The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
(+18) Апартамента на Елинор Кейн Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
(+18) Апартамента на Елинор Кейн I_vote_lcap81%(+18) Апартамента на Елинор Кейн I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
(+18) Апартамента на Елинор Кейн I_vote_lcap19%(+18) Апартамента на Елинор Кейн I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
(+18) Апартамента на Елинор Кейн I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
(+18) Апартамента на Елинор Кейн I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
(+18) Апартамента на Елинор Кейн I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
(+18) Апартамента на Елинор Кейн I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
(+18) Апартамента на Елинор Кейн I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
(+18) Апартамента на Елинор Кейн I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
(+18) Апартамента на Елинор Кейн I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
(+18) Апартамента на Елинор Кейн I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
(+18) Апартамента на Елинор Кейн I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
(+18) Апартамента на Елинор Кейн I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
(+18) Апартамента на Елинор Кейн I_vote_lcap(+18) Апартамента на Елинор Кейн I_voting_bar(+18) Апартамента на Елинор Кейн I_vote_rcap 
Саманта Такър
(+18) Апартамента на Елинор Кейн I_vote_lcap(+18) Апартамента на Елинор Кейн I_voting_bar(+18) Апартамента на Елинор Кейн I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
(+18) Апартамента на Елинор Кейн I_vote_lcap(+18) Апартамента на Елинор Кейн I_voting_bar(+18) Апартамента на Елинор Кейн I_vote_rcap 
Тран Дюбос
(+18) Апартамента на Елинор Кейн I_vote_lcap(+18) Апартамента на Елинор Кейн I_voting_bar(+18) Апартамента на Елинор Кейн I_vote_rcap 
Том Милс
(+18) Апартамента на Елинор Кейн I_vote_lcap(+18) Апартамента на Елинор Кейн I_voting_bar(+18) Апартамента на Елинор Кейн I_vote_rcap 
Харпър Дейл
(+18) Апартамента на Елинор Кейн I_vote_lcap(+18) Апартамента на Елинор Кейн I_voting_bar(+18) Апартамента на Елинор Кейн I_vote_rcap 
Алекса Рен
(+18) Апартамента на Елинор Кейн I_vote_lcap(+18) Апартамента на Елинор Кейн I_voting_bar(+18) Апартамента на Елинор Кейн I_vote_rcap 
Selene
(+18) Апартамента на Елинор Кейн I_vote_lcap(+18) Апартамента на Елинор Кейн I_voting_bar(+18) Апартамента на Елинор Кейн I_vote_rcap 
Силвия Томсън
(+18) Апартамента на Елинор Кейн I_vote_lcap(+18) Апартамента на Елинор Кейн I_voting_bar(+18) Апартамента на Елинор Кейн I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
(+18) Апартамента на Елинор Кейн I_vote_lcap(+18) Апартамента на Елинор Кейн I_voting_bar(+18) Апартамента на Елинор Кейн I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 (+18) Апартамента на Елинор Кейн

Go down 
2 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
????
Гост




(+18) Апартамента на Елинор Кейн Empty
ПисанеЗаглавие: (+18) Апартамента на Елинор Кейн   (+18) Апартамента на Елинор Кейн I_icon_minitimeПет Мар 25, 2011 10:06 pm

Спалня :
(+18) Апартамента на Елинор Кейн 2255170558-509f3eac0a-thumb

Баня :
(+18) Апартамента на Елинор Кейн Images?q=tbn:ANd9GcSF-Re0TUfoDDXpMYFRY8FUaqUdUfcn5atEmPUgtAcNCjHv2g76yw

Кухня :
(+18) Апартамента на Елинор Кейн Images?q=tbn:ANd9GcTYIE99fGS9wYIJsiDApzKqeJOEcd8UUS6CTMDI1xQN7o3omkl0

Антре :
(+18) Апартамента на Елинор Кейн 3140743n

Хол :
(+18) Апартамента на Елинор Кейн Images?q=tbn:ANd9GcTlgWT9qD8tHFqlT_0xMbPHSk6PuC8xIWdBXUvlgSJ_1yBtI5Ff

Домашен любимец : вълк (Изида) :


Последната промяна е направена от Елинор Кейн на Нед Яну 01, 2012 6:57 pm; мнението е било променяно общо 4 пъти
Върнете се в началото Go down
????
Гост




(+18) Апартамента на Елинор Кейн Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18) Апартамента на Елинор Кейн   (+18) Апартамента на Елинор Кейн I_icon_minitimeПон Апр 04, 2011 9:10 am

Отключих вратата и оставих чантата на шкафа. Отидох в банята да се изкъпя след което се преоблякох. Обух си тесни джинси и потник с голямо дeклуте, обух обувки на висок ток. Преди да тръгна се гримирах и си сложих черно яке и очила, след което се запътих към дискотеката.


Последната промяна е направена от Елинор Кейн на Нед Май 15, 2011 10:18 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
????
Гост




(+18) Апартамента на Елинор Кейн Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18) Апартамента на Елинор Кейн   (+18) Апартамента на Елинор Кейн I_icon_minitimeВто Май 10, 2011 7:33 pm

Прибрах се и си взех душ. Докато си избирах дрехи, ровейки в гардероба усетих присъствието на вампир. Огледах се, но не видях никой, затова отново потърсих дрехи. Нямаше какво да правя, затова бързо си промених решението, облякох си бялата нощница и седнах пред телевизора. Намерих интересен филм и реших да го изгледам, след което да си легна. Филмът беше доста дълъг, но интересен... Изгледах го и както бях предвидила по план си легнах и заспах в дълбок и сладък сън.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




(+18) Апартамента на Елинор Кейн Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18) Апартамента на Елинор Кейн   (+18) Апартамента на Елинор Кейн I_icon_minitimeСъб Май 14, 2011 12:00 pm

Събудих се. Слънцето беше изгряло,затова отворих прозореца за да се проветри и дръпнах пердето за да влезе светлина. Влезох в банята и си взех дълъг, освежаващ душ след което си избрах дрехи... Черно яке и тъмно червена тениска с къс ръкав. Обух си черни джинси и обувки на висок ток, също черни. Изсуших си косата и си направих прическа - хванах два кичура от ляво и от дясно и ги задържах с шнола. Излязох на вън, за да хапна нещо, когато погледнах часовника си вече беше обяд.
Върнете се в началото Go down
Сандра Питърс
Students
Students
Сандра Питърс


Брой мнения : 184

(+18) Апартамента на Елинор Кейн Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18) Апартамента на Елинор Кейн   (+18) Апартамента на Елинор Кейн I_icon_minitimeНед Май 15, 2011 9:50 am

Елинор ме замъкна към апартамента й.Още с влизането тя отиде в стаята й и аз разбира се останах сама в хола.
- Апартамента си го бива - провикнах се.Не знам дали ме беше чула.Обиколих няколко пъти хола и имах усещането , че някой ме наблюдава.Обърнах се и видях бял вълк.Животнтот стоеше на мястотт си и ме гледаш еправо в очите.
- Я виж ти не очаквах да срещна роднина тук - засмях се на собстената си шега.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




(+18) Апартамента на Елинор Кейн Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18) Апартамента на Елинор Кейн   (+18) Апартамента на Елинор Кейн I_icon_minitimeНед Май 15, 2011 10:17 am

- Благодаря ! - Провикнах се в отговор. Докато си избирах обувки се провикнах отново :
- Това е Изида, запознайте се ! - Усмихнах се. Реших направо да се преоблека. Облякох си рокля и обувки с висок ток. Накъдрих си косата и отидох при Сандра.
- Е, какво мислиш ? - Усмихнах се и наклоних глава наляво (както винаги) в очакване на отговора й.
Върнете се в началото Go down
Сандра Питърс
Students
Students
Сандра Питърс


Брой мнения : 184

(+18) Апартамента на Елинор Кейн Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18) Апартамента на Елинор Кейн   (+18) Апартамента на Елинор Кейн I_icon_minitimeНед Май 15, 2011 10:22 am

- Изида значи - повдиганх вежда към вълка.В този момент влезе Елинор в доста предизвикателна рокля.
- Леле - възкликнах - менторке изглеждаш сякаш отиваш в бара , а не в гората - засмях се.Тя също се засмя и двете излязохм еот апартамента й.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




(+18) Апартамента на Елинор Кейн Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18) Апартамента на Елинор Кейн   (+18) Апартамента на Елинор Кейн I_icon_minitimeПет Май 20, 2011 7:09 pm

Влязох в стаята доволна. Реших да си взема душ и да се преоблека. Можеше да се разходя... Та така, всичко протече по план. Взех си дълъг душ, аромата на Крис обаче остана по мен. Облякох си черна рокля и черни обувки. Естествено отдолу имах съответно черен сутиен и секси прашки. Защипах косата си с шнола и излязох на разходка...
Върнете се в началото Go down
????
Гост




(+18) Апартамента на Елинор Кейн Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18) Апартамента на Елинор Кейн   (+18) Апартамента на Елинор Кейн I_icon_minitimeПон Май 23, 2011 9:05 am

След като си тръгнахме от заведението Картът ме заведе в апартамента ми се проснах на леглото.
- Благодаря ти ! - Погледнах върколака и му се усмихнах. Имах нужда от сън, затова се сгуших в завивките и заспах дълбок и сладък сън...
Върнете се в началото Go down
Кристиан Озера
Red
Red
Кристиан Озера


Брой мнения : 642

(+18) Апартамента на Елинор Кейн Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18) Апартамента на Елинор Кейн   (+18) Апартамента на Елинор Кейн I_icon_minitimeПон Май 23, 2011 10:13 am

След като излезнах от бара незнаех къде да ида.В главата ми изплува образа на Елинор и се запътих към стаята и.Почуках на вратата и се обледнах на стената чакайки.
-Елинор!-изкрънках докато чаках.Чудех се даи тя би искала да отидем ..да кажем на боулинг.Тя ми отвори и беше сънена.Дори и сънена изглеждаше добре,но не,че щях да да и го кажа.
-Хайде спяща красавице.Ставай!И да отиваме на..боулинг.-усмихнах се самодоволно и влезнах в стаята и.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




(+18) Апартамента на Елинор Кейн Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18) Апартамента на Елинор Кейн   (+18) Апартамента на Елинор Кейн I_icon_minitimeПон Май 23, 2011 10:34 am

Крис ме събуди, искаше да отидем на боулинг.
- Ъх, добре. Какво е времето ? Мисля, че вали... - Изкисках се.
- Съжалявам, трябва да се събудя преди да използвам ясновидството... - Погледнах се в огледалото.
- Доста съм пила, нали ? - Без да поглеждам Крис отидох в банята и се изкъпах набързо. Излязох от банята и видях, че Крис е легнал на леглото и ми разглежда книгата... Подсуших си главата и си огледах гардероба. Избрах си джинси и тениска сложих си аксесоари : гривна, обеци и пръстени. Изправих си косата и се получи ТОВА.
- Е, какво мислиш ? - Завъртях се, без да отклонявам поглед от огледалото... Преди да тръгнем си обух бели чорапи и кецове. Изчаках отговора му...
Върнете се в началото Go down
Кристиан Озера
Red
Red
Кристиан Озера


Брой мнения : 642

(+18) Апартамента на Елинор Кейн Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18) Апартамента на Елинор Кейн   (+18) Апартамента на Елинор Кейн I_icon_minitimeПон Май 23, 2011 10:41 am

Докато тя се изкъпа аз разгелждах някаква книга.След като излезна от банята и си подсуши почна да си избира дрехи-ужас!Сигорно щях да я чакам с часове,но за моя изненада не.
-Отива ти!-усмихнах и се и станах от леглото.
-Не съм мислил,че един учител ще се облича така.Е добре де..Клеър..съм я виждал с доста..по-такива дрехи,но..-засмях се.
-Хайде да тръгваме.Боулинга в закритите забавления..предполагам,че знаеш къде е.-усмихнах се самодоволно и ние излезнахме от стаята.

П.п:Пиши при боулинга..
Върнете се в началото Go down
????
Гост




(+18) Апартамента на Елинор Кейн Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18) Апартамента на Елинор Кейн   (+18) Апартамента на Елинор Кейн I_icon_minitimeПон Юни 06, 2011 6:02 pm

Прибрах се и се проснах на леглото. Взех бутилка алкохол и се проснах на леглото. Хвърлих якето на земята. Взех дистанционното и си пуснах музика до дупка. След като свърших едната бутилка си взех още две. Едната я захвърлих на копринените завивки на леглото и след няколко минути я последва същата участ като останалите...
Върнете се в началото Go down
Кристиан Озера
Red
Red
Кристиан Озера


Брой мнения : 642

(+18) Апартамента на Елинор Кейн Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18) Апартамента на Елинор Кейн   (+18) Апартамента на Елинор Кейн I_icon_minitimeПон Юни 06, 2011 6:12 pm

След като търсих Елинор на местата на които ходи и не я намерих реших да потърся в стаята и.Почуках на вратата и докато чаках се облегнах на стената.Не знаех какво да и кажа,но просто щях да ..изимсля нещо.Щях да карам на авто пилот.Тя ми отвори.С бърз одвижение се озовах до нея.Долепих устни до нейните и затворих вратата с крак.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




(+18) Апартамента на Елинор Кейн Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18) Апартамента на Елинор Кейн   (+18) Апартамента на Елинор Кейн I_icon_minitimeПон Юни 06, 2011 7:05 pm

Отдръпнах се от него.
- Какво искаш ?! - Извиках недоволна. Явно трябваше да отменя купона. Отидох до хладилника и взех две бутилки с водка. Подхвърлих му едната. Крис я хвана ловко и отпи от нея. Аз се захванах с другата. Опънах се на леглото и намалих музиката. Потупах мястото до мен, подканвайки Крис да се настани при мен.
- Е ? - Усмихнах се самодоволно...
Върнете се в началото Go down
Кристиан Озера
Red
Red
Кристиан Озера


Брой мнения : 642

(+18) Апартамента на Елинор Кейн Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18) Апартамента на Елинор Кейн   (+18) Апартамента на Елинор Кейн I_icon_minitimeПон Юни 06, 2011 7:08 pm

Усмихнах се и легнах до нея.Отпих от бутилката и със свободната си ръка погалих бедрото и.
-Какво искам си е моя работа.Пък и ще се досетиш.-отново срещнах устните и.Езикат ми намираше нейния.Телата ни бяха толквоа близо,че нямаше на къде повече.
-Разбираш ли на къде бия сладурано?-прошепнах в ухото и и се молех да не ме наръга отново.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




(+18) Апартамента на Елинор Кейн Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18) Апартамента на Елинор Кейн   (+18) Апартамента на Елинор Кейн I_icon_minitimeПон Юни 06, 2011 7:23 pm

Бутнах Крис назад и легнах на него, като не спирах да го целувам.
- Имаш си гадже, забрави ли ? - Изкисках се доволно и пак го целунах. Седнах върху него и разкопчах ризата му. Плъзнах пръстите си по плочките му и отново легнах върху него. Целунах го и прокарах пръсти през косата му. Усмихнах му се, и очите ни се срещнаха. Бяха сини като океана. Усмихнах му се и продължих да го целувам.
Върнете се в началото Go down
Кристиан Озера
Red
Red
Кристиан Озера


Брой мнения : 642

(+18) Апартамента на Елинор Кейн Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18) Апартамента на Елинор Кейн   (+18) Апартамента на Елинор Кейн I_icon_minitimeВто Юни 07, 2011 5:25 pm

-Да знам!И обичам Алекса,но..-млъкнах.Хванах я и я притиснах до мен като я дръпнах доста грубо.Свалих дънките и с едно бърз одвижение.С още по бързо свалих мойте и извадих пенисът си който проникна бързо в нея.Усмихнах се и я намесих на леглото да ми е по-удобно.Засилвах с всеки тлясък на тялото си,а тя викаше и охкаше.Харесваше ми.Хванах я с ръце и я бутнах грубо на леглото след което почнах да целувам вратът и.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




(+18) Апартамента на Елинор Кейн Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18) Апартамента на Елинор Кейн   (+18) Апартамента на Елинор Кейн I_icon_minitimeВто Юни 07, 2011 6:01 pm

Избутах го от мен и го забих в стената. Удари се здраво и събори няколко картини, но не ми пукаше. Отидох до него и продължих да го целувам.
- Кажи де ! Няма да ти избягам ! - Усмихнах се лукаво. Захвърлих го настрани като мръсен парцал и се удари в масата. Вазата, намираща се отгоре падна на земята и се разпиля на малки парченца стъкло. Проснах се до него, с ръка докоснах нежното му лице, а с другата се подпирах. Продължих да го целувам.
- Хайде де ! Кажи ! - Настоях аз.
Върнете се в началото Go down
Кристиан Озера
Red
Red
Кристиан Озера


Брой мнения : 642

(+18) Апартамента на Елинор Кейн Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18) Апартамента на Елинор Кейн   (+18) Апартамента на Елинор Кейн I_icon_minitimeВто Юни 07, 2011 6:15 pm

Грубо я хванах и избутах към стената.
-И какво да ти кажа?И аз не знам какво имах предвид.Така,че...-целунах я.Отново и го вкарах.Не беше много удобно така,но както и да е.Макар и да не бяха минали дори 20 минути усетих,че ще свърша.Ухилих се.Знаеш,че това което ще направя е лудо,но не ми пукаше!Беше последната ми нощ с Елинор и повече нямаше да и проговоря-надявам се.Свърших в нея.Известно време продължавах да и го вкарвам и да я целувам.Пуснах я и отидох до дрехите си.Обух си боксерките които бях свалил набързо с дънките.Обух дънките и навлякох блузата си.
-Свободен ли съм?-и ето го моментът."Никс моля те!Ще бъда добро момче само да не ме убие..още веднъж!Ще ходя..на неделните ти служби ако имаш и всичко останало,но се пак..твърде съм красив за да умра..по този начин!"
Върнете се в началото Go down
????
Гост




(+18) Апартамента на Елинор Кейн Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18) Апартамента на Елинор Кейн   (+18) Апартамента на Елинор Кейн I_icon_minitimeВто Юни 07, 2011 6:57 pm

- Моля ?! - Изгледах до недоволно.
- Пък и... моля ?! Последна нощ ?! После няма да говориш с мен ?! Моля ?! - Повторих няколко пъти, като бавно загряваща. Крис понечи да излезе без да ми отговори и му приложих психо атака. Не много силна, колкото да може да говори. Преобразих се.
- Кажи ми иначе и Никс няма да ти помогне ! Кълна се ! - Извиках разярена...
Върнете се в началото Go down
Кристиан Озера
Red
Red
Кристиан Озера


Брой мнения : 642

(+18) Апартамента на Елинор Кейн Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18) Апартамента на Елинор Кейн   (+18) Апартамента на Елинор Кейн I_icon_minitimeПет Юни 10, 2011 8:01 am

-Успокой се по-дяволите!-изкрещях и аз.Тя ми направи нещо от което главата ме заболя.
-Спри да ме измъчваш!Ти си по-възрастна няма как..да се виждаме Елинор!Наистина имах чуства към теб и сега ще се опитам да ги поттисна.-казах по-тихо."О Никс..дай ми сила,че точно сега търппение никак не ми трябва".-измрънках умствено и сигорно Елинор ме беше чула.Как не я беше срам да ми се рови в мислите.Бях се облякал и седно бързо движение стигнах до вратата.Моята дарба-огън ме обгърна като щит към всякакви нейни удари и атаки.Излезнах от стаята си и пратих съобщение на Алекса да се видим на луната поляна.Запътих се натам.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




(+18) Апартамента на Елинор Кейн Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18) Апартамента на Елинор Кейн   (+18) Апартамента на Елинор Кейн I_icon_minitimeСъб Юни 25, 2011 9:00 am

- Ъх, няма що ! Секс за сбогом... - Нацупих се и седнах на леглото. Крис се беше измъкнал, а въобще не ми е до това да го гоня. Реших да погледам малко телевизия, а след това да изляза и да се поразходя. Преобразих се в малко по-свободно тоалетче и оставих косата си изправена и пусната. След като изгледах филма, които по някаква случайност го даваха. Измъкнах се навън и се запътих към тъмните улички. Ммм, ще падне голямо забавление !
Върнете се в началото Go down
????
Гост




(+18) Апартамента на Елинор Кейн Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18) Апартамента на Елинор Кейн   (+18) Апартамента на Елинор Кейн I_icon_minitimeСъб Юли 30, 2011 1:53 pm

След сватбата се прибрах направо в апартамента, трябваше да се приготвя за бала. Влязох в банята и си взех дълъг, отпускащ душ. Прегледах гардероба си и си избрах дълга червена рокля, обувки с висок ток и малка симпатична чантичка. Имах още време, но докато се оправя щеше да ми остане много малко време. Гримирах се, не съм фен на червилата, затова си сложих гланц и си поиграх с косата. Направих я на стегнат кок и й добавих малко блясък. Избрах си парфюм с опияняващ аромат и навлякох роклята, сега вече бях готова..
Върнете се в началото Go down
Кристиан Озера
Red
Red
Кристиан Озера


Брой мнения : 642

(+18) Апартамента на Елинор Кейн Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18) Апартамента на Елинор Кейн   (+18) Апартамента на Елинор Кейн I_icon_minitimeСъб Юли 30, 2011 3:50 pm

Излезанх от тунелите и минах през шест цветарки магазина.Чак в шестия намерих това което ми трябва.Черна роза.Щеше да е хубаво да взема на Лин червена,но тя беше с по-особен вкус от другите момичета.Взех една черна роза и бързо стигнах училището.Хората ме гледаха малко странно сигорно защото са чули новината,че съм умрял и ме мислят за...някое зомби,но бях доста по-хубав от зомби и миришех доста по-добре.Стигнах апартамента на Лин и почуках на вратата.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





(+18) Апартамента на Елинор Кейн Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18) Апартамента на Елинор Кейн   (+18) Апартамента на Елинор Кейн I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
(+18) Апартамента на Елинор Кейн
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Кабинета на Елинор Кейн
» Къщата на Елинор Кейн
» (+18) Апартамента на Доминик Торето
» Герои на учителите
» На "Горещия Стол" е Елинор Кейн

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Училището :: Стаите на учителите-
Идете на: