The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Стаята на Луси и Ванеса Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Стаята на Луси и Ванеса I_vote_lcap81%Стаята на Луси и Ванеса I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Стаята на Луси и Ванеса I_vote_lcap19%Стаята на Луси и Ванеса I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Стаята на Луси и Ванеса I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Стаята на Луси и Ванеса I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Стаята на Луси и Ванеса I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Стаята на Луси и Ванеса I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Стаята на Луси и Ванеса I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Стаята на Луси и Ванеса I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Стаята на Луси и Ванеса I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Стаята на Луси и Ванеса I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Стаята на Луси и Ванеса I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Стаята на Луси и Ванеса I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Стаята на Луси и Ванеса I_vote_lcapСтаята на Луси и Ванеса I_voting_barСтаята на Луси и Ванеса I_vote_rcap 
Саманта Такър
Стаята на Луси и Ванеса I_vote_lcapСтаята на Луси и Ванеса I_voting_barСтаята на Луси и Ванеса I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Стаята на Луси и Ванеса I_vote_lcapСтаята на Луси и Ванеса I_voting_barСтаята на Луси и Ванеса I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Стаята на Луси и Ванеса I_vote_lcapСтаята на Луси и Ванеса I_voting_barСтаята на Луси и Ванеса I_vote_rcap 
Том Милс
Стаята на Луси и Ванеса I_vote_lcapСтаята на Луси и Ванеса I_voting_barСтаята на Луси и Ванеса I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Стаята на Луси и Ванеса I_vote_lcapСтаята на Луси и Ванеса I_voting_barСтаята на Луси и Ванеса I_vote_rcap 
Алекса Рен
Стаята на Луси и Ванеса I_vote_lcapСтаята на Луси и Ванеса I_voting_barСтаята на Луси и Ванеса I_vote_rcap 
Selene
Стаята на Луси и Ванеса I_vote_lcapСтаята на Луси и Ванеса I_voting_barСтаята на Луси и Ванеса I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Стаята на Луси и Ванеса I_vote_lcapСтаята на Луси и Ванеса I_voting_barСтаята на Луси и Ванеса I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Стаята на Луси и Ванеса I_vote_lcapСтаята на Луси и Ванеса I_voting_barСтаята на Луси и Ванеса I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Стаята на Луси и Ванеса

Go down 
2 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
♥Lucy.
Students
Students
♥Lucy.


Брой мнения : 193

Стаята на Луси и Ванеса Empty
ПисанеЗаглавие: Стаята на Луси и Ванеса   Стаята на Луси и Ванеса I_icon_minitimeВто Фев 07, 2012 7:03 pm

Стаята на Луси и Ванеса Tumblr_lyr0rktQcJ1rodl57o1_500_large

Стаята на Ванеса:
Стаята на Луси и Ванеса Decorating-Ideas-Bedroom


Последната промяна е направена от ♥Lucy. на Съб Фев 11, 2012 11:10 am; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
♥Lucy.
Students
Students
♥Lucy.


Брой мнения : 193

Стаята на Луси и Ванеса Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Луси и Ванеса   Стаята на Луси и Ванеса I_icon_minitimeВто Фев 07, 2012 7:14 pm

"Твърде старомодно за мен", беше първата ми мисъл, когато влязох в новата си стая. Защо оставих всичко на майка си с надеждата, че познава много добре вкуса ми? Ако знаеше какво обичам толкова добре, колкото си мислех щеше да ми избере нещо по-младежко и някакви по-свежи цветове - например розово или пък зелено (любимият ми цвят), може би оранжево?
Оставих чантите си на земята, а след това момчето, което ми помогна остави и останалите неща. Не бях пренесла всичките си дрехи, но бях успяла да взема доста повече неща, отколкото предполагах. Също така бях взела няколко блузки на сестра ми без тя да се усети, но се надявах да не и' липсват много.
След като разрпеделих нещата и пооправих ''новата си бърлога'', я огледах много внимателно. Започнах да цъкам с език. Собствената ми майка не познава вкуса ми!? При положение, че съм прекарвала часове по магазините с нея!? И при положение, че можеше да вземе стаята ми за пример?
Започвах да се държа като някоя лигла. Просто си поех въздух и си казах, че ще свикна. Без да хленча.
За жалост все още нямах съквартирантка. А скоро трябваше да се запозная с ментора си или трябваше да открия някой, който да ме разведе наоколо. Не исках да прибързвам, но нямах намерение тази вечер да стоя затворена в стаята си, която и без това не харесвах.
Върнете се в началото Go down
Ванеса Паркър
Students
Students
Ванеса Паркър


Брой мнения : 98

Стаята на Луси и Ванеса Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Луси и Ванеса   Стаята на Луси и Ванеса I_icon_minitimeСъб Фев 11, 2012 11:20 am

Денят беше толкова скучен,а аз тук познавах само Ерик,Пами и Ейми,а дори Ейми се беле запиляла...Какво можех да направя освен да се върна в стаята си??!Е това и щях да направя,но плановете ми бяха съсипани като ми казаха,че нещата ми са преместени и,че ще бъда в друга стая.Дадоха ми ключ и ми казаха на къде да вървя.Почнах да оглеждам стаите и табелките до вратата докато не видях името си на една.Влезнах вътре и се огледах.Всичко беше точно както го бях оставила в моята стая.Сякаш чрез магия - а може би с магия - са пренесли всичко.Някакви розови нещица се мернаха някъде в страни и се обърнах.Малко преди банята имаше едно легло което имаше розово по себе си.Стол,таборетка или нещо такова което също беше розово и розов диван.
К'во?
Стоях учудено и гледах розовата половина на стаята.Моята беше синя,а другата част беше розова.Попринцип ако човек нямаше съквартирант тук разполагаше с цяла стая и следователно я правеше на каквото си поиска тъйкато другото легло и въобще другата част беше напълно свободна и обикновенна.В миналата ми стая аз си разполагах със всичко...И не помня да бях правила едната половина розова.
Добре...сигурно имаш съквартирантка...
Това беше единственото логично решение дошло ми на ум,но никой не ме беше осведомил,че ще имам съквартирантка.Как щях да деля нещо?И то нещо като стая.Била съм винаги единствено дете..тук за кратко делях стая с Ейми,но....,а и аз си бях наумила да си взема куче...ако новата ми съквартирантка не искаше?Ами ако не си допаднехме?
Най-различни въпроси почнаха да се въртят в главата ми,а аз се опитах да ги разкарам.Седнах на леглото си и известно време с празех поглед гледах розовата половина,а после влючих телевизора който се намираше на един шкаф и почнах да сменям каналите докато не намеря нещо интересно.

Пп:Мазало ;х ,а и не знаех дали си в стаята,че след това си писала другаде ;хх абе..;хх
Върнете се в началото Go down
♥Lucy.
Students
Students
♥Lucy.


Брой мнения : 193

Стаята на Луси и Ванеса Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Луси и Ванеса   Стаята на Луси и Ванеса I_icon_minitimeСъб Фев 11, 2012 11:36 am

След разходката с Лиса се прибрах директно в общежитията. Нахлух в стаята по най-бързия начих и се огледах. След това се обърнах отново към вратата и си помислих, че я бях оставила заключена. Странно.
- Здравей. - чух едно гласче, което идваше от другия край на ''стаята'', ако можеше да се нарече така.
- Ъм... здравей. - казах и останах учудена колко бързо ми бяха намерили съквартирантка. - Кога пристигна? - попитах и огледах нейната част. Боже, изобщо не се връзваше с моята, а тя и без това беше ужасна. - Аз съм Луси между другото.


пп: спокойно и аз го оплесках ;д
Върнете се в началото Go down
Ванеса Паркър
Students
Students
Ванеса Паркър


Брой мнения : 98

Стаята на Луси и Ванеса Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Луси и Ванеса   Стаята на Луси и Ванеса I_icon_minitimeСъб Фев 11, 2012 11:47 am

След като спрях да прещравам каналите в стаята нахлу една блондинка.Поздравих я тихичко като се взирах в нея изучавайки я.Усетих,че тя не си харесва часта на стаята...Е стаята и - частта - беше сладка..само да не беше розова.Иначе всичко беше доста добре...донякъде.
- Ами...аз съм тук от няколко месеца,но ме натресоха на теб преди около трийсетина минути. - изрекох и повдигнах рамене.Момичето се представи като Луси.Това беше доста хубаво име.Усмихнах се. - Аз съм Ванеса.
Тя не беше толкова зле.Беше симпатична.Можеше - и дано - да си допаднем и да станем приятелки.Но и все пак трябваше да....делим една стая,една баня и още няколко неща.Въздъхнах и отново огледах момичето.
- От кога си тук? - реших се да я попитам.Всеки идваше в това място по различно време.Някои можеха да са шести курс,но тук бяха за първа година...Местеха ги от училище на училище.Всеки идваше поради различни причини...,а аз ако имах избор не бих стояла тук.Тук не познавах никого,всички бяха странни...почти всички.Бяхме събрани на едно място един куп магически създания...,а аз дори още не познавах училището.Познавах го до толкова,че да се изгубя.
Върнете се в началото Go down
♥Lucy.
Students
Students
♥Lucy.


Брой мнения : 193

Стаята на Луси и Ванеса Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Луси и Ванеса   Стаята на Луси и Ванеса I_icon_minitimeСъб Фев 11, 2012 12:01 pm

Момичето беше доста симпатично и по начинът по който говореше си личеше, че не е особено щастлива, че е тук.
- Приситгнах вчера и не познавам почти никой. - седнах до нея на леглото и'. Радвах се, че са я преместили при мен, но не разбирах защо. - Радвам се, че ще сме съквартирантки. - усмихнах и' се. Тя изглеждаше някак отегчена. - А защо те преместиха?
Въпросите, които исках да и' задам се въртяха в главата ми и се мъчех да ги спра. Винаги съм била много любопитна. Докато чаках отговора и' започнах да чопля вече изтъркания лак на ноктите си.


пп: съжалявам за кратките постове, но музата ми я няма ;дд
Върнете се в началото Go down
Ванеса Паркър
Students
Students
Ванеса Паркър


Брой мнения : 98

Стаята на Луси и Ванеса Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Луси и Ванеса   Стаята на Луси и Ванеса I_icon_minitimeСъб Фев 11, 2012 12:22 pm

Задъвках долната си устна.
- Нямам си и на идея.Преди имах съквартирантка..бяхме доста близки,но...хъм не съм я виждала от доста време и двете са ни изритали от стаята...И аз сега съм тук. - усмихнах се леко.И Луси не познаваше много хора тук...е тя беше пристигнала вчера,а аз...преди няколко месеца.Това доказваше и колко съм общителна.
Въздъхнах.В главата ми се въртяха доста въпроси,но се страхувах,че ако и ги задам тя ще се уплаши.Почна ли с три въпроса в едно изречение другите ще си излезнат от устата ми като вода по водопад и няма да мога да спра да задавам и задавам въпроси.Винаги съм била любопитна.
- И така..разкажи ми нещо за себе си Луси. - изрекох все още с усмивка на лице.Гледах да не говоря много,много за да не я изплаша с моите глупости.

Пп:и моята така ;х тича пред мен и се плези..
Върнете се в началото Go down
♥Lucy.
Students
Students
♥Lucy.


Брой мнения : 193

Стаята на Луси и Ванеса Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Луси и Ванеса   Стаята на Луси и Ванеса I_icon_minitimeСъб Фев 11, 2012 2:25 pm

Разгледах внимателно новата част от стаята и все повече се чудех как може да се е ''появила'' за толкова кратко време. И как може двете части да са толкова несъвместими? Сякаш някой безчувствен към цветове човек, ги беше съчетавал.
- Няма нищо толкова интересно покрай мен. - това беше самата истина. - Вещица съм... И имам чувството, че тук вещиците не се броят на пръстите на ръцете ми. Така ли е ?
Бях го чула от сестра си. А освен това интуицията ми също ми го подсказваше.
- Ти... вампир ли си? - усмихнах и' се и по изражението на лицето и' разбрах, че съм права. - Като че ли вампирите са в изобилие. - казах с риск да прозвучи грубо. Не знаех дали ще го приеме просто като излишен коментар или ще прозвучи сякаш имам нещо против тях. Някои хора и същества ги смятаха за чудовища, но тук едва ли беше така. Все пак и директорката беше вампирка.
Върнете се в началото Go down
Ванеса Паркър
Students
Students
Ванеса Паркър


Брой мнения : 98

Стаята на Луси и Ванеса Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Луси и Ванеса   Стаята на Луси и Ванеса I_icon_minitimeСъб Фев 11, 2012 3:17 pm

Вещица ли...интереснно.
От както бях тук се бях виждала само с вампири.Това можеше да потвърди думите и,че вампирите се бяхме навъдили като зайци тук.
- Да...И за двете. - засмях се. - Е Луси...какво е да си вещица?Обичаш ли животните?Исаш ли да се поразходим по-ъсно?А ходи имаш ли?От къде идваш?
Теиз въпроси бързо се изляха от устата ми и аз сложих ръка пред устата си за да млъкна и да не "изплюя" още някой въпрос.
Браво бе!Ти ще я уплашиш...
Въздъхнах и поклатих глава и легнах на леглото като погледнах тавана за момент,а после се надигнах и пак погледнах Луси.
- Съжалявам,но съм много любопитна.

Пп:Музата ми официално ме заряза >.<
Върнете се в началото Go down
♥Lucy.
Students
Students
♥Lucy.


Брой мнения : 193

Стаята на Луси и Ванеса Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Луси и Ванеса   Стаята на Луси и Ванеса I_icon_minitimeСъб Фев 11, 2012 3:30 pm

Засмях се силно на глас и тя ме погледна учудено.
- До болка ми е познато това любопитство. И аз съм по същият начин. - намигнах и'.
От време на време се чудех дали не съм единствената, която е такава любопотка, но със сигурност не беше така. Просто повечето хора умееха да се сдържат. Аз също се бях научила да се държа прилично, но не можех напълно да потисна всичките въпроси, които просто се настаняваха в съзнанието ми и не ме оставяха да мисля за нещо друго.
- Добре, ще отговоря на въпросите ти, след което ще ти задам свои? Какво ще кажеш? Има ли сделка? - погледнах я с игривия поглед, който не бях използвала отдавна.

пп: спокойно, при мен също не е мн добре ;д
Върнете се в началото Go down
Ванеса Паркър
Students
Students
Ванеса Паркър


Брой мнения : 98

Стаята на Луси и Ванеса Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Луси и Ванеса   Стаята на Луси и Ванеса I_icon_minitimeСъб Фев 11, 2012 3:52 pm

Засмях се и кимнах.
- Има сделка. - не беше истина,че с нея си приличахме...по това поне.Не вярвах да съществува някой друг който също да е толкова любопитен.Усмихнах се и отново легнах като погледнах тавана,а после Луси.Взех дистанцеоното и го пуснах на един от музикалните канали. - Та...освен на онези въпроси...Харесва ли ти тук?Какво обичаш да ядеш?Любим цвят?Брат,сестра?
Въпросите излизаха от устата ми,а аз не можех да ги спра.Но нали бяхме направили сделка.Тя отговаря на моите,а после аз на нейните.

Пп:Тотално забих..
Върнете се в началото Go down
♥Lucy.
Students
Students
♥Lucy.


Брой мнения : 193

Стаята на Луси и Ванеса Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Луси и Ванеса   Стаята на Луси и Ванеса I_icon_minitimeСъб Фев 11, 2012 4:10 pm

Отново се засмях. Вече бях забравила някои от въпросите и', но щях да и' разкажа всичко най-важно за себе си.
- Добре... Започвам. - смехът ми отново се чу в стаята. - Съжалявам, хвана ме лигнята. - казах и поклатих глава. Усмивката ми се беше лепнала на лицето ми и нямаше намерение скоро да се махне. - Ще започна с първия ти въпрос. Чувството да правиш магии е прекрасно. Нищо не може да се сравни с него. Но гадното е, че всяка една магия те изтощава малко по малко. Затова трябва да се ограничаваш. - поклатих глава. Наистина беше доста жалко. Опитах се да си спомня останалите въпроси.
- Да, обичам животните. Много са милички. Те също ме харесват. Но никога не съм имала домашен любимец по-различен от рибки. Просто по-малката ми сестра е алергична към всякакви космати. - спомних си как се обриваше от най-малкия допир с куче или котка. - Идвам от едно малко градче близо до Ню Йорк, но не съм родена там. Със семейството ми се преместихме, когато бях на три. - умишлено пропуснах причината за преместването ни. - Имам две сестри, аз съм средната. И двете са вещици, а едната дори учи тук. - Ванеса съм сигурност се замисли дали я познава. - Но тя в момента е вкъщи на нещо като ваканция.
Реших да приключа дотук с отговорите, това бяха най-съществените.
- Е, готова ли си за кръстосан разпит? - в погледа ми отново изникна онази искра. Ако ме познаваше добре щеше да разбере, че е подложена на голямо предизвикателство. Този поглед обикновено не значеше нищо приятно и хубаво.
Върнете се в началото Go down
Ванеса Паркър
Students
Students
Ванеса Паркър


Брой мнения : 98

Стаята на Луси и Ванеса Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Луси и Ванеса   Стаята на Луси и Ванеса I_icon_minitimeСъб Фев 11, 2012 6:14 pm

Засмях се и кимнах.
- Давай. - тя беше казала,че обича животните.Значи сигурно щеше да се съгласи да си вземем кученце.След Рио не съм искала друго животинче,но тук се чувствах самотна...така де преди,но сега исках да си взема кученце. - Хей,а искаш ли да си вземеме кученце?
Обърнах се към нея.Зачудих се и какви въпроси ще ми зададе тя.Аз бях склонна да и отговоря на всичко...почти.Знам ли.Винаги съм била исрена с хората..сигурно и затова ме мислеха за толкова добра и прочие.Та аз бях вампир.Не трябваше да съм добра...уж.Поне по книгите които съм чела за вампири.
Да,но всичко което си чела има ли общо с това?
Въздъхнах.Беше толкова сложно.Защо трябваше да е толова сложно.
Върнете се в началото Go down
♥Lucy.
Students
Students
♥Lucy.


Брой мнения : 193

Стаята на Луси и Ванеса Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Луси и Ванеса   Стаята на Луси и Ванеса I_icon_minitimeСъб Фев 11, 2012 6:32 pm

Въпросът и' ме хвана неподготвена. Изобщо не очаквах да ме попита нещо подобно. Но защо не? И без това отдавна исках да имам някакъв домашен любимец, но никога не съм имала възможност. Бих искала да си взема котка, но защо да не бъде кученце.
- Аз нямам нищо против. - казах и се усмихнах. - Ще си вземем кученце. - изрекох думите на глас, за да ми е по-лесно да го повярвам. Тя се усмихна мило, а аз се сетих за въпросите и разпита, който и' предстоеше и започнах да изстрелвам всички неща, които ми се бяха забили в главата, а аз отдавна ги притисках там.
- Какво е да си вампир? - използвах нейните въпроси срещу нея. - От къде идваш? Имаш ли брат или сестра? Харесва ли ти в училището? Имаш ли близки познати или приятели тук? Влюбваш ли се лесно? Излизаш ли с някой? Кое е любимото ти място тук? - спрях за малко. - Това са най-съществените неща. Отговори на тези въпроси и продължаваме с мен. - качих си краката на леглото и' и зачаках отговорите.
Върнете се в началото Go down
Ванеса Паркър
Students
Students
Ванеса Паркър


Брой мнения : 98

Стаята на Луси и Ванеса Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Луси и Ванеса   Стаята на Луси и Ванеса I_icon_minitimeСъб Фев 11, 2012 6:57 pm

Засмях се.Е...явно така щеше да ни мине денят,но хубавото беше,че ние май си пасвахме...като приятелки.
- Ами да си вампир е...интереснно.В по-горните курсове..ако си белязан вампир де развиваш жажда към...кръвта.Аз лично имам фобия...не съм и фенка.Не знам дори как ще се справя.При нас обаче е и гадното,че може да умрем през една от тези години...докато станем шести курс и да не претърпим промяната. - изрекох и направих гримаса.Наистина много,много не ми се умираше. - Иначе съм от Холивуд.Нямам братя и сестри.Единстветно дете съм.Тук е хубаво..смисал става,но в някои моменти наистина мразя това място и имах една позната..бившата ми съквартиранта.Ейми.И да лесно се влюбвам,но никой не ме иска,а любимо място тук...не знам.Нямам любимо място тъйкато много,много не съм се разхождала.Ходих до лунната поляна ако не се лъжа...там ми харесва.
Изрекох всичо това и я погледнах изпитателно,а после се усмихнах.
- Искаш ли да се разходим?Хей..ти си интересна личност.Ще се радвам да станем приятелки.
Върнете се в началото Go down
♥Lucy.
Students
Students
♥Lucy.


Брой мнения : 193

Стаята на Луси и Ванеса Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Луси и Ванеса   Стаята на Луси и Ванеса I_icon_minitimeСъб Фев 11, 2012 7:19 pm

Това, което ми каза за вампирите ми се стори страшно непознато и странно. Винаги съм мислела, че да си вампир е гадно. Е, може би не съм била права за това.
- Чувствам се леко уморена и бих искала да продължа с въпросите, но няма да откажа и на това твое предложение. - двете станахме от леглото и' и аз отидох до прозореца, за да погледна дали вали сняг. Не валеше, значи можехме да се поразходим.
- И така, накъде сме се запътили?
Върнете се в началото Go down
Ванеса Паркър
Students
Students
Ванеса Паркър


Брой мнения : 98

Стаята на Луси и Ванеса Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Луси и Ванеса   Стаята на Луси и Ванеса I_icon_minitimeСъб Мар 10, 2012 3:00 pm

Луси носише кученцето и някои от нещата,а аз другите неща.По пътя към стаята ни обсъждахме името на кокерката,но не се спряхме на нищо съществено.Накрая съквартирантката ми предложи да попитам кученцето за името му.Тоест ние да и дадем примери и тя да си избере.Хареса ми идеята и кимнах докато вземах кучето от ръцете и,а тя отключи стаята ни.Оставихме всичко на земята и аз седнах на леглото си като почнах да галя мъничето.
- Добре сладурче.Как искаш да се казваш? - попитах я,а тя само се надигна и наклони главичка на една страна.Засмях се.Беше толкова сладичка. - Дейзи?Теа?Деа?
Почнах да предлагам някои от предложените имена,а после погледнах Луси и тя да предложи имена.
Пуснах безименното ни - за сега - животинче на земята и отидох до нещата.Извадих купичката за храна и сипах храна вътре,а после отидох и сипах вода.Оставих купичките,а мъничето отиде да яде.Бог знае от кога не е яла въпреки,че в магазина изглеждаше,че ги гледат добре.
- След седмица трябва да я заведем на ветеринар за ваксини и прочие. - помня ,че като взехме Рио и го заведохме на ветеринар ни казаха да го заведем след седмица.След като свине с нас.
Върнете се в началото Go down
♥Lucy.
Students
Students
♥Lucy.


Брой мнения : 193

Стаята на Луси и Ванеса Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Луси и Ванеса   Стаята на Луси и Ванеса I_icon_minitimeСъб Мар 10, 2012 4:26 pm

Лежах на нейната спалня и развявах краката си високо във въздуха, а главата ми беше увиснала надолу. Бях доста разсеяна и мислите ми се спираха на онзи ден, в който майка ми реши да ме прати в училището. Още преди това знаех, че някой ден ще ми се наложи да отида, но не смятах, че ще бъде толкова скоро.
- След седмица трябва да я заведем на ветеринар за ваксини и прочие. - каза Неса, когато сложи паничките на кученцето. С това ме извади от временния ми унес.
- Да, ще я заведем. - казах отвеяно и започнах да лющя лака си, който вече трябваше да изтрия. - Искаш ли да се лакираме? - изстрелях изведнъж.
Върнете се в началото Go down
Ванеса Паркър
Students
Students
Ванеса Паркър


Брой мнения : 98

Стаята на Луси и Ванеса Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Луси и Ванеса   Стаята на Луси и Ванеса I_icon_minitimeСъб Мар 10, 2012 4:39 pm

О!
При думите и очичките ми светнаха.Кимнах в знак на съгласие.Все се канех да си лакирам ноктите и все до никъде не стигах.Пфф!Да не говорим,че не можех да си лакирам хубаво лявата ръка.И тогва се омацвах от всякъде.
Изправих се и отидох до един от шкафовете.Извадих едно несесерче и се върнах на леглото.Изсипах съдържанието му.Имаше най-различни лакове в най-различни нюанси на цветовете.Червено,зелено,синьо,жълго,бяло,черно,розово,безцветен с блестящо,лилаво...и какви ли още не.
- Какъв цвят предпочиташ? - попитах я.Аз лично харесвах черния,но и розовия беше хубав макар и да не го харесвах.Преди да дойда тук имах манията да съм с черен лак или с някакъв друг,но никога в розов.Поне това беше няколко години.Преди това като съм била малка естествено,че съм ползвала и розов...
Върнете се в началото Go down
♥Lucy.
Students
Students
♥Lucy.


Брой мнения : 193

Стаята на Луси и Ванеса Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Луси и Ванеса   Стаята на Луси и Ванеса I_icon_minitimeСъб Мар 10, 2012 5:27 pm

- Първо... - казах, разглеждайки лаковете. - искам лакочистител. - усмихнах и' се, а тя извади от шкафчето розово шишенце. Оттам измъкна и памук и ми го връчи. Започнах да чистя остатъците от бледорозовия си лак, който стоеше върху ноктите ми вече повече от седмица. - Оттавна не съм имала ''час по разкрасяване'', нито момичешка вечер. Сега със сигурност ще имаме много време за такива неща.
Неса се усмихна и разтръска един от лаковете. В него имаше съвсем малко червен лак, а и беше някак засъхнал.
- Това е за боклука. - каза тя и го хвърли на пода.
- Готова съм. - казах и и' подадох използвания памук и лакочистителя. - Сегааа... Колко си добра в лакирането? - попитах със закачлив поглед.
Върнете се в началото Go down
Ванеса Паркър
Students
Students
Ванеса Паркър


Брой мнения : 98

Стаята на Луси и Ванеса Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Луси и Ванеса   Стаята на Луси и Ванеса I_icon_minitimeСъб Мар 10, 2012 5:50 pm

Засмях се и почнах да проверявам лаковете.Някои за нищо не ставаха и срещнаха земята,а други си бяха новички и хубвки.Когато Луси ме попита колко съм добра в лакирането се засмях отново.
- Ами...наистина ли питаш?Да лакирам теб не ми е проблем,но ако трябва да си лакирам лявата ръка...е по-добре да скоча от мост. - усмихнах се.Всъшност правех доста хубав маникюр,но на другите,а не на мен.За това си имах и специални лакове с тънки четчици с които можех да правя фигурки.Помня,че имах един лак - първяи ми по този начин - с който доста се гордеех.Бях го направила на едно момиче - розово с блестящи проценти.Нещо такова.На мен ми харесваше,а и беше пъвия ми опит.
- Знаеш ли,че бях гледала някакво клипче "Воден маникюр".Може да го потърсиш в vbox7.Та...какво казах го гледах и после опитах.Нищо не стана. - засмях се.
Върнете се в началото Go down
♥Lucy.
Students
Students
♥Lucy.


Брой мнения : 193

Стаята на Луси и Ванеса Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Луси и Ванеса   Стаята на Луси и Ванеса I_icon_minitimeСъб Мар 10, 2012 6:45 pm

Аз също бях чувала за този прословут воден маникюр, но никога не бях опитвала да си го направя.
- Ами, кой знае какво точно се прави. Не винаги разбираш правилно нещата в клипчетата. - поклатих глава. - Като се замисля много ми се купонясва. - изстрелях изведнъж нещо, което изобщо не се връзваше с темата. - Какво ще кажеш да обиколим някоя дискотека днес? - чукнах два лака един в друг и се чу звука, който много обичах. - Моля те, кажи да! Защо винаги трябва да съм примерна!? Искам разнообразие. - нацупих устни в гримаса. ''Искам и секс'' помислих си, но после се сетих какви задници бяха мъжете и колко не си заслужаваше.
- Ъм, искам да ти споделя нещо... аз съм девствена. - казах неочаквано и погледнах с лека усмивка съквартирантката си. Дали това беше нормално? Някои хора смятаха, че си смотан, ако не си го правил, когато станеш на шеснайсет. Но просто не бях намерила точен човек. Определено беше това.
Върнете се в началото Go down
Ванеса Паркър
Students
Students
Ванеса Паркър


Брой мнения : 98

Стаята на Луси и Ванеса Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Луси и Ванеса   Стаята на Луси и Ванеса I_icon_minitimeСъб Мар 10, 2012 7:50 pm

Разклатих още няколко лака докато тя казаваше,че и се купонясва,а после изтреля ,че е девствена.Погледнах я и повдигнах вежда учудено.Някак не ми се вярваше тъйкато тя беше толкова красива.И все пак сигурно беше като мен - не беше открила човека с който иска да е.
- Да ти кажа честно и аз също. - повдигнах рамене,а после се засмях.Супер!Двете толкова си приличахме.Не само по това,че още не бяхме правили секс.Но то в това пусто училище не познавах никого,а в миналяи си живот просто не можех.Всички момчета които познавах бяха задници. - Е ще излизаме ли?Знам един хубав бар...уж не пускат под осемнадесет години,но...аз съм влизала.
Усмихнах се.Бар "Night" беше доста популярен.Там ходеха обаче доста вампири и върколаци и барманите не винаги оцеляваха.Имаше доста вечери които си бяха "вампирси вечери".Помня,че веднъж чух,че там Вишата жрица,един от бившие и,една върколачка,озера и още няколко се напили яко и прекрали две нощи в бара.
Върнете се в началото Go down
♥Lucy.
Students
Students
♥Lucy.


Брой мнения : 193

Стаята на Луси и Ванеса Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Луси и Ванеса   Стаята на Луси и Ванеса I_icon_minitimeСъб Мар 10, 2012 8:02 pm

Беше страхотно, че знаеше хубав бар. Аз не познавах околността, поне тя знаеше места, на които си заслужава да отидеш. Харесах си един оранжев лак и взех лакът, който се цепи. Подадох ги на Неса и тя се зае да ме лакира. Справи се доста бързо.
- Така и не разбрах какво име ще иска кученцето. - сетих се за мъничето, което лежеше сладко под леглото. Беше толкова кротка, че съвсем забравихме за нея. И все още си нямаше име. Може ли да е толкова трудно!?
След като моят маникюр беше готов, Неса лакира лявата си ръка, защото се справяше по-бързо от мен, а аз направих дясната.
- Ще се контим ли? Решено ли е, че отиваме? - намигнах и'. Наистина бях в настроение за забавления.
Върнете се в началото Go down
Ванеса Паркър
Students
Students
Ванеса Паркър


Брой мнения : 98

Стаята на Луси и Ванеса Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Луси и Ванеса   Стаята на Луси и Ванеса I_icon_minitimeНед Мар 11, 2012 9:21 am

Лакирах Луси,а после тя ми лакира дясната ръка тъйкато сама си лакирах лявата.Когато маникюра ми беше готов легнах на леглото и погледнах тавана.После се наведох и погледнах под леглото.Малкото кученце лежеше там,а като ме видя излезна и направи няколко несигурни крачки в стаята.
- Дейзи? - предложих,а то излая в зна,че му харесва. - Харесва и.И да ще се контим.
Засмях се и се изправих.На път към гардероба погалих кутрето.Почнах да разглеждам дрехите.Нямах си и на идея какво да облека.Мислех за нещо късо и прилепнало и предизвикателно.Добре де...нещо с което щях да приличам на пълна кучка.
Пфф!
В повечето барове всички изглеждаха като проститутки.Особено в Найт.Там беше...е зависи в коя вечер попаднеш.Имаше си и върколашка дискотека,но там бяха повече върколаци естествено.В Найт се мяркаха повече вампири.

Пп:Забих,а Лукас е съгласен...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Стаята на Луси и Ванеса Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Луси и Ванеса   Стаята на Луси и Ванеса I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Стаята на Луси и Ванеса
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Стаята на Ванеса
» Стаята на Бони и Ванеса ^.^
» Стаята на Ейми Джонсънс и Ванеса Паркър
» Стаята на Ани.
» Стаята

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Училището :: Общежитията на трети курс-
Идете на: