The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Преди 2 месеца във Вегас. Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Преди 2 месеца във Вегас. I_vote_lcap81%Преди 2 месеца във Вегас. I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Преди 2 месеца във Вегас. I_vote_lcap19%Преди 2 месеца във Вегас. I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Преди 2 месеца във Вегас. I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Преди 2 месеца във Вегас. I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Преди 2 месеца във Вегас. I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Преди 2 месеца във Вегас. I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Преди 2 месеца във Вегас. I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Преди 2 месеца във Вегас. I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Преди 2 месеца във Вегас. I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Преди 2 месеца във Вегас. I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Преди 2 месеца във Вегас. I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Преди 2 месеца във Вегас. I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Преди 2 месеца във Вегас. I_vote_lcapПреди 2 месеца във Вегас. I_voting_barПреди 2 месеца във Вегас. I_vote_rcap 
Саманта Такър
Преди 2 месеца във Вегас. I_vote_lcapПреди 2 месеца във Вегас. I_voting_barПреди 2 месеца във Вегас. I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Преди 2 месеца във Вегас. I_vote_lcapПреди 2 месеца във Вегас. I_voting_barПреди 2 месеца във Вегас. I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Преди 2 месеца във Вегас. I_vote_lcapПреди 2 месеца във Вегас. I_voting_barПреди 2 месеца във Вегас. I_vote_rcap 
Том Милс
Преди 2 месеца във Вегас. I_vote_lcapПреди 2 месеца във Вегас. I_voting_barПреди 2 месеца във Вегас. I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Преди 2 месеца във Вегас. I_vote_lcapПреди 2 месеца във Вегас. I_voting_barПреди 2 месеца във Вегас. I_vote_rcap 
Алекса Рен
Преди 2 месеца във Вегас. I_vote_lcapПреди 2 месеца във Вегас. I_voting_barПреди 2 месеца във Вегас. I_vote_rcap 
Selene
Преди 2 месеца във Вегас. I_vote_lcapПреди 2 месеца във Вегас. I_voting_barПреди 2 месеца във Вегас. I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Преди 2 месеца във Вегас. I_vote_lcapПреди 2 месеца във Вегас. I_voting_barПреди 2 месеца във Вегас. I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Преди 2 месеца във Вегас. I_vote_lcapПреди 2 месеца във Вегас. I_voting_barПреди 2 месеца във Вегас. I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Преди 2 месеца във Вегас.

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Лирика
Graduates
Graduates
Лирика


Брой мнения : 50

Преди 2 месеца във Вегас. Empty
ПисанеЗаглавие: Преди 2 месеца във Вегас.   Преди 2 месеца във Вегас. I_icon_minitimeПет Дек 30, 2011 5:28 pm

Още излизайки от хотелът знаех че днес ще се резвихря. Нямаше знаечение в какво. Дали във секс или във убийства можеш пък и двете кой знае?! Разходих се из улиците пълни с разни хора. Комрджий и курви главно. Тузари които си мислят че всичко им е позволено и момичета готови да направят свирка само за пет лева. Жалко... Влезнах в един от баровете. В този в които влизаха най-много хора. Още щом влезнах помирисах похотловостта, алкохолът, цигарите и парите. Всяко едно от тези неща водеше до две неща удоволствието и смъртта.
Отидох до бара и седнах там. Барманът дойде до мен готов да взема поръчката ми.
- Една водка... двойна. - Още беше раничко да се напивам.
Върнете се в началото Go down
Саманта Такър
Students
Students
Саманта Такър


Брой мнения : 3788

Преди 2 месеца във Вегас. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди 2 месеца във Вегас.   Преди 2 месеца във Вегас. I_icon_minitimeПет Дек 30, 2011 6:25 pm

Вече бях на няколко чашки и всичко ми се струваше не чак толкова забавно колктоо когато го почнах.Май флирта с момчето не вървеше, а и вече не ми се танцуваше.Реших да седна за малко на бара и да пийна нещо, тъй като бавно започвах да изтрезнявам...а това хич не бе добре.Погледа ми се спря на момиче което току що влезе в бара и седнах до нея бързо за да не изпусна възможността, все пак на такива като нея й се лепяха като мухи...май аправих същото, но какво от това.Аз поне бях красива муха!
-Е, май от рано започваш, не ти ли е силничко, а?-подхвърлих аз с насмешка и повиках с ръка бармана.До одеве бях висяла точно тук, наливайки се със скоч, но сега имах компания...така де, тя имаше компания.
-И за мен това което пие дамата!-казах на бармана и скоро вече отпивах от алкохола в чашата си.
Погледа ми се спусна по лицето й за да видя какво точно стоеше пред мен.Беше красива, нямаше спор!Може би щяхме да станем приятелки...ако това понятие включваше забавление докато не изтрезнее някоя че да изгони другата, значи определено исках да сме приятели!
Върнете се в началото Go down
Лирика
Graduates
Graduates
Лирика


Брой мнения : 50

Преди 2 месеца във Вегас. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди 2 месеца във Вегас.   Преди 2 месеца във Вегас. I_icon_minitimeПет Дек 30, 2011 6:39 pm

До мен седна едно момиче. Изглежда вече беше почнала вечерта, но не й се ослаждаше. Попита ме да дали не почвам от рано и сигурно говореше за алкохолът. После си поръча същото като моето. Преди товамай беше пила скоч.
- Това ли? - и повдигнах чашката. - Та аз доре не съм почнала. - казах с усмивка на лице и изпих алкохолът на екс. - Още едно - казах на барманът. После се обърнах към момичето.
- А на теб не ти ли силно? Като се има предвид, че си отпредимен тук. - казаха с усмивка на лице.Сега като я огледах по-добре разбрах, че не е човек. Изглеждаше като човек които бипонесъл много алкохол. А и беше досат бледа. Неее не ебше човек. Явно днес щеше да стане хубав купон.
Върнете се в началото Go down
Саманта Такър
Students
Students
Саманта Такър


Брой мнения : 3788

Преди 2 месеца във Вегас. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди 2 месеца във Вегас.   Преди 2 месеца във Вегас. I_icon_minitimeПет Дек 30, 2011 6:55 pm

Усмихнах й се арогантно и изпих също чашата си.Май го приемах лично, а?Тъкмо почвала, нали така..значи и аз ще почна с нея.
-Супер ми е, жалко само че до сега скучая...-поех в ръка чашата която ми поднесе бармана, след като разбра че искам да пия с нея.
-...както казах до сега.Мисля че скоро ще стане интересно.-говорех бавно и плавно, като бях оставила ръцете си на бар плота.Малко необичайно място, но все пак бе рано да ги пускам по нея, нали, не бе достатъчно пияна!Ха, да точно, това ми звучеСам ще е подходящо.-усмихнах се аз и осъзнах че май ми бе по забавно да я свалям с думи, отколкото да я опипвам...макар че ме съмняваше че скоро и това щях да направя...оставаха ми само няколко чашки, нали така.
Момичето ми се струваше интересна птица...или по точно странна, не знам как да се изразя.не бе човек, не бих говорила толкова дълго с нея ако бе човек.Не бе и вампир...мисля че от онези рядко срещани от мен демони, но не бях толкова сигурна, колкото се надявах.И все пак, в последствие мисля че нещата щяха да се изяснят.
Върнете се в началото Go down
Лирика
Graduates
Graduates
Лирика


Брой мнения : 50

Преди 2 месеца във Вегас. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди 2 месеца във Вегас.   Преди 2 месеца във Вегас. I_icon_minitimeПет Дек 30, 2011 7:05 pm

Идпих новата доза водка на екс. А уж ги водяг двойни тцтцц... Момичето каза че мисли че ще стане много по интерсно тази вечер. Поех новата чаша водка и су усмихнах.
- И аз мисля че тази вечер ще от запомнящите се... до колкото ми позволя алкохолът де. - Разсмях се и погледнах момичето. - Та ще ми кажеш ли поне как се казваш.
За щастие вкусовете ми бяха доста съвременни така че можеш да се каже че съм БИ. Наистина понякога ти писваше от мъжете.
Огледах я по-добре. Сигурна съм вече че беше вампир. Да, в погледът исе виждаше онази малко огънче на покварата, което притежаваха всички вампири. Колкото и праведни да си мислеха, че са... те не са по-различни от всеки демон.
Върнете се в началото Go down
Саманта Такър
Students
Students
Саманта Такър


Брой мнения : 3788

Преди 2 месеца във Вегас. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди 2 месеца във Вегас.   Преди 2 месеца във Вегас. I_icon_minitimeПет Дек 30, 2011 7:29 pm

О да, забравих да се представя...колко хубаво, а?!Невъзпитано!Невъзпитано!Аз бях толкова добро момиче, че бе недопустимо да забравя да се представя, нали така?!ха, голяма шега, понякога дори се чуках без да ми знаят името...не че бе нещо странно, но какво толкова, нали аз си го знаех!
-Колко съм невъзпитана само, съжалявам!-казах аз с престорени ентусиазъм и укор.Биваше ме с иронията, но не винаги наподходящите места...е какво пък, голяма работа!
-Казвам се Саманта, но за теб мога да съм каквото пожелаеш...-проточих аз сякаш да си създам допълнителна изкуствена важност...а аз имах в повече, бях просто преубедена в това.И все пак, на мен никога не ми стигаше...наред с надменността и арогантността, важносстта бе жизненоважна.Все пак ако не бях такава кучка и не си взимах това което си мислех че е мое, то тогава нямаше да стана толкова...ъм..щастлива..?По скоро не, но и така да бе, не това ни е темата.Отплеснах се прекалено много...сега бе ред на онази страна от мен която мислеше остроумните шегички и комплиментчета.
-А как е твоето име?Ако е красиво като очите ти, значи ще изпълниш очакванията ми.-намигнах й игриво и изпих новтаа чаша в ръката си.
Върнете се в началото Go down
Лирика
Graduates
Graduates
Лирика


Брой мнения : 50

Преди 2 месеца във Вегас. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди 2 месеца във Вегас.   Преди 2 месеца във Вегас. I_icon_minitimeПет Дек 30, 2011 7:51 pm

Саманта... или Сам... щях да я наричам Сам, въобще не си поплюваше. Разбира се, че се усещаше нотката на шегата ама все пак сепознавахме от има няма 10 мин. Харесвах я... Приличаше на мен на младини. И дори ме караше да се смея като във момента. Малко хора го правеха.
- Името ли ми Лирика, но специално за теб скъпа ми Сам ти позволявам да ми наричаш както си поискаш.
Усмихнах се и пресуших и тази чашка толкова бързо и безмилостно както предишните... Горките чашки. А за тва, че Сам можеше да ме наричаше както поиска... тази екстра се полагаше наистана на малко хора, защото аз бях една гаднярка, която се мислеше за много повече от всички тъпи същества на този свят... е не всички бяха тъпи имашемалки изключения ката Сам, които ни си поплюваха а си жиивееха живота. Но все пак аз и си бях права де... Аз наистина бях много повече...
Върнете се в началото Go down
Саманта Такър
Students
Students
Саманта Такър


Брой мнения : 3788

Преди 2 месеца във Вегас. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди 2 месеца във Вегас.   Преди 2 месеца във Вегас. I_icon_minitimeСъб Дек 31, 2011 10:29 am

Начинът по който ми отвръщаше ми харесваше, а привилегията която ми предложи бе много удобно.Все пак бях на достатъчно градуса че да имам вече проблеми с имената и едно прилагателно лепнато й от мен още в началото бе добро решение.Как я нарекох...май красавица, а?Ето, това нямаше да сбъркам... мисля...
-Е май познах, а?Името ти е красиво...и не само то, нали така.-усмихнах се предизвикателно и без да усетя ръката ми се плъзна към лицето й, но успях да разбера какво правя и специално за нея да сменя стратегията...е в последния момент, но все пак...
Пръстите ми хванаха кичур от косата й и се заиграха с него като след малко ръката ми се плъзна надолу и се застоя на бара, като не се дръпвах от нея, но пък за това не я докосвах толкова много, колкото обикновено правех.Харесваше ми да експериментирам, но ако сега не ми се получеше определено щях да заложа на старите си стратегии, не исках тази вечер да се измъкне без да се позабавлява хубаво...с мен разбира се.
-Още едно, вечерта ни ще е дълга...и надявам се не само на бара...-казах аз на бармана, като последното май не бе за него.Все пак в момента не се интересувах от това как бих могла да се забавлявам с него...тоест трупа му...сега исках "жертвата" ми да е жива.
Върнете се в началото Go down
Лирика
Graduates
Graduates
Лирика


Брой мнения : 50

Преди 2 месеца във Вегас. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди 2 месеца във Вегас.   Преди 2 месеца във Вегас. I_icon_minitimeСъб Дек 31, 2011 3:44 pm

Тя беше от хората които най-много харесвах. Тези които си позволявах всичко... И после си патиха, но поне си бяха изкарали добре. Тя погали лицето ми после се заигра с косата ми. След това остави ръцете си отново на бара. И поръча още алкохол... като каза на бармана, че се надява вечерта да не е забавна само на бара. Ето в това можеше да бъде сигурна. Тъй като тя се задейства реших и аз да почна. Прокарах пръсти по ръката й ,като едва едва я докасвах. Сложих пръст до брадичката й се наведох все едно да я целуна, но в последният момен се отклоних и доближих устни до ухото й.
- Гарантирам ти че вечерта ще много интересна - устните ми почтидокосвах ухото й. После се одръпнах от нея и изпих чашата си на екс. Станах от столчето и й подадох ръка.
- Ще танцуваш ли с мен? - усмихнах и се очаквателно.
Върнете се в началото Go down
Саманта Такър
Students
Students
Саманта Такър


Брой мнения : 3788

Преди 2 месеца във Вегас. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди 2 месеца във Вегас.   Преди 2 месеца във Вегас. I_icon_minitimeСъб Дек 31, 2011 6:50 pm

Тя предложи да танцуваме и с усмивка бързо се съгласих като й подадох ръка и скоро се озовахме някъде по средата на дансинга.Музиката не бе жива, а по скоро нещо бавно и мелодично...това ми харесваше много повече обикновено и след като се установихме на едно място я придърпах към себе си.Поставих ръцете си на талията й и задвижих бавно тялото си.Не исках да се престаравам, трябваше ми малко колкото да се каже че танцувам, но в момента не ми пукаше особено за това какъв танцьор бях в очите й.
Погледа ми се застоя на нейния за момент и след секунда се плъзна надолу към деколтето й, което нямаше да е зле да беше малко по дълбоко.Но и на това се радвах, имаше стегнати гърди и ми трябваха само секунди да изпълня идеята минала през ума ми, а именно да я притисна към себе си.Усетих как гърдите й се долепиха до моите и ръцете ми се плъзнаха от талията й, към дупето.Сега я погледнах в очите за да разбера дали няма да се дърпа прекалено, но това да стисна задника й бе задължително.Исках да го усетя и скоро ръцете ми напълниха шепите си с невероятните й извивки.Не знам дали бе от алкохола, но в момента ме възбуждаше и й трябваха само няколко триения на тялото й в моето за да ме докара до лудост...но поне приятна лудост!
Върнете се в началото Go down
Лирика
Graduates
Graduates
Лирика


Брой мнения : 50

Преди 2 месеца във Вегас. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди 2 месеца във Вегас.   Преди 2 месеца във Вегас. I_icon_minitimeСъб Дек 31, 2011 7:54 pm

Музиката за жалост не беше такава каквато аз предпочитах, бърза и динамична, тя беше бавна и отегчителна. Но сега това не ме притесняваше.Задвижих бавно тялото си с това на Сам. След малко ръцете и се плъзнаха от талията към задникът ми и тя ме притисна леко към себе си. Тя имаше хубави и стегнати гърди.
Едната ми ръка се плъзна по тялото й после към едната й ръка. Хванах лявата й ръка и плъзнах отстрани на тялото си и я оставих отстранина едната си гърда. Ръката ми се плъзна зад врата й и пръстите ми се сплетоха в коста й. Наведох се към вратът на вампирката и вдишах дълбоко. Имаше толкова страст и похот, че имах чувството че сега на момента ще я избутат към някоя стена и ще почна да разкъсвам дрехите й.
- От теб лъха толкова много похот ... - въздъхнах във врата й. Надигнах се леко и приближих устни до нейните. Леко докаснах устните Сам в нещо като целомъдрена целувка, но при мен няма нищо целомъдрено. Езикът ми се плъзна в нея. Едната ми ръка, не тази която беше зад вратът й , се плъзна по тялото вампирката и се спря на задникът й като леко го стинах.
Върнете се в началото Go down
Саманта Такър
Students
Students
Саманта Такър


Брой мнения : 3788

Преди 2 месеца във Вегас. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди 2 месеца във Вегас.   Преди 2 месеца във Вегас. I_icon_minitimeСъб Дек 31, 2011 8:06 pm

Похот, а?Това бе второ ми име..или третото...Хах, редът нямаше значение, особено сега, на лицето ми се появи доволна усмивка и след като уцтните й целунаха моите и езика й навлезе в устата ми и моят ппоти веднага го посрещна като се вплете в нейния.едната ми ръка я притисна още повече към тялото ми и скоро устните ми се преместиха на врата й.
Колко хубаво, а, перфектното място, но сега не исках кръвта й, по скоро нещо друго.Езика ми се плъзна по кожата и се насочи нагоре към ухото й.захапах леко със зъби месестата част и скоро гласът ми се понесе леко.:
-За мен е ясно, ами ти красавице?Толкова похотлива колкото си мисля ли си?...Докажи ми!-предизвикателство, а?Това ми допадаше, как щеше да ми покаже каква е?Е, аз знаех какво щях да направя за да й помогна.Отсреща на бара имаше мотел, хубав бизнес си имаха, може би щяхме да го посетим?Хъм, аз определено се бях запътила на там, въпроса бе дали с нея или не.
И мисля че точно тя бе единственият интересен персонаж в заведението, който щеше да ми осигури забавлението за вечерта.Все пак, не всеки ден срещах демони, нали, а до колкото виждах, тя бе достатъчно интересен демон, може би щяхме да успеем да си кажем и някоя друга дума, преди да се разделим.
Върнете се в началото Go down
Лирика
Graduates
Graduates
Лирика


Брой мнения : 50

Преди 2 месеца във Вегас. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди 2 месеца във Вегас.   Преди 2 месеца във Вегас. I_icon_minitimeСъб Дек 31, 2011 8:25 pm

Охооо сега щяхме да се изпитва и по-похотливост ли? Е обикновенно в такива игри аз побеждавах... , но тук си ичах сериозна конкуренция. Ръката ми която беше на вратът и се плъзна по тялото и дръпна ризата й, така че няколко копчета се скъсаха и пред мен се разкри гледкатана гърдите й. Приклити със сутиен, но не за дълго. Хванахя за ръка и я поведох към един от затънтените ъгълчета на заведението. Избутах към стената и се притиснах в нея. Дясната ми рака почна масижараедната и гърда, като ми се промъкна по сутиена , а другата се озава межде краката й и леко почнах да масажирам.
- Това достатъчно похотливо ли е... - прошепнав ухото на момичето. Езикът ми се спусна по вратът й. - Може и още.
Ръката ми която бешемежда краката разкопчакопчето на дънките после ципът...
Върнете се в началото Go down
Саманта Такър
Students
Students
Саманта Такър


Брой мнения : 3788

Преди 2 месеца във Вегас. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди 2 месеца във Вегас.   Преди 2 месеца във Вегас. I_icon_minitimeСъб Дек 31, 2011 9:39 pm

Хъм, харесваше ми на къде отиваше всичко това и след като усетих ръцете й по тялото си на лицето ми се разля огромна доволна усмивка и на свой ред реших да й помогна с доказването.Пръстите ми намериха закопчалката на сутиена ми и бърза го разкопчаха, като само след секунди той и ризата ми паднаха на земята до нас и се заех с събличането и на нея.Скоро остана само по сутиен и ръцете ми вече се плъзгаха надолу към долнището й.Исках да усетя възбудата й, исках да я вкуся, изгаряше ме от желание и бях решена да си получа своето.За момент се почудих дали тук е най удобното място, но след това усетих отново ръката й на гърдата си и всички мисли до преди момент изчезнаха от главата ми.
-Колко още?-попитах задъхано аз като вече едва си поемах дъх, просто не можех.Езика ми облиза устните й и скоро се вплете в нейния като усетих зъбите си да нарастват...май бях по възбудена отколкото си мислех. Целувах я толкова жадно, че като нищо след момент зъбите ми биха се намерили някъде по тялото й.Идеята ми харесваше, но може би по късно.Сега ръката ми се плъзна между краката й, пъхвайки се под платовете които "защитаваха" онова толкова желано от мен в момента място.Пръстите ми най сетне се докоснаха до влажната част която ме накара да спра да дишам само за един единствен миг, а след това пръстите ми започнаха да разнасят течността навсякъде, като накрая се върнаха към устните ми и езика ми ги облиза старателно.
Върнете се в началото Go down
Лирика
Graduates
Graduates
Лирика


Брой мнения : 50

Преди 2 месеца във Вегас. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди 2 месеца във Вегас.   Преди 2 месеца във Вегас. I_icon_minitimeПон Яну 02, 2012 4:15 pm

Видях че почва да се възбwж да и усетих зъбите й да нарастват. И rзведнъж изпитах огромна нужда да ги усетя някаде по себе си. На вратът, хълбоците, бедрата. Когато махна сутиена си по лицето ми се разля огромна усмивка. След малко останах само по сутиен а ръцете и се плъзагаха по мен. Когато усетrх пръстите й там долу изтенах от удоволствиеи прехапах устна, а когато вдигна пръсти към устните си и ги облиза изстенах още веднъж,но това приличаше повече на ръмжене. Притиснах се към нея и езикът ми раздели устните й и се преплете с нейният. Имах чувстовото че никой друг не трябва да я вижда така както аз щях да я видя. Дрехите от земетя се оказаха в ръката ми. Отделих се на сантиметри от нея и й подадох ризата. Тя ме изгледа странно.
- Наметни си я замалко и нека отидем в хотелът от среща. Няма да позволя накой да гледа нещо толкова красиво. Нещо което е Мое!
Тя наметна ризата си. А аз мойта. Излезнахме от бара и прекосихме в улицата и влезнахме в хотелът отидохме до рецепцията.
- Една стая за двама. - Рецепционистката ни огледа бързо и отвори и после каза.
- Кажете си името. - каза тя с престорено любизен тон.
- Сю Стоун.
Тя изщрака нещо на кравиатулата на компютърът. Даде ми един ключ и тръгна да казва нещо, но вече бяхме до асансьора. Влезнах ме вътре и натиснах на 6етаж. Щом се обърнах Сам веднага ме целуна име притисна до стената. Пъхнах ръце под ризата почнах да мачкам гърбът й. Стигнахме нашият. Излезнах ме и бързо завлачих Сам с мен към стаята. Бързо отключих и влязох ме вътре...

П.п. Сж за забавянето Целувка
Върнете се в началото Go down
Саманта Такър
Students
Students
Саманта Такър


Брой мнения : 3788

Преди 2 месеца във Вегас. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди 2 месеца във Вегас.   Преди 2 месеца във Вегас. I_icon_minitimeЧет Яну 05, 2012 11:29 am

Тя май имаше против да правим секс в заведението, не не и самия факт че щяхме да правим секс.Демонката беше интересна и сега аз щях да я имам...дори само за тази вечер...а може би и по малко от вечер.Но какво от това, щях да се възползвам максимално от това време.Не ми трябваше повече, щях да се отегча, а това хич не бе добре.
Още щом влязохме в стаята с крак бутнах вратата и я притиснах в стената, като ръцете ми започнаха да я събличат.Горнището й се озова на земята, а скоро пръстите ми се отърваваха и от панталона й.Оставих бельото на нея, за да мога след само секунда да го сваля със зъбите си.
Притиснах тялото й към своето и след няколко крачки назад се озовахме до леглото и аз я блъснах така че да падне по гръб.Езика ми се плъзна по корема й, слизайки надолу към бельото.Зъбите ми се удължиха и плата се намери разкъсан на пода.Миризмата й беше толкова възбуждаща, а течността излизаща от нея толкова вкусна..езика ми се плъзгаше надолу- нагоре по клитора й и навсякъде по интимните й части, стигайки чак до бедрата.
Беше толкова апетитна...пръстите на лявата ми ръка се плъзнаха по тялото й нагоре и се спряха на гърдата й, като започнаха да я стискат.
Дясната ми ръка плъзна пръстите си по клитора й и малко по надолу, като само след момент два от тях навлязоха в нея.Започнах да ги движа в тялото й и усещах онова уникално чувство всеки път когато се докосвах до стените й...не бих го заменила за нищо друго!

П.П.Съжалявам че и аз късно, не бях видяла че си писалаСмях
Върнете се в началото Go down
Лирика
Graduates
Graduates
Лирика


Брой мнения : 50

Преди 2 месеца във Вегас. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди 2 месеца във Вегас.   Преди 2 месеца във Вегас. I_icon_minitimeЧет Яну 05, 2012 5:12 pm

Тя до разсъблече и двете ни и остнахме по бельо. Тя ме бутна на леглото. Зъбите й се удължиха и така ми се прийска да ги забие в мен. Разкъса бельото ми и прокара език между краката ми. Изстенах и и ответнах глава назад. Тя продължи и с ласките си, а аз продължавах да стена и да извивам гръб. Тя мачкаше едната ми гърда, а пръстите й проникнаха в мен. Усетих как цялата се радтърсвам... някой извика... май бях аз? Забих пръсти в леглото и дръпнах рязко, така че те се разкасаха. Не можах да издържа. Нямаше само аз да превивам идпод нея. Исках и аз да вкуся. Да усетя онази мека част с езикът си, да усетя кръвта и да чуя виковете и стинанията й.
Хванах я за косата и я дръпнах нагоре към мен. Извадих ръката й от мен. Обърнах ни, така че аз да съм от горе. Обилзах я пръстите й които бяха в мен, после вкарах език в устата й. Продължих надолу по гърдите й, по корема оставяйки влажва диря. Разтворих краката й и тя се оголи пред мен. Прокрах език по едното и бедро, после по другото. И после усетих онази нейна мека честа по езикът си. Всмуках клиторът й. После продължих да обипвам с милувки, а едната ми ръка се плъзна по корема на горе. Два от пръстите ми се плъзнаха в нея, а с палец масажирах клиторът й.
Върнете се в началото Go down
Саманта Такър
Students
Students
Саманта Такър


Брой мнения : 3788

Преди 2 месеца във Вегас. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди 2 месеца във Вегас.   Преди 2 месеца във Вегас. I_icon_minitimeЧет Яну 05, 2012 5:48 pm

Тя май искаше да покаже какво може и реших да й дам времето да ми го докаже.Мисл че не сгреших, тъй като действията й ме караха да се извивам назад и няколко стона се изпуснаха от устните ми.Харесваше ми да я усещам в себе си и всяко трптене на ръката й в мен ме караше да изтръпвам.
Устните й вече не бяха върху интимните ми части и ръцете ми изтеглиха тялото й надолу, като се опитвах да не преча на ръката й която сега ме караше да треперя.устните ми целунаха нейните и езика ми се втурна към нейния.Все още усещах вкуса си в устата й, това ме възбъждаше още повече.Бях толкова влажна, а тя толкова секси...нямах търпение да усетя как прибавя още един пръст...а езика й отново се слива с клитора ми...
Зъбите ми нарастваха...исках да вкуся кръвта й, щеше да е толквоа вкусна...Устата ми се разтвори и за момент се поколебах, но всични мисли минали през главата ми, нито една една не бе да спра.Затова просто забих зъбите си в плътта й.Устните ми засмукаха кожата...раната бе малко над гърдата й, а кръвта бе толкова вкусна.Започнах да пия като затворих очи и се оставих да усетя само пръстите й в себе си и кръвта стичаща се по гърлото ми.Беше невероятна...топла...пълна с енергия...ръцете ми стиснаха тялото й, притискайки го към мен.
Върнете се в началото Go down
Лирика
Graduates
Graduates
Лирика


Брой мнения : 50

Преди 2 месеца във Вегас. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди 2 месеца във Вегас.   Преди 2 месеца във Вегас. I_icon_minitimeНед Яну 08, 2012 6:50 pm

Тя впи зъбив мен и това ме вакара да изтена. Това исках и го получих. Но сега и аз исках да я опитам. Тя продължи да пие а пръстите ми се движиха в нея. Реших да добавя още един. 3 за щастие.
Отделих се от нея въпреки че не исках но исках още и още... Пръстите ми излазнаха от н ея, то бяха заместени от езикът ми. Когато усетих влажната течност по езикът изтенха и продължих да прокарвам език надолу по бедрата й и после пак се върнах да засмуквам клиторът й. Беше не устоима. Прокрах нокът от вътрешната трана на едното и бедро и там се появи малкъ разрез. Засмуках раната, но пак проникнах с пръсти в нея.

П.п. сж не е много ама музата нещо ми бяга ;х
Върнете се в началото Go down
Саманта Такър
Students
Students
Саманта Такър


Брой мнения : 3788

Преди 2 месеца във Вегас. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди 2 месеца във Вегас.   Преди 2 месеца във Вегас. I_icon_minitimeНед Яну 22, 2012 6:41 pm

Не обичах някой да пие кръвта ми, но в случея бях склонна да не се ядосвам много.След секса щяхме да се оправим с рази рана, но сега просто се съсредоточих върху ласките които ми даваше с пръстите си вмен.Исках ги още по дълбоко и ръката ми сама започна да ги напъхва все повече и повече в мен.Устните ми бяха прехапани, но през известно време изпусках по някой стон, който сякаш рекушираше в стените и отново се връщаше при мен напомняйки ми за удоволствието накарало ме да го издам.
Зъбите ми отново се издължиха но сега не го правех защото исках да я захапя, а напротив.В ума ми пътуваше мисълта как да докосна езика си до онази част между краката й, която исках да опитам.
Ръцете ми стиснаха завивките и започнаах да ги дърпам към себе си усещайки как пръстите й се движеха в мен.Ноктите ми се впиваха в кожата ми през плата...не бяха особено дълги, но ги стисках прекалено силно в юмруците си.Усещах сладката болка в дланите си, а това ме възбуждаше дори повече.
Върнете се в началото Go down
Лирика
Graduates
Graduates
Лирика


Брой мнения : 50

Преди 2 месеца във Вегас. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди 2 месеца във Вегас.   Преди 2 месеца във Вегас. I_icon_minitimeСъб Апр 07, 2012 8:42 pm

Харесваха ме стенанията й. Как се извива изпод мен и това че я карам да изпитва такова удоволствие. Това се наричаше да имаш власт върху някои.
Отделих се от прореза на бедрото й. Облизах раната и преместих езикът и между караката й. Прокарах език и чух как тя не сдържа стенанието си. Разтворих краката й още малко и ги сложих на раменет си. Вкарахе зик в нея и почнах да я изучавма от вътре докато я слушах да стене.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Преди 2 месеца във Вегас. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди 2 месеца във Вегас.   Преди 2 месеца във Вегас. I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Преди 2 месеца във Вегас.
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Лас Вегас,преди няколко дни.
» Преди два месеца ..
» Лондон преди 2 месеца.
» Лондон, преди два месеца
» Лондон, преди 3 месеца

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Друго :: Минало-
Идете на: