The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Преди цирка да напусне града... Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Преди цирка да напусне града... I_vote_lcap81%Преди цирка да напусне града... I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Преди цирка да напусне града... I_vote_lcap19%Преди цирка да напусне града... I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Преди цирка да напусне града... I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Преди цирка да напусне града... I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Преди цирка да напусне града... I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Преди цирка да напусне града... I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Преди цирка да напусне града... I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Преди цирка да напусне града... I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Преди цирка да напусне града... I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Преди цирка да напусне града... I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Преди цирка да напусне града... I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Преди цирка да напусне града... I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Преди цирка да напусне града... I_vote_lcapПреди цирка да напусне града... I_voting_barПреди цирка да напусне града... I_vote_rcap 
Саманта Такър
Преди цирка да напусне града... I_vote_lcapПреди цирка да напусне града... I_voting_barПреди цирка да напусне града... I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Преди цирка да напусне града... I_vote_lcapПреди цирка да напусне града... I_voting_barПреди цирка да напусне града... I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Преди цирка да напусне града... I_vote_lcapПреди цирка да напусне града... I_voting_barПреди цирка да напусне града... I_vote_rcap 
Том Милс
Преди цирка да напусне града... I_vote_lcapПреди цирка да напусне града... I_voting_barПреди цирка да напусне града... I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Преди цирка да напусне града... I_vote_lcapПреди цирка да напусне града... I_voting_barПреди цирка да напусне града... I_vote_rcap 
Алекса Рен
Преди цирка да напусне града... I_vote_lcapПреди цирка да напусне града... I_voting_barПреди цирка да напусне града... I_vote_rcap 
Selene
Преди цирка да напусне града... I_vote_lcapПреди цирка да напусне града... I_voting_barПреди цирка да напусне града... I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Преди цирка да напусне града... I_vote_lcapПреди цирка да напусне града... I_voting_barПреди цирка да напусне града... I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Преди цирка да напусне града... I_vote_lcapПреди цирка да напусне града... I_voting_barПреди цирка да напусне града... I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Преди цирка да напусне града...

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Саманта Такър
Students
Students
Саманта Такър


Брой мнения : 3788

Преди цирка да напусне града... Empty
ПисанеЗаглавие: Преди цирка да напусне града...   Преди цирка да напусне града... I_icon_minitimeНед Юли 01, 2012 5:27 pm

Опитвайки се да се съсредоточа, бавно и постепенно стъпих на въжето и тръгнах напред. Направих една две крачки и тялото ми се наклони на дясно, а след това и на ляво, като тотално изгубих равновесие. Заклатушках се, но скоро увладях тялото си и отново продължих напред. Осъзнавах че бях едва на метър от земята, но това не ми се струваше толкова глупаво, колкото всъщност бе.
В града имаше цирк и малко след като всичко свърши успях да се промъкна "зад кулисите" където намерих това тук..явно онова детенце което подскача от ръцете на акробатите, а след това си танцува по въжето, се упражнява тук. Изглеждаше ми забавно и затова се покатерих, но май не е толкова лесно колкото изглежда, а...? Единият ми крак се преплете във въжето и изведнъж се озовах на земята, паднала върху дясната си ръка. Неудобна поза, навярно ако бях човек всичко това щеше да ми се стори много по болезнено и неприятно, отколкото сега. Затворих очи и бавно станах, като се хванах за въжето и се изправих на крака...засмях се...Гласът ми се чуваше из цялото помещение, а сега шатрата бе празна и всички места-свободни. Излязох на сцената, където до преди малко всички от трупата се покланяха и с един лек подскок се намерих на въжето, по което вървеше онова дете...Една крачка, след това още една...озовах се на средата на въжето и осъзнах че..намирах се прекалено високо, а май не бях споменала че имах известен страх от височини..
Завъртях се панически назад и за малко да падна, когато ръцете ми се сграбчиха за въжето и погледа ми попадна върху силует, настанил се на последните места. Никак не ми се искаше да моля за помощ, но в момента щях да се радвам ужасно много, ако онзи там можеше да лети...
-Няма да е зле да ме свалиш, а?..-попитах аз и отново погледнах надолу...беше страшничко!
Върнете се в началото Go down
Алдур
Graduates
Graduates
Алдур


Брой мнения : 674

Преди цирка да напусне града... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди цирка да напусне града...   Преди цирка да напусне града... I_icon_minitimeНед Юли 01, 2012 6:30 pm


Както си вървеше Алдур видя голяма шарена шатра и редящи се на опашка хора. В града беше дошъл цирк. В момента нямаше възможност да го посети, защото беше зает, затова отиде след няколко дни. Купи си билет и влезе. Представлението си го биваше. Клоуни, фокусници, дресура. Доста от животните бяха доволни, че са в цирка. Откъде знаеше? Ами те му казаха. Дойде ред и на акробатите. Обаче тъкмо бяха приключили с номера, когато на въжето се появи едно момиче. То обаче явно не беше част от трупата и се боеше от височини. И помоли тъкмо Алдур да й помогне да слезе. Хибридът стана от мястото си, в края на реда и бързо се качи горе при нея.
- Спокойно - заговори й той докато се придвижваше. - Подай ми ръка и не гледай надолу
Пое ръката й и тогава се оказа, че я е виждал и преди. Вампирката от гробището
- Здрасти, Готик Гърл - измърмори той, а вече бяха долу.

Върнете се в началото Go down
Саманта Такър
Students
Students
Саманта Такър


Брой мнения : 3788

Преди цирка да напусне града... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди цирка да напусне града...   Преди цирка да напусне града... I_icon_minitimeНед Юли 01, 2012 7:05 pm

Е май дойде и моето спасение, но за незнам за чие щастие, "спасителя" ми бе решил, че като ми каже да се успокоя и да не гледам надолу, всичко ще е наред. Ама мой човек, ако беше толкова лесно нямаше да ме е страх...! Изсумня, но вече се намирахме на земята и определението "готик гърл" ми напомни че се познаваме от преди. Нямах особен спомен какъв прякор аз му бях измислила, но той явно помнеше моя...е нищо, щях да импровизирам с някой друг, въображението ми е в повечеко, май се забелязва...
-О, я виж ти, кой бил това. Май на ангела са му слложили рога.-изкисках се на шегата си и скорро укротих смеха си, който май бе не особено основателен...
-Благодаря...-казах накрая и отново погледнах нагоре към въжето, по което до преди момент се опитвах да ходех...просто "вървях" щеше да е неправилен глагол, аз просто не можех да го правя!
Върнете се в началото Go down
Алдур
Graduates
Graduates
Алдур


Брой мнения : 674

Преди цирка да напусне града... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди цирка да напусне града...   Преди цирка да напусне града... I_icon_minitimeПон Юли 02, 2012 9:30 pm


Алдур също се засмя на шегата на вампирката. Шега, която като се има предвид, че беше наполовина ангел и наполовина демон не беше точно шега.
- Ти си първият вампир, който виждам да се бой от високо - отбеляза той. - Добре извинявай. Какво ще кажеш да пийнем по бира? - предложи хибридът
Върнете се в началото Go down
Саманта Такър
Students
Students
Саманта Такър


Брой мнения : 3788

Преди цирка да напусне града... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди цирка да напусне града...   Преди цирка да напусне града... I_icon_minitimeВто Юли 03, 2012 8:54 am

Предложението му ми се струваше толкова примамливо, че почти не приех.Замислих се за последствията от всеки път "на по бира" но мисоля че самоконтрола ми започваше да се връща...тоест започвах да придобивам някакъв такъв..или...Както и да е, бирата щеше да ми дойде добре и мисля, че нямаше нищо лошо в това да му позволя да ме почерпи, нали така беше..
-Добре, разрешавам ти да ми платиш бирата, но нищо повече.-засмях се аз, придавайки се още съвсем малко важност чрез един два жеста с ръцете си и отново се засмях.Всъщност това беше доста глупаво, но след бирата не мисля че щеше да има голямо значение.Да си призная дори сега не намирам голяма връзка с предините си думи и май е време да отидем някъде където никой няма да ми потърси сметка защо се появявам на сцената.А бях убедена, че рано или късно някой ще го направи...не само че се страхувах от високо, но също така никак не си падах по клоуни...Пениуайз ме плаши, а тук бе пълно с такива като него!
-Какво чакаме, хайде да отиваме някъде по далеч от тук, побиват ме тръпки...-казах аз и хванах ръката му, като го задърпах към изйода, хвурляйки един два погледа през рамо, за да съм сигурна, че няма да имаме особено много пречки.
Върнете се в началото Go down
Алдур
Graduates
Graduates
Алдур


Брой мнения : 674

Преди цирка да напусне града... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди цирка да напусне града...   Преди цирка да напусне града... I_icon_minitimeСря Юли 04, 2012 6:14 pm


- Ами да вървим - кимна Алдур и се отправиха към изхода. И май навреме понеже един от разпоредителите доближаващ размерите на горила се беше насочил към тях. Е може би не точно към тях, но хибридът използва за всеки случай способността си да владее елементите и в частност земята предизвиквайки издигането на малка купчинка пръст. Горилата се спъна и това им даде възможност да си излязат. Качиха се на мотора му и тръгнаха. Двайсетина минути по-късно бяха паркирали пред едно заведение и седяха на една маса с по еда бира пред тях.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Преди цирка да напусне града... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди цирка да напусне града...   Преди цирка да напусне града... I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Преди цирка да напусне града...
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Преди две години в града
» В града преди година и половина.
» Преди една седмица в града.
» Преди няколко месеца в града
» Из тъмните улички на града, преди два-три месеца

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Друго :: Минало-
Идете на: