The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Предии предиии предии около време .. изоставената вилаа на Жанетткаа Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Предии предиии предии около време .. изоставената вилаа на Жанетткаа I_vote_lcap81%Предии предиии предии около време .. изоставената вилаа на Жанетткаа I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Предии предиии предии около време .. изоставената вилаа на Жанетткаа I_vote_lcap19%Предии предиии предии около време .. изоставената вилаа на Жанетткаа I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Предии предиии предии около време .. изоставената вилаа на Жанетткаа I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Предии предиии предии около време .. изоставената вилаа на Жанетткаа I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Предии предиии предии около време .. изоставената вилаа на Жанетткаа I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Предии предиии предии около време .. изоставената вилаа на Жанетткаа I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Предии предиии предии около време .. изоставената вилаа на Жанетткаа I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Предии предиии предии около време .. изоставената вилаа на Жанетткаа I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Предии предиии предии около време .. изоставената вилаа на Жанетткаа I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Предии предиии предии около време .. изоставената вилаа на Жанетткаа I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Предии предиии предии около време .. изоставената вилаа на Жанетткаа I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Предии предиии предии около време .. изоставената вилаа на Жанетткаа I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Предии предиии предии около време .. изоставената вилаа на Жанетткаа I_vote_lcapПредии предиии предии около време .. изоставената вилаа на Жанетткаа I_voting_barПредии предиии предии около време .. изоставената вилаа на Жанетткаа I_vote_rcap 
Саманта Такър
Предии предиии предии около време .. изоставената вилаа на Жанетткаа I_vote_lcapПредии предиии предии около време .. изоставената вилаа на Жанетткаа I_voting_barПредии предиии предии около време .. изоставената вилаа на Жанетткаа I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Предии предиии предии около време .. изоставената вилаа на Жанетткаа I_vote_lcapПредии предиии предии около време .. изоставената вилаа на Жанетткаа I_voting_barПредии предиии предии около време .. изоставената вилаа на Жанетткаа I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Предии предиии предии около време .. изоставената вилаа на Жанетткаа I_vote_lcapПредии предиии предии около време .. изоставената вилаа на Жанетткаа I_voting_barПредии предиии предии около време .. изоставената вилаа на Жанетткаа I_vote_rcap 
Том Милс
Предии предиии предии около време .. изоставената вилаа на Жанетткаа I_vote_lcapПредии предиии предии около време .. изоставената вилаа на Жанетткаа I_voting_barПредии предиии предии около време .. изоставената вилаа на Жанетткаа I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Предии предиии предии около време .. изоставената вилаа на Жанетткаа I_vote_lcapПредии предиии предии около време .. изоставената вилаа на Жанетткаа I_voting_barПредии предиии предии около време .. изоставената вилаа на Жанетткаа I_vote_rcap 
Алекса Рен
Предии предиии предии около време .. изоставената вилаа на Жанетткаа I_vote_lcapПредии предиии предии около време .. изоставената вилаа на Жанетткаа I_voting_barПредии предиии предии около време .. изоставената вилаа на Жанетткаа I_vote_rcap 
Selene
Предии предиии предии около време .. изоставената вилаа на Жанетткаа I_vote_lcapПредии предиии предии около време .. изоставената вилаа на Жанетткаа I_voting_barПредии предиии предии около време .. изоставената вилаа на Жанетткаа I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Предии предиии предии около време .. изоставената вилаа на Жанетткаа I_vote_lcapПредии предиии предии около време .. изоставената вилаа на Жанетткаа I_voting_barПредии предиии предии около време .. изоставената вилаа на Жанетткаа I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Предии предиии предии около време .. изоставената вилаа на Жанетткаа I_vote_lcapПредии предиии предии около време .. изоставената вилаа на Жанетткаа I_voting_barПредии предиии предии около време .. изоставената вилаа на Жанетткаа I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Предии предиии предии около време .. изоставената вилаа на Жанетткаа

Go down 
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
????
Гост




Предии предиии предии около време .. изоставената вилаа на Жанетткаа Empty
ПисанеЗаглавие: Предии предиии предии около време .. изоставената вилаа на Жанетткаа   Предии предиии предии около време .. изоставената вилаа на Жанетткаа I_icon_minitimeПон Яну 30, 2012 4:08 pm

Поредния тъп ден отбих се в старата вила.Отдавна не бях ходила там.
Трябваше да се разведря реших да сиии спретна купонче.Ноо , пъкк в последния момент размислиххх.. Седнах на дивана ..запалих си камината и си пуснах телевиззора.Тъкно бях заспала ..изведнаш чух шум майй някой беше паднал.Очевидноо беше че щях да изляза ..беше мии любопитноо естественоо..хДД . Излязох огледах сее .. видях мъж . Загледах го ..ооо даа това беше познато лице приятелките ми говориха за него..но незнаех името му реших ..да се запозная с негоо... хДД
-Аммм...хеййй тии добре лии сиии ..? -попитахх и се засмях

Върнете се в началото Go down
Харпър Дейл
Graduates
Graduates
Харпър Дейл


Брой мнения : 1594

Предии предиии предии около време .. изоставената вилаа на Жанетткаа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предии предиии предии около време .. изоставената вилаа на Жанетткаа   Предии предиии предии около време .. изоставената вилаа на Жанетткаа I_icon_minitimeПон Яну 30, 2012 4:14 pm

Огледах момичето,което ббе дошло и се бе засмяло.Да падането не беше най-доброто ми действие,но...Свих рамене и с един скок бях горе:
-Жив съм!-казах леко заядливо и после пуснах поглед по тялото и:
-Но...Изведнъж ми стана много зле!-казах имитирайки припадък.Засмях се и я погледнах пак:
-Харпър Дейл..Тии си?
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Предии предиии предии около време .. изоставената вилаа на Жанетткаа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предии предиии предии около време .. изоставената вилаа на Жанетткаа   Предии предиии предии около време .. изоставената вилаа на Жанетткаа I_icon_minitimeПон Яну 30, 2012 4:43 pm

Каза че е добре.Незнам защо но имах чувството че ме оглежда ..
-хах ..Щом казваш ..аа да приятно ми е аз съм Жанет..по точно обстановката не е много приятна ноо.. -казах ии се усмихнах
-Амм влез ще испием по нещо-допълних и го погледнах
ооо .. даа той бешше много сексии...какво толкова просто щяхме да испием по нещо хДД
Върнете се в началото Go down
Харпър Дейл
Graduates
Graduates
Харпър Дейл


Брой мнения : 1594

Предии предиии предии около време .. изоставената вилаа на Жанетткаа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предии предиии предии около време .. изоставената вилаа на Жанетткаа   Предии предиии предии около време .. изоставената вилаа на Жанетткаа I_icon_minitimeПон Яну 30, 2012 5:05 pm

Ухилих се и кимнах.Тръгнах след нея и продължавах да я оглеждам.Имаше адски секси дупе.Прехапах долната си устна в мръсни помисли:
-Ам Жанет....-озовах се зад нея и наведох глава към вратът и вдишах дълбоко и прошепнах:
-Ухаеш невероятно!-Дръпнах се и очите ми пробляснаха.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Предии предиии предии около време .. изоставената вилаа на Жанетткаа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предии предиии предии около време .. изоставената вилаа на Жанетткаа   Предии предиии предии около време .. изоставената вилаа на Жанетткаа I_icon_minitimeПон Яну 30, 2012 5:32 pm

Изведнъж той се оказа толкова близко до мен.Кааза че ухая невероятно.Засмях се ..доста неща мми минаха през ума .
-Хмм седни след малко идвам .. -казах и се усмихнах
Отидох до кухнята за да сипя по нещо .
аввв исках толкова да го целуна ..незнам защо го желаех толкова многоо....може би просто капризз.. хДД
Върнете се в началото Go down
Харпър Дейл
Graduates
Graduates
Харпър Дейл


Брой мнения : 1594

Предии предиии предии около време .. изоставената вилаа на Жанетткаа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предии предиии предии около време .. изоставената вилаа на Жанетткаа   Предии предиии предии около време .. изоставената вилаа на Жанетткаа I_icon_minitimeПон Яну 30, 2012 5:54 pm

Седнах ан дивана и вдигнах крака на масичката.Беше доста женско,но и така трябва все пак тук живееше момиче.Въздъхнах и се загледах в тавана.
-Хубаво местенце!-отбелязах и станах.Не мисе седеше,не ми се скучаеше.Бързо се озовах зад нея и я хванах за раменете и я извъртях към мен,приближих лице към нейното и казах:
-Но не е по-хубаво от теб!-подсмихнах се оставяйки на същото разстояние
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Предии предиии предии около време .. изоставената вилаа на Жанетткаа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предии предиии предии около време .. изоставената вилаа на Жанетткаа   Предии предиии предии около време .. изоставената вилаа на Жанетткаа I_icon_minitimeПон Яну 30, 2012 6:26 pm

Просто се чудех защо постояно ми правеше комплименти .. хДД
Тъкмно взимах текилата от шкафа.Обърнах се аа...ии Харпър беше на сънтиметри разстояние от лицето ми .Просто не се здържах и го целунах незнам какво ми стана немога да гу обясня .
-Съжелявам не исках да гу правя--казах и се обърнах .
Върнете се в началото Go down
Харпър Дейл
Graduates
Graduates
Харпър Дейл


Брой мнения : 1594

Предии предиии предии около време .. изоставената вилаа на Жанетткаа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предии предиии предии около време .. изоставената вилаа на Жанетткаа   Предии предиии предии около време .. изоставената вилаа на Жанетткаа I_icon_minitimeПон Яну 30, 2012 6:31 pm

Подсмихнах се и я обърнах към мен.Впих устни в нейните и леко се дръпнах с притворени очи:
-Съжалявам..Исках да го направя!-отново я целунах и я вдигнах слагайки я да седне на плота.Застанах между краката й намествайки се и спуснах устни по вратът и.Наистина меришеше хубаво....Дори повече....
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Предии предиии предии около време .. изоставената вилаа на Жанетткаа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предии предиии предии около време .. изоставената вилаа на Жанетткаа   Предии предиии предии около време .. изоставената вилаа на Жанетткаа I_icon_minitimeПон Яну 30, 2012 6:45 pm

Когато той ме целуваше испитах нещо.Просто нетрябваше да испитвам нищо.
Дори да не си помисля че ще правя секс в кухнята . Бутнах го леко слязох от плота докато го целувах . Дръпнах го към стаята . Свалих тениската му.Бутнах го на леглото легнах върхо него .Езичето ми започна да обикаля по връта му а после надолу по тялото му.
-Аааа.. сега какво .?-попитах и се засмях
Нямаше сама да си свалям дрехите
Върнете се в началото Go down
Харпър Дейл
Graduates
Graduates
Харпър Дейл


Брой мнения : 1594

Предии предиии предии около време .. изоставената вилаа на Жанетткаа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предии предиии предии около време .. изоставената вилаа на Жанетткаа   Предии предиии предии около време .. изоставената вилаа на Жанетткаа I_icon_minitimeПон Яну 30, 2012 6:56 pm

Засмях се и бързо я обърнах.Разкарах дрехите и за секунди и се наведох отново към нея
-Сега...Ще видиш!-тялото и беше като изваяно.Спусках устните и езикът си надолу към пъпът и.Ръцете ми зашараха по бедрата й от вътрешната и външна страна.Засмуках кожата малко над сърцевината й и се спуснах надолу.Зъбите ми се удължиха и одраскаха кожата и от вътрешната страна на бедрото.Пръстите на ляват ами ръка бързо си намериха мястото,което търсеха.Тя бе влажна и гореща.Готова....Прокарах език нагоре и надолу по клиторът и задържайки го между зъбите си....
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Предии предиии предии около време .. изоставената вилаа на Жанетткаа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предии предиии предии около време .. изоставената вилаа на Жанетткаа   Предии предиии предии около време .. изоставената вилаа на Жанетткаа I_icon_minitimeПон Яну 30, 2012 7:49 pm

Хмм оставих го да прави каквото иска с мен .
Докато той беше върху мен се замислих защо трябва да оставя всичко на него.
Спуснах ръце по връта му дръпнах го до мен . Ноктите ми одраха част от гърбът му.
Усмихнах се . Проврях пръсти между косата му. Впих усните си в неговите езикът ми се заигра с неговия.За един миг просто се озовах върху него.Изправих се и седнах дирекно в скута му. Започнах да гу целувам по връта.
-ммм .. Добре ..изглеждаш идеално..-казах и се усмихнах иронично .
Върнете се в началото Go down
Харпър Дейл
Graduates
Graduates
Харпър Дейл


Брой мнения : 1594

Предии предиии предии около време .. изоставената вилаа на Жанетткаа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предии предиии предии около време .. изоставената вилаа на Жанетткаа   Предии предиии предии около време .. изоставената вилаа на Жанетткаа I_icon_minitimeВто Яну 31, 2012 8:58 am

Засмях се и леко се задъхах от действията и определено знаеше какво прави.Ръцете ми се разхождаха по тялото и.Надигнах се към нея и я целунах задълбочавайки целувката .Захапах долната и устна и се подсмихнах.Комплиментът и от преди малко ме беше очаровал,но най-много ме очароваше факта,че наистина знаеше какво да прави.Спуснах устни надолу по вратът и захапвайки кожата й без да я наранявам...
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Предии предиии предии около време .. изоставената вилаа на Жанетткаа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предии предиии предии около време .. изоставената вилаа на Жанетткаа   Предии предиии предии около време .. изоставената вилаа на Жанетткаа I_icon_minitimeВто Яну 31, 2012 4:48 pm

Усмихнах се...ммм доближих усни до члена му..Бавно и плавно го сложих в устата си и започнах да плъзгам езичето си по него ..
Изправих се ..ръцете мми пипаха по цялото му тяло.
Започнах да гу целувам ...езиците ни се заиграха
Върнете се в началото Go down
Харпър Дейл
Graduates
Graduates
Харпър Дейл


Брой мнения : 1594

Предии предиии предии около време .. изоставената вилаа на Жанетткаа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предии предиии предии около време .. изоставената вилаа на Жанетткаа   Предии предиии предии около време .. изоставената вилаа на Жанетткаа I_icon_minitimeВто Яну 31, 2012 7:12 pm

Задъхах се когато тя пое членът ми в устата си.Прехапах устни и когато устните и отново бяха на мойте пак се извъртях да съм върху нея
-Нека да се позабавляваме!-казах и я погледнах мръснишки.Зъбите ми се удължиха и се наведох към вратът й.Целунах я и след секунда впих зъби във вратът й знаех,че не я боли...НА всички им харесваше....Някой дори не разбираха,че са ухапани,а в този град...Рядко можех да се нахраня...
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Предии предиии предии около време .. изоставената вилаа на Жанетткаа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предии предиии предии около време .. изоставената вилаа на Жанетткаа   Предии предиии предии около време .. изоставената вилаа на Жанетткаа I_icon_minitimeВто Яну 31, 2012 7:25 pm

Бутнах гу от врата си...Усмихнах сее..
-Ъмм..няма да станее ..необичам да съм отдолу ..-казах и гу обърнах
хах какво си мислии че ще сам отдолу да бе да..
Само леко докоснах усните си до неговите за да го подразня без дори да го целувам ..
Върнете се в началото Go down
Харпър Дейл
Graduates
Graduates
Харпър Дейл


Брой мнения : 1594

Предии предиии предии около време .. изоставената вилаа на Жанетткаа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предии предиии предии около време .. изоставената вилаа на Жанетткаа   Предии предиии предии около време .. изоставената вилаа на Жанетткаа I_icon_minitimeВто Яну 31, 2012 7:31 pm

Погледнах я и се засмях:
-А повечето жени обичат отдолу!-отбелязах и я придърпах към себе си.Започнах да я целувам удължавайки целувките,праввейки ги по интимни.Притиснах се към нея,започвайки да се възбуждам все повече и повече.Тялото и или поточно голотата и ме караше да се побърквам.Дарба която имаха не много от жените на този свят.Да те влудяват само с присъствието си.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Предии предиии предии около време .. изоставената вилаа на Жанетткаа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предии предиии предии около време .. изоставената вилаа на Жанетткаа   Предии предиии предии около време .. изоставената вилаа на Жанетткаа I_icon_minitimeВто Яну 31, 2012 7:46 pm

...-Ее аз не съм повечето жении ..-казах и се усмихнах
Защо пък си мисли че всички са еднакви ..ее не е така ..поне аз не съм като повечето разглезении момиченца.
Нямаше как да не отвърна на целувките му ..просто неможех да му устоя .
Усмихнах сее ..целунах гоо ,а после леко и бавно спусках целувките си по врата
му.
Върнете се в началото Go down
Харпър Дейл
Graduates
Graduates
Харпър Дейл


Брой мнения : 1594

Предии предиии предии около време .. изоставената вилаа на Жанетткаа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предии предиии предии около време .. изоставената вилаа на Жанетткаа   Предии предиии предии около време .. изоставената вилаа на Жанетткаа I_icon_minitimeСря Фев 01, 2012 6:46 am

Извих глава назад и от гърлото ми се изтръгна стон наподобаващ ръмжене.Играта с нея щеше да е дълга.Седнах и я придърпах по-близко до себе си.Целувах я,а нейният отговор бе наистина много възбуждащ.Постепенно целувките м и се устремиха към гърдите и.Зайграх се със зърната й.всмуквах ги и ги хапех.Едната ми ръка галеше гръбнака и,а другата обикаляше по тялото и.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Предии предиии предии около време .. изоставената вилаа на Жанетткаа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предии предиии предии около време .. изоставената вилаа на Жанетткаа   Предии предиии предии около време .. изоставената вилаа на Жанетткаа I_icon_minitimeСря Фев 01, 2012 10:39 am

Усмихнах се .Стана ми доста тъпо хах ам реших и аз да направя нещичко.
Бавно протегнах ръце към гърба му после лекичко без да усети забих ноктите си.хах Просто един малак отпечатак от мен ..нека да ззапомни това.
Доближих усните си до неговите и го целунах ..дори не му оставих шанс да направи нещо ..Лекичко се засмях
-Ъъмм ..Харпър...нека това ти остане за спомен от мен -засмях се дори незнаех дали ще осъзнае зза какво сии дърдоря ..
Върнете се в началото Go down
Харпър Дейл
Graduates
Graduates
Харпър Дейл


Брой мнения : 1594

Предии предиии предии около време .. изоставената вилаа на Жанетткаа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предии предиии предии около време .. изоставената вилаа на Жанетткаа   Предии предиии предии около време .. изоставената вилаа на Жанетткаа I_icon_minitimeСря Фев 01, 2012 10:59 am

Усмихнах се и я погледнах:
-Жанет....С удоволствие,но ще зарастне,ако имаш вълче биле и го намажеш с него ще остане,но иначе би могла да оставишш само спомен в съзнанието ми с нещо незабравимо.Бих могъл да кажа,че самото ти тяло ще остане спомен...-огледах я добре и отново я целунах:
-НАдявам се и аз да ти оставя...спомен!-не че бях фен на това да ме помнят.....Просто не исках ако някоя се влюбив мен после да и е гадно,но Жанет не беше такава.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Предии предиии предии около време .. изоставената вилаа на Жанетткаа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предии предиии предии около време .. изоставената вилаа на Жанетткаа   Предии предиии предии около време .. изоставената вилаа на Жанетткаа I_icon_minitimeСря Фев 01, 2012 11:46 am

- И аз се надявам! - казах и го целунах страстно .. Езиците ни отново се заиграха .. Не знам какво ми ставаше, но ми харесваше когато ме целуваше .. Спуснах си ръцето надолу по тялото му. Не знаех къде барам .. просто го правех несъзнателно, но ми харесваше и нямах намерение да спирам! Усещах, че и на него му харесваше, за това слизах все по надолу, и все по надолу, докато не стигнах ''приятелчето му''. Хванах го и започнах с леки движения на ръката ми .. нагоре- надолу .. Стенехме и двамата от удоволствие!
- Харпър ... влудяваш ме! - казах и го целунах .. Наистина не знаех какво говоря .. Само знаех, че го искам!
Върнете се в началото Go down
Харпър Дейл
Graduates
Graduates
Харпър Дейл


Брой мнения : 1594

Предии предиии предии около време .. изоставената вилаа на Жанетткаа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предии предиии предии около време .. изоставената вилаа на Жанетткаа   Предии предиии предии около време .. изоставената вилаа на Жанетткаа I_icon_minitimeСря Фев 01, 2012 11:48 am

Ухилих се и кимнах:
-Да ит и ми харесваш!-ръката и се движеше умело,водейки ме бавно към краят:
-Искам те! -казах и я обърнах към леглото:
-Знам че искаш отгоре!-отбелязах и се засмях дяволито.Проникнах бавно в нея.Беше много тясна и влажна.Стиснах зъби и дъхът ми излезе на пресекулки..Да...тясна...
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Предии предиии предии около време .. изоставената вилаа на Жанетткаа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предии предиии предии около време .. изоставената вилаа на Жанетткаа   Предии предиии предии около време .. изоставената вилаа на Жанетткаа I_icon_minitimeСря Фев 01, 2012 12:21 pm

Харпър ме преобърна към леглото ..
- Знам, че искаш отгоре! - каза той ..
- Да, наистина искам отгоре, но .. - И преди да си довърша изречението, той проникна в мен .. Изстенах от удоволствие. Забих ноктите си във възглавницата и усещах как навлиза бавно и плавно в мен.
- Харпър .. - Излизаха стонове от устата ми .. Подлудяваше ме ..
Върнете се в началото Go down
Харпър Дейл
Graduates
Graduates
Харпър Дейл


Брой мнения : 1594

Предии предиии предии около време .. изоставената вилаа на Жанетткаа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предии предиии предии около време .. изоставената вилаа на Жанетткаа   Предии предиии предии около време .. изоставената вилаа на Жанетткаа I_icon_minitimeСря Фев 01, 2012 3:51 pm

Стиснах завивката под ръката ми и с другата повдигнах едното и бедро за по-добър достъп.Тя стенеше името ми и то сякаш се забиваше в главата ми.Проникнах отново в нея преди да започна да се движа бързо.Наведох се и целунах устните и тялото ми се разбиваше в нейното.Не знам защо,но ми напомни на вълни разбиваше се в твърди скали.Подсмихнах се и продължих....
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Предии предиии предии около време .. изоставената вилаа на Жанетткаа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предии предиии предии около време .. изоставената вилаа на Жанетткаа   Предии предиии предии около време .. изоставената вилаа на Жанетткаа I_icon_minitimeСря Фев 01, 2012 4:32 pm

Наведе се и ме целуна .. отвърнах на целувката му. Той проникна отново в мен и забърза движенията. Стенехме в такт .. Стиснах с двете си ръце завивката .. стоновете излизаха от устата ми неусетно .. Наддигнах се и се обърнах към Харпър целунах го страстно .. усмихнах се палаво
- Е давай Харпър твоя съм .. прави каквото искаш с мен! - казах съвсем спокойно .. Знаех, че не може да ме нарани. Той беше мил и се отнасяше към мен все едно ме познава от цяла вечност .. Затворих очи и се отпуснах назад ..
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Предии предиии предии около време .. изоставената вилаа на Жанетткаа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предии предиии предии около време .. изоставената вилаа на Жанетткаа   Предии предиии предии около време .. изоставената вилаа на Жанетткаа I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Предии предиии предии около време .. изоставената вилаа на Жанетткаа
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Училището,градът и покрайнините преди известно време
» Преди около месец
» На гробището, преди време
» Парка преди около седмица
» Училището и околностите преди известно време

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Друго :: Минало-
Идете на: