The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Тъмната градина Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Тъмната градина I_vote_lcap81%Тъмната градина I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Тъмната градина I_vote_lcap19%Тъмната градина I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Тъмната градина I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Тъмната градина I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Тъмната градина I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Тъмната градина I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Тъмната градина I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Тъмната градина I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Тъмната градина I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Тъмната градина I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Тъмната градина I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Тъмната градина I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Тъмната градина I_vote_lcapТъмната градина I_voting_barТъмната градина I_vote_rcap 
Саманта Такър
Тъмната градина I_vote_lcapТъмната градина I_voting_barТъмната градина I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Тъмната градина I_vote_lcapТъмната градина I_voting_barТъмната градина I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Тъмната градина I_vote_lcapТъмната градина I_voting_barТъмната градина I_vote_rcap 
Том Милс
Тъмната градина I_vote_lcapТъмната градина I_voting_barТъмната градина I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Тъмната градина I_vote_lcapТъмната градина I_voting_barТъмната градина I_vote_rcap 
Алекса Рен
Тъмната градина I_vote_lcapТъмната градина I_voting_barТъмната градина I_vote_rcap 
Selene
Тъмната градина I_vote_lcapТъмната градина I_voting_barТъмната градина I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Тъмната градина I_vote_lcapТъмната градина I_voting_barТъмната градина I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Тъмната градина I_vote_lcapТъмната градина I_voting_barТъмната градина I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Тъмната градина

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

Тъмната градина Empty
ПисанеЗаглавие: Тъмната градина   Тъмната градина I_icon_minitimeПет Мар 29, 2013 11:22 am

Тъмната градина 6057113Z
Върнете се в началото Go down
Луси.
God
God
Луси.


Брой мнения : 10

Тъмната градина Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмната градина   Тъмната градина I_icon_minitimeПет Мар 29, 2013 1:34 pm

Мразех това място. Мразех тъмнината. Мразех Ада. Мразех всичко, което бе свързано с баща ми, самия него го мразех. Да, голям съм песимист, но пробвайте да издържите хилядолетия с това изчадие и няма да имате търпение за двата месеца, които можете да прекарате на слънце. Два. Само и точно два. Не искаше да ми отпусне повече, а и едва го навих за повече от един.... час. Дали и той ме мрази? Със сигурност. Не можем да се понасяме. Не знам как околните изобщо издържат да ни виждат заедно... Поне не се случва толкова често и за толкова дълго време. Не ми позволява и да имам контакти тук долу. Като цяло Луси трябва да си стои у дома, да се занимава с Баскервил, да чете скучните книги, които носеха от света на смъртните тези, които можеха да ходят там, когато си поискат или просто да слуша музика и да свири на китарата си. Китара. Което ми напомня, че трябва да говоря с баща ми за нова китара. Да, няма да е зле.
А и няма да е зле той да се появи най-накрая, срещата ни беше...... окей, след десет минути е. Но той много добре знае, че аз винаги подранявам.. Не мисля, че ще му навреди и той да го направи някой път. Нали? Карай. Ритнах оградата с всичка сила и от удара тя се изкриви. По дяволите. Забавна ругатня, като се има предвид, че съм в Ада.. Заобиколена от дяволи. Шегувам се, аз съм дяволчето тук. Дефакто току що се пратих сама при себе си. Ох, татко, Луцифер, просто побързай..
Върнете се в началото Go down
Луцифер
God
God
Луцифер


Брой мнения : 13

Тъмната градина Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмната градина   Тъмната градина I_icon_minitimeПет Мар 29, 2013 1:53 pm

На Луцифер му беше дошло до гуша от мрънканията на щерка му.Седеше на железния си трон и гледаше напред в нищото чакайки да стане време за срещата му с малкото изчадие.Искала да ходи на ония свят и да се разхожда свободно.Дрън,дрън.Тя му принадлежеше и щеше да остане тук!Два месеца и стигаха там.
Големия часовник удари няколко пъти,а шумът се разнесе наоколо.Луцифер стана от трона и след по-малко от секунда се изпари във въздуха.Появи се в точната секунда на уреденото време за срещата им.
- Не те разбирам.Винаги подраняваш. - изцъка той и се облегна на едно дърво като се загледа в дъщеря си.Усмихна се и започна да се приближава към нея.Погали бузата и с опакото на ръката си. - Как си прелест моя?
Както каза - тя беше негова.Беше негова собственост и му принадлежеше.Можеше да прави каквото си поиска с нея.Всичко.Нищо,че му беше дъщеря.И не случайно беше изпратил сина си горе заключил порта към Ада в него.Нямаше как да пусне момиченцето си там...твърде беше секси да върши такава мръсна работа.Пък и когато тя беше там горе я следеше доста изкъсо.Нямаше намерение да я дели.И той определено не беше от онея бащи дето не могат да дадат дъщеря си на друго момче защото ще я изгубят...е или поне не в този смисъл.Той притежаваше Луси...притежаваше тялото и по начин който повечето бащи не притежават дъщерите си,затова и тя нямаше да получи повече от два месеца да бъде на онзи свят.
Усмивката му стана още по-широка когато обви ръка около кръста на Луси и я дръпна към себе си.
- За какво всъщност ти трябвам?
Върнете се в началото Go down
Луси.
God
God
Луси.


Брой мнения : 10

Тъмната градина Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмната градина   Тъмната градина I_icon_minitimeПет Мар 29, 2013 2:06 pm

Още с пристигането си баща ми се впусна в нещастните си действия. Погали бузата ми, а аз се отдръпнах възможно най-много, спомняйки си последната вечер, която прекарахме заедно. Не исках да си спомням, но нямах щастието да съм болна от алцхаймер. Дори не мисля, че при мен би могло да се случи нещо такова. Хванах ръката му и я отместих от себе си, но естествено, той ме прегърна през кръста и ме притегли към него.
- За какво всъщност ти трябвам? - Попита той и не за пръв път бях отвратена от близостта му и от гласа му едновременно.
- Пусни ме. - Казах тихо, опитвайки се да се отскубна от хватката му, но напразно. - Пусни ме ти казах! - Извиках вече по-силно и няколко глави се обърнаха към нас, но след като видяха кои сме, се завърнаха към заниманията си. Както и очаквах, този път отново не ме пусна. Изчадие. - Е, да побързаме с исканията тогава. Както може би знаеш, рождения ми ден беше преди две седмици. Искам да отида горе, искам почивка. От теб, от това място и от всички тук. Имам нужда от чист въздух, хотел, пари и спа. А също и нова китара, която ще си купя сама след като отида горе. Не ми се спори, имам право на два месеца, това отиване ще бъде един месец, за да мога да се отърва от теб още един път тази година. Е, кажи ми час, в който мога да тръгна и вече ме пусни. - Излях всичко на един дъх и чак сега усетих, че съм говорела доста силно, защото няколко глави отново се бяха обърнали. - Какво зяпате всички? - Изкрещях бясно и те притеснено избягаха нанякъде. Глупаци. Всички тук бяха глупаци.
Върнете се в началото Go down
Луцифер
God
God
Луцифер


Брой мнения : 13

Тъмната градина Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмната градина   Тъмната градина I_icon_minitimeПет Мар 29, 2013 2:26 pm

Блондито не се пестеше.Говореше бързо привличайки вниманието на всички демони,мъртви и всевъзможни изчадия на Ада.Луцифер се засмя.Защо ли беше сигурен,че тя ще иска точно това от него?!
С едно плавно движение я избута към едно дърво и се притисна към нея.Хвана ръката и като я притисна към напиращата в панталоните му възбуда.
- Сега...или след като се върнеш? - прошепна тихо на ухото и. - Неизбежно е Луси.Няма измъкване от мен.Ти ми принадлежиш.
Той я облиза по врата и се отдръпна леко от нея като гърления му смях проехтя наоколо.Съществата в градината си бяха заоглеждали отново,но с малко поредни крясъци от страна на дъщеря му те се разкараха.
- Стига си плашила поданиците ни... - изръмжа той.Ако някой си мислеше,че Ада е празен жестоко се лъжеше.В други обстоятелства...може би Луси щеше да харесва Ада...ако баща и не беше тук и не искаше такива неща от нея.Но просто беше неизбежно.Милата Луси не беше споходила на добър баща...макар,че получаваше всичко което иска.Или поне почти всичко.
- Един месец...без да правиш глупости горе.Ясен ли съм?Защото винаги мога да ти намаля излизането до десет минути,че и до секунди.А ние не искаме това нали?Но пък виж... - той я дръпна отново до себе си като я целуна по вратът. -Може да си заработиш излизането.
Върнете се в началото Go down
Луси.
God
God
Луси.


Брой мнения : 10

Тъмната градина Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмната градина   Тъмната градина I_icon_minitimeПет Мар 29, 2013 6:14 pm

Баща ми умело ме притисна о едно дърво и постави ръката ми върху набъбналите му панталони. Отвратих се. Отново ли искаше това от мен? Та последния път бе преди не повече от седмица. Обикновено чакаше месец или два. Чувствах се сякаш ще повърна..
- Сега... или след като се върнеш? - Прошеона той, при което аз се почувствах още по-отвратена. - Неизбежно е Луси. Няма измъкване от мен. Ти ми принадлежиш. - Отблъснах го възможно най-силно и този път успях да се отделя от него.
- Ако още веднъж ме докоснеш, кълна се, че Баскервил ще ти откъсне главата, ще я сдъвчи на малки парченца, а остатъка от тялото ти ще изям аз с огромно удоволствие. - Казах, съскайки, и му ударих силен шамар, при което всички се обърнаха към нас.
- Стига си плашила поданиците ни... - Изръмжа той и ме стисна за китката, а поданиците му се разбягаха на посоки. - Един месец... без да правиш глупости горе. Ясен ли съм? Защото винаги мога да ти намаля излизането до десет минути, че и до секунди. А ние не искаме това нали? Но пък виж... - Думите се лееха от устата му като наизустени.. И естествено, че бяха такива, това ми го казваше всеки път... И следваше: - Може да си заработиш излизането. - След което ме целуна по врата, а аз се оставих да го направи този път, за да не провали излизането ми наистина. Чувствах се ужасно използвана и нямах търпение да се махна.
Върнете се в началото Go down
Луцифер
God
God
Луцифер


Брой мнения : 13

Тъмната градина Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмната градина   Тъмната градина I_icon_minitimeПет Мар 29, 2013 6:58 pm

Луси се остави в ръцете на Луцифер и той знаеше много добре защо го прави.Искаше просто да се махне от тук и не искаше с нищо да ядоса татенцето си за да не и намали престоя на Земята.Той обаче все щеше да си намери нещо за което да се хване и ,ако иска да и провали излизането.Като например това,че го беше заплашила с Баскервил.
- И не,че нещо мила моя,но Баскервил не може да се мери с мен. - подсмихна се той. - Нима забравяш кой съм аз всъщност?!Мога да убия малката твар с поглед,а ти не искаш това нали?
Погали отново бузата и.Знаеше,че ако убие единственото същество с което общува тук долу..с което може да общува,ако това въобще е общуване ще я съсипе.Тя щеше да го намрази още повече макар,че понякога Луцифер се чудеше дали това е възможно.Той се отдръпна оставяйки и малка свобода и оглеждайки я.Доста обстойно плъзгаше поглед по тялото и.Беше станала наистина прекрасна жена.
- Не чух отговора ти,но аз ще го кажа - след това.Няма да те мъча сега.Все пак искам да си починеш хубаво.След час ще те изпратя там. - заяви той с отвращение.Не ходеше често горе,но и не виждаше причина да го прави.Последния път отне детето на една негова длъжница,а други бяха решили,че ще сформират армия срещу него...следователно момичето също изгуби детето си и паметта си от момента на срещането на любовта на живота си и бащата на нероденото,а колкото до него....Избрания друг път.Тези човечета бяха смешни и неприятни за Луцифер.
- И се разбрахме нали?Без глупости.Пък може да ми донесеш някое сувенирче от там. - той смигна закачливо на Луси облягайки се на близкото дърво.
Върнете се в началото Go down
Луси.
God
God
Луси.


Брой мнения : 10

Тъмната градина Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмната градина   Тъмната градина I_icon_minitimeНед Мар 31, 2013 2:49 pm

- И не че нещо, мила моя, но Баскервил не може да се мери с мен. Нима забравяш кой съм аз всъщност?! Мога да убия малката твар с поглед, а ти не искаш това нали? - Прошепна той и тялото ми се сепна.
Той знаеше колко много държа на Баскервил, нямаше да го докосне, но просто ме заплашваше. Да, така е. Или пък грешах.. Не, трябваше да отпъдя тази мисъл от главата си. Баща ми беше умен, нямаше да ме нарани, защото знаеше, че и аз имам някаква (дори и миниaтюрна) власт над него.
Той отново погали бузата ми, но този път дори не си направих труда да се свия - прекрасно знаеше, че ме е гнус от него. Просто предпочитах видно да не го ядосвам, за да не провали излизането ми наистина. После каза, че не чул отговора ми, но нямало да ме мъчи - чак след това. Изпуфтях. Че то след това нямаше ли да е мъчение? Както и да е. След час отивах горе и нямах търпение да се отърва от него. Надявах се поне да взема Баскервил... Ей, не беше казал нищо против това, така че...
- И се разбрахме, нали? Без глупости. Пък може да ми донесеш някое сувенирче от там. - Промълви най-накрая, облягайки се на едно дърво.
Огледах го глуповато. Нищо нямаше да му нося оттам. Не стига, че горките хора изобщо след смъртта си идваха тук, пък и да му нося нещо. Ни най-малко.
- Разбира се, че не. - Казах твърдо. - А, и преди да забравя. Баскервил ще бъде моят придружител този път. - Смигах му и се завъртях като балерина преди официално да напусна градината, за да се подготвя за отиването си горе.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Тъмната градина Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмната градина   Тъмната градина I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Тъмната градина
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Тъмната лагуна
» Лятната градина
» Френската градина
» Зимната градина
» Вътрешната градина

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Forbidden in heaven and useless in hell :: Ад-
Идете на: