The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Чудя ви се на акъла и не знам да плача или да се смея.  Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Чудя ви се на акъла и не знам да плача или да се смея.  I_vote_lcap81%Чудя ви се на акъла и не знам да плача или да се смея.  I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Чудя ви се на акъла и не знам да плача или да се смея.  I_vote_lcap19%Чудя ви се на акъла и не знам да плача или да се смея.  I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Чудя ви се на акъла и не знам да плача или да се смея.  I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Чудя ви се на акъла и не знам да плача или да се смея.  I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Чудя ви се на акъла и не знам да плача или да се смея.  I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Чудя ви се на акъла и не знам да плача или да се смея.  I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Чудя ви се на акъла и не знам да плача или да се смея.  I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Чудя ви се на акъла и не знам да плача или да се смея.  I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Чудя ви се на акъла и не знам да плача или да се смея.  I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Чудя ви се на акъла и не знам да плача или да се смея.  I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Чудя ви се на акъла и не знам да плача или да се смея.  I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Чудя ви се на акъла и не знам да плача или да се смея.  I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Чудя ви се на акъла и не знам да плача или да се смея.  I_vote_lcapЧудя ви се на акъла и не знам да плача или да се смея.  I_voting_barЧудя ви се на акъла и не знам да плача или да се смея.  I_vote_rcap 
Саманта Такър
Чудя ви се на акъла и не знам да плача или да се смея.  I_vote_lcapЧудя ви се на акъла и не знам да плача или да се смея.  I_voting_barЧудя ви се на акъла и не знам да плача или да се смея.  I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Чудя ви се на акъла и не знам да плача или да се смея.  I_vote_lcapЧудя ви се на акъла и не знам да плача или да се смея.  I_voting_barЧудя ви се на акъла и не знам да плача или да се смея.  I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Чудя ви се на акъла и не знам да плача или да се смея.  I_vote_lcapЧудя ви се на акъла и не знам да плача или да се смея.  I_voting_barЧудя ви се на акъла и не знам да плача или да се смея.  I_vote_rcap 
Том Милс
Чудя ви се на акъла и не знам да плача или да се смея.  I_vote_lcapЧудя ви се на акъла и не знам да плача или да се смея.  I_voting_barЧудя ви се на акъла и не знам да плача или да се смея.  I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Чудя ви се на акъла и не знам да плача или да се смея.  I_vote_lcapЧудя ви се на акъла и не знам да плача или да се смея.  I_voting_barЧудя ви се на акъла и не знам да плача или да се смея.  I_vote_rcap 
Алекса Рен
Чудя ви се на акъла и не знам да плача или да се смея.  I_vote_lcapЧудя ви се на акъла и не знам да плача или да се смея.  I_voting_barЧудя ви се на акъла и не знам да плача или да се смея.  I_vote_rcap 
Selene
Чудя ви се на акъла и не знам да плача или да се смея.  I_vote_lcapЧудя ви се на акъла и не знам да плача или да се смея.  I_voting_barЧудя ви се на акъла и не знам да плача или да се смея.  I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Чудя ви се на акъла и не знам да плача или да се смея.  I_vote_lcapЧудя ви се на акъла и не знам да плача или да се смея.  I_voting_barЧудя ви се на акъла и не знам да плача или да се смея.  I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Чудя ви се на акъла и не знам да плача или да се смея.  I_vote_lcapЧудя ви се на акъла и не знам да плача или да се смея.  I_voting_barЧудя ви се на акъла и не знам да плача или да се смея.  I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Чудя ви се на акъла и не знам да плача или да се смея.

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Gossip Girl
Gossip Girl
Gossip Girl
Gossip Girl


Брой мнения : 45

Чудя ви се на акъла и не знам да плача или да се смея.  Empty
ПисанеЗаглавие: Чудя ви се на акъла и не знам да плача или да се смея.    Чудя ви се на акъла и не знам да плача или да се смея.  I_icon_minitimeСря Мар 20, 2013 1:15 pm

Чудя ви се на акъла и не знам да плача или да се смея.  Tumblr_m9f37ggNSR1qi0ugco1_500

Привет сладурчета мои.Липсвах ли ви?Както се видя ме нямаше дълго време и нямаше кой да ви трови душичките с най-разнообразни клюки.Това обаче ще се промени защото доста обикалях из Лондон докато събера днешния си материал.Но,ако пътуването ми се изчерпваше само до тук...то значи най-интересното нямаше да стане общо достояние.И с малко помощ сега вие ще научите новите пикантни клюки от целия свят и ,че дори и от бъдещето.Какво да се прави - машината на времето е невероятно нещо нали?!

Чудя се обаче от къде да започна като се има предвид какви са новините.Толкова много различни хора,толкова много различни интересни и наклонности.Толкова много противоположности и съвпадения.Тц,тц.Хора,хора...обаче да си призная честно - леко ме разочаровахте.Дебна ви нонстоп за да разбера малко повече и докато стигнете до съществената част аз пия вече втора кана кафе с цел да не заспя.Ако феновете ви бяха като мен...тогава щяхте да останете без такива.ХОХО.

Чудя ви се на акъла и не знам да плача или да се смея.  Tumblr_lgqm7mjePN1qabct4o1_500_large

Ще започна обаче с Алекса защото знаете,че много си я обичам.Али,Али.Малък вампир...или опа чакай този прякор беше даден на сестра ти?Ти миличка обаче се справи страхотно.Запази такова самообладание,че ако всички правихме така не трета световна,а двадесета сигурно щеше да има.Да ти кажа,че и напълно си заслужи намусения Деймън и неговия гняв.Кое момче иска приятелката му да е влюбена в бившия си?Но пък Кристиан е черешката на тортата не мислиш ли?Представи си за какво си е мислел щом обърка сестра ти с теб.Явно за него ти си единствената...колко жалко.Това момче може би трябваше да осъзнае това преди около година,а?Но предполагам,че скоро пак ще скочиш в леглото на Криси...нищо ново и чудно.Само това може да се очаква от теб.Пък и да не говорим как завърши срещата ви.Много детинско - доматен сос върху главата и кана вода в лицето.Примесени с малко кръв от сервитьорка.Да не сте на пет?!О да не забравим и после боричкането на сестрите на улицата.Жалка картинка.
И като споменах за срещата на Алекса която беше леко провалена мисля да отскоча до едно събитие което се случи същата нощ,но в клуба на Том Милс.Там нашата скъпа Алина намери утеха в не кой да е ,а в самия Том Милс.Двамата поиграха билярд,но после всичко завърши по доста по-различен начин.Една сладка целувчица в която Алина удавяше своята мъка.Нали миличка?Случва се обаче да ти объркат именцето.Пък и вие сте близначки - нормално е....или не чак толкова.Но на кого му пука?Ти явно си си наумила да вкараш Том в леглото си защото доста страстно започна да му отвръщаш притискайки се в него.Том скъпи или бягай или си запиши името на тази дама някъде за да не направи опит за кастрация и върху теб.
Това обаче не е всичко...в семейство Монгомъри стават страшни неща.Или по-скоро любовни неща.Скъпото татенце на нашата Клеър реши да забегне по доста по-млада жена...и то не коя да е,а една от най-добрите приятелки на нашето супер мама блонди.Но това е нищо нали?!Да си дойдем на въпроса за тях - Нейтънчо се влюби в Талия и така изстреля своята Алисън на доста заден план.Любимата му обаче беше леко убита и после съживена и те оповестиха връзката си с бурен секс...завършил с един инцидент който мога да нарека само по един начин - бебе.Нашето татенце чака поредното дете,но да видим как ще реагира съпругата му като разбере за неговите сладки забежки и как ще реагира Талия като разбере,че той още е женен.Ще разберем в бъдеще защото ще ги следа изкъсо.
Демончето по психология обаче се оказа,че не е наред с главата.Винсент Валентин си пада по БДСМ и шокира гаджето си до такава степен,че Елодия едва ли не си глътна езика.Мелади скъпа ти обаче защо го излъга?Защото сърцето ти му принадлежи това не означава същото и за тялото ти,но ти май не си на същото мнение.Първо го свали и той едва ли не се влюби в теб,но истината е доста грозна а?Е успех ти желая с веригите и въжетата пък после се обади да кажеш кво,що..има ли причина да се притеснявам или не?Не,че ми пука особено.
Дойдох си и на думата за мис Флориан...,ако още не сте разбрали това е нашата Клеър.След първия и неуспешен брак защото мъжът и избяга тя се хвърли на вратът на нашия принц.Двамата започнаха едва любовна афера която до колкото видях с моята машина на времето е завършила по начин който ни най-малко не ме учудва.Блондинката чака две изчадия с кралска кръв.Още две като нея...боже опази.Но пък и да ви кажа - това е в близко бъдеще.Тази жена е мазохист...три малки деца - ужас.Но пък нали ще става кралица какво и пречи и петдесет да има.На всички ни е ясно,че не ги дундурка тя.
Сестра и Ребека явно взима пример от нея с новия учител по оцеляване.Макс не отричай,че Ребека ти харесва и ще направиш всичко да я имаш.Вижда се и дори се усеща бих казала.Пък и мисля,че Ребека доста хубаво го усети след като се отърка в теб.Скъпи - жалък си,но тя още повече.
Скъпата ни фея май преодоля своя черен ангел и едва ли не скочи в леглото с пратеник на Никс.Явно ти върви на все паднали от Рая,а Силвия?Този обаче не е обикновен или случаен.Когато нашето блонди е била малка този мъж явно доста си я е харесал защото и е дал един от своите елементи.Тази мисъл ме отвежда на една думичка с П ,но ще си я задържа за мене,а вас ще ви оставя да играете монополи и да си споделяте тайни...оо и сменяте превръзки.
Ще мина на няколко нови звезди - Майкъл и Стивън.Вие не сте в ред и затова ми грабнахте окото.Сладури лежащи в затвора над сто години?Колко сладко.Обаче Стивънчо май е леко зает с лекарката Джени...наръгването с вилица от Майк беше ли в плана да я видиш?Обзалагам се,че не.Мисля,че ти говореше за два-три удара,а той....е аз,ако ще бягам от затвора не бих взел този Син на Сатаната с мене.Пусни обява във вестника за по-добрия Син...и чакай обаждане по телефона.Там поне ще си сигурен,че ще ти пазят гърба,а няма да е "Всеки за себе си" щом напуснете границите на затвора.
Друго е,че вече не бих стъпила на водопадите ама в никакъв случай.Първо Алекса и Кристиан,ако не се лъжа го правиха там,а сега Лукас и Максим.О мола ви се...вие сте извратени.Няма ли за вас стаи за тая работа?!Или публичния секс е по-хубав?За лукас разбирам - от части котка.Те са като зайците,но ти Максим?Мислех,че си малко по-сдържано момиче относно това...направо ме отчаяхте.Очаквах повече от вас.
И ще завърша с Виктория и Кристиан.Влюбения Кристиан.Плейбоя май е твърдо решен,че е влюбен във вълчицата,но само едно ухапване от нея може да го убие.Криси...нощно време те съветвам да спиш със нож или направо сатър за всеки случай защото това момиче не ми се вижда никак надеждно с нейните умилквания и мили очички....и чупки в кръста и дърдорене.Толкова е скучна и отегчителна,че май наистина няма да е зле да стане монахиня.Ти обаче явно си заслепен от големите и бомби и не виждаш истината...въпроса обаче тя от какво е заслепена и ти се поддава?ХОХО

И ще спра до тук.Това беше за днес от мен милички и моля ви се - бъдете по разкрепостени.Не искам в скоро време да пиша за манастири и обети...направете нещо диво и лудо и нека това не включва деца и публичен секс защото вече прекалявате.Целувки и прегръдки

- Клюкарката
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

Чудя ви се на акъла и не знам да плача или да се смея.  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чудя ви се на акъла и не знам да плача или да се смея.    Чудя ви се на акъла и не знам да плача или да се смея.  I_icon_minitimeЧет Мар 21, 2013 2:42 pm

Аууууу с мен ли започваш! Колко съм поласкана... heart...
Е аз какво да кажа еми... АЛИНА започна!
Върнете се в началото Go down
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

Чудя ви се на акъла и не знам да плача или да се смея.  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чудя ви се на акъла и не знам да плача или да се смея.    Чудя ви се на акъла и не знам да плача или да се смея.  I_icon_minitimeПет Мар 22, 2013 1:15 pm

И защо въобще трябваше да ме намесваш? strelqne
Аз съм добричка!Какво пък като ще си имам още две бебенца?А?Завиждайй плези се
Върнете се в началото Go down
Стивън Смит
Graduates
Graduates
Стивън Смит


Брой мнения : 381

Чудя ви се на акъла и не знам да плача или да се смея.  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чудя ви се на акъла и не знам да плача или да се смея.    Чудя ви се на акъла и не знам да плача или да се смея.  I_icon_minitimeПет Мар 22, 2013 4:48 pm

Какво пък му е на Майкъл?Човека си е съвсем наред.Винаги е въоръжен с вилица и готов за всичко плезене
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Чудя ви се на акъла и не знам да плача или да се смея.  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чудя ви се на акъла и не знам да плача или да се смея.    Чудя ви се на акъла и не знам да плача или да се смея.  I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Чудя ви се на акъла и не знам да плача или да се смея.
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» I Know What You Did Last Summer (Знам какво направи миналото лято)
» I Still Know What You Did Last Summer (Още знам какво направи миналото лято)
» I'll Always Know What You Did Last Summer (Винаги ще знам какво направи миналото лято)

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: Начало :: Клюки,Конкурси,Предизвикателя, Дуели,Aveux :: Клюкарката-
Идете на: