The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Пристанището  Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Пристанището  I_vote_lcap81%Пристанището  I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Пристанището  I_vote_lcap19%Пристанището  I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Пристанището  I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Пристанището  I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Пристанището  I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Пристанището  I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Пристанището  I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Пристанището  I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Пристанището  I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Пристанището  I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Пристанището  I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Пристанището  I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Пристанището  I_vote_lcapПристанището  I_voting_barПристанището  I_vote_rcap 
Саманта Такър
Пристанището  I_vote_lcapПристанището  I_voting_barПристанището  I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Пристанището  I_vote_lcapПристанището  I_voting_barПристанището  I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Пристанището  I_vote_lcapПристанището  I_voting_barПристанището  I_vote_rcap 
Том Милс
Пристанището  I_vote_lcapПристанището  I_voting_barПристанището  I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Пристанището  I_vote_lcapПристанището  I_voting_barПристанището  I_vote_rcap 
Алекса Рен
Пристанището  I_vote_lcapПристанището  I_voting_barПристанището  I_vote_rcap 
Selene
Пристанището  I_vote_lcapПристанището  I_voting_barПристанището  I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Пристанището  I_vote_lcapПристанището  I_voting_barПристанището  I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Пристанището  I_vote_lcapПристанището  I_voting_barПристанището  I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Пристанището

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

Пристанището  Empty
ПисанеЗаглавие: Пристанището    Пристанището  I_icon_minitimeСъб Апр 14, 2012 1:43 pm

Пристанището  4646042p
Estrella
един от най-големите кораби потегля по своя първи курс.
Върнете се в началото Go down
Edward James Smith

Edward James Smith


Брой мнения : 2

Пристанището  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пристанището    Пристанището  I_icon_minitimeНед Апр 15, 2012 2:24 pm

Днес е денят...
Днес беше денят в който моят нов кораб Estrella щеше да потегли по своя първи курс в открито море.Щеше да мине през Италия,Франция,Ирландия,Ню Йорк и още.От дълги години бях капитан и бях обикалял доста по вода и посещавал доста страни,но най-добре се чувствах на борда на кораба и в открито море,а сега бях доста горд,че ще бъда капитан на Estrella.
Качих се на борда и огледах палубата.Нямаше никого.За сега.Почнах да оглеждам етажите.Всичко изглеждаше толкова хубаво...бях наистина горд!Чух шум и се обърнах.Екипажа вече беше тук.Те козируваха и това направих и аз.Кимнах им за знак "Свободно" и се усмихнах.Мисля,че и те бяха горди,че този кораб ще е наш.
- Прекрасен кораб! - заяви Катя.Бях напълно съгласен с младата блондинка.Намирахме се във Вечерния Салон който беше наистина приказен.Имаше и доста място за танци което се надявах да се хареса на хората.По времето което аз бях израснал и на първото ми пътуване с кораб когато бях още дете хората танцуваха вечер в подобни зали на тази.
- Да се захващаме за работа! - казах с усмивка на лице.Напуснахме салона и излезнахме на главната палуба.Големия кораб привличаше доста внимание,но и как нямаше да го направи?Усмивката не слизаше от лицето ми.Нямах търпение да отплуваме в открито море.Мисти ми подаде чаша чай и аз кимнах в знак на благодарност.Обичах да пия чай пък и винаги го правех,но и без това имаше време докато дойдат хората.
- Проверете дали всичко е наред на първия етаж.Не искам да имаме проблеми с кораба. - заявих.Винаги предпочитах екипажа ми да проверява лично кораба.Бях с тях от години и ги познавах много добре и им имах доверие,а и те също бяха на този кораб и нямаше смисъл да лъжат ,ако има проблем.
- На вашите заповеди сър! - козирува Мисти и хвана за ръката друг човек от екипажа - офицер Лоу.Харолд Лоу.Отпих от чая си и погледнах към морето.Водите бяха спокойни,а вятърът подухваше леко.Щеше да е наистина приятно пътуване.
Довечера също така щеше да има и някакво "парти" във Вечерния Салон на което трябваше да присъствам.До колкото бях известен беше по случай нечий рожден ден.Катя и Мисти знаеха повече по въпроса и щях да ме просветлят малко по-късно.Сега щях само да се наслаждавам на чая си докато дойдат пътниците....след това щях да се насладя на плаването ни.Винаги съм искал да съм капитан на кораб.Винаги.Радостта ми,че ще съм капитан на този кораб беше неописуема.Бях горд наистина горд и това сигурно се четеше и в очите ми.
Върнете се в началото Go down
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

Пристанището  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пристанището    Пристанището  I_icon_minitimeНед Апр 15, 2012 3:16 pm

Събудих се и когато слязох до кухнята Девора ми каза,че на масата в големия хол е оставила една покана за някакъв круиз която са и доставили по-рано днес.Повдигнах вежда и взех един от сандвичите които беше направила,а после отидох в хола.Настаних се на дивана,включих телевизора и взех плика и го огледах така сякаш всеки момент ще избухне.Отворих го и почнах да чет написаното на една от брошурите.Някакъв нов кораб днес щял да тръгне на своя първи курс.
Интереснно
Изядох сандвича си и разгледах и останалите брошури.Кораба изглеждаше наистина хубав.Имаше снимки как изглежда отвън и няколко на някои от стаите вътре.Занесох чинията в кухнята си докато гледах отново една от брошури.Оставих чинията на плота,а Девора я взе и я изми.
- Събирай си нещата Дев защото отиваме на кроиз. - подадох и брошурата и я я погледна.Кимна одобрително.Девора беше жена на средна възраст ,не много висока и леко пълничка.Беше нормално човешко същество и знаеше,че аз съм вампир и ,че малката ми Бела също е вампир,но не се боеше от нас.Беше доста мила и се грижеше за мен и Бела.Тя беше повече майка за мен от колкото истинската ми майка...."Нейно Кралско Величество Алисън Монгомъри".Пфф!
Девора отиде към стаята си,а аз отидох към моята.Набързо оправих моя багаж и този на Бела и го свалих долу.Помогнах на Дев с нейния и повиках такси което дойде наистина бързо и това ме учуди.Усмихнах се и хванах дъщеря си на ръце.
- Е мисля,че сме готови. - таксиджията сложи куфарите в багажника,а ние се качихме в колата.Не след дълго бяхме на пристанището.Големия кораб се виждаше от далеч.Бела запляска с ръчички,а аз се усмихнах.Този кораб беше доста по-хубав на живо.Беше приказен.
Слязохме от колата и взехме куфарите си.От кораба слезе сравнително млад мъж който качи багажа ни,а друг провери поканата ни.Още със самото стъпване на борда Девора отиде до една жена.Оказа се,че двете се познават.
- Мис аз ,ако не е проблем ,бих искала да остана с приятелката си.Между другото това е Анабела. - здрависах се с Анабела и кимнах на Девора.Нямах нищо против да остане с познатата си и тръгнах да разглеждам кораба.
Върнете се в началото Go down
Ребека
Students
Students
Ребека


Брой мнения : 116

Пристанището  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пристанището    Пристанището  I_icon_minitimeНед Апр 15, 2012 6:03 pm

Слезнах от таксито по възможно най-изтънчения начин, като внимавах да не смачкам роклята си. Бях решила, тъй като съм може да се каже главен гост, да дойда горе-долу последна и то направо за гала вечерта, на която щях да отпразнувам рождения си ден, който се падаше точно днес. Поне така ми бяха казали. Не таях големи надежди, за това, че ще дойдат милиони хора и ще ме удостоят с честта си, но все пак очаквах поне мъничко, с които да мога да се напия и да празнувам наволя.
Мъжът, който бях наела да ми помогне с багажа тези дни на кораба, се казваше Александър, но го наричах Ал, всичко друго ми бе прекалено дълго, а исках тези дни да се държа като принцеса.
- Вземи куфарите и да се качваме, преди да са тръгнали, че сигурно и без мен ще им е добре. - Винаги, когато правех жалък опит за шега, той се смееше от сърце, все едно наистина съм казала кой знае какво. Погледнах го глупаво и за пръв път го дарих с усмивка, откакто той беше до мен. - Хайде, хайде, хайде, стига сме се вайкали. - Заплясках с ръце, хванах Сноуи в ръце и се качих на кораба.
Върнете се в началото Go down
Алдур
Graduates
Graduates
Алдур


Брой мнения : 674

Пристанището  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пристанището    Пристанището  I_icon_minitimeПон Апр 16, 2012 6:44 pm

Алдур сложи последната блуза и дръпна ципа на тъмно синият сак затваряйки го. Преди няколко дни се бе записал за корабен круиз и сега се канеше да тръгва. Всичко в къщата беше наред, така че той се обу, нарами сака, взе куфара и излезе. Заключи отвънка и се качи в таксито. Колата потегли и скоро спря на пристанището. Той плати на шофьора, добавяйки и бакшиш и слезе. На живо Естрела изглеждаше още по-добре, отколкото в брошурата. Алдур подаде поканата си на един мъж и се качи на борда..
Върнете се в началото Go down
Дмитрий Джозуеф Флориан
Graduates
Graduates
Дмитрий Джозуеф Флориан


Брой мнения : 99

Пристанището  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пристанището    Пристанището  I_icon_minitimeЧет Апр 19, 2012 8:22 am

- Защо решихте да пътувате с кораб? Със самолет щеше да е много-по бързо и по безопасно. - каза шофьорът, излезна от кулата и отвори вратата.
- Не ми е до колко бързо ще пристигна, а повече за самото пътуване и това да пътуваш на кораб.. - излезнах от кулата и погледа ми падна върху Estrella. - ..Колко е хубав. - гледката на голямото чудо ми прекъсна мисиълта. Беше голям и красив, хората които са го правили са се потрудили доста.- Е, аз искам малко разнообразие. - довърших и се обърнах към шфьора, който вече беше извадил багажа.
- Да но, вие знаете че тук няма да успеем да ви подсигурим безопасноста която да е сто процентова.
- Знам.. Е, ако някой ме отрови завещавам замъка на охраната и прислужниците. - Каза на шега. - Не, това май трябваше да го запишеш.. - Добавих и ние се засмяхме. Дадох своята покана на един мъж и ние се качихме по мосчето на борда. Казах на шофьора къде се намира каютата ми и той с багажа тръгна на там. Аз предпочитах да остана на палубата, както и си мислех този кораб беше прекрасен..
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Пристанището  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пристанището    Пристанището  I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Пристанището
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Извън града :: Кораба-
Идете на: