The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Денят след последното пълнолуние, около училището Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Денят след последното пълнолуние, около училището I_vote_lcap81%Денят след последното пълнолуние, около училището I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Денят след последното пълнолуние, около училището I_vote_lcap19%Денят след последното пълнолуние, около училището I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Денят след последното пълнолуние, около училището I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Денят след последното пълнолуние, около училището I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Денят след последното пълнолуние, около училището I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Денят след последното пълнолуние, около училището I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Денят след последното пълнолуние, около училището I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Денят след последното пълнолуние, около училището I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Денят след последното пълнолуние, около училището I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Денят след последното пълнолуние, около училището I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Денят след последното пълнолуние, около училището I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Денят след последното пълнолуние, около училището I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Денят след последното пълнолуние, около училището I_vote_lcapДенят след последното пълнолуние, около училището I_voting_barДенят след последното пълнолуние, около училището I_vote_rcap 
Саманта Такър
Денят след последното пълнолуние, около училището I_vote_lcapДенят след последното пълнолуние, около училището I_voting_barДенят след последното пълнолуние, около училището I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Денят след последното пълнолуние, около училището I_vote_lcapДенят след последното пълнолуние, около училището I_voting_barДенят след последното пълнолуние, около училището I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Денят след последното пълнолуние, около училището I_vote_lcapДенят след последното пълнолуние, около училището I_voting_barДенят след последното пълнолуние, около училището I_vote_rcap 
Том Милс
Денят след последното пълнолуние, около училището I_vote_lcapДенят след последното пълнолуние, около училището I_voting_barДенят след последното пълнолуние, около училището I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Денят след последното пълнолуние, около училището I_vote_lcapДенят след последното пълнолуние, около училището I_voting_barДенят след последното пълнолуние, около училището I_vote_rcap 
Алекса Рен
Денят след последното пълнолуние, около училището I_vote_lcapДенят след последното пълнолуние, около училището I_voting_barДенят след последното пълнолуние, около училището I_vote_rcap 
Selene
Денят след последното пълнолуние, около училището I_vote_lcapДенят след последното пълнолуние, около училището I_voting_barДенят след последното пълнолуние, около училището I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Денят след последното пълнолуние, около училището I_vote_lcapДенят след последното пълнолуние, около училището I_voting_barДенят след последното пълнолуние, около училището I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Денят след последното пълнолуние, около училището I_vote_lcapДенят след последното пълнолуние, около училището I_voting_barДенят след последното пълнолуние, около училището I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Денят след последното пълнолуние, около училището

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Константин Кастанеда
Teachers
Teachers
Константин Кастанеда


Брой мнения : 159

Денят след последното пълнолуние, около училището Empty
ПисанеЗаглавие: Денят след последното пълнолуние, около училището   Денят след последното пълнолуние, около училището I_icon_minitimeСъб Юни 23, 2012 1:38 pm

Първите слънчеви лъчи огряха земята. Нежното чуруликане на птичките посрещна новия ден. А на една поляна лежеше голям вълк. Всъщност вълк не е съвсем точно. Защото в момента тялото му се променяше. И след малко на мястото на вълка имаше гол мъж.
Константин, защото за него става дума се изправи. На няколко крачки от него имаше хралупа и той се насочи натам. Бръкна вътре и извади вързоп дрехи: черен потник, къси панталони, сандали. Облече се и прокара няколко пъти пръсти през косата си вчесвайки се по този начин. Освен дрехите обаче бе оставил и още нещо. Добре затворена кутия, в която имаше голямо парче печено месо и кашкавал, също печен. Върколакът ги изяде... Тръгна по пътеката. И ненадейно срещна някого. Момиче, ако трябва да сме точни. Въпросното момиче пък се казваше Силвия Томсън, беше една от колежките му, а също и фея. А Константин от край време беше в приятелски отношения с феите, както и почити всички, да не кажем всички от от вида му. Но въпреки това не бе общувал много с нея. Поради липса на време.
- Добро утро - поздрави той.
Върнете се в началото Go down
Силвия Томсън
Helpers
Helpers
Силвия Томсън


Брой мнения : 1175

Денят след последното пълнолуние, около училището Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Денят след последното пълнолуние, около училището   Денят след последното пълнолуние, около училището I_icon_minitimeНед Юни 24, 2012 10:33 am

Чух нечий глас да ме поздравява и се завъртях за да видя онзи който го е казал.
- Добро и на вас. - Усмихнах се щом видях че е един от колегите ми. - Незнаех че не съм единственната която се събужда с първите лъчи на слънцето през почивните дни. - Отбелязах все така усмихната. Постоянно се събуждах така, незна защо беше си заложено в мен. Не ми беше нужен часовник за да кажа колко е часът. Сигурно си идва от поколение в поколение на расата ми. Феите и елфите винаги са се събуждали с първите лъчи на слънцето и си лягали щом те изгаснат, през цялото това време работели без почивка. Все пак цялата природа е в техни ръце, една грешка и вместо да е лято ще завали сняг. А хората с това не са свикнали. Е, сега вече не е да заспиваш с лъчите на слънцето. Събуждаш се но си заспиваш щом поискаш, ех. Традициите се променят..
Върнете се в началото Go down
Константин Кастанеда
Teachers
Teachers
Константин Кастанеда


Брой мнения : 159

Денят след последното пълнолуние, около училището Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Денят след последното пълнолуние, около училището   Денят след последното пълнолуние, около училището I_icon_minitimeПон Юни 25, 2012 10:28 am


Константин също се усмихна
- Е, по принцип в почивните дни си поспивам малко повечко - засмя се той. - А снощи заради луната...- Заради пълната луна бе прекарал нощта на вън и не бе спал много.
Кратко мълчание, през което върколакът набързо обмисляше следващите си думи. Общуването с жени и свалките..е не, че не се справяше, обаче не беше сред най-силните му качества.
- Да пием заедно кафе - предложи той.
Върнете се в началото Go down
Силвия Томсън
Helpers
Helpers
Силвия Томсън


Брой мнения : 1175

Денят след последното пълнолуние, около училището Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Денят след последното пълнолуние, около училището   Денят след последното пълнолуние, около училището I_icon_minitimeПон Юни 25, 2012 12:24 pm

- Ясно, значи днес е изключение. - усмихнах се. Е, поне един път да знам че не се събуждам само аз толкова ранно.
- Нямам нищо против. - усмихнах се пак, на предложението му. Едно кафе ранно сутрин никога няма да попречи.
- Как са учениците, слушат ли? - попитах докато вървяхме на някаква посока. В моите часове много не искаха да слушат, но пък като пишеш двойка на някой и млъкват, може би пък при другите слушат повече..
Върнете се в началото Go down
Константин Кастанеда
Teachers
Teachers
Константин Кастанеда


Брой мнения : 159

Денят след последното пълнолуние, около училището Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Денят след последното пълнолуние, около училището   Денят след последното пълнолуние, около училището I_icon_minitimeВто Юни 26, 2012 4:50 pm


Феята прие поканата на върколака и тръгнаха да пийнат кафе.
- Общо взето слушат - отвърна Константин на въпроса, който му бе зададен. - Особено ако им давате внезапни контролни и големи домашни. Или ако изхвърлите някой през прозореца.
Стигнаха до близкото кафене. Константин издърпа един стол, за да може момичето да седне и седна и той.
Върнете се в началото Go down
Силвия Томсън
Helpers
Helpers
Силвия Томсън


Брой мнения : 1175

Денят след последното пълнолуние, около училището Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Денят след последното пълнолуние, около училището   Денят след последното пълнолуние, около училището I_icon_minitimeЧет Юни 28, 2012 7:51 pm

Въздахнах. - Не, аз така немога. Нито за контролните нито за изхвърлянията. Просто не ми се дига ръката. - повдигнах рамене. Сега разбирам защо баща ми е казвал че не е хубаво да си добър. Не, то..то е хубаво. Ама в нашият век това просто го исползват.
- Вие май се справяте по добре от мен с дисциплината в часовете. - усмихнах се. - Според мен са просто неукротими.. - засмях се леко.
Върнете се в началото Go down
Константин Кастанеда
Teachers
Teachers
Константин Кастанеда


Брой мнения : 159

Денят след последното пълнолуние, около училището Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Денят след последното пълнолуние, около училището   Денят след последното пълнолуние, около училището I_icon_minitimeСря Юли 04, 2012 12:32 pm

- Всеки с методите си - вдигна рамене Константин. - Но понякога наистина са доста буйни. Няма лошо стига да не се прекалява. Обаче са умни, особено ако се постараят.
Дойде сервитьорка да вземе поръчките им. Той си поръча капучино и кроасани.

/сори за забавянето/
Върнете се в началото Go down
Силвия Томсън
Helpers
Helpers
Силвия Томсън


Брой мнения : 1175

Денят след последното пълнолуние, около училището Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Денят след последното пълнолуние, около училището   Денят след последното пълнолуние, около училището I_icon_minitimeПет Авг 10, 2012 6:49 am

- Прав си. - Кимнах и се усмихнах. Когато дойде сервитьорката си поръчах само едно сокче, погледнах през прозореца и пак се обърнах към Константин.
- Предложи някоя интересна тема за разговаряне.. че то почивните дни са за почивка.. - засмях се леко и се замислих и аз за интересната тема..


П.п. Трябва да направим конкурс кой ще пише най късно.. Смях
Върнете се в началото Go down
Константин Кастанеда
Teachers
Teachers
Константин Кастанеда


Брой мнения : 159

Денят след последното пълнолуние, около училището Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Денят след последното пълнолуние, около училището   Денят след последното пълнолуние, около училището I_icon_minitimeВто Авг 28, 2012 3:26 pm


- Тема за разговор.. - замисли се Константин. - Ами..- почеса се по брадичката - Като спомена почивка къде предпочиташ да ходиш в свободното си време?
Сервитьорката донесе поръчките им. Той отхапа от кроасана и пийна глътка капучино.

/голямо бавене Съгласен /
Върнете се в началото Go down
Силвия Томсън
Helpers
Helpers
Силвия Томсън


Брой мнения : 1175

Денят след последното пълнолуние, около училището Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Денят след последното пълнолуние, около училището   Денят след последното пълнолуние, около училището I_icon_minitimeСря Авг 29, 2012 6:28 pm

- Хм, еми незнам сигурно някъде на природа.. Където няма много хора или поне ако има то да са такива с които ми е интересно и ми допринася удоволствие да общувам с тях. - усмихнах се. Бях фея а ние без хубавата природа наоколо неможехме. Не ми харесваше да съм насред шумотевици, кули и небостъргачи. Предпочитах да съм на място с повече растителност където беше по тихо.. Където се чустваш по свободно.. Бях се унесла в мисли, тръснах с глава и богледнах Колегата.
- Ами ти? - попитах го, като имах предвид същият въпрос който ми беше задал той преди малко.
Върнете се в началото Go down
Константин Кастанеда
Teachers
Teachers
Константин Кастанеда


Брой мнения : 159

Денят след последното пълнолуние, около училището Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Денят след последното пълнолуние, около училището   Денят след последното пълнолуние, около училището I_icon_minitimeНед Сеп 16, 2012 2:56 pm


- И аз така - отвърна Константин и отхапа нова хапка кроасан. Не си падам по големите събирания. Предпочитам да съм някъде на спокойствие - Все пак бе върколак и като такъв в тясна връзка с природата. А в дни като предния определено не беше добра идея да е сред хора - Е понякога ходя на баскетболен мач или - отпи от капучиното си - на концерт за класическа музика
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Денят след последното пълнолуние, около училището Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Денят след последното пълнолуние, около училището   Денят след последното пълнолуние, около училището I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Денят след последното пълнолуние, около училището
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Денят преди украсяването на елхите
» Училището...
» Зимата в училището.
» Училището,три години по-рано
» В училището преди няколко дни

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Друго :: Минало-
Идете на: