The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Многоизвестният бар "Night" преди няколко дена Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Многоизвестният бар "Night" преди няколко дена I_vote_lcap81%Многоизвестният бар "Night" преди няколко дена I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Многоизвестният бар "Night" преди няколко дена I_vote_lcap19%Многоизвестният бар "Night" преди няколко дена I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Многоизвестният бар "Night" преди няколко дена I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Многоизвестният бар "Night" преди няколко дена I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Многоизвестният бар "Night" преди няколко дена I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Многоизвестният бар "Night" преди няколко дена I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Многоизвестният бар "Night" преди няколко дена I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Многоизвестният бар "Night" преди няколко дена I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Многоизвестният бар "Night" преди няколко дена I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Многоизвестният бар "Night" преди няколко дена I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Многоизвестният бар "Night" преди няколко дена I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Многоизвестният бар "Night" преди няколко дена I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Многоизвестният бар "Night" преди няколко дена I_vote_lcapМногоизвестният бар "Night" преди няколко дена I_voting_barМногоизвестният бар "Night" преди няколко дена I_vote_rcap 
Саманта Такър
Многоизвестният бар "Night" преди няколко дена I_vote_lcapМногоизвестният бар "Night" преди няколко дена I_voting_barМногоизвестният бар "Night" преди няколко дена I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Многоизвестният бар "Night" преди няколко дена I_vote_lcapМногоизвестният бар "Night" преди няколко дена I_voting_barМногоизвестният бар "Night" преди няколко дена I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Многоизвестният бар "Night" преди няколко дена I_vote_lcapМногоизвестният бар "Night" преди няколко дена I_voting_barМногоизвестният бар "Night" преди няколко дена I_vote_rcap 
Том Милс
Многоизвестният бар "Night" преди няколко дена I_vote_lcapМногоизвестният бар "Night" преди няколко дена I_voting_barМногоизвестният бар "Night" преди няколко дена I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Многоизвестният бар "Night" преди няколко дена I_vote_lcapМногоизвестният бар "Night" преди няколко дена I_voting_barМногоизвестният бар "Night" преди няколко дена I_vote_rcap 
Алекса Рен
Многоизвестният бар "Night" преди няколко дена I_vote_lcapМногоизвестният бар "Night" преди няколко дена I_voting_barМногоизвестният бар "Night" преди няколко дена I_vote_rcap 
Selene
Многоизвестният бар "Night" преди няколко дена I_vote_lcapМногоизвестният бар "Night" преди няколко дена I_voting_barМногоизвестният бар "Night" преди няколко дена I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Многоизвестният бар "Night" преди няколко дена I_vote_lcapМногоизвестният бар "Night" преди няколко дена I_voting_barМногоизвестният бар "Night" преди няколко дена I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Многоизвестният бар "Night" преди няколко дена I_vote_lcapМногоизвестният бар "Night" преди няколко дена I_voting_barМногоизвестният бар "Night" преди няколко дена I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Многоизвестният бар "Night" преди няколко дена

Go down 
2 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Максим
Students
Students
Максим


Брой мнения : 437

Многоизвестният бар "Night" преди няколко дена Empty
ПисанеЗаглавие: Многоизвестният бар "Night" преди няколко дена   Многоизвестният бар "Night" преди няколко дена I_icon_minitimeПет Авг 10, 2012 9:29 am

Разхождах се по тихите и тъмни улички чудейки се какво търся тук и какво ще правя. Когато от нищото пред мен в тъмнината изникна осветленото название на един бар "Night". Без да се замислям тръгнах на там.
За разлика от навън там наистина беше шумно, незнам какво и защо ме доведе тук. Но се почуствах доста по добре от колкото навън в тишината. Седнах на едно от високите столчета и си полъчах някакъв коктейл с доста алкохол. Въздъхнах и започнах да оглеждам хората които бяха тук , погледът ми хвана едно познато лице..
Върнете се в началото Go down
Jace Ren
Students
Students
Jace Ren


Брой мнения : 36

Многоизвестният бар "Night" преди няколко дена Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Многоизвестният бар "Night" преди няколко дена   Многоизвестният бар "Night" преди няколко дена I_icon_minitimeПет Авг 10, 2012 9:36 am

Скуката пак ме хвана... А аз не можех да седя на едно място. Стигнах до всеизвестният бар Найт и влязох вътре. Беше задушно и миришеше на цигари и алкохол.
Отидох до бара и си взех една текила. И седнах на една задънена маса. След малко влезна едно познато лице. Оставих я сама да ме намери. След малко го направи.
Помахах на Максим да дойде на сам. Тя дойде.
- Казах си момиче. Какво правиш напоследък?
Върнете се в началото Go down
Максим
Students
Students
Максим


Брой мнения : 437

Многоизвестният бар "Night" преди няколко дена Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Многоизвестният бар "Night" преди няколко дена   Многоизвестният бар "Night" преди няколко дена I_icon_minitimeПет Авг 10, 2012 10:17 am

Взех си коктейла и отидох при Джейс. Повдигнах рамене на въпросът му, отпих от коктейла и го оставих на масичката.
- Скучая. - седнах до него. - Аз през повечето време само това и правя. Сякаш не знаеш..- засмях се.
- Ти? - повдигнах вежда и се облегнах отпивайки пак от коктейла, наистина имаше доста алкохол. Трябваше да експереминтирам някой ден от колко се напивам ..
Върнете се в началото Go down
Jace Ren
Students
Students
Jace Ren


Брой мнения : 36

Многоизвестният бар "Night" преди няколко дена Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Многоизвестният бар "Night" преди няколко дена   Многоизвестният бар "Night" преди няколко дена I_icon_minitimeПет Авг 10, 2012 10:21 am

- Аз ли? Нищо интересно. Хвана ме скуката и кат не мога да седя на едно място се разхождам насам натам. Знаеш ме...
Отпих от текилата и се за оглеждах. Нямаше абсолютно и нищо интересно напоследък! Бати скуката.
- Нищо интересно няма днес - поклатих глава и пак отпих една глътка. Няколко момичета ме зяпаха ама те не бяха много интересни, тъй че.
Върнете се в началото Go down
Максим
Students
Students
Максим


Брой мнения : 437

Многоизвестният бар "Night" преди няколко дена Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Многоизвестният бар "Night" преди няколко дена   Многоизвестният бар "Night" преди няколко дена I_icon_minitimeПет Авг 10, 2012 10:46 am

- Да виждам как се разхождаш. - казах сякаш посочвайки това че той в момента седи.
Забелязах няколко момичета които оглеждаха Джейс и явно този поглед не беше "случайно ми се падна на окото един пич". Гледаха го определено по леко различен начин.
- Как нищо интересно? - учудих се. - Ами онези мацки? Виж как те гледат имаш шанс да си хванеш някоя птичка днес. - засмях се и отпих от коктейла.
Върнете се в началото Go down
Jace Ren
Students
Students
Jace Ren


Брой мнения : 36

Многоизвестният бар "Night" преди няколко дена Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Многоизвестният бар "Night" преди няколко дена   Многоизвестният бар "Night" преди няколко дена I_icon_minitimeПет Авг 10, 2012 10:51 am

Поклатих глава и се усмихнах.
- Знам ги всичките до една. Уж беше за по една нощ. Те искат още... - поклатих глава и отпих от текилата си която беше на привършване. Огледах се и забелязах че й Максим я оглеждат.
- И теб те оглеждат не съм само аз май? Ти що не си хванеш един?
Попитах и се усмихнах и я погледнах.
Върнете се в началото Go down
Максим
Students
Students
Максим


Брой мнения : 437

Многоизвестният бар "Night" преди няколко дена Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Многоизвестният бар "Night" преди няколко дена   Многоизвестният бар "Night" преди няколко дена I_icon_minitimeПет Авг 10, 2012 11:38 am

- Тези може да са различни. - подсмихнах се. Когато пита защо и аз не си хвана някой се намръщих.
- Не са мой тип. - изпуфтях. - А и знаеш че не съм такава една вечер с един другата с друг третата с трети. Немога така.. - леко се усмихнах и изпих остатъка от коктейла на веднъж. Трябваше да ходя да си взема още..Днеска нещо много ми се допи. Нямаше да е чудно ако се напия.
Върнете се в началото Go down
Jace Ren
Students
Students
Jace Ren


Брой мнения : 36

Многоизвестният бар "Night" преди няколко дена Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Многоизвестният бар "Night" преди няколко дена   Многоизвестният бар "Night" преди няколко дена I_icon_minitimeПет Авг 10, 2012 1:44 pm

До изпих текилата си и видях и че Мекс си беше свършила питието.
- Да ти донеса ли едно? - попитах и посочих питието и тя кимна. Взех чашата й. И отидох до бара.
- Два "Кубалибре" - казахи дадох чашите. Той ги изми на бързо и направи коктейлите. Дадох му парите и му оставих бакшиш. Върнах се при Макс.
- Здрасти - казах и се усмихнах и й дадох коктейла. - Дано ти хареса - казахи отпих от моя.
Върнете се в началото Go down
Максим
Students
Students
Максим


Брой мнения : 437

Многоизвестният бар "Night" преди няколко дена Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Многоизвестният бар "Night" преди няколко дена   Многоизвестният бар "Night" преди няколко дена I_icon_minitimeПет Авг 10, 2012 1:57 pm

- Мерси. - усмихнах се и отпих. - Харесва ми.. - погледнах към Джейс. - Направо ми четеш мислите.. - засмях се.
- Та значи няма да отиваш при мацките? Да не би самият Джейс ще си изпусне шанса? - казах невярващо и имитирах някакво велико учудване.
- Хайде де виж как те гледат - засмях се и пак отпих от коктейла, този коктейл нещо не ми действаше много много добре.
Върнете се в началото Go down
Jace Ren
Students
Students
Jace Ren


Брой мнения : 36

Многоизвестният бар "Night" преди няколко дена Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Многоизвестният бар "Night" преди няколко дена   Многоизвестният бар "Night" преди няколко дена I_icon_minitimeПет Авг 10, 2012 2:02 pm

Честно казано в момента исках едно определено момиче, което вече седеше на моята маса. Ама това сега са подробности.
- Аз вече си набелязах момиче. Сега ще чакам само тя да разбера намеците ми и да приеме и готово.
Усмихнах й се и отпих от коктейла и почнах да я оглеждам.
Върнете се в началото Go down
Максим
Students
Students
Максим


Брой мнения : 437

Многоизвестният бар "Night" преди няколко дена Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Многоизвестният бар "Night" преди няколко дена   Многоизвестният бар "Night" преди няколко дена I_icon_minitimeПет Авг 10, 2012 3:35 pm

Ама нали той седеше и не правеше нищо, какви намеции какво момиче? Отпих от питието доста голямо количество. И тук реших да си изразя мислите.
- Намеци? Ама ти седиш и си пиеш коктейла какви намеци?- повдигнах вежда. Този странен "намек" да сеедиш и да не правиш нищо едва ли ще го разбере някоя.. А и то близо до нас нямаше момичета мацките които го заглеждаха седяха доста по нагоре на масичките. Отпих от коктейла и тук смътно до вече леко замъгленото ми от алкохол съзнание достигна, кого Джейс имаше в предвид...
Върнете се в началото Go down
Jace Ren
Students
Students
Jace Ren


Брой мнения : 36

Многоизвестният бар "Night" преди няколко дена Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Многоизвестният бар "Night" преди няколко дена   Многоизвестният бар "Night" преди няколко дена I_icon_minitimeПет Авг 10, 2012 3:43 pm

Усмихнах й се. Е да беше права, че просто седя и си пийвам коктейла.
- Добре ще ти подскажа малко - усмихнах се. - Тя е руса.
Макс бързо се огледа, а аз не я изпусках от поглед.
- Тук има доста руси момичета - каза тя още оглеждайки се. Поклатих глава. Идеше ми да се разсмея. Направо ли трябваше да й го кажа, ще опитам още един път. Да но разбере.
- Добре още един жокер, дано този път разбереше. Тя е в радиус два метра от мен.
Е сега нямаше как да на е разбере. Единственото момиче и то русо в радиус от 2 метра беше тя.
Върнете се в началото Go down
Максим
Students
Students
Максим


Брой мнения : 437

Многоизвестният бар "Night" преди няколко дена Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Многоизвестният бар "Night" преди няколко дена   Многоизвестният бар "Night" преди няколко дена I_icon_minitimeПет Авг 10, 2012 4:13 pm

Огледах се.. два метра, два метра.. Доизпих коктейла и посочих мен.
- Тази ли? - Повдигнах вежди и се засмях леко. Доста смели намеци. Но дори и след два коктейла просто ей така не исках да го правя..
- Ти нещо като приятелски секс ли ми предлагаш ?- повдигнах вежда и се доближих до Джейс..
Върнете се в началото Go down
Jace Ren
Students
Students
Jace Ren


Брой мнения : 36

Многоизвестният бар "Night" преди няколко дена Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Многоизвестният бар "Night" преди няколко дена   Многоизвестният бар "Night" преди няколко дена I_icon_minitimeПет Авг 10, 2012 4:39 pm

Тя до изпи коктейлът си и се посочи и после попита дали й предлагам приятелски секс. Ухилих се насреща й.
- Защо не може ли? - усмихнах се и погледнах към чашата й. - Да ти донеса ли още.
Не изчаках тогвора взех чашата и отидох до бара.
- Още два Кубалибре.
Барманът пак беше доста бърз. Харесвах го този пич. След малко пък бях при Макс.
- Заповядай - кзах й с усмивка и този път се настаних на стола до нейният не на срещуположният.
Върнете се в началото Go down
Максим
Students
Students
Максим


Брой мнения : 437

Многоизвестният бар "Night" преди няколко дена Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Многоизвестният бар "Night" преди няколко дена   Многоизвестният бар "Night" преди няколко дена I_icon_minitimeПет Авг 10, 2012 6:13 pm

- Ако мислиш че ще успееш да ме напиеш и аз лесничко ще ти се отдам се лъжеш дълбооко.. - изпих половината от чашата. Незнам какво ми ставаше но с всяка капка алкохол дори и да не е напълно алкохол а мешан с нещо друго ми се искаше още и още и неможех да си обясня защо и как. Просто исках и това е. Не, няма да се напия.. Казах си, погледнах към чашата и изпих една пета от останалото.. Намръщих се, сякаш алкохола специално ме привличаше да пия още и още и още.. Обърнах се към Джейс.
Върнете се в началото Go down
Jace Ren
Students
Students
Jace Ren


Брой мнения : 36

Многоизвестният бар "Night" преди няколко дена Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Многоизвестният бар "Night" преди няколко дена   Многоизвестният бар "Night" преди няколко дена I_icon_minitimeПет Авг 10, 2012 6:24 pm

Поклатих глава и опих от моето питие.
- Аз не правя така Макс. Ако ще спя с някое момиче те трябва да го поиска когато трезвена или поне когато тя сама се е напила.
Смигнах й пак отпих от коктейла. Обичах го този коктейл беше страхотен. Можех да го пия вечно.
Огледах бара и някои момичета още ме гледаха и ми правеха намеци, като си опряваха косите, фръцкаха се или ми намигаха.
Върнете се в началото Go down
Максим
Students
Students
Максим


Брой мнения : 437

Многоизвестният бар "Night" преди няколко дена Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Многоизвестният бар "Night" преди няколко дена   Многоизвестният бар "Night" преди няколко дена I_icon_minitimeПет Авг 10, 2012 6:36 pm

- Джейс..- попитах зачудено. - Ами защо точно аз като е пълен бара с такива които си те искат и без да ги чакаш да им се прииска? Виж колко са много - обиколих ги всичките с поглед.. - няма да ми стигнат пръстите да ги изброя..
Доиспих отново коктейла и някак недоволно и мрачно се опрах на масата. Борех се с самата менв момента. Адната половина искаше алкохол а другата отказваше да пие повече. На две ли да се разкъсам..
Върнете се в началото Go down
Jace Ren
Students
Students
Jace Ren


Брой мнения : 36

Многоизвестният бар "Night" преди няколко дена Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Многоизвестният бар "Night" преди няколко дена   Многоизвестният бар "Night" преди няколко дена I_icon_minitimeПет Авг 10, 2012 6:44 pm

- Писнало ми е леки момичета.
Казах просто. До изпих моят коктейл. Изведнъж видях, че едно момиче идва насам. С руси къдрици. С доста къса полички и изрязано деколте. Господи! Аз като кзвам че ми писна от леки момичета никой не ми вярва. И с толкова грим...
- Здрасти сладур - каза тя предизвикателно. - Искаш ли да се позабавляваме.
- Не благодаря - кзах и отместих поглед от нея. А тя прокара ръка рамото ми.
- Обещвам, че ще е хубаво - каза тя със сладостен глас. Гсоподи... Погледнах Макс с умоляващ поглед за помощ.
Върнете се в началото Go down
Максим
Students
Students
Максим


Брой мнения : 437

Многоизвестният бар "Night" преди няколко дена Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Многоизвестният бар "Night" преди няколко дена   Многоизвестният бар "Night" преди няколко дена I_icon_minitimeПет Авг 10, 2012 6:54 pm

Извъртях очи, и защо аз трябваше да му погам. Нали на мего му се лепяха не на мен.. Ама айде нали ми е приятел. Огледах момичето което дойде..
- Кукличке, какво ще кажеш да си разкараш ръцете. Този принц е мой, тъй че бавничко и тихичко се обръщай и си търси великото щастие в някой друг край, окей? - станах от стола си и седнах в скута на Джейс. За да и покажа пак че той вече е "зает"..
- Нали мило? - обърнах се към мъжа и вдигнах погледът си към момичето.
Върнете се в началото Go down
Jace Ren
Students
Students
Jace Ren


Брой мнения : 36

Многоизвестният бар "Night" преди няколко дена Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Многоизвестният бар "Night" преди няколко дена   Многоизвестният бар "Night" преди няколко дена I_icon_minitimeСъб Авг 18, 2012 12:29 pm

Господи благодаря ти че си ми създал Максим да ме отървава от такива парцали като този тук дето не ме оставя намира.
Тя седна в скутата ми за де по-внушително, а аз на мой ред я притеглих към себе си и едната ми ръка беше на кръста, а другата на бедрото й. Онази май нямаше намерения да се отказзва за това се надигнахи целунах по устните Макс. Тя беше много изненадана за това я оставих да се отпусни преди да вкарам и е езикът си в действие.
Устните и бяха меки и сочин, а вкусът не повторим! Езикът ми си играеше и изчуваше бавно и плавно нейният. Дори многа след като онази си тръгна.
Върнете се в началото Go down
Максим
Students
Students
Максим


Брой мнения : 437

Многоизвестният бар "Night" преди няколко дена Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Многоизвестният бар "Night" преди няколко дена   Многоизвестният бар "Night" преди няколко дена I_icon_minitimeСъб Авг 18, 2012 6:21 pm

С една ръка обвих вратът му и се притиснах към Джейс. Другата ми ръка се зарови в косата му.. Когато за пръв път усетих устните му върху моите се учудих, нистина не го очаквах. Когато Джейс започна да задълбочава целувката тръгнах да му отговарям. Беше минало време а ние не спирахме.. Незнаех дали онази си беше тръгнала или не, но честно и не ми пукаше. Харесваше ми онова което правеше с езика и не исках да спира..
Откъснах си устните от неговите, но лицето ми все още беше близо до неговото.
- Мммм, защо не си ми казвал че се целуваш толкова хубаво? - Засмях се. Гледах го в очите и усщах как дъхът му гали устните ми. Вдигнах погледът си на горе, момичето си беше тръгнала..
- Какво е изпуснала онази.. - усмихнах се и прокарах ръката си по лицето му.
Върнете се в началото Go down
Jace Ren
Students
Students
Jace Ren


Брой мнения : 36

Многоизвестният бар "Night" преди няколко дена Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Многоизвестният бар "Night" преди няколко дена   Многоизвестният бар "Night" преди няколко дена I_icon_minitimeВто Авг 21, 2012 10:39 am

Тя попита защо не съм й казал че се целувам толкова хубаво. Усмихнах й се палаво и се доближих до ухото й и прешепнах.
- Еми реших да ти покажа вместо да ти казвам. По-показателно е не мислиш ли?
Засмух се тихо и се обглегнах на стола.
- Може аще да не ставаш - казах съблазитебно и я дръпнах към мен за още една страста целувака.
- Трябва да сме по - убедителни не мислиш ли? - казах и се усмихнах като продължих да я целувам.
Върнете се в началото Go down
Максим
Students
Students
Максим


Брой мнения : 437

Многоизвестният бар "Night" преди няколко дена Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Многоизвестният бар "Night" преди няколко дена   Многоизвестният бар "Night" преди няколко дена I_icon_minitimeПет Авг 24, 2012 6:17 pm

Отговарях на целувките му..За поредното поемане на въдух откъснах устни от неговите, отместих погледа си от устните му към очите, погалих го по бузата и казах задъхано.
- Мисля че вече всички разбраха че си зает,а? - посмихнах се и се наведох леко. Целунах го няколко пъти по врата и пак го погледнах в очите.
- Мисля си вече, дали да ставам..? - повдигнах вежда тръгвайки да ставам. Но все пак останяйки избора на Джейс, за това да стана ли или не?
Върнете се в началото Go down
Jace Ren
Students
Students
Jace Ren


Брой мнения : 36

Многоизвестният бар "Night" преди няколко дена Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Многоизвестният бар "Night" преди няколко дена   Многоизвестният бар "Night" преди няколко дена I_icon_minitimeПет Окт 26, 2012 5:16 pm

Усмихна й се примамливо и я придърпа към себе си. Беше ясно, че не иска да става.
- Оооо, че за къде бързаме. Туко виж се намерило още някоя смела идиотка - каза той и отново я целуна. Не по бърза да се отдели от нея, но трябваше да си поеме малко дъх, а и от кога не е обръщал внимание на питието си. Пресегна се и го изпи на екс. После се обърна към Максим и я погледна.
- Ако искаш може да отида и да донеса още питиета или... - каза и се приближи към не я и зашепна в ухото й. - Може да отидем, до нас и да пийнем там. Лично аз нямам предпочитания, но в къщи е по-спокойно. И по-удбоно... - каза той и се разсмя. - Ти никога не си идвала у нас нали?
Върнете се в началото Go down
Максим
Students
Students
Максим


Брой мнения : 437

Многоизвестният бар "Night" преди няколко дена Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Многоизвестният бар "Night" преди няколко дена   Многоизвестният бар "Night" преди няколко дена I_icon_minitimeВто Окт 30, 2012 7:02 am

Протегнах ръка към масичката, взех чашата си и изпих останалото. И се обърнах към Джейс.
- Кой знае какво ще ти хрумне у вас, тук е по безопасно. - засмях се и станах от него. - Да се порасходим за друго коктейлче? - повдигнах вежди примамливо. Завъртях се и тръгнах към барчето. Тъкмо бях стигнала и се замислих какво да взимам, когато онази на която и подпровалих работата днеска се доближи до мен.
- Ей! - извика тя, като усещах че ме гледа.
- Моля? - обърнах се към нея и в този момент усетих да ме полива нещо мокро.
- Упс. - засмя се тя. Видях да държи някаква чаша в ръката си, насочена точно в моята посока. - Да знаеш какво е да ми открадваш момчетата.
- Момиченце, ти не знаеш с кого се забъркваш. - поклатих с глава. Интересно ако знаеше че мога да я изгоря жива, или с едно докосване да я направя ледена статуя и да я разкъсам на малки снежинки, щеше ли да прави така? Тя се врътна на токчета и видях само как се приближава към някаква група мъже. Изпуфтях и се огледах. Ризата ми беше мокра, е екстра. Върнах се при Джейс.
- Знаеш ли, дай по добре у вас.. - усмихнах се леко. Преди да си тръгнем отидох пак до бара и взех просто една чаша вода. Намерих жената с две бързи крачки стигнах до нея. Тя стоеше с гръб. Вдигнах чашата с вода и и я излях на главата. Бедната тя, какво ли щеше да стане ако и се разтече грима? Докато още не е осъзнала какво е станало аз се върнах при Джейс, като по пътя оставих чашата на барчето. За миг съжалих че това което и разлях на главата не беше спирт та случайно да я подпаля. Но, не исках да стане пожар нали? Когато излезнахве с Джейс ме побиха тръпки. Духаше лек вятър, но заради разлятото питие по мен го чуствах като не толкова лек.. И отново съжгали че не я подпалих...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Многоизвестният бар "Night" преди няколко дена Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Многоизвестният бар "Night" преди няколко дена   Многоизвестният бар "Night" преди няколко дена I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Многоизвестният бар "Night" преди няколко дена
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Ню Йорк,САЩ преди няколко дена
» Преди няколко дена в двора - до вековния дъб.
» Стаята по Психология. Преди няколко дена.
» Една гореща вечер преди няколко дена
» Преди 2 дена

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Друго :: Минало-
Идете на: