The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Преди някоко дни  Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Преди някоко дни  I_vote_lcap81%Преди някоко дни  I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Преди някоко дни  I_vote_lcap19%Преди някоко дни  I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Преди някоко дни  I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Преди някоко дни  I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Преди някоко дни  I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Преди някоко дни  I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Преди някоко дни  I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Преди някоко дни  I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Преди някоко дни  I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Преди някоко дни  I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Преди някоко дни  I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Преди някоко дни  I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Преди някоко дни  I_vote_lcapПреди някоко дни  I_voting_barПреди някоко дни  I_vote_rcap 
Саманта Такър
Преди някоко дни  I_vote_lcapПреди някоко дни  I_voting_barПреди някоко дни  I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Преди някоко дни  I_vote_lcapПреди някоко дни  I_voting_barПреди някоко дни  I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Преди някоко дни  I_vote_lcapПреди някоко дни  I_voting_barПреди някоко дни  I_vote_rcap 
Том Милс
Преди някоко дни  I_vote_lcapПреди някоко дни  I_voting_barПреди някоко дни  I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Преди някоко дни  I_vote_lcapПреди някоко дни  I_voting_barПреди някоко дни  I_vote_rcap 
Алекса Рен
Преди някоко дни  I_vote_lcapПреди някоко дни  I_voting_barПреди някоко дни  I_vote_rcap 
Selene
Преди някоко дни  I_vote_lcapПреди някоко дни  I_voting_barПреди някоко дни  I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Преди някоко дни  I_vote_lcapПреди някоко дни  I_voting_barПреди някоко дни  I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Преди някоко дни  I_vote_lcapПреди някоко дни  I_voting_barПреди някоко дни  I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Преди някоко дни

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Харпър Дейл
Graduates
Graduates
Харпър Дейл


Брой мнения : 1594

Преди някоко дни  Empty
ПисанеЗаглавие: Преди някоко дни    Преди някоко дни  I_icon_minitimeПон Яну 30, 2012 5:19 pm

Студът си беше ужасяващ.Даже това си е леко казано.Бях отседнал в хотел.По-далеч от къщата.Стаята беше голяма и топла.Имаше телевизия и доста скука.Излязох от апартамента и тръгнах пеша по стълбите търсейки...Нещо,каквото и да е.И тогава усетих:
-Клеър....-беше някъде в хотела и най-вероятно във фоайето.Бързо се озовах долу и се опрях на рамката на вратата загледан в златокоската:
-Блонди не съм те виждал от Коледа,а тогава дори не ми каа "Здрасти"-казах го знаейкки,че ще ме чуе...
Върнете се в началото Go down
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

Преди някоко дни  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди някоко дни    Преди някоко дни  I_icon_minitimeПон Яну 30, 2012 5:52 pm

Живота ми тотално се беше променил.Бях решила днес да спя в един ходел.Бавачката какво винаги се грижеше за дъщеря ми...Да съжалвах,че оставям малката с бавчка,но просто не можех.На главата ми бяха сто неща и за кое първо да мисля?Да дъщеря ми трябваше да е най-важната,но един ден почивка нямаше да е фатален нали?
Влезнах в хотела и още с влизането си чух познат глас зад себе си.Усмихнах се и се обърнах.
- Здравей и на теб. - поздравих го.Да...на партито не му бях казала нито "здрасти" нито нищо.Но и той се занимаваше с Бела...и я пробута пак на Джес.Това бебе мина през сто ръце тоава. - Съжалявам за това...,че не те огрях много тогава.
Надигнах се на пръсти и го целунах набързо по устните с знак "реванпа ще започне ли? ".Да знаех,че ходи със сестра ми...Това щеше да е гадно за нея,а и той ако я обичаше и за него,но...Харпър винаги ми е оправял настроението.Дори веднъж - когато бях на седемнадесет май - празнувахме Коледа заедно.
- Ти как си?Какво те води тук?Как е със...сестра ми? - да малко ми беше странно да мисля за пет годишната си сестра която беше гадже с Харпър който изглеждаше на около двадесет,а всъшност беше стар колкото света.
Върнете се в началото Go down
Харпър Дейл
Graduates
Graduates
Харпър Дейл


Брой мнения : 1594

Преди някоко дни  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди някоко дни    Преди някоко дни  I_icon_minitimeПон Яну 30, 2012 6:02 pm

Засмях се и я погледнах:
-Девтствено...Как е...да си мамче?-щях да пазя дистанция този път.Така май беше най-редно.Огледах я и забелязах,че не е напълняла:
-Какво правиш тук,блонди?-повдигнах вежди и тръгнах след нея,сякаш бях кученце...Не че нямаше малко истина в това,в това че имам кучешко не че я преследвам като такова.Забелязах колко от момчетата я заглеждат и присвих очи,бързо се оказах до нея и обиколих талията и с ръка.
Върнете се в началото Go down
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

Преди някоко дни  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди някоко дни    Преди някоко дни  I_icon_minitimeПон Яну 30, 2012 6:12 pm

Подсмихнах се....
Маги дали въобще му е пуснала?
Тази мисъл мина през главата ми.Да...това някак си изглеждаше сякаш говоря лошо за нея.Сякаш не я харесвам,но не беше това.Просто...От всички мъже на земята тя намери да тръгне точно с Харпър.Той беше спам и с мен и с Вики и с кой знае още кой от родът ни.И съм сигурна,че не сме сами ние двете,но мен това не ме интересуваше.Не ме интересуваше и това,че те ходят.
Обърна хсе и впих устни в неговите без да се замислям.Да живота ми се беше променил и аз се бях променила.Любовта не се забравя толкова лесно и все пак трябваше да направя усилие да я забравя!
- Как ли да е...хубаво. - да.Наистина беше хубаво понякога.Бела беше толкова сладко дете.Малко вампирче.Растеше бързо и все пак...Беше сладка.Беше приятно да съм край нея.Успкояваше ме и все пак тя притежаваше някои черти на баща си...
Ох!
Въздъхнах и избутах тези мисли някъде нзад в съзнанието си.Огледах се.Доста мъже и жени бяха впили поглед в нас.Мъжете най-вероятно в мен - ,а не в Харпър - ,а жените в него.Да...аз бях вампир,а той хибрид между вампир и върколак.Бяхме на практика идеални.Тези две раси можеха да бъдат доста трудно убити,но ухапването от върколак върхо вампир или дори хибрид беше...ами не много приятно.Зависи как се подходи.С обяната на кръв може вампира да стане хибрид...Сложно е,но тоно в момента нямаше да мисля за това.Избутах и тези мисли.
- И не правя тук нищо.Дойдох да се оттърся от всичко.Да си взе стая и много алкохол,а ти ?
Върнете се в началото Go down
Харпър Дейл
Graduates
Graduates
Харпър Дейл


Брой мнения : 1594

Преди някоко дни  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди някоко дни    Преди някоко дни  I_icon_minitimeПон Яну 30, 2012 6:21 pm

Погледнах я ис е дръпнах от нея.Целувки а у....Не напоследък не си падах по баламосването или действа или не ме занимава.Вдишах през носа и казах:
-Почивка...НО скуката ме наляга!-огледах се и я хванах за ръката
:-В стаята ми има алкохол,а също и хубава..Голяма вана!-нямах нищо на ум.В действителност не исках да избързвам.Знаех,че още страда по друг,а не бях мераклия да съм утешителна награда.Ог ледах сеи тръгнах към асансьорът заобикаляйки тълпите с хора.Явно студът навън ги караше да идват тук,но като знаех,че половинаата нямат пари за това...Поклатих глава и влязох в асансьорът влачейки Клеър със себе си
Върнете се в началото Go down
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

Преди някоко дни  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди някоко дни    Преди някоко дни  I_icon_minitimeПон Яну 30, 2012 7:38 pm

Той се отдръпна и това ме учуди.
Дообре.
Тръгнахме към асансьора за да се качим в стаята му...Беше голяма и хубава..Както повечето стаи в този хотел.Седнах на дивана и пуснах телевизора.С крайчеца на окото си следях Харпър.Той се държеше някак странно.
- Какво ти е Дейл? - попитах го.Никога не се беше държал така край мен.
Данеби защото ходеше със сестра ми?
Всъшност можеше и да е това.Да я харесва много и да не иска да и...изневерява?!Почнах да сменям каналите като си превъртах в главата какво точно беше станало на Коледното парти.
Да...възможно.
Те бяха доста...сладка двойка,но сестра ми тогава беше доста разголена.
Върнете се в началото Go down
Харпър Дейл
Graduates
Graduates
Харпър Дейл


Брой мнения : 1594

Преди някоко дни  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди някоко дни    Преди някоко дни  I_icon_minitimeПон Яну 30, 2012 7:46 pm

ПОгледнах я и казах:
-Не е това,което си мислиш!Просто знам,че ти и Нейт...Някак си не искам да се бъркам!-казах и седнах на дивана до нея.Загледах се как сменя каналите и въздъхнах:
-Отивам да се изкъпя....-станах и тръгнах към банта затваряйки вратата след себе си.Пуснах водата и хвърлих дрехите си на земята.Ваната се напълни с гореща вода.Парата се разнесе из помещението и огледалото се замъгли.Буквално стоях гол посредата на помещението втренчен в нищото,когато водата започна да прелива влязох и затворих очи.Беше..Приятно...
Върнете се в началото Go down
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

Преди някоко дни  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди някоко дни    Преди някоко дни  I_icon_minitimeВто Яну 31, 2012 3:16 pm

Когато спомена Нейт ми идеше да му прекърша вратът,но знаех,че той е по-силен от мен,а и не си заслужаваше.Това беше просто име.Хибида се изправи и отиде в банята с предтекст,че ще се изкъпе.Въздъхнах и продължих да сменям каналите,а от банята дойде шум на течаща вода...Той беше почнал "процеса" си на къпане.
Скукааа
Изправих се и тръгнах към банята.Преди да влезна вътре взех една бутилка с алкохол която бях видяла.Отворих вратата без да се замислям и влезнах вътре.И преди бях виждала Харпър гол...нямаше да ми е за първи път.
Той лежеше във ваната затворил очи.Приближих се и се облегнах на стената като го наблюдавах и се подсмихнах.
- Няма да откажа да ми покажеш повече от тялото си. - смигнах му се.
Върнете се в началото Go down
Харпър Дейл
Graduates
Graduates
Харпър Дейл


Брой мнения : 1594

Преди някоко дни  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди някоко дни    Преди някоко дни  I_icon_minitimeВто Яну 31, 2012 3:25 pm

Усмихнах се със все още затворени очи и казах:
-Плащай си!-отворих очи и я погледнах.
-Свали си дрехите!-усмихнах се самодоволно и се изправих взех една хавлия и се загърнах.Излязох от ваната и тръгнах към нея.Опрях ръце в стената от двете страни на главата и се наведох към нея:
-Банята е свободна!-взех бутилката от ръцете й и изпих няколко големи глътки.
Върнете се в началото Go down
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

Преди някоко дни  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди някоко дни    Преди някоко дни  I_icon_minitimeСря Фев 01, 2012 9:51 am

Изръмжах.Избутах го към стената колкото се може по силно и оголих зъби насреща му.Не..не бях пред него.Седнях си на мястото - стоях по-точно - където бях и преди това.Само той се беше мръднал.
- Мразя да си играят с мен Дейл! - изръмжах насреща му.Излезнах от стаята и за миг се замислих дали да си тръгна,но накрая просто седнах на дивана.Да...той не се даваше лесно и ме разиграваше с тези движеня и думи.Това за мен си беше игра.
Може да е влюбен в сестра ми...
Всъшност това беше възможно.Те бяха доста сладки...Кой знае може хибрида да се е влюбил...накрая.
И всички заживели щасливо...
Злобния смях на Клара прониза главата ми.
Ти да не живееш в някаква приказка?
Млъквай!Махай се!
Иска ти се.
Нямаш си и на идея колко ми се иска!
Тя пак се изсмя и както се беше появила така и изчезна.Изръмжах ядосано.В всеки друг случей щях да метна нещо по стената,но не и сега.Сега просто затоврих очи и издишах дълбоко.Тя беше там...нямаше отърване от нея.Просто трябваше да свикна....
Просто трябваше да свикна...
Върнете се в началото Go down
Харпър Дейл
Graduates
Graduates
Харпър Дейл


Брой мнения : 1594

Преди някоко дни  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди някоко дни    Преди някоко дни  I_icon_minitimeСря Фев 01, 2012 9:59 am

Засмях се и отидох да се облека.Върнах се в хола при нея и я погледнах:
-Добре Монгомъри,няма да си играя!-пуснах телевизора и се загледах в някакъв доста тъп филм.Блондинката до мен очевидно беше заспала...Интересно.Значи все пак жените можели да спят в моята компания?Погледнах я и после се сетих всички от нейното семейство бяха руси.Маги,Вики тя....Само леля им....Злото същество....Подсмихнах се и после се изправих.Бях жаден.....
-Слизам до долу искаш ли нещо ?Кафе?Презервативи?-да тя нямаше да разбере шегата и намекът ми,но..Какво пък.....
Върнете се в началото Go down
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

Преди някоко дни  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди някоко дни    Преди някоко дни  I_icon_minitimeСря Фев 01, 2012 10:09 am

Извъртях очи.
- То може и без последното. - направих му физиономия.
Въобще какво търсех тук?
Въздъхнах и тръснах глава.Понякога ми се искаше всичко да беше лесно и просто.А не така объркано.
Защо всичко трябва да е толкова сложно?
Още малко щях да почна да се разхождам като гладен лъв в клетка из стаята...
Стига си мислила!
Мълчи!
Дразниш ме!Какво толкова му умуваш на всичко?
Не съм виновна,че ти не мислиш никога Клара!
Искаш ли да видиш какво е без да се мисли?
Не!Виждала съм на какво си способна!
Опа...
Усетих болката в главата си сякаш някой ме удряше с чук.Изръмжах,а след мунута бях засмукана от собственот оси съзнание.Да...кучката беше решила за милионен път да завземе тялото ми.Някога го държеше с дни и въобще не искаше да го пуска...колкото и да и пиелх аз в съзнанието ни.
Тя се изправи,а аз наблюдавах всичко "от първия ред".Клара се приближи към Харпър и го избута към стената.Устните на тялото ни се намериха върхо неговите.Знаех,че езикът ни се заигра с неговият...
- Какво?Да не си влюбен в Маги,че така се дърпаш? - изсмя се Клара,а на мен ми идеше да заудрям по невидимите стени на съзнанието ми.Не,че щях да постигна нещо с това....преди го бях опитвала не веднъж.
Върнете се в началото Go down
Харпър Дейл
Graduates
Graduates
Харпър Дейл


Брой мнения : 1594

Преди някоко дни  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди някоко дни    Преди някоко дни  I_icon_minitimeСря Фев 01, 2012 10:17 am

Повдигнах вежди и я погледнах:
-Сериозно ли?Кога си виждала човек без сърце да обича!Аз не съм Нейт миличка объркала си се!-хванах лицето и в шепи и я целунах.Нещо в нея не беше както трябва,но какво пък...Позициите ни се смениха бързо сега аз я притисках в стената.Спуснах ръце по тялото и повдигайки блузата с която беше.След около минута вече я нямаше,а ръцете ми бързаха да махнат и останалите дрехи по нея.Вдигнах я и тръгнах към дивана обръщайки я така,че да застане в скутът ми.Така беше много по-добре:
-Май няма да си взема нищо за пиене!-отбелязах,преди отново да впия устни в нейните.Бяха сладки и горчиви,не бяха съвсем реални целувки,но поне бяха желани.Сетих се за Маги и как целувах нея по същият начин,но с разликата че в целувките ми с нея имаше сдържаност....А в тези с Блонди....Нищо повече от секс,забавление и за мен и за нея.
Върнете се в началото Go down
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

Преди някоко дни  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди някоко дни    Преди някоко дни  I_icon_minitimeСря Фев 01, 2012 10:25 am

Клара!
Извиках тези думи толкова силно,но...никакъв отговор.Тя просто сякаш някка си ме беше изключила...Де да можеш и аз да я изключвам.Когато дойде ден в който се науча да изключвам това чудовище...сигурно ще бъде най-щасливия ми ден.
Другото ми аз беше на дивана заедно с хибрида и двамата се целуваха...
Ооо колко познато!
Простенах аз и си придадох колкото се може най-тъпото и скучно изражение.Това не беше често!Все когато аз трябваше да спя с някого тя излиазаше...почти винаги.Не беще честно и ,че сега отмкна гаджето на сестра ми от мен!
Гадна си!
Тя отдели устни от неговите и се изсмя леко след което отнов оги впи...Понякога първия ред не ми харесваше,но какво можех да напавя?Да имам трийно раздвоение?И да се сменяме...още повече?То това въобще беше ли възможно?
Блондинката плъзна ръка надоло по тялото му към издутината в пантало.Стисна го леко,а той изстена...Плъзна се надоло и извади члена му като го пое в устата си.
Върнете се в началото Go down
Харпър Дейл
Graduates
Graduates
Харпър Дейл


Брой мнения : 1594

Преди някоко дни  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди някоко дни    Преди някоко дни  I_icon_minitimeСря Фев 01, 2012 10:54 am

От гърлото мис е изтръгна стон на удоволствие от допирът и.Ръката ми се спусна към славата и я притисна към мен.Бях много,адски много възбуден.
-Клеър!-прошепнах и вдигнах главата и към себе си.Започнах да я целувам,смъкнах дънките си и я обърнах към дивана.Застанах върху нея и леко повдигнах бедрата й,преди да проникна в нея.Този път обаче исках аз да остана отгоре.Напоследък ми бе писнало от своенравието на жените да се правят на такива каквито не са. Вкарах го рязко в нея подпирайки се на ръце.
Върнете се в началото Go down
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

Преди някоко дни  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди някоко дни    Преди някоко дни  I_icon_minitimeСря Фев 01, 2012 11:09 am

Колко е жалък...мисли,че ти си способна на това Клеър...
Думите на Клара се забиха в главата ми.Искаше ми се да се освободя от този мислен затвор...и веднъж за винаги да я махна от себе си,но не...това беше невъзможно.Клара ми беше "подарък" от Луцифер и ще трябва да я търпя до края на вечния си живот.
Тя извика когато той проникна в нея.На лицето и се показа усмивка,а стонове и леки викове почнаха да излизат от устата и.След малко тя продума:
- За жалост си толкова сляп...не можеш да различиш Клеър от мен. - подсмихна се тя и заби нокти във гърбът му както си беше обвила ръце около вратът му.
Клара!
Добре...да се чука с него е едно,а посредата да му заяви,че имам раздовение на личността...макар ин е точно с тези думи...Тя прекаляваше.
Прекаляваш!Спри!
Естествено тя се направи че не ме чува и впи устни в неговите.
Върнете се в началото Go down
Харпър Дейл
Graduates
Graduates
Харпър Дейл


Брой мнения : 1594

Преди някоко дни  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди някоко дни    Преди някоко дни  I_icon_minitimeСря Фев 01, 2012 11:13 am

Прекъснах целувката и се дръпнах от нея.Огледах я и станах нахлузвайки дънките си отново:
-Честно да ти кажа не ми пукаше особено дали ти си тя или тя е ти или си психично болна,но....Нещо не се получава!-свих рамене и я погледнах.Да имаше разлика в нея,но за жалост не беше в друго тяло.Поведението и малко мязаше на Саманта Такър,но...Саманта в действителност беше такава:
-Как се казваш Блонди?Блонди 2 или Госпожица Невменяемост?
Върнете се в началото Go down
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

Преди някоко дни  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди някоко дни    Преди някоко дни  I_icon_minitimeСря Фев 01, 2012 11:23 am

Той се отдръпна от тялото ми което в момента се водеше от Клара.Сега ми липсваха само пуканки за да стане това някой драматичен филм....и нещо интересно да се случи...Само дето сеи граеше от мен - или може да се каже "злата ми сестра близачка" - и гаджето на сестра ми.
- Клара.Другото аз на Клеър. - каза вампирката и се изправи.Облече се бързо - сякаш вземаше пример от него - и пак седна на дивана като погледна ноктите си. - Какво има?Защо се стресна така?Аз не хапя...много.Просто имам повече смелост от Клеър...на която не знам всички какво толкова харесвате.Никой от вас май нея е виждал сломена...тогава е толкова жалка.
Изсмя се тя.
Млъкни!
Последния път когато се беше проявило миналото ми аз...преди да стана вампир беше преди няколко години в залата Кентън при една срещ с чарли когато бях толкова бясна,че почти го убих.Тогава Клара също беще излезнала наяве...
Върнете се в началото Go down
Харпър Дейл
Graduates
Graduates
Харпър Дейл


Брой мнения : 1594

Преди някоко дни  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди някоко дни    Преди някоко дни  I_icon_minitimeСря Фев 01, 2012 11:30 am

Погледнах я и поклатих глава,подпрях се на стената на далече от нея и казах:
-Не се стреснах,просто не ми харесва да правя секс с същества който са..-направих жест от типа "ку-ку" и се ухилих:
-Е Клара би ли пуснала Клеър онази дребна блондинка,която в действителност е....с извинение мила харесвами това което правиш,но Клеър...тя поне има онзи блясък в очите на...Жена не на откачалка.А ми писна от откачалки ти,Саманта,Ефи.....Много сте....-поклатих глава и тръгнах към нея:
-И за твое съжаление аз наистина не съм Неит колкото и да удряш,хапеш,блъскаш или дори ръгаш с ножовое и колове...Не умирам!-смигнах и и бързо я хванах удряйки тялото и в стената достатъчно силно да я заболи,но не и да се нарани все пак Клеър все още бе някъде там...А наистина предпочитах секса с нея.
Върнете се в началото Go down
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

Преди някоко дни  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди някоко дни    Преди някоко дни  I_icon_minitimeСря Фев 01, 2012 12:00 pm

Клара се засмя и тогава Харпър я избута към стената.Тя изръмжа и го избута него като заби зъби във вратът му и почн да пие от него,но не за дълго.Отдръпна се и се подсмихна и от сега разбах,че има някаква идея...
Както е решил да си го изкара на мен...и както не ни различава...ще е хубаво ти да си на мое място не мислиш ли?Щом иска теб...
Смехът и се разнесе в главата ни и аз се хванах за моята.В съзнанието ни бях с размерите на кукла Барби ако не и по-малка...поне това беше според мен.Като кукла Барби затворена в кутия и отделно с голямо не много плъттно съзнание.
- Жалък си... - изрече тя и усетх как се връща в мен,а аз се връщам в тялото си далеч от размерите на кукла Барби.

Пп:И не...не знаеш,че Клеър се е върнла..
Върнете се в началото Go down
Харпър Дейл
Graduates
Graduates
Харпър Дейл


Брой мнения : 1594

Преди някоко дни  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди някоко дни    Преди някоко дни  I_icon_minitimeСря Фев 01, 2012 3:43 pm

Погледнах я и се хванах за врата.В мен започна да бушува ужасен гняв.Извъртях я към стената и вдигнах юмрук разбивайки го в стената до главата й:
-Успя да ме ядосаш-а напоследък това не е много хубаво.Довърших на ум и разбих другият си юмрук в стената.Мазилката почна да се руши.Дръпнах се от нея и я погледнах:
-Тръгвай си преди да съм разбил главата ти в стената Клара!-присвих очи и усетих как вратът ми заздравява.
Върнете се в началото Go down
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

Преди някоко дни  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди някоко дни    Преди някоко дни  I_icon_minitimeСря Фев 01, 2012 4:14 pm

Харпър ме заби в стената и стоави юмруците си от двете ми страни.Клара се изсмя злобно и болка проби главата ми...Харпър още си мислеше,че Клара копандва тялото ми...
Естествено.
Той се отдръпна,а аз го погледнах.
- Аз съм Харпър! - казах му.Отправих се към дивана и седнах на него.Притиснах главата си с ръце защото ме болеше ужасно.Отново се изправих и отидох до палтото си.Извадих хапчетата за глава и ги изпих с една чаша...алохол.Това беше първото течно нещо което бях видяла.Обърнах се към върколака и свалих блузата си.
- За да различиш мен и Клара трябва да знаеш едно.Когато тя е тук на рамото ми има татуировка.Странна е..една черна със завъртулки. - обясних му и пак си облякох блузата след което пак седнах на дивана.Имах чувство,че Клара удряше главата ми с чук. - Трябва ли да ти докажа,че съм аз Клеър,а не Клара?
Върнете се в началото Go down
Харпър Дейл
Graduates
Graduates
Харпър Дейл


Брой мнения : 1594

Преди някоко дни  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди някоко дни    Преди някоко дни  I_icon_minitimeСря Фев 01, 2012 4:22 pm

Вдигнах вежди и поклатих глава:
-Вие сте едно странно семейство!В момента ми напомня на филма"Капан за сънища" на Стивън Кинг!Кога ще е се появи бавно развиващият се Дъдитс и ще спаси света?Или по точно извънземното в главата ти ще изпълзи ли от задника ти за да прави ахалабахала бум?Щото нещо не ми се връзва!-поклатих глава и взех бутилката от масата.Така е Харпър вместо да си вземеш нормална проститутка да я изчукаш да и изпиеш кръвта и да я метнеш през прозореца ти се занимаваш с Монгомъри.Лелята се опита да те убие,малката сестра....Тя поне е мила,но и се привиждат духове в огледалото,средната я ухапа и ти умря в ръцете(за малко) а голямата си има второ аз?Хванах се за главата и я погледнах.Поне беше хубава,което отърваше положението....
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Преди някоко дни  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди някоко дни    Преди някоко дни  I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Преди някоко дни
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» преди...преди някво време XD
» Бар "Hot" преди два дни
» Преди два дни
» Лондон преди 4 дни
» Преди два месеца ..

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Друго :: Минало-
Идете на: