The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Къщата на Иси ^^ Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Къщата на Иси ^^ I_vote_lcap81%Къщата на Иси ^^ I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Къщата на Иси ^^ I_vote_lcap19%Къщата на Иси ^^ I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Къщата на Иси ^^ I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Къщата на Иси ^^ I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Къщата на Иси ^^ I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Къщата на Иси ^^ I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Къщата на Иси ^^ I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Къщата на Иси ^^ I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Къщата на Иси ^^ I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Къщата на Иси ^^ I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Къщата на Иси ^^ I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Къщата на Иси ^^ I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Къщата на Иси ^^ I_vote_lcapКъщата на Иси ^^ I_voting_barКъщата на Иси ^^ I_vote_rcap 
Саманта Такър
Къщата на Иси ^^ I_vote_lcapКъщата на Иси ^^ I_voting_barКъщата на Иси ^^ I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Къщата на Иси ^^ I_vote_lcapКъщата на Иси ^^ I_voting_barКъщата на Иси ^^ I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Къщата на Иси ^^ I_vote_lcapКъщата на Иси ^^ I_voting_barКъщата на Иси ^^ I_vote_rcap 
Том Милс
Къщата на Иси ^^ I_vote_lcapКъщата на Иси ^^ I_voting_barКъщата на Иси ^^ I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Къщата на Иси ^^ I_vote_lcapКъщата на Иси ^^ I_voting_barКъщата на Иси ^^ I_vote_rcap 
Алекса Рен
Къщата на Иси ^^ I_vote_lcapКъщата на Иси ^^ I_voting_barКъщата на Иси ^^ I_vote_rcap 
Selene
Къщата на Иси ^^ I_vote_lcapКъщата на Иси ^^ I_voting_barКъщата на Иси ^^ I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Къщата на Иси ^^ I_vote_lcapКъщата на Иси ^^ I_voting_barКъщата на Иси ^^ I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Къщата на Иси ^^ I_vote_lcapКъщата на Иси ^^ I_voting_barКъщата на Иси ^^ I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Къщата на Иси ^^

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Isabelle Stromberg
Students
Students
Isabelle Stromberg


Брой мнения : 3400

Къщата на Иси ^^ Empty
ПисанеЗаглавие: Къщата на Иси ^^   Къщата на Иси ^^ I_icon_minitimeСъб Фев 04, 2012 2:10 pm

Къщата отвън

Къщата на Иси ^^ 4349127n

Хола

Къщата на Иси ^^ 4353090r

Кухнята

Къщата на Иси ^^ 4349440I

Трапезарията

Къщата на Иси ^^ 4353091w

Стаята на Иси

Къщата на Иси ^^ 4353077i

Къщата на Иси ^^ 4353078y

Къщата на Иси ^^ 2423849b

Стаята за гости 1

Къщата на Иси ^^ 4349158N

Къщата на Иси ^^ 4349159B

Стая за гости 2

Къщата на Иси ^^ 4349317J

Къщата на Иси ^^ 4207886G

Стаята за отдих

Къщата на Иси ^^ 4349326c

Градината

Къщата на Иси ^^ 4353100g

Къщата на Иси ^^ 4349334o
Върнете се в началото Go down
Isabelle Stromberg
Students
Students
Isabelle Stromberg


Брой мнения : 3400

Къщата на Иси ^^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Иси ^^   Къщата на Иси ^^ I_icon_minitimeСъб Авг 04, 2012 9:49 am

Станах както обичайно в 11:00, взех си един душ, облякох едни къси сини панталонки, бял потник, вързах си косата на небрежен кок и слязох долу. Направих си кафе, седнах на дивана и включих телевизора. Превключвах каналите, нямаше нищо интерестно както винаги. Както си седях чух, че се звъни на вратата, станах, изгасих телевизора и се запътих към вратата. Отворих, огедах момчето пред мен, хъм..
- Здравей! - казах и се усмихнах
Върнете се в началото Go down
Александер Блек
Students
Students
Александер Блек


Брой мнения : 390

Къщата на Иси ^^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Иси ^^   Къщата на Иси ^^ I_icon_minitimeСъб Авг 04, 2012 9:59 am

Момчето не очакваше, че момичето ще излезне толкова бързо, затова след като отвори вратата той се изплаши. Огледа я и изглеждаше хубаво момиче, добра. Все пак не беше възпитано ако някой ти каже "Здравей", ти да не му отговориш, затова Ал си отвори устата и каза:
- Ам. Здравей. Разхождах се наоколо и реших да те посетя. Аз съм Александер. Можеш да ми викаш Ал или както искаш. - усмихна се на момичето и след това продължи. - Може ли да вляза?
Върнете се в началото Go down
Isabelle Stromberg
Students
Students
Isabelle Stromberg


Брой мнения : 3400

Къщата на Иси ^^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Иси ^^   Къщата на Иси ^^ I_icon_minitimeСъб Авг 04, 2012 10:10 am

- Ам влез! - казах и отворих вратата по широко, за да влезе.
- Аз съм Исабел, Ис или Иси както ти е удобно.- казах и се усмихнах.- Сядай, ако искаш. - казах и посочих дивана ...
- Е какво те доведе тук?- попитах, а след това се усетих, че тряабва да му предложа нещо за пиене ...
- Нещо за пиене? - попитах и го огледох.. Биваше си го .. Не определено е секси ... хДД
Върнете се в началото Go down
Александер Блек
Students
Students
Александер Блек


Брой мнения : 390

Къщата на Иси ^^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Иси ^^   Къщата на Иси ^^ I_icon_minitimeСъб Авг 04, 2012 11:25 am

- Не знам. Какво предлагаш? - отвърна Ал. - Имаш ли кола, сок или нещо разхладително? - отново се обърна към нея. Погледна я и тялото й беше също прекрасно. Той се чудеше дали момичето си има приятел и затова я попита:
- Между другото. Имаш ли си приятел? Тоест гадже. - Ал реши да огледа къщата на Иса докато може, затова само трябваше да се огледа. Видя хола, кухнята и спалнята. Другото не можа да разгледа. Седна на едно диванче, след което чакаше отговорите на въпросите отправени към момичето.
Върнете се в началото Go down
Isabelle Stromberg
Students
Students
Isabelle Stromberg


Брой мнения : 3400

Къщата на Иси ^^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Иси ^^   Къщата на Иси ^^ I_icon_minitimeСъб Авг 04, 2012 1:21 pm

- Еми кола, сок .. ако искаш алкохол, но ако се напиеш не отговарям! - казах и се засмях ...
- А и между другото не нямам гадже ... - казах и се усмихнах ... Макар да се познавахме от 5 минутки ми харесваше ...
- Е избра какво ще пиеш? - казах и застанах пред него с ръка на кръста ...
Върнете се в началото Go down
Александер Блек
Students
Students
Александер Блек


Брой мнения : 390

Къщата на Иси ^^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Иси ^^   Къщата на Иси ^^ I_icon_minitimeСъб Авг 04, 2012 1:46 pm

Момчето погледна Иса и след като тя му каза какво има за пиене той се чудеше. Мислеше и обмисляше. Не знаеше какво да каже. По едно време му пресветна и той каза:
- Може да ми сипеш кола. И ако може после и малко алкохолни напитки. Като се напия няма да си виновна. - усмихна се той. Всъщност когато се напиваше, никога не успяваше да се контролира. Вършеше глупости и от време на време изневеряваше. Явно заради това бившата му се е разделила с него. Обърна се към Иса, изправи се, доближи се до нея, сложи си едната ръка на гъзът й, а другата я остави на рамото й и прошепна на ушенце: "Сладка си. В момента си имам приятелка, но това да не те притеснява.". Отдръпна се и седна на дивана като й насмигна.
Върнете се в началото Go down
Isabelle Stromberg
Students
Students
Isabelle Stromberg


Брой мнения : 3400

Къщата на Иси ^^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Иси ^^   Къщата на Иси ^^ I_icon_minitimeСъб Авг 04, 2012 1:54 pm

Както си седях Ал дойде и ме хвана отзад ... Боже какво глупусти правя, сега ще земе да изкочи приятелката му от някъде, ще вземе да стане някой женски бой тука ... :Д Отдръпнах се и отидох до кухнята взех две чаши и сипах кола. Облегнах се за минутка на масата и се замислих. Изведнъж се сетих, че Ал ме чака, взех чашите и се отправих към хола ..
- Заповядай!- казах и оставих, чашата му на масата.
- Е какво те отведе до моята къща? - казах и отпих от колата си ... Бях доста любопитна, не всеки ден звънят хора на вратата ми и ме обарват!
Върнете се в началото Go down
Александер Блек
Students
Students
Александер Блек


Брой мнения : 390

Къщата на Иси ^^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Иси ^^   Къщата на Иси ^^ I_icon_minitimeСъб Авг 04, 2012 2:02 pm

- Какво ме е отвело до тук? Ами проследих те като се прибираше. - усмихна й се той. - Видях те като се разхождаш и исках да видя къде живееш. Естествено ти звъннах и на вратата. - засмя се като отпи от чашата си. - Всъщност пречи ли ти това, което направих преди няколко секунди? - попита я той с леко зачервени бузи. - Защото ако искаш може да прекараме една нощ само двамата. Не знам. - отговори й като се засмя. Той не знаеше, че ще се стигне до това ниво, затова срамежливо я погледна. Тялото й го привличаше. Искаше я, желаеше я. Изчака нейният отговор.
Върнете се в началото Go down
Isabelle Stromberg
Students
Students
Isabelle Stromberg


Брой мнения : 3400

Къщата на Иси ^^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Иси ^^   Къщата на Иси ^^ I_icon_minitimeСъб Авг 04, 2012 2:10 pm

- Сериозно ли? - засмях се на думите му ..
- Всъщност пречи ли ти това, което направих преди няколко секунди? - попита Ал.
- Еми всъщност да .. Познаваме се от няколко минути... - Не можах да продължа, защото той ме прекъсна - Защото ако искаш може да прекараме една нощ само двамата. Не знам. - каза и се засмя ... - Не съм от онези леки момичета! - казах като повиших тон ...
Изведнъж започна да вали силно ... '' Не точно сега ли? ''
- Май наистина ще трябва да останеш докато спре да вали. - не съм очаквала, че ще го кажа ...
Върнете се в началото Go down
Александер Блек
Students
Students
Александер Блек


Брой мнения : 390

Къщата на Иси ^^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Иси ^^   Къщата на Иси ^^ I_icon_minitimeСъб Авг 04, 2012 2:22 pm

- Всъщност и аз не мислех когато казах думите да прекараме една нощ заедно и другото. - каза Ал. - Но явно ще остана. Как може точно сега да завали така. Но няма нищо. Само ми кажи къде ще преспя. - отново проговори той. Чудеше се дали тя ще го настани при нея или ще спи на дивана. Засмя се при тази мисъл и сигурно Иса щеше да се чуди защо се смее. Искаше да каже нещо, но го забрави. Минаха около петнайсетина секунди и се сети, след което пак си отвори устата:
- Всъщност. Сигурен съм, че не си от "леките жени", които се дават лесно. - усмихна се момчето и отново отиде при нея. Прегърна я и я попита дали ще може да му налее малко алкохол.
Върнете се в началото Go down
Isabelle Stromberg
Students
Students
Isabelle Stromberg


Брой мнения : 3400

Къщата на Иси ^^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Иси ^^   Къщата на Иси ^^ I_icon_minitimeСъб Авг 04, 2012 2:36 pm

- После ще ти покажа къде ще спиш ... - казах и станах от дивана. Ал дойде при мен прегърна ме и ме помоли за алкохол ... Е нали съм мила душица, няма как да не му донеса алкохол. Отидох до кухнята, бръкнах в хладилника и изкарах едно шише уиски. Взех двечаши и отидох при Ал.
- Ще пием уиски. Доволен ли си? - казах и се засмях. Оставих чашите на масата, отпечатах шишето и препълних чашите. Знаех какво можеше да се случи ако се напием, но едва ли щяхме да стигнем до там, поне надявам се. Казах на Ал да ме изчака. Отидох до стаята ми и се преоблякох, сложих една къса рокля, защото беше станало голяма жега. Върнах се в хола и видях, че е пресушил чашата.
- Още? - казах и взех бутилката.
Върнете се в началото Go down
Александер Блек
Students
Students
Александер Блек


Брой мнения : 390

Къщата на Иси ^^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Иси ^^   Къщата на Иси ^^ I_icon_minitimeСъб Авг 04, 2012 2:48 pm

- Няма да ти откажа още. - каза й той. Видя, че тя се беше облякла с рокля. Чудеше се защо. Вярно в къщата беше много топло. Попита я:
- Може ли да отворя прозореца, за да влезе малко чист въздух? - На Ал му харесваше видът на Иса с рокля. Тя беше още по-сладка. Стана, изпълчи гърди, защото се бе схванал и отиде до прозореца. Отвори го и я попита:
- Пречи ли ти? - седна до нея на дивана и видя, че чашата отново е налята. Хвана я, наддигна я и я изпи. Погледна малко пияно към Иса, която също си бе изпила уискито. Естествено поиска още да пие. Още като дойде той се бе натряскал. Още малко и можеше да не се контролира.
Върнете се в началото Go down
Isabelle Stromberg
Students
Students
Isabelle Stromberg


Брой мнения : 3400

Къщата на Иси ^^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Иси ^^   Къщата на Иси ^^ I_icon_minitimeСъб Авг 04, 2012 3:01 pm

Ал отвори прозореца наистина беше много топло ... Той ме попита дали ми пречи.
- Не, така е добре! - казах аз вече почти пияна. Бързо ме хващаше ... Алкохола явно ми е дошъл в повече ... Станах отворих и другия прозорец, защото наистина си беше задушно, обърнах се отидох към дивана и се пльоснах на него. Ацки ми беше замаено на главата и то само след 2рата чашка. Наистина не нося на алкохол ...
- Ам аз немога повече! - казах ... - Ам ако искаш продължавай, после ако искаш да си легнеш ето там ти е стаята. - казах и посочих накъде е ...
Върнете се в началото Go down
Александер Блек
Students
Students
Александер Блек


Брой мнения : 390

Къщата на Иси ^^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Иси ^^   Къщата на Иси ^^ I_icon_minitimeСъб Авг 04, 2012 3:19 pm

Ал не се беше напил толкова много. Видя как Иса се хвърля на дивана. Той отново си изпи алкохола и си наля още. Все пак преди да дойде също беше пийнал. Една чашка или две, нямаше значение. Сега пиеше петата си чашка. Сигурно щеше да бъде много пиян. След като Исабела му показа стаята, той се чудеше дали тя ще бъде с него и затова я попита:
- Иса. С теб ли ще бъда в стаята? - засмя се той. Погледна я очарован. Отиде до нея и започна да я целува. Незнайно защо той не се контролираше. Дали беше заради алкохола? Той започна да си сваля гащите. Осъзнаваше какво прави, но не спираше. Не можеше. Много щеше да съжелява за това.
Върнете се в началото Go down
Isabelle Stromberg
Students
Students
Isabelle Stromberg


Брой мнения : 3400

Къщата на Иси ^^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Иси ^^   Къщата на Иси ^^ I_icon_minitimeСъб Авг 04, 2012 3:28 pm

- Ммм не знам. - казах, доста си бях пийнала ... Ал ми се нахвърли отгоре и започна да м целува, незнайно защо и аз му отвръщах, може би бях прекалено пияна, но ако не бях просто щеше да си изяде един шут и на вънка ... Изкарах тениската му ''извън играта''. И продължих да го целувам, свалих и боксерките му метнах ги на някъде. Целувах го по врата на всякъде, не наистина не знаех какво правя ...
- Тук не ми е удобно! - промърморих си под носа и му дадох една страстна целувка. .
Върнете се в началото Go down
Александер Блек
Students
Students
Александер Блек


Брой мнения : 390

Къщата на Иси ^^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Иси ^^   Къщата на Иси ^^ I_icon_minitimeСъб Авг 04, 2012 4:14 pm

Ал хареса това, което Иса каза. Той вече бе съблечен от нея. Вдигна я и я носеше на ръце до неговата стая. След като отвори вратата, Алек влезна отиде до леглото и пусна там момичето. Махна си гащите и отиде до Исабела. Започна да я обгръща със страстни целувки. Махна й роклята, която беше облякла и я остави по сутиен и долни гащи, след което се зае да я целува навсякъде по тялото. На нея явно й харесваше това, което хлапака правеше. Свали й сутиена и й махна гащичките. Обзе го страст към нейните гърди. Те бяха големи. Обарваше я навсякъде като искаше да види реакцията на момичето. Целуваше я. Дори бе готов да си извади члена от гащите.
Върнете се в началото Go down
Isabelle Stromberg
Students
Students
Isabelle Stromberg


Брой мнения : 3400

Къщата на Иси ^^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Иси ^^   Къщата на Иси ^^ I_icon_minitimeСъб Авг 04, 2012 5:33 pm

Ал ме съблече за по малко от секунда. Той беше върху мен ... Аз продължих да го целувам езиците ни се преплитаха.
- Харесваш ми! - излезе един стон от устата ми ... Много жестоко се бях напила, за да правя такива неща ... Завъртяхме се така, че аз да съм върху него. Седнах отгоре му и се заиграх с члена му ... Наистина беше голям. Наведох се и плъзнах език по него ... После го вкарах в устата ми и ...


П.п А не не .. :ДДД
Върнете се в началото Go down
Александер Блек
Students
Students
Александер Блек


Брой мнения : 390

Къщата на Иси ^^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Иси ^^   Къщата на Иси ^^ I_icon_minitimeСъб Авг 04, 2012 5:50 pm

Ал се възбуждаше все повече и повече с всяка секунда. Той усети как Иси му прави кефа. Тоест какво прави с неговото тяло. Много му харесваше. Хващаша я за гърдите и ги стискаше. Отново му харесваше. Искаше това да не свършва. Алек я спря за секунда, за да може тя да си поеме малко дъх и й каза:
- Много си палава. Особено като си малко пияна. - усмихна й се той и продължи. Този път той хвана члена си и го сложи между гърдите й като правеше движения нагоре и надолу. Иса опитваше да го хване, но той все бягаше. Сигурно това й харесваше.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Къщата на Иси ^^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Иси ^^   Къщата на Иси ^^ I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Къщата на Иси ^^
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Къщата на Фей
» Къщата на Том Милс
» Къщата на Ля Мор
» Къщата на Ефи
» Къщата на Ариана ♥

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Извън града :: Къщи-
Идете на: