The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Градът и околията преди около седмица Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Градът и околията преди около седмица I_vote_lcap81%Градът и околията преди около седмица I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Градът и околията преди около седмица I_vote_lcap19%Градът и околията преди около седмица I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Градът и околията преди около седмица I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Градът и околията преди около седмица I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Градът и околията преди около седмица I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Градът и околията преди около седмица I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Градът и околията преди около седмица I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Градът и околията преди около седмица I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Градът и околията преди около седмица I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Градът и околията преди около седмица I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Градът и околията преди около седмица I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Градът и околията преди около седмица I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Градът и околията преди около седмица I_vote_lcapГрадът и околията преди около седмица I_voting_barГрадът и околията преди около седмица I_vote_rcap 
Саманта Такър
Градът и околията преди около седмица I_vote_lcapГрадът и околията преди около седмица I_voting_barГрадът и околията преди около седмица I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Градът и околията преди около седмица I_vote_lcapГрадът и околията преди около седмица I_voting_barГрадът и околията преди около седмица I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Градът и околията преди около седмица I_vote_lcapГрадът и околията преди около седмица I_voting_barГрадът и околията преди около седмица I_vote_rcap 
Том Милс
Градът и околията преди около седмица I_vote_lcapГрадът и околията преди около седмица I_voting_barГрадът и околията преди около седмица I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Градът и околията преди около седмица I_vote_lcapГрадът и околията преди около седмица I_voting_barГрадът и околията преди около седмица I_vote_rcap 
Алекса Рен
Градът и околията преди около седмица I_vote_lcapГрадът и околията преди около седмица I_voting_barГрадът и околията преди около седмица I_vote_rcap 
Selene
Градът и околията преди около седмица I_vote_lcapГрадът и околията преди около седмица I_voting_barГрадът и околията преди около седмица I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Градът и околията преди около седмица I_vote_lcapГрадът и околията преди около седмица I_voting_barГрадът и околията преди около седмица I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Градът и околията преди около седмица I_vote_lcapГрадът и околията преди около седмица I_voting_barГрадът и околията преди около седмица I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Градът и околията преди около седмица

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Маги
Humans
Humans
Маги


Брой мнения : 258

Градът и околията преди около седмица Empty
ПисанеЗаглавие: Градът и околията преди около седмица   Градът и околията преди около седмица I_icon_minitimeСъб Апр 07, 2012 10:05 am

Като всеки нормален човек и аз реших да се поразходя.Излезнах от домът на Стела заедно с Рафи и Дейзи.Щях да ги поразходя малко...въпреки,че ги бях извел преди около час.
Подухваше лек ветрец който разрошваше русата ми коса,но това ми харесваше.Не бях от онези които пищяха "О косата ми!" "О гримът ми!".
Като всеки нормален човек аз щях да разходя кучетата си...,но натам където бях тръгнала не ходеха много нормални хора.Кой нормален разхождаше кучетата си в гората?Е аз често ходех там с моите и на тях им харесваше.
Вървях по една пътека която ме отведе до голяма поляна.Кучетата почнаха да тичат напред,а аз седнах под едно дърво за да се скрия от слънцето.След около двадесет минути станах и тръгнах напред.Стигнах един водопад.И преди го бях виждала,но никога не бях любопитствала на къде отива.Почнах да следя течащата вода и стигнах някакво езеро.Усмихнах се и седнах на брега.Кучетата ми носеха пръчки,а аз им ги мятах.Това обаче не трая дълго тъй като реших,че искам да се върна горе при водопада.Така и направих - върнах се обратно и седнах на един от големите камъни..по-скоро скали.Или не знам какво точно бяха.И се загледах във водата,но естествено от време на време поглеждах наоколо за да не изгубя шпица и кокера от поглед.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Students
Students
Деймън Салваторе


Брой мнения : 311

Градът и околията преди около седмица Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Градът и околията преди около седмица   Градът и околията преди около седмица I_icon_minitimeСъб Апр 07, 2012 11:43 am

Поредния скучен ден в този град.Дори до Лас Вегас да отида сигурно пак щеше да ми е скучно...е добре де тук вече грешах.Каквото ставаше във Вегас си оставаше там,а там все ставаше нещо интересно.
Излезнах от стаят си и тръгнах към града.Щях да си взема нещо за пиене,да огледам тъмните улички за нещо сочно и апетитно и после да се поразходя в гората.Хубаво начало на деня според мен въпреки,че беше обяд...клонящ към след обяд.
Взех си една бутилка водка от един магазин,обиколих уличките които бяха доста празни и се молех в гората да намеря нещо по-хубаво...
В гората обаче не идваха много хора.Ако идваха то най-много да се бяха изгубили докато са били на голямата слънчева поляна в началото или да са пияни...Човешките същества бяха много глупави!
Още като пристъпих прага на гората усетих,че тук има хора.Надявах се да са в по-добро състояние и годни за консумация от онези на уличките.
Тръгнах напред.Клоните на земята пукаха под мен като ходех,но това не ме интересуваше.Щях да съм тих когато си наближа плячката...спрях до едно дърво и погледнах към близкия водопад.Там седеше една блондинка ,а около нея се суетяха две кучета.Подсмихнах се.Телепортирах се зад нея.
- Бу!
Върнете се в началото Go down
 
Градът и околията преди около седмица
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Преди една седмица,градът ;д
» Парка преди около седмица
» Starbucks преди около седмица
» Парк '' St. James '' преди около седмица
» Училището и градът преди две седмици

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Друго :: Минало-
Идете на: