The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
(+18)Стаята на Дмитрий Беликов / вампир Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
(+18)Стаята на Дмитрий Беликов / вампир I_vote_lcap81%(+18)Стаята на Дмитрий Беликов / вампир I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
(+18)Стаята на Дмитрий Беликов / вампир I_vote_lcap19%(+18)Стаята на Дмитрий Беликов / вампир I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
(+18)Стаята на Дмитрий Беликов / вампир I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
(+18)Стаята на Дмитрий Беликов / вампир I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
(+18)Стаята на Дмитрий Беликов / вампир I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
(+18)Стаята на Дмитрий Беликов / вампир I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
(+18)Стаята на Дмитрий Беликов / вампир I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
(+18)Стаята на Дмитрий Беликов / вампир I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
(+18)Стаята на Дмитрий Беликов / вампир I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
(+18)Стаята на Дмитрий Беликов / вампир I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
(+18)Стаята на Дмитрий Беликов / вампир I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
(+18)Стаята на Дмитрий Беликов / вампир I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
(+18)Стаята на Дмитрий Беликов / вампир I_vote_lcap(+18)Стаята на Дмитрий Беликов / вампир I_voting_bar(+18)Стаята на Дмитрий Беликов / вампир I_vote_rcap 
Саманта Такър
(+18)Стаята на Дмитрий Беликов / вампир I_vote_lcap(+18)Стаята на Дмитрий Беликов / вампир I_voting_bar(+18)Стаята на Дмитрий Беликов / вампир I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
(+18)Стаята на Дмитрий Беликов / вампир I_vote_lcap(+18)Стаята на Дмитрий Беликов / вампир I_voting_bar(+18)Стаята на Дмитрий Беликов / вампир I_vote_rcap 
Тран Дюбос
(+18)Стаята на Дмитрий Беликов / вампир I_vote_lcap(+18)Стаята на Дмитрий Беликов / вампир I_voting_bar(+18)Стаята на Дмитрий Беликов / вампир I_vote_rcap 
Том Милс
(+18)Стаята на Дмитрий Беликов / вампир I_vote_lcap(+18)Стаята на Дмитрий Беликов / вампир I_voting_bar(+18)Стаята на Дмитрий Беликов / вампир I_vote_rcap 
Харпър Дейл
(+18)Стаята на Дмитрий Беликов / вампир I_vote_lcap(+18)Стаята на Дмитрий Беликов / вампир I_voting_bar(+18)Стаята на Дмитрий Беликов / вампир I_vote_rcap 
Алекса Рен
(+18)Стаята на Дмитрий Беликов / вампир I_vote_lcap(+18)Стаята на Дмитрий Беликов / вампир I_voting_bar(+18)Стаята на Дмитрий Беликов / вампир I_vote_rcap 
Selene
(+18)Стаята на Дмитрий Беликов / вампир I_vote_lcap(+18)Стаята на Дмитрий Беликов / вампир I_voting_bar(+18)Стаята на Дмитрий Беликов / вампир I_vote_rcap 
Силвия Томсън
(+18)Стаята на Дмитрий Беликов / вампир I_vote_lcap(+18)Стаята на Дмитрий Беликов / вампир I_voting_bar(+18)Стаята на Дмитрий Беликов / вампир I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
(+18)Стаята на Дмитрий Беликов / вампир I_vote_lcap(+18)Стаята на Дмитрий Беликов / вампир I_voting_bar(+18)Стаята на Дмитрий Беликов / вампир I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 (+18)Стаята на Дмитрий Беликов / вампир

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Дмитрий Беликов
Students
Students
Дмитрий Беликов


Брой мнения : 47

(+18)Стаята на Дмитрий Беликов / вампир Empty
ПисанеЗаглавие: (+18)Стаята на Дмитрий Беликов / вампир   (+18)Стаята на Дмитрий Беликов / вампир I_icon_minitimeПон Мар 28, 2011 5:25 pm

Spoiler:
Върнете се в началото Go down
Дмитрий Беликов
Students
Students
Дмитрий Беликов


Брой мнения : 47

(+18)Стаята на Дмитрий Беликов / вампир Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18)Стаята на Дмитрий Беликов / вампир   (+18)Стаята на Дмитрий Беликов / вампир I_icon_minitimeВто Мар 29, 2011 12:22 pm

С Клеър се върнахме в училището и я заведох в стаята ми.Щом влязохме,метнах раницата в един ъгъл и поради някаква причина свалих суитчарът и тениската си.След това с няколко залитащи стъпки седнах на леглото.
-До къде бяхме стигнали?
Казах и се усмихнах.Стаята ми беше пълна с краката нагоре,но вмомента това не ме интересува.В момента в съзнанието ми е само Клеър.
Върнете се в началото Go down
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

(+18)Стаята на Дмитрий Беликов / вампир Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18)Стаята на Дмитрий Беликов / вампир   (+18)Стаята на Дмитрий Беликов / вампир I_icon_minitimeВто Мар 29, 2011 3:51 pm

Докато той седеше на леглото аз го гледах,а после се приближих и седнах до него.Известно време мълчахме което ме поизнерви и казах нещо ацки тъпо
-А сега какво?-оле ама,че съм глупачка..как можах да кажа това.Той ме погледна и ми се усмихна беше толкова сладък ..не издържах и седнах в него,а после почнах да го целувам.
Върнете се в началото Go down
Дмитрий Беликов
Students
Students
Дмитрий Беликов


Брой мнения : 47

(+18)Стаята на Дмитрий Беликов / вампир Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18)Стаята на Дмитрий Беликов / вампир   (+18)Стаята на Дмитрий Беликов / вампир I_icon_minitimeВто Мар 29, 2011 6:01 pm

Отвърнах на целувките й и плъзнах ръце по тялото й.
-Имам чувството,че ще загубя съзнание...
Усмихнах се и отново я целунах.Усетих нещо много неприятно в стомахът си,алкохолът се бонтуваше,а нямаше с какво защото освен него нямаше нищо друго в стомахът ми.
-Клеър...-казах и се отместих назад и си поех дълбоко въздух.-Подяволите....
Бутнах я да седне на леглото и изтичах в нанята.Гадното беше,че единственото което се връщаше от устата ми беше алкохол и още нещо което беше течно.Гърлото ми щеше да пламне,а болката беше допълнение към всичко това.Пуснах водата за да измие гадоста от мивката и се опитах да пиина малко вода.
Върнете се в началото Go down
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

(+18)Стаята на Дмитрий Беликов / вампир Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18)Стаята на Дмитрий Беликов / вампир   (+18)Стаята на Дмитрий Беликов / вампир I_icon_minitimeВто Мар 29, 2011 6:17 pm

Чаках на леглото Дмитрий да се появи...притяснявах се за него..отидох до врата на батя и го попитах "Добре ли си" ,но не получих отовор и се притесних още повече..почнах да се разхождам из стаята притеснително чакайки го да излезе от банята.
Върнете се в началото Go down
Дмитрий Беликов
Students
Students
Дмитрий Беликов


Брой мнения : 47

(+18)Стаята на Дмитрий Беликов / вампир Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18)Стаята на Дмитрий Беликов / вампир   (+18)Стаята на Дмитрий Беликов / вампир I_icon_minitimeВто Мар 29, 2011 6:21 pm

Измих си зъбите и излязох от банята.
-Извинявай за това... слаб стомах.
Отидох до леглото и легнах,по-точно се проснах на него.
-Ела на сам...-казах й и протегнах ръка,щом тя се приближи я дръпнах да легне до мен и я прегърнах.-Тази вечер ще го караме спокойно,защото не съм сигурен до кога ще остана в съзнание.
Усмихнах се и се опитах да си придам уверен вид,слава богу ми се получи.
Върнете се в началото Go down
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

(+18)Стаята на Дмитрий Беликов / вампир Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18)Стаята на Дмитрий Беликов / вампир   (+18)Стаята на Дмитрий Беликов / вампир I_icon_minitimeВто Мар 29, 2011 6:47 pm

Усмихнах се и го целунах.

-Ами с нас какво става..се пак съм ти учтел..това ще е само за една нощ или?-казах и незнайно защо се засмях.-а и моляте недей да правиш повече опити за бягствто..зареди мен или поне зареди менторката си Хера.-усмиханх се и го погледнах със сините си очи и се притиснах още по-близо до него.
Върнете се в началото Go down
Дмитрий Беликов
Students
Students
Дмитрий Беликов


Брой мнения : 47

(+18)Стаята на Дмитрий Беликов / вампир Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18)Стаята на Дмитрий Беликов / вампир   (+18)Стаята на Дмитрий Беликов / вампир I_icon_minitimeВто Мар 29, 2011 6:56 pm

Бях забравил за Хера...щах жестоко да си платя за това...
-Тя ще ме убие ако научи за това.-устните ми се разтегнаха в огромна и подла усмивка.-Нямам търпение да научи.
Въздъхнах и целунах бузата й.Нещата между нас щяха да са сложни и ако научат за нас...аз щях да мина с наказание,но тя.Тя щеше да загуби работата си и много повече.
-Може би е най-добре да държим разстояние помежду ни,не искам да загазиш заради мен.
Вече не се усмихвах,защо винаги трябва да е така трудно.
Върнете се в началото Go down
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

(+18)Стаята на Дмитрий Беликов / вампир Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18)Стаята на Дмитрий Беликов / вампир   (+18)Стаята на Дмитрий Беликов / вампир I_icon_minitimeВто Мар 29, 2011 7:03 pm

Отдрупнах се от него и седнах на леглото натъжена..
-Ох..нетрябвая да ядосваш хера...,но за нас..незнам как ще стане това.С теб ми е ного приятно.И аз наистина те ..-млукнах и се усмихнах-Ох забрави...,а и ако си с мен наистина ще загазиш-пробвах да се усмихна,но без успех.Приближих се към него и го целунах.
Върнете се в началото Go down
Дмитрий Беликов
Students
Students
Дмитрий Беликов


Брой мнения : 47

(+18)Стаята на Дмитрий Беликов / вампир Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18)Стаята на Дмитрий Беликов / вампир   (+18)Стаята на Дмитрий Беликов / вампир I_icon_minitimeВто Мар 29, 2011 7:14 pm

Щом тя ме целуна я хванах и я претъркулих на леглото,така че тя да е по гръб,а аз да съм над нея.
-Пръво,моя работа е да ядосвам Хера.Тя вече ми е свикнала и едва ли ще каже нещо.Второ! Много те харесвам и не е това,че аз мога да загазя,а това,че теб могат да те уволнят.
Усмихнах се и я целунах,но целувката беше кратка,но сладка.Не можех да си позволя отново да ми стане лошо за това се отместих от нея и легнах на страни до нея.
-Така,че...пред тях сме само ученик и учител...-посочих с палец към вратата.-...но когато сме сами сме само...ти и аз.-усмихнах се и отново я целунах.
Върнете се в началото Go down
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

(+18)Стаята на Дмитрий Беликов / вампир Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18)Стаята на Дмитрий Беликов / вампир   (+18)Стаята на Дмитрий Беликов / вампир I_icon_minitimeВто Мар 29, 2011 7:27 pm

-Но колко чесно ще сме сами-казах и му се усмихнах палаво.-Обичам те и искам да съм с теб-оле боже немога да повярвам,че го казах..о боже..-повтарях си на ум и усетих,че се изчервявам.
-Днес наистина много ми хареса-усмихнах се и го целунах.-А и ако имаш някаква нужда от мен за нещо..можеш да дойдеш или в стаят или в кабинета ми-но защо ли казах това..-за да замага положението се усмихнах като малко дете.
Върнете се в началото Go down
Дмитрий Беликов
Students
Students
Дмитрий Беликов


Брой мнения : 47

(+18)Стаята на Дмитрий Беликов / вампир Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18)Стаята на Дмитрий Беликов / вампир   (+18)Стаята на Дмитрий Беликов / вампир I_icon_minitimeВто Мар 29, 2011 7:36 pm

-Не знам...-отговорих й и въздъхнах докато тмествах кичур от русата й коса,от прекрасното й лице.-Но ще намерим начин.
Цуленах я отново,беше малко рано да се влюби в мен,не знае що за чудовище съм.Разбира се сега показвам милата си страна,защото няма нищо което провокира лошата ми страна.
-Мисля,че..се влюбвам в теб.-отговорих и се усмихнах.-Можеш да предложиш като наказание да те следвам наоколо и да ти помагам...-идеята имаше и добра и лоша страна.Добрата е тя,лошата е че щяха да ми се подиграват,а след това ще трябва да ходя при директора заради сбиване.Това ще е вторият ми бой от както съм в това училище....не е зле.
Върнете се в началото Go down
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

(+18)Стаята на Дмитрий Беликов / вампир Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18)Стаята на Дмитрий Беликов / вампир   (+18)Стаята на Дмитрий Беликов / вампир I_icon_minitimeСря Мар 30, 2011 8:14 am

-Не..определено няма да ти дам наказание се пак не си направил нещо лошо..освен,че се опита да избягаш,но ще го преглътна..някак-казах и после се засмях без причина което беше тъпо,лудо и откачено-А и няма лошо да се влюбиш в мен-казах и го целунах.Целувката беше кратка,но сладка.-А и внимавай какво си мислиш-засмях се -се пак една от дарбите ми е телепатия..мога да прочета мислите ти без проблем..е да си призная твойте мисли винаги ми е било трудно да ги чета.-отново се засмях и го погледнах с извиняващ поглед,че съм чела мислите му.
Върнете се в началото Go down
Дмитрий Беликов
Students
Students
Дмитрий Беликов


Брой мнения : 47

(+18)Стаята на Дмитрий Беликов / вампир Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18)Стаята на Дмитрий Беликов / вампир   (+18)Стаята на Дмитрий Беликов / вампир I_icon_minitimeСря Мар 30, 2011 9:50 am

Засмях се и я целунах.Значи чете мисли,много интересно,но и в същото време неприятно.Все пак това си е навлизане в личното...пространство.Само се усмихнах и затворих очи за секунда.След като ги отворих си спомних защо тя има трудности в това да прочете мислите ми.Явно все пак е имало полза от онова тъпо нещо.
-След около час ще трябва да ставам... имам часове.
Усмихнах се и я целунах.
Върнете се в началото Go down
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

(+18)Стаята на Дмитрий Беликов / вампир Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18)Стаята на Дмитрий Беликов / вампир   (+18)Стаята на Дмитрий Беликов / вампир I_icon_minitimeСря Мар 30, 2011 9:56 am

-Да и аз.Е май ще е време да си тръгвам,че да се наспиш..макар и само един час-усмихнах се и го целунах-Ще си ттъгна ако искаш де.А и по-късно ще се видим ли?-пипитах и го целунах..не бях прекарвала така вечера си от..месеци..засмях се на ум и отново го погледнах със сините си очи.
Върнете се в началото Go down
Дмитрий Беликов
Students
Students
Дмитрий Беликов


Брой мнения : 47

(+18)Стаята на Дмитрий Беликов / вампир Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18)Стаята на Дмитрий Беликов / вампир   (+18)Стаята на Дмитрий Беликов / вампир I_icon_minitimeСря Мар 30, 2011 10:02 am

Целунах я и се усмихнах.
-Най-добре е всеки да си е в стаята,защото ако останеш няма да мигна.
Засмях се и прокарах пръсти през косата й.
-Разбира се че ще се видим,имам часове при теб.-засмях се и отново я целунах.
Върнете се в началото Go down
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

(+18)Стаята на Дмитрий Беликов / вампир Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18)Стаята на Дмитрий Беликов / вампир   (+18)Стаята на Дмитрий Беликов / вампир I_icon_minitimeСря Мар 30, 2011 10:07 am

-Хаха може да имаш часове при мен,но немога пред целия клас да те целувам нали?-целунах го и станах от леглото-Обичам те.Ако искаш да ме видиш някога..днес по някое време може да минеш през кабинета на директорката тоест моя -засмях се тъй като говорим големи безмислици-или ..преди часовете през стаята ми,но не е за препоръчване-усмихнах се и излезнах от стаята му пращайки му въздушна целувка.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





(+18)Стаята на Дмитрий Беликов / вампир Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18)Стаята на Дмитрий Беликов / вампир   (+18)Стаята на Дмитрий Беликов / вампир I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
(+18)Стаята на Дмитрий Беликов / вампир
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Каютата на Дмитрий Джозуеф Флориан
» Как да се омъжиш за вампир милионер - Керелин Спаркс
» Стаята на Ани.
» Стаята
» Стаята на Ин

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Училището :: Общежитията на пети курс-
Идете на: