The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Стая на Наташа Фицрой Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Стая на Наташа Фицрой I_vote_lcap81%Стая на Наташа Фицрой I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Стая на Наташа Фицрой I_vote_lcap19%Стая на Наташа Фицрой I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Стая на Наташа Фицрой I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Стая на Наташа Фицрой I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Стая на Наташа Фицрой I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Стая на Наташа Фицрой I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Стая на Наташа Фицрой I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Стая на Наташа Фицрой I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Стая на Наташа Фицрой I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Стая на Наташа Фицрой I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Стая на Наташа Фицрой I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Стая на Наташа Фицрой I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Стая на Наташа Фицрой I_vote_lcapСтая на Наташа Фицрой I_voting_barСтая на Наташа Фицрой I_vote_rcap 
Саманта Такър
Стая на Наташа Фицрой I_vote_lcapСтая на Наташа Фицрой I_voting_barСтая на Наташа Фицрой I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Стая на Наташа Фицрой I_vote_lcapСтая на Наташа Фицрой I_voting_barСтая на Наташа Фицрой I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Стая на Наташа Фицрой I_vote_lcapСтая на Наташа Фицрой I_voting_barСтая на Наташа Фицрой I_vote_rcap 
Том Милс
Стая на Наташа Фицрой I_vote_lcapСтая на Наташа Фицрой I_voting_barСтая на Наташа Фицрой I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Стая на Наташа Фицрой I_vote_lcapСтая на Наташа Фицрой I_voting_barСтая на Наташа Фицрой I_vote_rcap 
Алекса Рен
Стая на Наташа Фицрой I_vote_lcapСтая на Наташа Фицрой I_voting_barСтая на Наташа Фицрой I_vote_rcap 
Selene
Стая на Наташа Фицрой I_vote_lcapСтая на Наташа Фицрой I_voting_barСтая на Наташа Фицрой I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Стая на Наташа Фицрой I_vote_lcapСтая на Наташа Фицрой I_voting_barСтая на Наташа Фицрой I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Стая на Наташа Фицрой I_vote_lcapСтая на Наташа Фицрой I_voting_barСтая на Наташа Фицрой I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Стая на Наташа Фицрой

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Наташа Фицрой
Helpers
Helpers
Наташа Фицрой


Брой мнения : 271

Стая на Наташа Фицрой Empty
ПисанеЗаглавие: Стая на Наташа Фицрой   Стая на Наташа Фицрой I_icon_minitimeСъб Мар 26, 2011 7:21 pm

Коридор:

Стая на Наташа Фицрой Hallway3

Хол:
Стая на Наташа Фицрой Hol2

Спалня:

Стая на Наташа Фицрой Bedroom7

Баня:
Стая на Наташа Фицрой Bambo2


Последната промяна е направена от Наташа Фицрой на Пет Апр 01, 2011 11:58 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Наташа Фицрой
Helpers
Helpers
Наташа Фицрой


Брой мнения : 271

Стая на Наташа Фицрой Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стая на Наташа Фицрой   Стая на Наташа Фицрой I_icon_minitimeВто Мар 29, 2011 8:33 pm

Прибрах се в тихия и празен апартамент. Светнах лампата в коридора и с едно движение събух обувките, оставих ключовете на шкафа и се отправих към банята. Сега единственото нещо което исках е да се потопя в топлата вана и да забравя проблемите си. Пуснах кранчетата на водата и се съблякох, какво по хубаво от една топла вана. Потопих се и се отпуснах като оставих всички проблеми спокойно да се отекът в канала. Наусетно как бяха минали 20 минути и аз бързо излязох от ваната която вече беше пълна съ студена вода. Нахлузих хавлията и се оправих към гардероба. Облякох си пижамата и се пъхнах под завивките. Бях толкова изморена.че още щом легнах се онесох в спокоен сън.
Върнете се в началото Go down
Наташа Фицрой
Helpers
Helpers
Наташа Фицрой


Брой мнения : 271

Стая на Наташа Фицрой Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стая на Наташа Фицрой   Стая на Наташа Фицрой I_icon_minitimeПет Апр 01, 2011 12:19 pm

Събудих се в леглото си. Погледнах часовника...ужас 12 на обяд. Как съм се озовала в стаята ми? последното което помнех беше...опитах се да си спомня,но главата ме заболя толкова силно сякаш някой я преряза с нож. ЗАлитайки станах от леглото и се отправих към банята,за да си напилскам лицето. ПОгледнах се в обледалото и се ужасих. Изглеждах ужасно!!! Отказах се с миенето и влязох направо да си взема един душ. След 20 минути излязох и увивайки хавлията около тялото ми и се придвижих бавно към хола, включих телевизора и що да видя.
Кърваво нападение е станало вчера вечерта в тъмните улички на Лондон, свидетелите на това нападение отказаха да кажат какво продават, но за сметка на това описаха какво се беше случило. Краката ми се подкосиха и едвам не паднах, все пак успях да се хвана за дивана и седнах. Гледах право в телевизора и несмеех да свали очи от него. На екрана се появи един мъж с кафяво каса и дълго палто.
Дойдох тук след смяната си, видях едно момиче което се опитваше да дърпа една лъвица, но не успя и падна в този момент дойде още едно и ни накара да и помогнем като отказахме тя се ядоса и някак си хвърли един от нас на стената и забучи ножа в него. Каза той и посочи стената. Неможех да кажа нищо, една буца беше заседнала в гърлото ми и ми пречеше да преглътна. Ръцете ми се разтрепериха и едвам успях да се добера до гардероба. Цялата треперех и нямах време за губене. Все още се издирват хората или нещата които са причината за това.[/i] каза репортерката седяща с микрофона посредата на улицата. Но да ви кажа и тези очевидци тук също са заподозрени и ще бъдат следени за това какво всъщностработят тук . Бързо изгасих телевизора и излязох от нас.
Върнете се в началото Go down
Андреас Блейк
Students
Students
Андреас Блейк


Брой мнения : 39

Стая на Наташа Фицрой Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стая на Наташа Фицрой   Стая на Наташа Фицрой I_icon_minitimeНед Юни 05, 2011 2:37 pm

Заведах Наташа в нейната стая. Чистия въздух и беше помогнал горе-долу но не съвсем. Оставих я на леглото й. Отворих прозореца да но й станеше по-добре.
- Искаш ли да ти дам нещо за глава? - седнах до нея на леглото й.
Огледах спалнята. Беше хубаво обзаведена. Имаше вкус. Завивките бяха от коприна и сатен, но чаршафите и кълъфките от памук. Възглавниците бяха пухени като мойте. Обичах пухените възлавници.

Върнете се в началото Go down
Наташа Фицрой
Helpers
Helpers
Наташа Фицрой


Брой мнения : 271

Стая на Наташа Фицрой Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стая на Наташа Фицрой   Стая на Наташа Фицрой I_icon_minitimeНед Юни 05, 2011 2:45 pm

- Не...- казах спокойно макар,че главата да ме болеше толкова много че чак се здрържах да не извикам.
- Балгодатя ти че ме доведе до тук. - усмихнах се и затворих очи от болка. Хванах се за главата. Сто процента имаше нещо в тази бира.Пила съм и преди и никога не би е било толкова лошо. Усмихнах се накриво,за да прикрия болката пред Андреас и да не се претиснява за мен,но болката беше по силна от колкото мислех.
Върнете се в началото Go down
Андреас Блейк
Students
Students
Андреас Блейк


Брой мнения : 39

Стая на Наташа Фицрой Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стая на Наташа Фицрой   Стая на Наташа Фицрой I_icon_minitimeНед Юни 05, 2011 2:55 pm

Извъртях очита глават толкова я болеше че мен чак ме болеше. Отидох до банята и се разрових ваптечката за аспирин. Банята беше красива и цялата в залено.БЕше много хубаво. Намерих аспирин и се върнах в спалнята с чаша вода.
-Моляте изпийго. Поне заради мен. Толкова те боли че и мен ме боли - тя взе водата и аспирина. - Незнам дали има нещо в бирата, но предполагам че нямаше. НА мен ми няма нищо.
Върнете се в началото Go down
Наташа Фицрой
Helpers
Helpers
Наташа Фицрой


Брой мнения : 271

Стая на Наташа Фицрой Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стая на Наташа Фицрой   Стая на Наташа Фицрой I_icon_minitimeНед Юни 05, 2011 2:59 pm

Сложих аспирина в устата си и го глътнах с вода. Усетих как хапчето слиза надолу. Беше до някъде ужасно.
- Тогава какво ми е? - затворих очи хваната за главата си.Не можех да издържам на тази болка. Защо другите можех да излекувам а себе си не? Беше много гадно....Намръщих се и отворих очи,за да видя Андреас къде е.
Върнете се в началото Go down
Андреас Блейк
Students
Students
Андреас Блейк


Брой мнения : 39

Стая на Наташа Фицрой Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стая на Наташа Фицрой   Стая на Наташа Фицрой I_icon_minitimeНед Юни 05, 2011 3:04 pm

- Незнам можеби това е лошата страна на дарбата ти. Всяка дарба си има добра и лоша страна.
Усмихнах се и я погалих. Махнах коса от лицето й и я целунах по челото. Лех бриз развя косите й. Надявах се да й хареса. И да и помогне да не я боли толкова много.
Дали наистина имаше нещо в бирата, но защо тогава нищо ми нямаше. Можеби някой искаше да навреди на Нат, но защо? Тя бе толокава, мила, добра и приятна.
Върнете се в началото Go down
Наташа Фицрой
Helpers
Helpers
Наташа Фицрой


Брой мнения : 271

Стая на Наташа Фицрой Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стая на Наташа Фицрой   Стая на Наташа Фицрой I_icon_minitimeНед Юни 05, 2011 3:11 pm

- Добре съм вече можеш да си ходиш. - не исках да го гоня,но не исках и да го задържам. Аз най много щях да поспя или поне да се опитам да поспя. Лекия ветрец ми дойде добре,но не отвя надалеч болката. Стиснах очи и ги отпуснах като ги отворих и погледнах към Андреас. Какво ли си мислеше сега? Много ми беше чудно,но едва ли някога бих разбрала това.
Върнете се в началото Go down
Андреас Блейк
Students
Students
Андреас Блейк


Брой мнения : 39

Стая на Наташа Фицрой Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стая на Наташа Фицрой   Стая на Наташа Фицрой I_icon_minitimeНед Юни 05, 2011 3:17 pm

Не искаше да ме гони. Но на мен така ми прозвуча. МАлко се навръших, но станах и тръгнах.
- Не ме задържаш, но ако икаш ще си тръгна.
Казах и си тръгнах като изритано на дъжда куче. Наистина никога нямаше да разбере какво си мисля. Но понякога исках хората да четат моите мисли. Често исках толкова много неща но не ги казавах.
Върнете се в началото Go down
Наташа Фицрой
Helpers
Helpers
Наташа Фицрой


Брой мнения : 271

Стая на Наташа Фицрой Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стая на Наташа Фицрой   Стая на Наташа Фицрой I_icon_minitimeНед Юни 05, 2011 3:21 pm

Тъкмо щях да му отговоря когато той излезе от стаята ми,която изведнъж стана тиха. Стана ми малко гадно,че така го "изхвърлих", но наистина не исках да го задържам ако не му се седеше тук. А точно когато ми каза,че няма нищо против щях да му кажа да остане,но той си тръгна много бързо. Свих се на леглото си и се опитах да поспя,но не можех.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Стая на Наташа Фицрой Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стая на Наташа Фицрой   Стая на Наташа Фицрой I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Стая на Наташа Фицрой
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Наташа Фицрой,Ферис Комън или някой друг представител на туй човече да ми пише в скайп!Моля..
» Преди изчезването на Наташа (когато е малка)
» Стая №1
» Стая №2
» Класна стая

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Училището :: Стаите на учителите-
Идете на: