The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Стаята на Катерина Лафонт  Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Стаята на Катерина Лафонт  I_vote_lcap81%Стаята на Катерина Лафонт  I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Стаята на Катерина Лафонт  I_vote_lcap19%Стаята на Катерина Лафонт  I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Стаята на Катерина Лафонт  I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Стаята на Катерина Лафонт  I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Стаята на Катерина Лафонт  I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Стаята на Катерина Лафонт  I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Стаята на Катерина Лафонт  I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Стаята на Катерина Лафонт  I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Стаята на Катерина Лафонт  I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Стаята на Катерина Лафонт  I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Стаята на Катерина Лафонт  I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Стаята на Катерина Лафонт  I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Стаята на Катерина Лафонт  I_vote_lcapСтаята на Катерина Лафонт  I_voting_barСтаята на Катерина Лафонт  I_vote_rcap 
Саманта Такър
Стаята на Катерина Лафонт  I_vote_lcapСтаята на Катерина Лафонт  I_voting_barСтаята на Катерина Лафонт  I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Стаята на Катерина Лафонт  I_vote_lcapСтаята на Катерина Лафонт  I_voting_barСтаята на Катерина Лафонт  I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Стаята на Катерина Лафонт  I_vote_lcapСтаята на Катерина Лафонт  I_voting_barСтаята на Катерина Лафонт  I_vote_rcap 
Том Милс
Стаята на Катерина Лафонт  I_vote_lcapСтаята на Катерина Лафонт  I_voting_barСтаята на Катерина Лафонт  I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Стаята на Катерина Лафонт  I_vote_lcapСтаята на Катерина Лафонт  I_voting_barСтаята на Катерина Лафонт  I_vote_rcap 
Алекса Рен
Стаята на Катерина Лафонт  I_vote_lcapСтаята на Катерина Лафонт  I_voting_barСтаята на Катерина Лафонт  I_vote_rcap 
Selene
Стаята на Катерина Лафонт  I_vote_lcapСтаята на Катерина Лафонт  I_voting_barСтаята на Катерина Лафонт  I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Стаята на Катерина Лафонт  I_vote_lcapСтаята на Катерина Лафонт  I_voting_barСтаята на Катерина Лафонт  I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Стаята на Катерина Лафонт  I_vote_lcapСтаята на Катерина Лафонт  I_voting_barСтаята на Катерина Лафонт  I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Стаята на Катерина Лафонт

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Катерина Лафонт
Teachers
Teachers
Катерина Лафонт


Брой мнения : 127

Стаята на Катерина Лафонт  Empty
ПисанеЗаглавие: Стаята на Катерина Лафонт    Стаята на Катерина Лафонт  I_icon_minitimeНед Юли 28, 2013 9:21 am

Стаята на Катерина Лафонт  2255170558-509f3eac0a-thumb
Върнете се в началото Go down
Катерина Лафонт
Teachers
Teachers
Катерина Лафонт


Брой мнения : 127

Стаята на Катерина Лафонт  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Катерина Лафонт    Стаята на Катерина Лафонт  I_icon_minitimeВто Юли 30, 2013 6:39 am

Вървяхме с Константин по коридора и от време на време спирах за да го целуна.. Щом стигнахме до стаята ми, отворих вратата нетърпеливо и го бутнах съвсем меко за да влезе. Щом и двамата влязохме затворих вратата с замах.
- Чувствай се като у дома си секси. - намигнах му игриво и захвърлих обувките си някъде. След което се приближих към него с бавна хищническа походка, но само за да си открадна още една целувка от него. След което го бутнах за да седна на леглото.
Върнете се в началото Go down
Константин Кастанеда
Teachers
Teachers
Константин Кастанеда


Брой мнения : 159

Стаята на Катерина Лафонт  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Катерина Лафонт    Стаята на Катерина Лафонт  I_icon_minitimeВто Юли 30, 2013 8:58 am

Тръгнаха към стаята й, като от време на време спираха, за да се целунат. Някои от целувките бяха нежни, а други страстни. Стигнаха до спалнята на Кат и тя му каза да се чувства като у дома си
- Благодаря - отвърна Константин и я придърпа в скута си. Преплете език с нейния и усърдно се зае да я съблича...Устните му прокараха пътека надолу към гърдите й, стигнаха до едното зърно и го засмукаха.
Върнете се в началото Go down
Катерина Лафонт
Teachers
Teachers
Катерина Лафонт


Брой мнения : 127

Стаята на Катерина Лафонт  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Катерина Лафонт    Стаята на Катерина Лафонт  I_icon_minitimeВто Юли 30, 2013 9:28 am

- Аххх... - извих шията си и притиснах главата му към гърдите си.. - Невероятен си бебчо..
Притиснах се към него и плъзнах дланите си по тялото му, оставяйки леки алени дири след ноктите си.. Докоснах банския му и стиснах леко малкия му приятел през плата..
Наведох глава и целунах вратът му, засмуквайки леко кожата.. Когато отдръпнах устните си се усмихнах гледайки малкото синьо-лилаво петно... Облизах устните си и му оставих още още няколко смучки всичките на видно място..
- Коте мисля че си много облечен. - засмях се и облизах шията му.
Върнете се в началото Go down
Константин Кастанеда
Teachers
Teachers
Константин Кастанеда


Брой мнения : 159

Стаята на Катерина Лафонт  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Катерина Лафонт    Стаята на Катерина Лафонт  I_icon_minitimeВто Юли 30, 2013 4:20 pm

- Съгласен съм, сладурче - засмя се върколакът, а възбуденият му член заплашваше сам да излезе от банските. - С ръка я потърка между краката. - Но май ти имаш повече дрехи от мен.
Докато говореше сръчно разкопчаваше панталона й. После свали и бикините й, както й неговите бански. Сложи я на леглото. Езикът му я близна по клитора. И още веднъж и още веднъж..
Върнете се в началото Go down
Катерина Лафонт
Teachers
Teachers
Катерина Лафонт


Брой мнения : 127

Стаята на Катерина Лафонт  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Катерина Лафонт    Стаята на Катерина Лафонт  I_icon_minitimeВто Юли 30, 2013 5:22 pm

Извивах гръбнака и стенех за още и още, а той само ме дразнеше. Изръмжах леко и вплетох пръсти в косата му.
- Е сега защо ме дразниш така? - казах с секси и провлачен глас.
Но той не обърна внимание да въпроса ми и продължи да ме драни, ближейки клитора ми все едно е близалка. А аз се превивах от удоволствие и стисках здраво чаршафа.. След миг нещата се смениха, бързо обвих краката си около кръста му и ни завъртях така че той да е отдолу а аз отгоре. Подсмихнах се дяволито и застанах между краката му, обсипвайки с целувки тялото му, пропускайки само едно място... Обвих длан около члена му и я раздвижих бавно надолу-нагоре облизвайки съвсем леко и бързо главичката му.. След което повторих всичко още няколко пъти
Върнете се в началото Go down
Константин Кастанеда
Teachers
Teachers
Константин Кастанеда


Брой мнения : 159

Стаята на Катерина Лафонт  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Катерина Лафонт    Стаята на Катерина Лафонт  I_icon_minitimeСря Юли 31, 2013 12:50 pm

В един момент Константин използваше клиторът на красивата си колежка за близалка, а следващия тя беше отгоре и след като се спусна с целувки по тялото му и се заигра с мъжкия му атрибут.
- Ммм - измърка доволно върколакът. Дланите му обхванаха гърдите на вампирката и нежно ги стиснаха масажирайки ги.
- Искам те - каза той. - Веднага. - Завъртя ги така, че отново той да е отгоре между краката й. Целуна я страстно по устните, а главичката на члена му опря входа на вагината й. И в следващия миг проникна в нея
Върнете се в началото Go down
Катерина Лафонт
Teachers
Teachers
Катерина Лафонт


Брой мнения : 127

Стаята на Катерина Лафонт  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Катерина Лафонт    Стаята на Катерина Лафонт  I_icon_minitimeСря Юли 31, 2013 1:46 pm

Простенах щом го усетех в себе си... Той ме изпъваше.. Обви краката си около кръста му и се притиснах към него позволявайки му да проникне още по навътре.. Размърдах бавно бедрата и стенех в ухото му, захапвайки леко меката част.
- Покажи ми какво можеш... - казах накъсано и тихо.
- Накарай ме да крещя името ти така че всички да чуят. - стенех в ухото му докато движех бедрата си срещу неговите.
Ноктите ми бяха на гърба му, дерейки го съвсем леко.
Върнете се в началото Go down
Константин Кастанеда
Teachers
Teachers
Константин Кастанеда


Брой мнения : 159

Стаята на Катерина Лафонт  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Катерина Лафонт    Стаята на Катерина Лафонт  I_icon_minitimeСъб Авг 03, 2013 9:36 pm

" Тъкмо това и възнамерявам да направя или поне да опитам" - каза си той наум. А защо не го каза гласно, поне първата част с намерението?. Ами защото устата му беше заета с друго, по-приятно от говорнето . Да я обсипва с целувки. Както в този, настоящият момент например, когато езикът му усърдно изследваше устата й, Ръцете му нежно шареха по тялото й Засили темпото на тласъците си влизайки докрай в нея
Върнете се в началото Go down
Катерина Лафонт
Teachers
Teachers
Катерина Лафонт


Брой мнения : 127

Стаята на Катерина Лафонт  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Катерина Лафонт    Стаята на Катерина Лафонт  I_icon_minitimeНед Авг 04, 2013 9:25 am

"Боже този човек прави чудеса с ръцете си" това беше една от мислите които се въртяха в главата ми докато ръцете му изследваха тялото ми а езика му устатата ми. Притиснах се по силно към него и изстенах в устата му докато езиците ни водеха битка за надмощие.
темпото на тласъците се засилваше с всяка изминала секунда а аз вече бях почнала да крещя името му и бях сигурна че се чува по коридорите..
- По дяволите... скъпи.. - простенах между няколко целувки забивайки ноктите си във гърба му
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Стаята на Катерина Лафонт  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Катерина Лафонт    Стаята на Катерина Лафонт  I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Стаята на Катерина Лафонт
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Катерина Лафонт
» ЧРД Катерина Лафонт <3
» Стаята на Катерина Нелсън
» Стята на Катерина Нелсън
» Вие ще охажвате Катерина Нелсън

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Училището :: Стаите на учителите-
Идете на: