The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
(+18) Стаята на Хелена Батлър Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
(+18) Стаята на Хелена Батлър I_vote_lcap81%(+18) Стаята на Хелена Батлър I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
(+18) Стаята на Хелена Батлър I_vote_lcap19%(+18) Стаята на Хелена Батлър I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
(+18) Стаята на Хелена Батлър I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
(+18) Стаята на Хелена Батлър I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
(+18) Стаята на Хелена Батлър I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
(+18) Стаята на Хелена Батлър I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
(+18) Стаята на Хелена Батлър I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
(+18) Стаята на Хелена Батлър I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
(+18) Стаята на Хелена Батлър I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
(+18) Стаята на Хелена Батлър I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
(+18) Стаята на Хелена Батлър I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
(+18) Стаята на Хелена Батлър I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
(+18) Стаята на Хелена Батлър I_vote_lcap(+18) Стаята на Хелена Батлър I_voting_bar(+18) Стаята на Хелена Батлър I_vote_rcap 
Саманта Такър
(+18) Стаята на Хелена Батлър I_vote_lcap(+18) Стаята на Хелена Батлър I_voting_bar(+18) Стаята на Хелена Батлър I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
(+18) Стаята на Хелена Батлър I_vote_lcap(+18) Стаята на Хелена Батлър I_voting_bar(+18) Стаята на Хелена Батлър I_vote_rcap 
Тран Дюбос
(+18) Стаята на Хелена Батлър I_vote_lcap(+18) Стаята на Хелена Батлър I_voting_bar(+18) Стаята на Хелена Батлър I_vote_rcap 
Том Милс
(+18) Стаята на Хелена Батлър I_vote_lcap(+18) Стаята на Хелена Батлър I_voting_bar(+18) Стаята на Хелена Батлър I_vote_rcap 
Харпър Дейл
(+18) Стаята на Хелена Батлър I_vote_lcap(+18) Стаята на Хелена Батлър I_voting_bar(+18) Стаята на Хелена Батлър I_vote_rcap 
Алекса Рен
(+18) Стаята на Хелена Батлър I_vote_lcap(+18) Стаята на Хелена Батлър I_voting_bar(+18) Стаята на Хелена Батлър I_vote_rcap 
Selene
(+18) Стаята на Хелена Батлър I_vote_lcap(+18) Стаята на Хелена Батлър I_voting_bar(+18) Стаята на Хелена Батлър I_vote_rcap 
Силвия Томсън
(+18) Стаята на Хелена Батлър I_vote_lcap(+18) Стаята на Хелена Батлър I_voting_bar(+18) Стаята на Хелена Батлър I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
(+18) Стаята на Хелена Батлър I_vote_lcap(+18) Стаята на Хелена Батлър I_voting_bar(+18) Стаята на Хелена Батлър I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 (+18) Стаята на Хелена Батлър

Go down 
АвторСъобщение
Хелена Батлър
Students
Students
Хелена Батлър


Брой мнения : 10

(+18) Стаята на Хелена Батлър Empty
ПисанеЗаглавие: (+18) Стаята на Хелена Батлър   (+18) Стаята на Хелена Батлър I_icon_minitimeВто Мар 29, 2011 8:42 am

Спалня: (+18) Стаята на Хелена Батлър Bedroom2

Баня: (+18) Стаята на Хелена Батлър Sphinx300_overview_small

Върнете се в началото Go down
Хелена Батлър
Students
Students
Хелена Батлър


Брой мнения : 10

(+18) Стаята на Хелена Батлър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18) Стаята на Хелена Батлър   (+18) Стаята на Хелена Батлър I_icon_minitimeВто Мар 29, 2011 6:04 pm

Докато се приготвях за час, все още сънена, ме бяха налегнали мисли за миналото... за Александър*, когото не бях виждала повече от месец. Да,чувахме се често, но разговор по телефона не може да замени прегръдката му, успокоявайки ме, когато съм тъжна. Докато си обличах черните дънки, погледнах към нощното ми шкавче, където бях оставила колието с черна ягодка, което той ми подари. Беше ми казал, че по този начин ще успеем да запазим връзка, колкото и далеч да съм. За момент помислих, че е доста странно да мисля толкова много за него, а за собствените ми родители дори да не се сешам. И все пак, той е този, който се е грижел винаги за мен много повече,от колкото те. Той е този, който ме развеселяваше, той е този, който ми обеща,че винаги ще бъде тук за мен. Той е този, който истински ми показа, че съм не просто поредната в живота му, а Приятелка,на която истински държи. И той е този, пред когото истински се разкрих в най-болезнените за мен моменти. Сложих на врата си колието. Взех телефона си и бързо му написах СМС: "Липсваш ми, нямам търпение да се видим. Имам толкова да ти разказвам. ". Пооправих с пръсти косата си и излязох от стаята.

*Александър й е най-добър приятел.
Върнете се в началото Go down
 
(+18) Стаята на Хелена Батлър
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Хелена Фъкинг МакГрегър хДД [а.к.а] Симонски хДД
» Стаята на Ани
» Стаята на Ани.
» Стаята
» Стаята на Ин

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Училището :: Общежитията на четвърти курс-
Идете на: