The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Преди няколко дни в Ню Йорк .. !  Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Преди няколко дни в Ню Йорк .. !  I_vote_lcap81%Преди няколко дни в Ню Йорк .. !  I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Преди няколко дни в Ню Йорк .. !  I_vote_lcap19%Преди няколко дни в Ню Йорк .. !  I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Преди няколко дни в Ню Йорк .. !  I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Преди няколко дни в Ню Йорк .. !  I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Преди няколко дни в Ню Йорк .. !  I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Преди няколко дни в Ню Йорк .. !  I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Преди няколко дни в Ню Йорк .. !  I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Преди няколко дни в Ню Йорк .. !  I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Преди няколко дни в Ню Йорк .. !  I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Преди няколко дни в Ню Йорк .. !  I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Преди няколко дни в Ню Йорк .. !  I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Преди няколко дни в Ню Йорк .. !  I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Преди няколко дни в Ню Йорк .. !  I_vote_lcapПреди няколко дни в Ню Йорк .. !  I_voting_barПреди няколко дни в Ню Йорк .. !  I_vote_rcap 
Саманта Такър
Преди няколко дни в Ню Йорк .. !  I_vote_lcapПреди няколко дни в Ню Йорк .. !  I_voting_barПреди няколко дни в Ню Йорк .. !  I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Преди няколко дни в Ню Йорк .. !  I_vote_lcapПреди няколко дни в Ню Йорк .. !  I_voting_barПреди няколко дни в Ню Йорк .. !  I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Преди няколко дни в Ню Йорк .. !  I_vote_lcapПреди няколко дни в Ню Йорк .. !  I_voting_barПреди няколко дни в Ню Йорк .. !  I_vote_rcap 
Том Милс
Преди няколко дни в Ню Йорк .. !  I_vote_lcapПреди няколко дни в Ню Йорк .. !  I_voting_barПреди няколко дни в Ню Йорк .. !  I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Преди няколко дни в Ню Йорк .. !  I_vote_lcapПреди няколко дни в Ню Йорк .. !  I_voting_barПреди няколко дни в Ню Йорк .. !  I_vote_rcap 
Алекса Рен
Преди няколко дни в Ню Йорк .. !  I_vote_lcapПреди няколко дни в Ню Йорк .. !  I_voting_barПреди няколко дни в Ню Йорк .. !  I_vote_rcap 
Selene
Преди няколко дни в Ню Йорк .. !  I_vote_lcapПреди няколко дни в Ню Йорк .. !  I_voting_barПреди няколко дни в Ню Йорк .. !  I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Преди няколко дни в Ню Йорк .. !  I_vote_lcapПреди няколко дни в Ню Йорк .. !  I_voting_barПреди няколко дни в Ню Йорк .. !  I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Преди няколко дни в Ню Йорк .. !  I_vote_lcapПреди няколко дни в Ню Йорк .. !  I_voting_barПреди няколко дни в Ню Йорк .. !  I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Преди няколко дни в Ню Йорк .. !

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Жанет Ставлин
Teachers
Teachers
Жанет Ставлин


Брой мнения : 660

Преди няколко дни в Ню Йорк .. !  Empty
ПисанеЗаглавие: Преди няколко дни в Ню Йорк .. !    Преди няколко дни в Ню Йорк .. !  I_icon_minitimeСря Окт 31, 2012 9:13 pm

Нощта тъмна и страховита се бе разляла из целия град.Вятъра полюляваше леко клоните на дърветата и сякаш тих глас се чуваше или поне така си мислеха всички жители на града . Голям красив ,прелестен Ню Йорк макар и да беше тъмно и студено винаги бе толкова оживено .Хората се смееха , децата се веселяха ,а някъде из града в някоя от затънтените страховити улички се чуваше шум от токчета .Нямаше никои по тази уличка само красива руса госпожица която се шляеше насам натам .. Момичето се бе запътило към близкия бар ,но бе само ..какво ли ще си помислят всички ?! Неземна красавица и сама из тъмните улички просто този които случайно мине щеше да има най-големия късмет на света .Изведнъж прекалено свитите и от умора очи се бяха взрели в огромна светлина сякаш не утро ,но всъщност не бе .Просто билборд ,а близо до него и бар .Лека усмивка се бе появила на лицето на момичето .Усмихната и щастлива от факта ,че е намерила място където да забие някои плейбой тя влезе в бара .Огледа се за някои познат ,но не видя никои погледа и се плъзна по тялото на русокос красавец и след минута се озова върху познато лице бавно се приближи към познатия и се усмихна .Та това бе Алекс те се познаваха от малки само дето той може би не я помнеше .За момент се зарадва ,но после се сети за всички гадни номерца правени от него и леко присви очи .Никога нямаше да се оправи Жанет си бе Жанет такава каквато бе винаги .От малка бе толкова упорита и винаги искаше да си го връща тъпкано. Погледна Алекс и леко прокара ръка по гърба му .
-Еййй.. Алекс .. помнишш ли ме ?! -няколко кратки думички бързо излязоха от устните на Жанет като видя ,че Алеск се обърна бързо една чаровна усмивчица се появи .От децца .. от деца охх от толкова много време и чак сега да се срещнат просто това бе някакво нещо ,което ...ъмм сякаш е трябвало да се видят да се срещнат отново след толкова време .Жанет не харесваше това което си мислеха тези които я познават едва от месец да се смятат за нейни приятели .
Върнете се в началото Go down
Александер Блек
Students
Students
Александер Блек


Брой мнения : 390

Преди няколко дни в Ню Йорк .. !  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди няколко дни в Ню Йорк .. !    Преди няколко дни в Ню Йорк .. !  I_icon_minitimeСря Окт 31, 2012 11:00 pm

Една нощ докато се разкарвах из града, защото имах много приятели и познати там. Ходих до бившето си жилище. Всъщност какво жилище, та то беше моята квартира. Все още имах ключове за апартамента. Влезнах и взех каквото намерих. Явно скоро бяха почиствали. Имаше още някои мои стари нещица. Имаше едно винце. Взех го и излезнах на мига. Изпих шишето пред входа на блока. Започнах да се разхождам и стигнах до един бар. Там щеше да ми бъде топло - топло. Навънка не беше толкова топло колкото изглеждаше. Влезнах вътре и на момента усетих топлината. Бавно и бавно започвах да се топля. Бармана ме видя, стори ми се познат. Та това беше момчето, с което живеех в квартирата. Ударихме го на приказка, ала-бала и си припомнихме миналото и спомените. Попита ме какво ще пия и аз най-скромно му отговорих, че искам само една вода. Сервира ми водата и замина да обслужва клиентите. По едно време вратата на бара се отвори отново. Влезна една мадама, руса на токчета. Харесваше ми. Обърнах се отново напред и се бях замислял за всички приятели и спомени, които имам да връщам. Жената, която влезе преди 1 минута започна да ме оглежда. Седна до мен и ме погледна. Така се бе загледала в мен, че започна да ме разконцентрирва. Стори ми се, че ме познава, защото така ме гледаше познато. Чудех се дали не ми е позната нейната физиономия. От къде ли знае кой съм? Чудех се защо ми се губят спомени да я познавам. По едно време спря да ме гледа и прокара по гърба ми ръката си и изрече думите "Еййй.. Алекс .. помнишш ли ме ?". Това направо ме тушира моментално. Останах без думи. Такава красива мадама. Знае и името ми. Какво по дяволите... Изчервих се още след като изрече името ми. Вцепених се за секунда-две и после бавно извъртях шашнато главата си към нея. Погледът ми беше леко изплашен, но реших да кажа някоя и друга дума:
- Ъъм. Извинете, познаваме ли се? От толкова време ме гледате и вече започнах да се плаша. От къде знаете името ми? От къде да ви помня? - усмихнах й се загадъчно и много исках да разбера какво ще ми каже.
Върнете се в началото Go down
Жанет Ставлин
Teachers
Teachers
Жанет Ставлин


Брой мнения : 660

Преди няколко дни в Ню Йорк .. !  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди няколко дни в Ню Йорк .. !    Преди няколко дни в Ню Йорк .. !  I_icon_minitimeЧет Ное 01, 2012 11:17 pm

Погледнах го още веднъж и в един миг когато изрече толкова бързо тези няколко изречения просто сякаш живота ми се бе преобърнал на триста и шестдесет градуса .Опитах се да запазя контрол ,но всъщност исках да му се развикам идеше ми да го направя ..Как може да не ме помни ..та най-прекрасното ми детство бе прекарано с него ,но жалко ,че смяташе или да се прави на пълен идиот или просто наистина да не ме помни . Взех си дълбоко въздух и се обърнах на другата страна .Нямаше шанс да се занимавам с празни работи като не ме помни да не ме помни нямаше да тръгна да му обяснявам коя съм и защо му задавам този въпрос .Мразех когато някои ме караше да правя точно това и после всички думи и действия бяха напълно излишни .Бармана заби острия си поглед в мен ,а аз просто си гледах в една точка след няколко секунди извъртях погледа си към него и се усмихнах .Поръчах си уиски и отново се обърнах към Алекс . Защо не ме помнеше ?! Защо .. ъм каква беше тази цяла история ..Бях толкова инато създание ,че винаги исках да стане каквото аз кажа .Замислих се и накрая реших ,че ще е най-добре да му кажа нещо .
-Ъмм..сериозно?! Не ме ли помниш ..Аз съм Жанет ..играеше си с мен ..поне спомняш ли си на шестия ти рожден ден по случайност се заби в хубавата си торта ?! -засмях се леко ...когато му го казах ,защото това бе незабравим миг .Исках Алекс да се сети за мен ..
Върнете се в началото Go down
Александер Блек
Students
Students
Александер Блек


Брой мнения : 390

Преди няколко дни в Ню Йорк .. !  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди няколко дни в Ню Йорк .. !    Преди няколко дни в Ню Йорк .. !  I_icon_minitimeПет Ное 02, 2012 12:26 am

Момичето, което беше до мен беше прекрасно. Познавах я, но нарочно отвърнах с думите "Извинете, познаваме ли се?". Та как няма да я помня. Реших да се правя на луд. Още след като влезе се сетих, че това е тя. Как ще я забравя? Мислех си кога да се предам и забих поглед към нея. Мислейки се чудех какво да направя и какво да й кажа. Бях направо "страшен" пич с погледа, който извадих. Чудех се и мислих какво да правя. Жанет си поръча едно уиски и помисли още малко, но не знаех за кое. Дали беше затова, че не я помня? Хмм. Накрая започна да ми разправя какво се е случило на шестият ми рожден ден и коя е тя. Стана ми супер неудобно и смешно в същото време. С Жанет се познавахме от толкова време. Още помня колко бели съм правил с нея и на нея. Хмм.
- Ъъм. Извинявай, Жанет. Знам коя си. - Засмях се причудливо. - Досега просто се правех на луд. Още в момента, в който влезе в бара те разпознах. Недей вика толкова, защото целият бар ще те чуе. - усмихнах се и я погледнах с тайнствен поглед. Тя беше като шокирана така да се каже. Барманът отново дойде при мен и аз си поръчах едно уиски. Естествено нямаше да прекаля и с алкохола. Жанет беше забила поглед към барчето, а пред нея имаше огледало. Беше като стресирана. Прокарах ръката си по лицето й и я обърнах към мен. Тогава очите ни отново се срещнаха. Усмихнах се и я погалих.
Върнете се в началото Go down
Жанет Ставлин
Teachers
Teachers
Жанет Ставлин


Брой мнения : 660

Преди няколко дни в Ню Йорк .. !  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди няколко дни в Ню Йорк .. !    Преди няколко дни в Ню Йорк .. !  I_icon_minitimeПет Ное 02, 2012 12:47 am

Просто погледа ми се бе втренчил в него и не искаше да се махне от там.След думите му ,че ме помни и просто се бил правил на луд ..бях шокирана.Та той си отново си играеше с мен не беше нужно да ме лъже и да ме кара да се ядосвам и да се излагам буквално пред всички хора в бара .Стоях и го гледах просто го гледах след няколко минути втренчено гледане в Алекс бармана подаде уискито ми ,а аз просто надигнах чашата и го изпих до дъно.Леко притворих очи и постепенно ги отворих ..чувствах се по добре .Погледнах Алекс и без да мисля просто изпуснах ръката си и го ударих лекичко.
-Глупак ..как можа ..да ме лъжеш поне двадесет минути..Накараме да се чувствам като глупачка ..как можа .. -казах бързо и след минута осъзнах ,че правя най-голямата глупост на света .Ударих Алекс ..аз ударих Алекс ..защо го направих?! Изведнъж погледа ми от леко страшен се бе променил на жално гледащо котенце .Хванах ръката на Алекс и се приближих по близо до него .Усетих аромата му и цялото му тяло само за миг докосване и просто сякаш той се бе слял с мен .
-Извинявай ....правя пълни глупости ..не исках да те удрям или да ти крещя просто .. -не довърших изречението си ,а леко и бързо се сгуших в него ..
-просто имах нужда някои да ме гушне.. -усмихнах се мило и очите ми се сливаха в неговите .Бях забравила това чувство ...този допир и всички нежни неща покрай цялата бъркотия в живота ми всичко в мен бе изстинало .Отдръпнах се от него и кръстосах крака леко полуголото ми краче се бе допряло до него .Обърнах се към бармана и си поръчах още едно уиски .
Върнете се в началото Go down
Александер Блек
Students
Students
Александер Блек


Брой мнения : 390

Преди няколко дни в Ню Йорк .. !  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди няколко дни в Ню Йорк .. !    Преди няколко дни в Ню Йорк .. !  I_icon_minitimeПет Ное 02, 2012 12:57 am

Какво по ... правеше тя. Нещо й беше станало. Изпи си уискито и ме погледна. След което ми удари шамар и ме попита как може да съм направил така. Че даже се и изложила. Хмм. Липсваше ми усещането от това да правя глупости когато съм до нея. Хванах й ръката и й казах:
- Успокой се. Просто ми липсваше начина, по който се будалках с теб. Никога няма да ми омръзне. - подсмихнах се самодоволно и я погледнах. След малко, след всички тези караници, тя изрече думите "Извинявай". Не ми беше нищо направила, а ми се извинява. Хмм. Усетих как ми задържа ръката и се сгуши в мен. И това усещане не го бях чувствал от много много време. Просто имам толкова общи неща с това момиче, че не е истина. Аз даже я обичах. Обичах я като родна сестра и бих направил всичко за нея. Нищо, че е малко по-голяма от мен. Обичах я и бих поел куршум заради нея. Всичко свързано с нея ми липсва. Хмм.
- Знаеш ли какво, Жанет? Обичам те като родна сестра и бих направил всичко за теб когато ти трябва помощ. Толкова ми липсваше през всичките тези години. Няма как да ти се сърдя, затова, мисля че не би трябвало да ми се извиняваш. Просто шегичките ми бяха един забравен миг и затова стана така. А знаеш много добре, че с теб сме правили толкова много бели и шеги един на друг и на другите. Липсваше ми.
Върнете се в началото Go down
Жанет Ставлин
Teachers
Teachers
Жанет Ставлин


Брой мнения : 660

Преди няколко дни в Ню Йорк .. !  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди няколко дни в Ню Йорк .. !    Преди няколко дни в Ню Йорк .. !  I_icon_minitimeПет Ное 02, 2012 1:11 am

Алекс винаги е бил мил с мен дори като деца винаги когато са ме дразнили другите дори и той самия ..винаги и както сега ..винаги ама винаги се е държал мило с мен .Да!Макар ,че бе по малък от мен той просто се винаги се държеше като по голям и по зрял ,а в случаите аз винаги съм се държала като хлапе .Толкова спомени толкова смях и сълзи с него ,че дори ми идеше да заплача сетих се за онези мигове когато сме си играли на криеница или пък когато му бях счупила любимата количка и той вместо да ми се изнерви и да ми се разсърди просто ми бе казал ''няма нищо ще ми купят нова''..За това в него точно за това ,че се държеше различно с мен сякаш изпитвах някаква обич макар и малка ,но пак я имаше .Той винаги е бил в сърцето ми и ще си остане там каквото и да стори .Бармана плъзна бавно чашата с уиски до мен .Взех я и отпих голяма глътка ,а след няколко секунди просто оставих чашата настрани и се обърнах към Алекс.
-Ти също ми липсваше адски много ..-казах тихо и леко наведох главата си .Емоциите ми бяха по силни от мен и ми идеше да заплача точно в този момент,но гледах да се сдържам и да не го правя .
-Какво всъщност правиш в този бар ?! А приятелката ти ?! -загледах се в красиви те му очи и просто започнах да му задавам въпроси ..
Върнете се в началото Go down
Александер Блек
Students
Students
Александер Блек


Брой мнения : 390

Преди няколко дни в Ню Йорк .. !  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди няколко дни в Ню Йорк .. !    Преди няколко дни в Ню Йорк .. !  I_icon_minitimeПет Ное 02, 2012 1:26 am

Нямаше какво да крия от Жанет. Винаги съм я обичал, макар че беше по-голяма от мен. Толкова сме се карали и разделяли, толкова емоции е имало, но сме били още малки. Даже сега бих убил заради нея. Когато сме се карали винаги сме се сдобрявали. Независимо какъв е бил поводът на караници. Винаги съм гледал да я защитя когато мога. Много пъти съм щял да ям плесници заради нея, но щом тя е добре, и аз съм добре. Барманът й подаде чашката с уискито и тя отпи. Всъщност сега се сетих, че и аз си имам пиене. Погледнах към чашката и след малко я изпих до дъно. Отново погледнах към Жанет и се замислих за всичко, което съм вършел с нея. По едно време започнах да усещам как тя ще заплаче всеки един момент, но явно се сдържаше.
- Какво има? Плаче ли ти се? Кажи ако е така. Ще излезем отвън пред барчето и ще се оправиш. Ще излезем на чист въздух. - Хмм. Сложих ръката си на кракът й там където беше голо. След малко Жанет ми зададе набързо няколко въпроса.
- Хмм. Ами в бара съм, защото ... Ами. Разхождах се насам-натам. Ходих на няколко места и така. Стана ми хладничко и дойдох малко в барчето. И за каква приятелка ми говориш? Нямам такава от не знам колко време. Не съм вкусвал женски устни от.. няма значение ;дд.. За каква приятелка говориш? - подсмихнах се и й казах на ушенце. - Освен ако ти не искаш да си тази, която ще промени нещата. Хмм.
Върнете се в началото Go down
Жанет Ставлин
Teachers
Teachers
Жанет Ставлин


Брой мнения : 660

Преди няколко дни в Ню Йорк .. !  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди няколко дни в Ню Йорк .. !    Преди няколко дни в Ню Йорк .. !  I_icon_minitimeПет Ное 02, 2012 1:43 am

Наблюдавах погледа на Алекс и на бармана по едно време си помисли нещо което не трябваше да е възможно ,но не бях сигурна .Гледах само как си разменят погледи може би се познаваха и бяха приятели или ..ъм другото дори не исках да си го помислям .Загледах се отново в Алекс и една сълза сякаш се мъчеше да се пророни бавно по лицето ми ,но естествено не и позволих .Вдигнах високо глава и се усмихнах винаги го правех дори когато бях тъжна и ми се е идело да срина света до основи .Видях ,че Алекс наблюдаваше само как си надигам чашките една по една и след миг се бе усетил ,че и той има какво да надигне хД ..Погледнах го проницателно ,а той просто взе чашата си и я изпи до дъно.След това ме погледна и веднага започна да ме пита какво ми има сякаш чувстваше някакъв страх ,че ми има нещо и той не може да ми помогне ,но всъщност ми бе помогнал с лекия си допир и хубавата прегръдка и всичко останало.За момент той допря ръката си на голото ми коляно като бавно започна да отговаря на всичките ми въпроси .Като се спря на този с приятелката първоначално не повярвах на думите му ,че не е бил с момиче от не знам си кога ,но после постепенно започнах да се убеждавам ,че може би е така .След това тихо гласче в усенцето ми се бях убедила ,че му става нещо .
За какво говореше той по дяволите ?! .. Имаше му нещо ..не беше пиян имаше нещо друго..
-Какво ти става Алекс какво искаш да кажеш с това?!-попитах тихо и леко се нацупих ..понеже малко се обидих от поведението му..
Върнете се в началото Go down
Александер Блек
Students
Students
Александер Блек


Брой мнения : 390

Преди няколко дни в Ню Йорк .. !  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди няколко дни в Ню Йорк .. !    Преди няколко дни в Ню Йорк .. !  I_icon_minitimeПет Ное 02, 2012 1:54 am

Поредната малка шегичка отправена към Жанет. Леле, това момиче винаги се връзваше. Не я харесвах само заради това, но и за това, което съм преживял с нея. Погледнах я с лек присмех в очите и видях как нацупено ме гледаше. Натъжи ме факта, че прекалено лесно се хваща на всякакви шегички. Хмм. Това момиче никога няма да ми омръзне. Толкова много държах на нея. Какъв късмет беше това, че точно днес когато ми беше толкова тъп ден, тя се появи от нищото.
- Хмм. Нищо ми няма. Ти отново се хвана на поредната шегичка, която изрекох. Хмм. За това те обичам толкова много. Всичко сме преживяли заедно. Дори когато ти стана в 12 клас, аз винаги те подкрепях и защитавах. Недей се цупи за такива дребни неща, които изричам. - усмихнах се и погледнах към бармана с поредната поръчка на уиски.
- Барман. Дай още една чашка. - отново се обърнах към Жанет. Станах от стола, приближих се до нея и я прегърнах. Целунах я по бузата и после прокарах ръката си по лицето й. С нея ще си изживея дните на живота, сигурен съм. За миг забих поглед към земята, не знам защо, но се сетих за нещо, което премина пред очите ми за части от секундата. В барът беше много топло и си съблякох якето. Останах единствено с потника отгоре. Отново целунах Жанет по бузата, седнах си на стола и я погледнах.
- Ами при теб как е? Имаш ли си приятел? Има ли нещо ново около теб?
Върнете се в началото Go down
Жанет Ставлин
Teachers
Teachers
Жанет Ставлин


Брой мнения : 660

Преди няколко дни в Ню Йорк .. !  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди няколко дни в Ню Йорк .. !    Преди няколко дни в Ню Йорк .. !  I_icon_minitimeПет Ное 02, 2012 3:30 pm

Алекс ..ох Алекс не издържах това .Винаги се шегуваше с мен ,а аз като пълен идиот му вярвах .Просто страхотно ..Защо бе такъв ?! Е да това бе една от най-сладките му черти ,но не харесвах когато го използваше срещу мен .Алекс бе ...той бе различен от всички други ..е да ходеше по момичета държеше се като всички момчета ,но не точно като тях той бе толкова миличък и сладичък ,че не можеше никои да му се разсърди .Какви ли не работи бяхме правили като малки с него ..какви ли не щуротии ,а колко сме се карали и пак сме се сдобрявали макар и малки винаги сме се обичали и продължаваме поне така си мислех аз ,а и той самия го бе казал.За миг Алекс обърна погледа си към бармана и отново си поръча питие .Докато го правеше се бях замислила за всички онези хубави години преживяни с него .Взех чашата с уиски и отпих като сякаш в гърлото ми се случваше нещо ужасно цялата изтръпнах от парещия вкус .Оставих чашата настрана и отново върнах погледа си към Алекс ,а той се бе изправил и бавно се доближаваше до мен .Прегърна ме ,а след това и целуна по бузката малка усмивчица се появи на лицето ми ,а след това просто отвърнах с прегръдка .Алекс отново седна,а през това време си бе съблякъл якето вероятно му бе топло .Попитаме за приятел ..какъвто нямах .Обърнах се и усмихнато и щастливо заявих ..
-Приятел ли ?! Ако става въпрос за тези през нощта с многото лица ..те са много и са супер .. -засмях се и се изправих приближих се до Алекс и леко мушнах крачето си между неговите ..
-А ти цяла вечер ли мислиш да останеш тук ?!-попитах и леко плъзнах ръката си по коляното му .
Върнете се в началото Go down
Александер Блек
Students
Students
Александер Блек


Брой мнения : 390

Преди няколко дни в Ню Йорк .. !  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди няколко дни в Ню Йорк .. !    Преди няколко дни в Ню Йорк .. !  I_icon_minitimeПет Ное 02, 2012 3:58 pm

Хмм. Това момиче ме подлудяваше. Погледнах си чашката и отпих от нея колкото да не остане без да отпийна. Огледах се наоколо, зърнах няколко познати лица, но не знаех от къде ги познавам. Не със сигурност не ги познавам от детството. Обърнах се към Жанет и се сетих за още няколко шегички, но на нея не й харесваше да й го правя. Затова се отказах от шегичките.
- Хмм. Явно не искаш да си правя шегички повече с теб? Хмм. Добре. Ще си направим с някой друг. Все ще се намери с кой. - усмихнах се. Жанет се приближи до мен и мушна крачето си между краката ми, след отговорът й са приятел. Странно. Защо никой я не е взел? Не знаят какво изпускат. Просто не знаят какво правят. След малко ми се зададе въпроса дали ще стоя цяла нощ в бара. Хмм. Какво да правя цяла нощ?
- Нее. Няма как да остана цяла нощ в бара, освен ако не прекаля с пиенето и не заспя тук. - засмях се. Отпих си останалото, което бе в чашата. Погледнах я и след това я прегърнах. - Защо питаш? Ти къде искаш да ходим?
Върнете се в началото Go down
Жанет Ставлин
Teachers
Teachers
Жанет Ставлин


Брой мнения : 660

Преди няколко дни в Ню Йорк .. !  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди няколко дни в Ню Йорк .. !    Преди няколко дни в Ню Йорк .. !  I_icon_minitimeСъб Ное 03, 2012 3:17 pm

Забелязах как Алекс се оглеждаше из бара най-вероятно гледаше за някое момиче след няколко минути зяпане вече се бях изнервила той си беше моето бебе нямаше да го дам на друга .И като си имам в предвид какви му се нахвърляха просто щях да им изкарам грозните очи .Видях ,че няколко ''момичета'' гледаха Алекс от мил и уплашен погледа ми бе стана като на някои разгневена маймуна хД . Обърнах се към момичета и повдигнах леко едната си вежда .Та това да не им е някои предмет ,че да се втренчват така в него .Едното от момичетата ме изгледа лошо ,а аз леко и спокойно се обърнах към Алекс и прокарах ръцете си по врата му . След това го погледнах и го целунах нежно по бузката . След това Алекс отговори на зададения от мен въпрос ,а аз просто се усмихнах мило и го гушнах . Взех чашата с останало уиски и я изпих ,а след това я бутнах към бармана и му благодарих . Обърнах се към Алекс и леко доближих устните си до ухото му .-Не знам някъде където да сме сами.. -прошепнах тихичко ,а след това леко го целунах по врата и се отдръпнах .
Върнете се в началото Go down
Александер Блек
Students
Students
Александер Блек


Брой мнения : 390

Преди няколко дни в Ню Йорк .. !  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди няколко дни в Ню Йорк .. !    Преди няколко дни в Ню Йорк .. !  I_icon_minitimeСъб Ное 03, 2012 3:37 pm

Хмм. След толкова оглеждане нямаше никоя, която да ми хареса. Единствената беше точно до мен и аз разчитах на нея. Усетих, че Жанет изпитва някакво негодувание от това, което правех. Тя се обърна и направи страшен поглед. Явно не искаше да има друга около мен освен нея. Хмм. Супер беше. Изпих, което ми беше останало в чашата и след мен същото направи и Жанет. Тя подаде чашата си на бармана и му благодари. За кое по-точно и аз не разбрах. Сигурно за напитката. Точно след като отговорих на въпросът й тя ме прегърна. Усещането беше добро. От много време не сме се виждали и всичко ми е на кеф с нея. Хмм. По едно време усетих как Жанет си доближаваше устните до ухото ми и ми каза, че иска да се усамотим. Искаше да останем само аз и тя, след което ме целуна по врата и се отдръпна. Обърнах се към нея леко изненадан. Не очаквах да поиска такова нещо от мен. Секунди по-късно прокарах ръката си по дясната й буза и я целунах. Исках да видя какво е усещането от целувка с нея по устата. До сега винаги сме се целували по бузките, но днес беше различно ниво, което на мен ми харесваше. Придърпах я още малко към мен и тогава сложих свободната ръка на бедрото й като постепенно я покачвах нагоре. Това се случи за няколко мига и то какви. Отдръпнах се и й казах:
- Ох извинявай. Исках да видя какво е усещането. Надявам се, че съм те обидил. - Тогава още докато изричах думите я хванах за ръката и я изведох пред бара. След като излезнахме я опрях на стената и отново прокарах ръка, след което я целунах. Другата ми ръка бях сложил на задникът й.
Върнете се в началото Go down
Жанет Ставлин
Teachers
Teachers
Жанет Ставлин


Брой мнения : 660

Преди няколко дни в Ню Йорк .. !  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди няколко дни в Ню Йорк .. !    Преди няколко дни в Ню Йорк .. !  I_icon_minitimeСъб Ное 03, 2012 8:17 pm

Всичко това с Алекс беше истинско понеже знаех ,че той е истински и
никога не можеше да излъже никого .Всяко нещо което бе изрекъл и
направил всичко бе истина .Алекс бе като тези момченца от приказките с
златни доспехи и всичко идеално.Той да той ..той бе като принца от
приказките ,които бях слушала .Той бе героя от най-хубавите ми сънища
.Той притежаваше измамна красота и лъжливи очи .Той бе привидно мил и
нежен .Всичко в него бе омайно , очите му бяха изпълнени с блясък ,а
усмивката му тя бе толкова лъчезарна .Той бе една фантазия една мечта
която си заслужаваше.Изричаше думи които винаги съм искала да чуя
.Просто ме гледаше в очите и разтапяше сърцето ми .Някои може би щеше да
си помисли ,че това е пълна заблуда и той не е такъв ,но никога не
можеше да съди някои които не познава .Алекс просто беше една приказка
всички изживяни моменти с него бяха една приказка и аз просто не исках
да свършва.Прегръдките и всички целувки просто те ..те бяха толкова
хубави .За момент сякаш просто бях на друга планета Алекс се приближи и
ме целуна ..усещането беше вълшебно .След целувката се извини .Защо се
извини ?! Та той не бе направил нищо лошо .След миг бяхме извън бара
той ме опря до стената и ме целуна .Ахх обожавах това чувство .За миг
просто прокарах ръката си по рамото на Алекс и силно го бутнах в стената
без да спирам да го целувам .След дългите и страстни целувки които не
спряха бавно и нежно започнах да спускам целувките си по врата му ..
- Искам те ..
Върнете се в началото Go down
Александер Блек
Students
Students
Александер Блек


Брой мнения : 390

Преди няколко дни в Ню Йорк .. !  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди няколко дни в Ню Йорк .. !    Преди няколко дни в Ню Йорк .. !  I_icon_minitimeСъб Ное 03, 2012 8:53 pm

Всичко се случваше толкова бързо. Преди 15 минути си говорехме най-спокойно в бара, а сега вече се натискаме, така да се каже. Oбаче не бих отказал да продължи всичко това. Постоянно бях в обятията на Жанет, което много ми харесваше и беше нещо, което не бях опитвал с нея, но винаги съм искал. Всичко, което ставаше бе като един сън, който не бих искал да прекратявам точно сега. Жанет продължаваше да ме обсипва с целувки, а аз не отказвах и й отвръщах. Беше ми доста приятно. Даже някак бях шокиран, че всичко е с приятелка, която не бях виждал от години, а за 15 минути вече се натискахме. Целувах я страстно като езикът ми се заиграваше с нейният. Ръцете ми хванаха Жанет за дупето и я повдигнах, след което я опрях на стената. Обсипвах я със страстни целувки. След малко чух как гласчето й се обади и прошепна "Искам те". Тогава ми стана още по-приятно, защото знаех, че тя иска да съм с нея. Оттеглих устните си за малко и прошепнах:
- И аз те желая. Толкова много те обичам. - след тези думи продължих с целувките.
Върнете се в началото Go down
Жанет Ставлин
Teachers
Teachers
Жанет Ставлин


Брой мнения : 660

Преди няколко дни в Ню Йорк .. !  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди няколко дни в Ню Йорк .. !    Преди няколко дни в Ню Йорк .. !  I_icon_minitimeНед Ное 04, 2012 4:18 pm

Всички целувки ..и всичко останало не исках да свършва усетих ,че и Алекс също не го иска . Но нямаше да правя секс на улицата така де . Бутнах го леко и се вгледах в него след това не издържах и го придърпах към себе си като го целунах и леко ухапах по долната устна .Та ние бяхме до бара минаваха хора и ни гледаха нямаше да стане .
-Какво правих не усещаш ли ,че сме на улицата и тук не сме сами ..-погледах го тъпо и го бутнах към тъмната уличка зад бара .Бързо опрях тялото му в стената и го целунах .Имаше секси потник ,но не му беше нужен.Премахнах потника по най-бързия и възможен начин .Усмихнах се мило и леко прокарах ръцете си по гърба му . Тялото му бе толкова хубаво и горещо .Просто това наистина си бе като сън .Кои да знае ,че от голямото ни приятелство ще стане това ?! От толкова милия и дружелюбен Алекс ще стана това .От момчето което никога не би си помислило да бъде с мен . Нито пък аз ..никога не съм си го помисляла .
Върнете се в началото Go down
Александер Блек
Students
Students
Александер Блек


Брой мнения : 390

Преди няколко дни в Ню Йорк .. !  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди няколко дни в Ню Йорк .. !    Преди няколко дни в Ню Йорк .. !  I_icon_minitimeНед Ное 04, 2012 5:16 pm

Това, което правехме беше от една страна престъпление относно приятелството ни, което можеше да свърши с различен край от щастливият. Това не ме бъркаше. Продължавах да я целувам страстно и все повече и повече ми харесваше, и задълбочавах целувката всеки път. Това момиче ме влудяваше. По едно време след една целувка тя спря и ме погледна. Отворих си очите и също я погледнах. Зададе ми един въпрос, за който не съм мислил, но не ми и влизаше в работата.
- Какво правя? Не знам, не ми влиза в работата, но страшно много ми липсваше, Жанет. Това че сме на улицата сред толкова хора и аз правя това, не ме интересува. - В следващият момент тя ме издърпва в тъмната част на барчето където никой нямаше да ни види. Хмм. Тя ме бутна към стената, притисна ме и започна да ме облива с целувки. Целувки, които ми харесват. Между целувките, Жанет ми махна потника, който беше на тялото ми. След премахването на потника, тя ми се усмихна и прокара ръце по гърбът ми. Обърнах я с гръб към стената и я притиснах. Прокарах си ръката по нейната дясна буза и я целувах. Другата ръка естествено я бях заел със задната й част. Леле. Всичко ставаше толкова мигновено, че даже не се усещах за времето. Съблякох горнището, което носеше и я оставих по един потник, който не стигаше дори до пъпа й. Гърдите й също не се прикриваха много добре. В следващият миг, между целувките прокарах лявата си ръка под потника й и го махнах. Задълбочавах целувката колкото можех повече. Кой би помислил, че толкова добри приятели биха се натискали след време. Хммм. Не и аз, но не се оплаквах. Жанет беше толкова красива, а на мен ми харесваше всичко, което прави.
Върнете се в началото Go down
Жанет Ставлин
Teachers
Teachers
Жанет Ставлин


Брой мнения : 660

Преди няколко дни в Ню Йорк .. !  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди няколко дни в Ню Йорк .. !    Преди няколко дни в Ню Йорк .. !  I_icon_minitimeПет Ное 30, 2012 10:09 pm

Алекс ме обърна с гръб към стената и ме притисна силно .Прокара нежно едната си ръка по дясната ми бузка и ме целуна .Отвърнах на целувката му с още по страстна .Бързо премахна горната ми дреха и ме остави единствено с късото потниче ,което дори не приличаше на потниче .След няколко минути и него вече го нямаше .Алекс отново ме целуна и се опита да задълбочи целувката все повече и повече ,но за момент аз просто прекъснах целувката . -Тук ли ?! Моля те не тук ..искам те ,но не тук .. -казах и го целунах за да не се разсърди понеже прекъснах неговия опит за по дълба целувка като нежно езичетата ни се преплитаха .Отново прокарах ръце по гърба му и грубо спуснах ноктите си. Той не спираше да ме обсипва с целувки с които вече изпитвах малка болка .
-Алеккс ..Алексс ..успокой се няма да избягам .. -леко се отдръпнах от лапите му ,но не можех да устоя на устните му и отново впих устни в неговите за къса и сладка целувка .
Върнете се в началото Go down
Александер Блек
Students
Students
Александер Блек


Брой мнения : 390

Преди няколко дни в Ню Йорк .. !  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди няколко дни в Ню Йорк .. !    Преди няколко дни в Ню Йорк .. !  I_icon_minitimeПет Ное 30, 2012 10:47 pm

- Жанет щом не искаш тук. Къде? - след прекъсването на целувката аз нямах много много дрехи. Но и тя нямаше. След миг отново я целунах. Изведнъж се сетих, че имам хотелска стая, която бях наел още след като дойдох в Ню Йорк. Спрях с целувките и казах:
- Хайде ела с мен. - облякох се и й помогнах да се облече. След миг бях готов и хванах Жанет за ръка като продължихме до хотела. Когато пристигнахме пуснах ръката й и отидох на рецепцията, за да взема ключа от стаята. Когато ми го дадоха се върнах при дамата и я хванах за ръката, след което тръгнах към асансьора. Качихме се и натиснах на 21 етаж. Докато чаках да стигнем до етажа отново я целунах. Пристигнахме. Вратата на асансьора се отвори и се запътих към стаята. Отключих я и влезнахме, след което заключих.
- Искаш ли нещо за пиене? Може би пък първо ще продължим започнатото? - подсмихнах се и се запътих към спалнята. Седнах на леглото, а Жанет ме последва. Отново я целунах и премахнах блузката й. Премахнах и моята, след което задълбочих целувката. Езиците започнаха да се заиграват отново. След миг започнах с целувките надолу от устните. Започнах от врата й и постоянно надолу като не изпусках нито част от нейното тяло. По време на целувките ръцете ми свалиха и гащите, с които беше Жанет. Едва ли ще стане нещо ако не сме без гащи. Подсмихнах се и продължих целувките.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Преди няколко дни в Ню Йорк .. !  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди няколко дни в Ню Йорк .. !    Преди няколко дни в Ню Йорк .. !  I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Преди няколко дни в Ню Йорк .. !
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Преди 3 години.Ню Йорк
» Ню Йорк,САЩ преди няколко дена
» преди...преди някво време XD
» Ню Йорк, Октомври 2010
» Ню Йорк, началото на Декември 2011

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Друго :: Минало-
Идете на: