The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Каютата на Дмитрий Джозуеф Флориан Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Каютата на Дмитрий Джозуеф Флориан I_vote_lcap81%Каютата на Дмитрий Джозуеф Флориан I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Каютата на Дмитрий Джозуеф Флориан I_vote_lcap19%Каютата на Дмитрий Джозуеф Флориан I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Каютата на Дмитрий Джозуеф Флориан I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Каютата на Дмитрий Джозуеф Флориан I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Каютата на Дмитрий Джозуеф Флориан I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Каютата на Дмитрий Джозуеф Флориан I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Каютата на Дмитрий Джозуеф Флориан I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Каютата на Дмитрий Джозуеф Флориан I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Каютата на Дмитрий Джозуеф Флориан I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Каютата на Дмитрий Джозуеф Флориан I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Каютата на Дмитрий Джозуеф Флориан I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Каютата на Дмитрий Джозуеф Флориан I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Каютата на Дмитрий Джозуеф Флориан I_vote_lcapКаютата на Дмитрий Джозуеф Флориан I_voting_barКаютата на Дмитрий Джозуеф Флориан I_vote_rcap 
Саманта Такър
Каютата на Дмитрий Джозуеф Флориан I_vote_lcapКаютата на Дмитрий Джозуеф Флориан I_voting_barКаютата на Дмитрий Джозуеф Флориан I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Каютата на Дмитрий Джозуеф Флориан I_vote_lcapКаютата на Дмитрий Джозуеф Флориан I_voting_barКаютата на Дмитрий Джозуеф Флориан I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Каютата на Дмитрий Джозуеф Флориан I_vote_lcapКаютата на Дмитрий Джозуеф Флориан I_voting_barКаютата на Дмитрий Джозуеф Флориан I_vote_rcap 
Том Милс
Каютата на Дмитрий Джозуеф Флориан I_vote_lcapКаютата на Дмитрий Джозуеф Флориан I_voting_barКаютата на Дмитрий Джозуеф Флориан I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Каютата на Дмитрий Джозуеф Флориан I_vote_lcapКаютата на Дмитрий Джозуеф Флориан I_voting_barКаютата на Дмитрий Джозуеф Флориан I_vote_rcap 
Алекса Рен
Каютата на Дмитрий Джозуеф Флориан I_vote_lcapКаютата на Дмитрий Джозуеф Флориан I_voting_barКаютата на Дмитрий Джозуеф Флориан I_vote_rcap 
Selene
Каютата на Дмитрий Джозуеф Флориан I_vote_lcapКаютата на Дмитрий Джозуеф Флориан I_voting_barКаютата на Дмитрий Джозуеф Флориан I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Каютата на Дмитрий Джозуеф Флориан I_vote_lcapКаютата на Дмитрий Джозуеф Флориан I_voting_barКаютата на Дмитрий Джозуеф Флориан I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Каютата на Дмитрий Джозуеф Флориан I_vote_lcapКаютата на Дмитрий Джозуеф Флориан I_voting_barКаютата на Дмитрий Джозуеф Флориан I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 3 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 3 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Каютата на Дмитрий Джозуеф Флориан

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

Каютата на Дмитрий Джозуеф Флориан Empty
ПисанеЗаглавие: Каютата на Дмитрий Джозуеф Флориан   Каютата на Дмитрий Джозуеф Флориан I_icon_minitimeНед Яну 27, 2013 3:03 pm

Блондинката и привлекателния принц отидоха в каютата му.По-скоро той ходеше,а нея носеше на ръце.Тя се усмихваше и колкото и да противоречеше,че може да ходи той не я пусна.Чак когато влязоха в каютата я остави нежно на леглото сякаш беше стъклен предмет който много лесно можеше да се счупи.
Изчезна за минутка-две и после пак се появи понесъл две чаши с вино.Тя пое чашата с червената течност и я помириса лекичко след което се усмихна предизвикателно.
- Принце...не очаквах това от вас. - каза тя и разклати леко чашата,а после отпи.Виното примесено с неговата кръв се разля в устата и.Първо докосна устните и,а после езика и.Невероятно вкусно.Помисли си Клеър и отпи втора по-голяма глътка.Първата винаги беше като на дегустатор. - Хубаво вино.И вкусна кръв.
Пак се усмихна и отпи за трети път.Беше като някое надрусано момиченце,а виното и беше наркотика и тя искаше още и още.Но така действаше кръвта на вампирите и виното на Клеър.
Погледна през прозореца към необятната морска шир,а усмивката не слизаше от лицето и.Спомни си делфините които бяха видели на палубата.Невероятно.На планетата имаше толкова много морска шир,а под водата и на дълбините и се криеха невероятни същества.
Тя остави чашата на шкафчето до леглото и се изтегна на чаршафите гледайки тавана.После се обърна на една страна,подпря се на ръката си и се загледа в мъжът пред нея.Гледаше го с любопитство.Той беше нещо невероятно,сладко и изкусително.Нещо което всяка жена мечтае да има.Като кексчетата които прави мама за някое парти и не дава на малките дечица,а те искат и искат...защото мама прави най-хубавите кексчета.Разбира се като изключим майката на Клеър която никога не е показвала "невероятните" си готварски умения...и Клеър.
Върнете се в началото Go down
Дмитрий Джозуеф Флориан
Graduates
Graduates
Дмитрий Джозуеф Флориан


Брой мнения : 99

Каютата на Дмитрий Джозуеф Флориан Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каютата на Дмитрий Джозуеф Флориан   Каютата на Дмитрий Джозуеф Флориан I_icon_minitimeНед Яну 27, 2013 6:13 pm

Седнах на ъгълчето на леглото без да свалям очи от Клеър. Особенно докато пиеше, мисълта за това че тя поема можеби и минимална но все пак част от мен беше невероятна. Отпих от виното си и го оставих на едн масичка която стоеше близо до леглото. Легнах като Клеър на леглото, така че бяхме един срещу друг. Не можех да откъсна поглед от нея беше като лъч светлина в тъмен тунел. Нищо не виждах освен нея, и не мислех да го правя. Така си беше добре. Нмяше да е чудно ако в някой друг вестник след няколко дена ще излезне статия за това колко съм полудял и в чии ръце е франция. Папараците бяха ужасни.
- Радвам се че ти хареса. - усмихнах се и протегнах бавно ръка към лицето на прекрасното същество пред мен. Докоснах нежно бузата и и я погалих. Какво ужасно изкушение беше това, бях на саме с най пекрасната жена на света и знаех че никой неможеше да влезне тук без аз да го позволя. Какви ги мислех? Не, това щеше да е пекалено. Доближих се още малко до нея и допрях устни до нейните, не можех да се спра. Клеър е като магнит. А никой и нищо не бе способно да противостои на законите на физиката. Прокарах бавно ръката ми която стоеше върху бузата и на долу. Много бавно и нежно, по врата и и рамото. Докоснах косата и, беше като от коприна. Най-скапата и прекрасна коприна. Отхвърлих кичурите от косата и назад и се надигнах като се подпрях на лакът, наведох се към нея и бавно допрях устни до врата и. Вдишвайки в същото време аромата който излъчваше тялото и, превъзходно.
Върнете се в началото Go down
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

Каютата на Дмитрий Джозуеф Флориан Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каютата на Дмитрий Джозуеф Флориан   Каютата на Дмитрий Джозуеф Флориан I_icon_minitimeСря Яну 30, 2013 7:24 pm

Клеър се чувстваше като принцеса с цялото това внимание и ласки.Беше невероятно,мило,сладко.От кога не се беше отдавала на любов?И нещо и подсказваше,че това което щеше да последва щеше да е невероятно,запомнящо се.
Принца плъзгаше пръсти и устни по нежното и тяло и косите и.Тя забеляза,че се спря на косата и и там се задържа по-дълго.Сякаш му харесваше допира и мириса на косата и.Блондинката се усмихна нежно ,а когато устните му се озоваха на вратът и направо изстена.Да,това и беше слабо място.Цялото и тяло потръпваше когато усетеше нечии устни или език -дори на животинче - на вратът си.Факт.Нейната "ахилесова пета" ,ако можеше така да се изрази.
Обви ръце около вратът му и устните и потърсиха нейните.Преди това обаче,очите и срещнаха неговите.И когато го погледна ,това което видя я направи щастлива - очите му сияеха точно като нейните.Бяха изпълнени с готовност и най-вече нещо което Клеър не е мислела,че ще може да изпитва към друг мъж освен към бащата на Бела.Това нещо притежаващо голяма сила и изкарвайки те извън кожата ти.Карайки те на жертвоготовност за скъпите хора,за любимия човек - любовта.
Устните и срещнаха неговите,а езикът и се впусна в танц на любов,страст и огън.Ръцете и обхождаха гърбът му и се плъзгаха по страните на тялото му.Не искаше да прибърза.В повечето случай когато тя поемеше "шафетата" нещата не завършваха добре...дори и да се налагаха месеци за да се разпадне връзката.Този път щеше да остави Дмитрий да води и тя щеше да действа след него.Това не значеше,че ще е робиня на мъжете - не,в никакъв случай.Просто щеше да се остави на порива на любовта.


Пп:Ама,че боза...О.о
Върнете се в началото Go down
Дмитрий Джозуеф Флориан
Graduates
Graduates
Дмитрий Джозуеф Флориан


Брой мнения : 99

Каютата на Дмитрий Джозуеф Флориан Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каютата на Дмитрий Джозуеф Флориан   Каютата на Дмитрий Джозуеф Флориан I_icon_minitimeЧет Фев 07, 2013 8:32 am

Значи ето какво било. Усмихнах се, прокарах отново ръка по врата и и я пуснах на долу по тялото и докато не стигнах до талията и сляд което притеглих Клеър по близо към мен. Устните ми отново се оказаха на врата и, хареса ми този стон исках да го чуя пак. Наистина тя си беше огромно изкушение. Целувките ми се спуснаха на долу по врата и отместих плата който закриваше раменете и. Но не го свалих, просто го отместих малко по на долу колкото да и оголя рамото. Дори така изглеждаше прекрасно, та тя беше неповторима. Надигнах се и оставих Клеър на леглото така че да лежи по гръб, аз естественно бях от горе. Прокарах отново ръка през разпилялата и се по леглото коса и по прекрасното и лице. Наведох се и я целунах от двете страни на врата там където и бяха вените. Само при мисъл за кръвта и погледът ми се замъгли. Какви мисли си позволявах, трябваше да се съвзема. Ръцете ми се плъзнаха по дрехите и които скриваха тялото и. Но и с тях тя изглеждаше невероятно. Устните ми се доближиха до нейните.
- Ще ми позволиш ли? - попитах гледайки я в прекрасните и сини очи,след като отделих устни от нейните. Огледах дрехите и, давайки и да разбере че имах предвид да ги сваля. Само дано не изъбрзвах, исках всичко да е перфектно, всичко както пожелае тя. Ако поиска да спра, ще го направя можех да чакам.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Каютата на Дмитрий Джозуеф Флориан Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каютата на Дмитрий Джозуеф Флориан   Каютата на Дмитрий Джозуеф Флориан I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Каютата на Дмитрий Джозуеф Флориан
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» (+18)Стаята на Дмитрий Беликов / вампир
» Каютата на Алдур
» Каютата на Деймън и Алекса
» Каютата на Клеър,Ребека и Бела.

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Извън града :: Кораба :: Етаж 3 :: Каютите-
Идете на: