The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Езерцето  Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Езерцето  I_vote_lcap81%Езерцето  I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Езерцето  I_vote_lcap19%Езерцето  I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Езерцето  I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Езерцето  I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Езерцето  I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Езерцето  I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Езерцето  I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Езерцето  I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Езерцето  I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Езерцето  I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Езерцето  I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Езерцето  I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Езерцето  I_vote_lcapЕзерцето  I_voting_barЕзерцето  I_vote_rcap 
Саманта Такър
Езерцето  I_vote_lcapЕзерцето  I_voting_barЕзерцето  I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Езерцето  I_vote_lcapЕзерцето  I_voting_barЕзерцето  I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Езерцето  I_vote_lcapЕзерцето  I_voting_barЕзерцето  I_vote_rcap 
Том Милс
Езерцето  I_vote_lcapЕзерцето  I_voting_barЕзерцето  I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Езерцето  I_vote_lcapЕзерцето  I_voting_barЕзерцето  I_vote_rcap 
Алекса Рен
Езерцето  I_vote_lcapЕзерцето  I_voting_barЕзерцето  I_vote_rcap 
Selene
Езерцето  I_vote_lcapЕзерцето  I_voting_barЕзерцето  I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Езерцето  I_vote_lcapЕзерцето  I_voting_barЕзерцето  I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Езерцето  I_vote_lcapЕзерцето  I_voting_barЕзерцето  I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 3 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 3 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Езерцето

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

Езерцето  Empty
ПисанеЗаглавие: Езерцето    Езерцето  I_icon_minitimeНед Мар 24, 2013 7:22 pm

Езерцето  A_place_to_dream_by_apokryphiaart-d5e3p0m
Върнете се в началото Go down
Константин Кастанеда
Teachers
Teachers
Константин Кастанеда


Брой мнения : 159

Езерцето  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерцето    Езерцето  I_icon_minitimeПон Юли 29, 2013 10:51 am


- Това беше всичко за днес - прекрати урока Константин. Няма да имате домашно може да си тръгвате.
Четвъртокурсниците не чакаха втора подкана и се изнизаха от стаята десетина минути преди края на часа. Учителят си тръгна няколко минути след тях и заключи вратата. Нямаше повече часове за днес, а времето бе хубаво, затова реши да отиде да се изкъпе. Първо се отби до стаята си, за да си остави някои неща и да се преоблече. После тръгна към езерцето. Избра там да му е плажа. Стигна и се съблече по бански. Метна се във водата. Плуваше, цамбуркаше и се гмуркаше. По някое време му дойде на ум да излезе и заплува към брега. Само че там вече имаше още някой, а именно колежката му по защита срещу черните изкуства.
- Здрасти - поздрави я върколакът докато излизаше от водата.
Върнете се в началото Go down
Катерина Лафонт
Teachers
Teachers
Катерина Лафонт


Брой мнения : 127

Езерцето  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерцето    Езерцето  I_icon_minitimeПон Юли 29, 2013 11:08 am

Часът ми свърши и реших да изляза да се разходя и да си почина малко. Вървях на някъде без да знам на къде, просто тръгнах на там на където краката ми ме водеха... А именно към езерото.. Времето беше прекрасно... Вдигнах поглед нагоре и се усмихнах на слънцето продължавайки да вървя... Стигнах до брега на езерото и реших да седна... Събух си обувките и седнах на меката трева когато чух някой..
- Здравей! - поздрави ме един красавец докато излизаше от водата. Огледах го отгоре до долу.. Имаше страхотно тяло...
- Здрасти. - усмихна се. - Аз съм Катерина, но ти можеш да ми викаш Кат.
Върнете се в началото Go down
Константин Кастанеда
Teachers
Teachers
Константин Кастанеда


Брой мнения : 159

Езерцето  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерцето    Езерцето  I_icon_minitimeПон Юли 29, 2013 12:17 pm

Константин огледа колежката си. Беше красива, а и имаше много хубаво тяло.
- Приятно ми е Кат - усмихна се той докато сядаше до нея. - Аз пък съм Константин.
Хвана ръката й и галантно я целуна.
- Как вървят часовете? - позаинтересува се. Тя може би не знаеше затова поясни:
- Преподавам по история и философия.
Приближи още малко до нея.
Върнете се в началото Go down
Катерина Лафонт
Teachers
Teachers
Катерина Лафонт


Брой мнения : 127

Езерцето  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерцето    Езерцето  I_icon_minitimeПон Юли 29, 2013 12:41 pm

Усмихнах се, радвайки си на компанията на красивия си колега.
- Ами засега вървят добре, но са малко скучни.
Въздъхнах и неволно докоснах ръката му с моята.
- Повтарям почти всеки час едно и също.
Отметнах косата си настрани и го погледнах. Усмихнах се загадъчно но и в същото време секси.
- А при теб как вървят?
Върнете се в началото Go down
Константин Кастанеда
Teachers
Teachers
Константин Кастанеда


Брой мнения : 159

Езерцето  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерцето    Езерцето  I_icon_minitimeПон Юли 29, 2013 1:54 pm

- И при мен е горе-долу - засмя се чаровно Константин. Без да иска допря ръката си до бедрото й
- Само, че не мога да кажа, че повтарям едно и също почити всеки час. Да са ти казвали, че имаш много красива усмивка
Ръката му се вдигна и помилва бузата й
Върнете се в началото Go down
Катерина Лафонт
Teachers
Teachers
Катерина Лафонт


Брой мнения : 127

Езерцето  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерцето    Езерцето  I_icon_minitimeПон Юли 29, 2013 2:07 pm

- На скоро не. - усмихнах се и извих леко лицето си а ръката му се плъзна по шията ми. При докосване притворих леко очи и измърках.
- Някой казвал ли ти е че имаш страхотно тяло? - погледнах го и плъзнах дланта си по тялото му дерейки го съвсем леко. Закикотих се и го погледнах. Загледах се в очите му прехапвайки леко устни усмихвайки се.
-Разкажи ми малко повече за... хмм себе си. - премигнах и задържах дланта си на гърдите му.
Върнете се в началото Go down
Константин Кастанеда
Teachers
Teachers
Константин Кастанеда


Брой мнения : 159

Езерцето  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерцето    Езерцето  I_icon_minitimeПон Юли 29, 2013 3:40 pm

- Напоследък не - усмихна се Константин
Примижа доволно, когато ръката й се допря до тялото му.
- За мен - започна той. - Родом съм от Перу и съм инка. На 28г. Човешки. Семейството ми имаше ферма. Веднъж се сбих сериозно и противникът ми умря. Всъщност го наръгах с нож - призна си. - И на следващото пълнолуние се превърнах. После обикалях известно време, а сега съм се установил тук. Ами ти? - Как стана вампир? - на свой ред попита върколакът
Върнете се в началото Go down
Катерина Лафонт
Teachers
Teachers
Катерина Лафонт


Брой мнения : 127

Езерцето  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерцето    Езерцето  I_icon_minitimeПон Юли 29, 2013 4:35 pm

- Ами аз се родих такава.. Нашите бяха вампири и имаха врагове... когато бях на 5 те загинаха и след това живота ми се промени и аз не знам към какво..
Въздъхнах и погледнах надолу за да прикрия самотната сълза която напираше да излезе при споменаването на родителите ми.. Премигнах няколко пъти след което вдигнах глава и продължих.
- На 16 дойдох тук и учех, след като завършех скитах малко да видя свят и се върнах... И сега отново съм тук... Историята ми е малко скучна. - засмях се леко
Върнете се в началото Go down
Константин Кастанеда
Teachers
Teachers
Константин Кастанеда


Брой мнения : 159

Езерцето  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерцето    Езерцето  I_icon_minitimeПон Юли 29, 2013 5:55 pm

На свой ред и тя разказа историята си, а Константин я изслуша.
- Съжалявам за родителите ти - рече той.
Отново помилва лицето й. Приближи още до нея, съвсем, съвсем близо след, което и другата му ръка нежно докосна бузата й. Доближи и лицето си и я целуна по устните.
Върнете се в началото Go down
Катерина Лафонт
Teachers
Teachers
Катерина Лафонт


Брой мнения : 127

Езерцето  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерцето    Езерцето  I_icon_minitimeПон Юли 29, 2013 6:06 pm

Лицето му беше толкова близо до моето, че можех да видя всеки един малък детайл по него.. Когато устните му се докоснаха до моите се стъписах... Не знаех какво да правя в този момент не го очаквах... Имах чувството че светът е спрял да се върти и че времето е спряло... Това чувство продължи няколко дълги мига след което се опомних... Обгърнах лицето му с дланите си и му отвърнах облизвайки леко долната му устна...
- Мммм. - простенах съвсем тихо срещу устните му..
Усмихнах му се за момент и погалих лицето му след което го целунах... Продължително и страстно обвивайки ръце около вратът му.
Върнете се в началото Go down
Константин Кастанеда
Teachers
Teachers
Константин Кастанеда


Брой мнения : 159

Езерцето  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерцето    Езерцето  I_icon_minitimeВто Юли 30, 2013 5:54 am


Кат се усмихна, погали го и на свой ред го целуна обвивайки ръце около врата му. По време на дългата и страстна целувка Константин също побърза да я прегърне.
- Искаш ли - предложи той след целувката, а устните му бяха на не повече от милиметър от нейните - да поплуваме? - Целуна леко устните й. - Или пък - целуна я по врата, а ръката му се пъхна в деколтето й - да отидем на някое още по-уединено място.
Върнете се в началото Go down
Катерина Лафонт
Teachers
Teachers
Катерина Лафонт


Брой мнения : 127

Езерцето  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерцето    Езерцето  I_icon_minitimeВто Юли 30, 2013 6:31 am

Щам ръката му плъзна в деколтето ми простенах срещу устните му и го целунах отново. Изви гръбнака си като котка и почти почнах да мъркам...
-Май трябва да отидем някъде където няма кой да ни прекъсва. - казах срещу устните му и отново го целунах, този път нежно. Надигнах се леко от земята и седнах в скута му притискайки се към него, отърквайки тялото си в неговото.
Погледнах го и докато чаках отговора му почнах да чертая невидими фигурки по гърдите му с показалеца си. Накрая просто реших че не ми се чака за отговор и станах, хванах ръката му и го задърпах към спалните.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Езерцето  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерцето    Езерцето  I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Езерцето
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Двора :: Реката и водопада на магическия свят-
Идете на: