ще кажеш да отидем в бара след аквапарка ? - попитах и продължих - Да си забравим за миг проблемите , ако ти изобщо имаш такива де ! -- казах аз и се намусих , изпих едно глътка от студения чай и й казах - Тии намери ли си гадженце тука или още го дириш , а ? - засмях се .
Върнете се в началото Go down
Anahi
Students
Students
Anahi


Брой мнения : 778

  Аквапарк Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Аквапарк     Аквапарк I_icon_minitimeВто Авг 30, 2011 7:33 pm

Донесах чая на Ани , а на мен си взех количка. Харесах предложението на Ани да отидем в бара и я изгледах подозрително. Мисли си че нямам проблеми, а ?
- Да бе, Ани, направо си нямам никакви проблеми!Ако за теб това , че не съм виждала сестра си с години не е проблем ... и ,че явно много , много ми е ядосана .. А за гаджета ... нямам си ...продължавам да търся усилено. Вече имам чувството , че никой не ме харесва.Знаеш ли от колко време не съм имала истинска връзка? ... - казах и аз и я погледнах отчаяно.
Върнете се в началото Go down
Виктория Монгомъри
Red
Red
Виктория Монгомъри


Брой мнения : 1004

  Аквапарк Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Аквапарк     Аквапарк I_icon_minitimeВто Авг 30, 2011 7:42 pm

Ане беше съгласна за бара , но си каза й проблемите :
- О божа Ани не исскам да те обидя , но имам по големи проблеми от теб сигурна съм , хмм .. ще ти разкажа накратко : ами едно момоиче - човек поне така си мисли то , всъщност Каталина не знам дали я знаеш , все тая ме е санувало в огнен кръг и съм казвала , че няма да оставя другите и нещо от този сорт .. помислих си , че може да е станало нещо когато се преврнах имаше нещо такова , но се оказа че не е то ! Ами сега, това момиче предсказва бъдещето хмм .. да ти се страва малко странно ? Да и на мен , смисъл ще се сулчи нещо такова , ужаст. Мисля си , че това момиче може да е вещица но не знам - погледнах я тъжно и продължих - тя не мисли така , ноо ... ами за гаджетата , малко по-малко то година съм тук и не съм имала гадже , нещо да кажеш ? Пфф .. има толкова много момчета , даже и да е на 15 пак го взимам ! Офф просто ужастно .. Хайде още малко занимавки иии да отиваме на бара , а ?
Върнете се в началото Go down
Anahi
Students
Students
Anahi


Брой мнения : 778

  Аквапарк Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Аквапарк     Аквапарк I_icon_minitimeВто Авг 30, 2011 7:50 pm

Излушах проблемите на Ани. Наистина бяха по - големи от моите .
- Ужасно! Какво ли ще се случи ...? Трябва да бъдеш на щрек ! Ааа за гаджетата ... хм май ще си останем две самотници , а ? Но .... ти поне си имаш две сестри които ще те подкрепят. А аз ... аз си нямам никой освен теб...Понякога седя и си мисля : Къде е сега моята сестра? Какво ли прави? и... усещам вина за нейното изчезване.Ти добре знаеш историята ми. - говорех аз и гледах Ани втренчено. - Какво ще кажеш да отидем още сега в бара, а?
Върнете се в началото Go down
Виктория Монгомъри
Red
Red
Виктория Монгомъри


Брой мнения : 1004

  Аквапарк Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Аквапарк     Аквапарк I_icon_minitimeВто Авг 30, 2011 8:01 pm

Ани беше права аз поне си имам някой :
- Не се страхувай аз съм ти като сестра както и ти на мен , може пък сестра ти да е тук някъде , но ние без да подозираме ! - казах аз и се усмихнах - трябва да поразпитаме , какво мислиш ? - Ани също ме попита дали исскам още сега на бара - Окей , да тръгваме - казах аз и започах да се оправям - Ще се напия и то хубаво .. хаха - измях се аз . Оправихме се и тръгнахме - Хайде ! - дръпнах Ани до мен и я цунках по бузката !
Върнете се в началото Go down
Anahi
Students
Students
Anahi


Брой мнения : 778

  Аквапарк Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Аквапарк     Аквапарк I_icon_minitimeСря Авг 31, 2011 7:44 am

Замислих се върху отговора на Анабел. Ами .. ако сестра ми е в това училище? Хм .. непременно ще разпитаме.
- Ок ! Да тръгваме към бара .. ама .. не си мисли , че само ти ще пиеш . - изсмях се . - И аз ще напия и то добре.
Ани ме цунка по бузката , аз също я цунках. Наистина бяхме като сестри. Както и да е да отиваме в бара и да забравим проблемите.Взех си чантата и се запътих към барчето.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





  Аквапарк Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Аквапарк     Аквапарк I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Аквапарк
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Училището :: Закрити забавления-
Идете на: