The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Преди около половин година, на брега на морето. Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Преди около половин година, на брега на морето. I_vote_lcap81%Преди около половин година, на брега на морето. I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Преди около половин година, на брега на морето. I_vote_lcap19%Преди около половин година, на брега на морето. I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Преди около половин година, на брега на морето. I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Преди около половин година, на брега на морето. I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Преди около половин година, на брега на морето. I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Преди около половин година, на брега на морето. I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Преди около половин година, на брега на морето. I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Преди около половин година, на брега на морето. I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Преди около половин година, на брега на морето. I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Преди около половин година, на брега на морето. I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Преди около половин година, на брега на морето. I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Преди около половин година, на брега на морето. I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Преди около половин година, на брега на морето. I_vote_lcapПреди около половин година, на брега на морето. I_voting_barПреди около половин година, на брега на морето. I_vote_rcap 
Саманта Такър
Преди около половин година, на брега на морето. I_vote_lcapПреди около половин година, на брега на морето. I_voting_barПреди около половин година, на брега на морето. I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Преди около половин година, на брега на морето. I_vote_lcapПреди около половин година, на брега на морето. I_voting_barПреди около половин година, на брега на морето. I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Преди около половин година, на брега на морето. I_vote_lcapПреди около половин година, на брега на морето. I_voting_barПреди около половин година, на брега на морето. I_vote_rcap 
Том Милс
Преди около половин година, на брега на морето. I_vote_lcapПреди около половин година, на брега на морето. I_voting_barПреди около половин година, на брега на морето. I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Преди около половин година, на брега на морето. I_vote_lcapПреди около половин година, на брега на морето. I_voting_barПреди около половин година, на брега на морето. I_vote_rcap 
Алекса Рен
Преди около половин година, на брега на морето. I_vote_lcapПреди около половин година, на брега на морето. I_voting_barПреди около половин година, на брега на морето. I_vote_rcap 
Selene
Преди около половин година, на брега на морето. I_vote_lcapПреди около половин година, на брега на морето. I_voting_barПреди около половин година, на брега на морето. I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Преди около половин година, на брега на морето. I_vote_lcapПреди около половин година, на брега на морето. I_voting_barПреди около половин година, на брега на морето. I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Преди около половин година, на брега на морето. I_vote_lcapПреди около половин година, на брега на морето. I_voting_barПреди около половин година, на брега на морето. I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Преди около половин година, на брега на морето.

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Силвия Томсън
Helpers
Helpers
Силвия Томсън


Брой мнения : 1175

Преди около половин година, на брега на морето. Empty
ПисанеЗаглавие: Преди около половин година, на брега на морето.   Преди около половин година, на брега на морето. I_icon_minitimeПон Фев 27, 2012 10:28 pm

Колко обичах вечерните разходки, някъде навънка.. Незнам защо днес инстинктите ми ме доведоха тук - На брега на морето. Времето беше топло, чустваше се само лекият и топлият полъх на вятъра. Тук беше прекрасно! Слънцето което скоро щеше да се скрие зад хоризонта, водата в която лъчите на залязващото слънце се отражаваха.Небето започна да променя своят цвят и сега там имаше най-различни цветове от тъмно син към червен. Гледката беше прекрасна, неописуема, приказна.. И цялата тази гледка се допълваше и с прекрасно топло време.
Стоях и гледах тази хубава картина, малко съжалявайки че не взех със себеси хартия и молив. Но онова което усещах към природата неможе да се изрази на лист хартия, нито като рисунка нито като стихотворение или нещо подобно.. Не, чуствата бяха нещо много-повече от това..
Неизвестно по каква причина, тук по това прекрастно време нямаше ни една жива душа - освен мен. Което ми даваше голямо спокойствие и с наслаждание наблюдавах цялата тази картина разгърнала се пред мен. Но ето че усетих нечие присъствие и се обърнах на там.. Предполагам не бях сгрешила?
Върнете се в началото Go down
Алдур
Graduates
Graduates
Алдур


Брой мнения : 674

Преди около половин година, на брега на морето. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди около половин година, на брега на морето.   Преди около половин година, на брега на морето. I_icon_minitimeВто Фев 28, 2012 9:25 am


Чист въздух, красива и незамърсена природа, хубаво време и спокойствие далеч от шумните и големи тълпи. Комбинация от фактори, която би направила много хора да са в добро настроение. И по тази причина или по-скоро комбинация Алдур се разхождаше по брега. Е, да той не беше точно човек, но това е подробност. Та както казах той се разхождаше по брега и се наслаждаваше на прекрасните багри на залеза. Бе облечен в бяла блуза с къс ръкав, светло сини дънки с кафяв колан и маратонки в същия цвят като блузката. На брега нямаше никого освен него. Но както вървеше усети присъствие напреде си. Продължи и след малко видя момиче.
- Добър вечер - поздрави я Алдур
Върнете се в началото Go down
Силвия Томсън
Helpers
Helpers
Силвия Томсън


Брой мнения : 1175

Преди около половин година, на брега на морето. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди около половин година, на брега на морето.   Преди около половин година, на брега на морето. I_icon_minitimeВто Фев 28, 2012 7:52 pm

Не бях сгрешила, вече имаше хора и освен мен. Не че бях човек, но.. Мъжът който видях започна да се приближава към мен и като ме забеляза ме поздрави.
- Здравейте! - усмихнах се мило гледаки приближаващият се мъж който малко по-малко започна да ми напомня на някой. Вглеждах се повече и повече и със всяка крачка която правеше към мен се убеждавах че беше той.
- Алдур! - възкликнах когато го познах. Беше хубав човек, не де не беше човек. Но, това са излишни подробности. Та, за мен той беше един доста добър приятел - доста. Но, само и само добър приятел..
- Не съм очаквала да те видя тук .. - казах отивайки към него за да го прегърна. - Как си?
Върнете се в началото Go down
Алдур
Graduates
Graduates
Алдур


Брой мнения : 674

Преди около половин година, на брега на морето. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди около половин година, на брега на морето.   Преди около половин година, на брега на морето. I_icon_minitimeСря Фев 29, 2012 8:56 am


Момичето се стори познато на Алдур, а след няколко мига наистина я разпозна. Казваше се Силвия и беше много симпатичен човек. Всъщност бе фея, но хайде сега да не задълбаваме в подробности. Важното е, че беше негова много добра приятелка. Само приятелка ако някой се интересува.
- Силвия - възкликна той и я прегърна. - Много се радвам да те видя.
- Добре съм - отвърна на въпроса й. - А сега още повече. Ами ти как си? - попита я на свой ред.
Върнете се в началото Go down
Силвия Томсън
Helpers
Helpers
Силвия Томсън


Брой мнения : 1175

Преди около половин година, на брега на морето. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди около половин година, на брега на морето.   Преди около половин година, на брега на морето. I_icon_minitimeСря Фев 29, 2012 9:40 am

- И аз се радвам.. По това време, няма как да не се чуствам хубаво. - усмихнах се поглеждайки към хоризонта. - Какво те доведе тук? - реших да попитам. Чесно ни най-малко не очаквах да го видя на това място. Погледнах към водата, колко беше хубаво.
- И ти ли дойде тук заради времето и красотата на околната природа? - погледнах към Алдур със усмивка. Седнах на вече поизстиналият пясък замисляйки се за това какво ще правя.. не мога просто даа стоя и да гледам хоризонта, просто така. И ето че ми дойде една идея..
Върнете се в началото Go down
Алдур
Graduates
Graduates
Алдур


Брой мнения : 674

Преди около половин година, на брега на морето. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди около половин година, на брега на морето.   Преди около половин година, на брега на морето. I_icon_minitimeВто Мар 06, 2012 12:13 pm

Алдур се засмя.
- Ами да - отвърна той. - Все пак обичам да съм сред природата. Особено ако времето е хубаво.
Седна на пясъка и кръстоса крака. Загреба шепа пясък и го пусна да изтече между пръстите му. Повтори действието още веднъж и после още веднъж.
- Случайно да имаш нещо като бански - попита изведнъж.
Върнете се в началото Go down
Силвия Томсън
Helpers
Helpers
Силвия Томсън


Брой мнения : 1175

Преди около половин година, на брега на морето. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди около половин година, на брега на морето.   Преди около половин година, на брега на морето. I_icon_minitimeНед Мар 18, 2012 2:10 pm

Бях се загледала някъде, когато отново чух гласът на Алдур да ми задава въпрос.
- Защо? - Обърнах се към него и го погледнах подозрително. Ако нещо можех да искъпя Алдур в изстиващото море и без бански.. А май съм била добра фея.. Засмях се на ум като все още го гледах. Не наистина ми беше интересно, защо попита за банските? Внимавах доста, защото ако реши да ме отнесе към морето и да ме потопи там (а то възможно вече беше хладно), да мога да избягам или нещо такова..

п.п. сори че толкова дърго не писах Не знам
Върнете се в началото Go down
Алдур
Graduates
Graduates
Алдур


Брой мнения : 674

Преди около половин година, на брега на морето. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди около половин година, на брега на морето.   Преди около половин година, на брега на морето. I_icon_minitimeСъб Мар 31, 2012 7:11 am

Още една усмивка се появи на устните на Алдур
-Хрумна ми да се изкъпя набързо - отвърна. - А не ми се ще да го правя сам.
Изправи се
- Макар, че като се замисля малко е хладно за плаж. Какво ще кажеш да повървим по брега?

/И ти извинявай/
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Преди около половин година, на брега на морето. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди около половин година, на брега на морето.   Преди около половин година, на брега на морето. I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Преди около половин година, на брега на морето.
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Училището преди половин година
» Преди една година, брега на океана
» Парк '' St. James '' преди около седмица
» Преди около месец
» Парка преди около седмица

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Друго :: Минало-
Идете на: