The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
^_^ Айде и аз тук ^_^ Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
^_^ Айде и аз тук ^_^ I_vote_lcap81%^_^ Айде и аз тук ^_^ I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
^_^ Айде и аз тук ^_^ I_vote_lcap19%^_^ Айде и аз тук ^_^ I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
^_^ Айде и аз тук ^_^ I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
^_^ Айде и аз тук ^_^ I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
^_^ Айде и аз тук ^_^ I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
^_^ Айде и аз тук ^_^ I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
^_^ Айде и аз тук ^_^ I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
^_^ Айде и аз тук ^_^ I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
^_^ Айде и аз тук ^_^ I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
^_^ Айде и аз тук ^_^ I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
^_^ Айде и аз тук ^_^ I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
^_^ Айде и аз тук ^_^ I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
^_^ Айде и аз тук ^_^ I_vote_lcap^_^ Айде и аз тук ^_^ I_voting_bar^_^ Айде и аз тук ^_^ I_vote_rcap 
Саманта Такър
^_^ Айде и аз тук ^_^ I_vote_lcap^_^ Айде и аз тук ^_^ I_voting_bar^_^ Айде и аз тук ^_^ I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
^_^ Айде и аз тук ^_^ I_vote_lcap^_^ Айде и аз тук ^_^ I_voting_bar^_^ Айде и аз тук ^_^ I_vote_rcap 
Тран Дюбос
^_^ Айде и аз тук ^_^ I_vote_lcap^_^ Айде и аз тук ^_^ I_voting_bar^_^ Айде и аз тук ^_^ I_vote_rcap 
Том Милс
^_^ Айде и аз тук ^_^ I_vote_lcap^_^ Айде и аз тук ^_^ I_voting_bar^_^ Айде и аз тук ^_^ I_vote_rcap 
Харпър Дейл
^_^ Айде и аз тук ^_^ I_vote_lcap^_^ Айде и аз тук ^_^ I_voting_bar^_^ Айде и аз тук ^_^ I_vote_rcap 
Алекса Рен
^_^ Айде и аз тук ^_^ I_vote_lcap^_^ Айде и аз тук ^_^ I_voting_bar^_^ Айде и аз тук ^_^ I_vote_rcap 
Selene
^_^ Айде и аз тук ^_^ I_vote_lcap^_^ Айде и аз тук ^_^ I_voting_bar^_^ Айде и аз тук ^_^ I_vote_rcap 
Силвия Томсън
^_^ Айде и аз тук ^_^ I_vote_lcap^_^ Айде и аз тук ^_^ I_voting_bar^_^ Айде и аз тук ^_^ I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
^_^ Айде и аз тук ^_^ I_vote_lcap^_^ Айде и аз тук ^_^ I_voting_bar^_^ Айде и аз тук ^_^ I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 ^_^ Айде и аз тук ^_^

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Джеси Уелш
Graduates
Graduates
Джеси Уелш


Брой мнения : 208

^_^ Айде и аз тук ^_^ Empty
ПисанеЗаглавие: ^_^ Айде и аз тук ^_^   ^_^ Айде и аз тук ^_^ I_icon_minitimeЧет Дек 22, 2011 3:18 pm

Просто точно в този момент скуката ме убива от всякъде, а и ми е едно лигаво, а няма на кого да са лигава вкъщи. ^_^ ;дд Та такам... кхъм.. хД

Аз съм Анелия, но не си харесвам много името. Всички ми викат Ани. На 18 и в момента живея в Софията, но не съм от нея (то се подразбирам а да си кажа аз хДД ) Ох, какво друго да кажа ^_^ Обожавам да слушам музика, да гледам филми. Също така ми харесва да рисувам, когато ме връхлети музата за драсканици. Пиша разкази от време на време, по точно нещо като книга пиша :ДД Харесвам РП форумите много. Ммм...какво друго обичам животните <3 ...пфф точно сега не се сещам какво друго да напиша. А сетих се - фен на бисерите - това ми е любимото занимание да ръся глупости, когато не трябва и после да си се смея на себе си. хД ^^.

Ами който има въпроси да пуска ще отговарям с голямо удоволствие, и то точно сега, защото както споменах няма какво да правя, скучно ми е и ме е хванала лигнята <3 ^_^ о.О хДД
Върнете се в началото Go down
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

^_^ Айде и аз тук ^_^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ^_^ Айде и аз тук ^_^   ^_^ Айде и аз тук ^_^ I_icon_minitimeЧет Дек 22, 2011 3:42 pm

Здлавей мило другарче ^^

Въй..моята дъщерчика по-голяма от мен хД...

От кой град си принципно?
Имаш ли си животинка?
Обичаш ли снега?
Сега в София много снежно...
Как мислиш да си прекараш Коледа и Нова Година? /с тая София и щях да напиша "как мислиш да си прекааш София.. хД /


Върнете се в началото Go down
Джеси Уелш
Graduates
Graduates
Джеси Уелш


Брой мнения : 208

^_^ Айде и аз тук ^_^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ^_^ Айде и аз тук ^_^   ^_^ Айде и аз тук ^_^ I_icon_minitimeЧет Дек 22, 2011 4:00 pm

Здлавей мило другарче ^^ - Здравей, другарче пишещо въпроси ^_^ (поредната ми умнотия хД)

Въй..моята дъщерчика по-голяма от мен хД... -Еми какво да се прави. такъв е живота ;дд хД хД

От кой град си принципно? - От едно село до Плевен ^_^
Имаш ли си животинка? - имах куче, но понеже сме на квартира се наложи да го закараме на село, а и то стана доста големичко хД Съседите от втория етаж в блока ни дадоха костенурка. Около година я гледахме, но нещо се разболя и не искаше да я де и... сещаш се после какво я е сполетяло :хх Иначе ми се иска да имам животинка, но за момента малко невъзможно.
Обичаш ли снега? - Ест, че го обичам хД Само да не м ивали в очите като днес сутринта, че нищо не виждам от него хДД
Сега в София много снежно... - Какво приказваш. Цяла снежна приказка се е образувала... не пак изръсих бисерче...как ще се образувала снежна приказка...не се виждам какво пиша хДД
Как мислиш да си прекараш Коледа и Нова Година? /с тая София и щях да напиша "как мислиш да си прекааш София.. хД / - хДДД ;дд Коледа ще я прекарам на село, на 24 ще си пътувам. А новата година на София със семейството.

Ех, въпроси, въпроси. Чакам за други, ако някой иска да пише де понеже вече отксчам като гледам какво пиша в отговорите ;Д
Върнете се в началото Go down
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

^_^ Айде и аз тук ^_^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ^_^ Айде и аз тук ^_^   ^_^ Айде и аз тук ^_^ I_icon_minitimeЧет Дек 22, 2011 4:04 pm

В София ли учиш?
В кое даскало?
А снимчица даваш ли? изчервяване
Аз съм много досаднонали...?
А казвала ли съм колко хубаво рисуваш ^^ искам и нас да ни нарисуваш хД
Много искам нали?
Едно въпросче на което искам да отговориш хипер,мега,дяволски честно...яде ли ти се сладолед? хД
Върнете се в началото Go down
Джеси Уелш
Graduates
Graduates
Джеси Уелш


Брой мнения : 208

^_^ Айде и аз тук ^_^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ^_^ Айде и аз тук ^_^   ^_^ Айде и аз тук ^_^ I_icon_minitimeЧет Дек 22, 2011 4:23 pm

В София ли учиш? - Да! Как позна!? хДДД Ти си факир, не ясновидка хДДД ^_^
В кое даскало? - Я уим в СПГЕ "Джон Атанасов" (ох, как се лигавя Смях )
А снимчица даваш ли? изчервяване - Айде от мен да мине ^_^ щи дам ЦЪКНИ ТУКА Усмивка
Аз съм много досаднонали...? - А не, не ми пречиш... само много хДДДД Не си досадно, тъкмо има на кой на въпросите да отговарям, че ще си умра от скука инак Намигване Усмивка
А казвала ли съм колко хубаво рисуваш ^^ искам и нас да ни нарисуваш хД - Май да, но сега сме декември, хД Ок, ще ви нарисувам ;P
Много искам нали? - Е, не що да е много само да ви нарисувам. Нищо разбора за няколко много часа ^_^ и дето не знам дали ще се получи като света хД
Едно въпросче на което искам да отговориш хипер,мега,дяволски честно...яде ли ти се сладолед? хД - Немс, пие ми се вода Смях ...пф, я де ми се нещо вкусно ма нз кво ;дд
Върнете се в началото Go down
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

^_^ Айде и аз тук ^_^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ^_^ Айде и аз тук ^_^   ^_^ Айде и аз тук ^_^ I_icon_minitimeЧет Дек 22, 2011 4:31 pm

Ааа..това онова училище...с компютрите?Дето ми казаха,че има много математика хД...
А и си много сладко ^^
На мен пък никой не ми задава въпроси...
Как си?
Украси ли за празниците?
Какъв подарък искаш?
За или против насилието над животните? /за хора няма а питам хД..аз не съм фен на доста човещки същества/
Любима животинка?
Любим предмет в даскало?
Най-умразен предмет?
Върнете се в началото Go down
Джеси Уелш
Graduates
Graduates
Джеси Уелш


Брой мнения : 208

^_^ Айде и аз тук ^_^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ^_^ Айде и аз тук ^_^   ^_^ Айде и аз тук ^_^ I_icon_minitimeЧет Дек 22, 2011 4:51 pm

Ааа..това онова училище...с компютрите?Дето ми казаха,че има много математика хД... - Същото. А математика не е много (само по два часа имаме + ЗИП.... то пък това да не е малко хД хД), само дето в някой специални предмети има да се пресмята някой неща хДхД
А и си много сладко ^^ - Миси ^_^
На мен пък никой не ми задава въпроси... - ...аз мислех да ти задавам, но не мога да измисля хД много трудно се измислят въпроси, нали хДДД
Как си? - леко ми се приспива, но като отговарям на въпросите ти, не ми е толкова сънено Усмивка Дори музиката дъни в ушите ми и аз пак искам да заспя... не е нормално ;дд
Украси ли за празниците? - ако една украсена елха, два гирлянда и лампички се броят за голяма украса и то брат ми ги сложи снощи в един часа през нощта - Да хД
Какъв подарък искаш? - нов лаптоп, защото моят е болен...самоубива се, сам му се счупи капака и трудно го затварям хДД всъщност аз си получих подаръците от нашите предварително хДДД както винаги Усмивка ^_^
За или против насилието над животните? /за хора няма а питам хД..аз не съм фен на доста човещки същества/ - Ест че против това. Те са толкова милички и сладички. Които го прави, значи не може да се грижи за нищо и да обича нищо дори за себе си. ;х хДДД Макар, че като малка си тероризирах котката на село зимата в снега... Смях
Любима животинка? - Котинца и кучинца, зайчита, папагалчита, морски свинченца и да изброявам ли на та тъка хДД Все пухкави животинчита, без папагала той не е пухкав и рошав, но ми харесва...
Любим предмет в даскало? - Чак любим нямам. има такива, които по ги бива от другите предмети хД
Най-умразен предмет? - Като почна философия, география, история, свят и личност и всички свързани с тях. Просто не ги харесвам и не мога да ги схвана, макар че от някой има нужда хД
Върнете се в началото Go down
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

^_^ Айде и аз тук ^_^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ^_^ Айде и аз тук ^_^   ^_^ Айде и аз тук ^_^ I_icon_minitimeЧет Дек 22, 2011 4:57 pm

ИСКАМ ВЪПРОСИИ ДЪЩЕЕЕЕ!
Мразиш ли математика?
Изчепват ми се въпросите...вярваш ли ми?
Любил сериял?
Защо избра този лик?
Защп избра това име ? хД
Харесва ли ти форуму?
Ляяляля..обичаш ли да пееш?
Имаш ли хобби?

Върнете се в началото Go down
Джеси Уелш
Graduates
Graduates
Джеси Уелш


Брой мнения : 208

^_^ Айде и аз тук ^_^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ^_^ Айде и аз тук ^_^   ^_^ Айде и аз тук ^_^ I_icon_minitimeЧет Дек 22, 2011 5:23 pm

ИСКАМ ВЪПРОСИИ ДЪЩЕЕЕЕ! - Слушам маме хДД като ти отговоря на твоите ще измисля някакви и ще ти ги пусна Намигване
Мразиш ли математика? -Не, решавам си задачите лесно и даже матурата ми 2-рата ще бъде по математика ;дд
Изчепват ми се въпросите...вярваш ли ми? - е пък то нормално след толкова въпроси и моите отговори на тях хДДД
Любил сериял? - Ами ще изброя няколко серияла (щях да напиша въпроси хДД) Такам - Дневниците на вампира, Малки сладки лъжкини, Тяйният кръг, Никита, Lost Girl, Ringer, Бъфи убийцата на вампири, Ясновидката Тру, Къща за кукли, Приятели и т.н... тези са ми пресни в главата, а и няма да изписвам цялата страница с тях хДД
Защо избра този лик? - Избрах го, защото Una много ми харесва като външност, като човек и има уникален глас когато пее. А и имам слабост към хора със зелени или сини очи и то много, нейните са прекрасни ^_^ хДДД
Защп избра това име ? хД - Името Джесика може би ми е едно от любимите, а и съкращението Джеси ми харесва. Фамилията си я измислих на момента.
Харесва ли ти форуму? - Много ми харесва. и аз искам моите да имат потребители, но .... хДДД
Ляяляля..обичаш ли да пееш? - Когато изперкам да или когато някоя песем много ме кефи, макар че гласът ми не е много за пее, но пея поне вярно хДДД
Имаш ли хобби? - хобииии хДДД Да си правя все нови форуми и нови герои, да слушам музика, да правя гифчета и графики на фотошопа понякога хДДД

Върнете се в началото Go down
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

^_^ Айде и аз тук ^_^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ^_^ Айде и аз тук ^_^   ^_^ Айде и аз тук ^_^ I_icon_minitimeЧет Дек 22, 2011 5:35 pm

Че то тука няма потребители хД...
Правиш гифчета?Не си казала?Ауу..искам да видя някое...
А защо не си направиш темичка?
За да не те мъчат изчадия като нас тук в форума?
А подписи принципно правиш ли?/да видим мойте гадателски видения - правиш хД / Познах ли?
Върнете се в началото Go down
Джеси Уелш
Graduates
Graduates
Джеси Уелш


Брой мнения : 208

^_^ Айде и аз тук ^_^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ^_^ Айде и аз тук ^_^   ^_^ Айде и аз тук ^_^ I_icon_minitimeЧет Дек 22, 2011 5:57 pm

Че то тука няма потребители хД... - хДД е по има от моите
Правиш гифчета?Не си казала?Ауу..искам да видя някое... - Правя, правя и още как. Не сте питали не съм казала хДДД Ах, ми оки ще пусна едно да го видиш Ей тва гифче си го направих за тук и трябва да си го сложа^_^ Смях
А защо не си направиш темичка? - Ми мислех си да направ...то тей една патка мислила, мислила кво ще прави събота и неделя, те я заклали в петък.
За да не те мъчат изчадия като нас тук в форума? - Не, просто ме мързи да си направя тема.
А подписи принципно правиш ли?/да видим мойте гадателски видения - правиш хД / Познах ли? - Правя и подписи. Подписа в моя подпис е мой...ех, че отговор дадох. хДД
Върнете се в началото Go down
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

^_^ Айде и аз тук ^_^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ^_^ Айде и аз тук ^_^   ^_^ Айде и аз тук ^_^ I_icon_minitimeЧет Дек 22, 2011 6:05 pm

Ууу аз искам да видя и още и още ^^ ама не съм л иясновидка?
Кога си родена?
Коя зодийка си?
Любимо ядене?
Обвързана/необвързана?
Върнете се в началото Go down
Джеси Уелш
Graduates
Graduates
Джеси Уелш


Брой мнения : 208

^_^ Айде и аз тук ^_^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ^_^ Айде и аз тук ^_^   ^_^ Айде и аз тук ^_^ I_icon_minitimeЧет Дек 22, 2011 6:11 pm

Ууу аз искам да видя и още и още ^^ ама не съм л иясновидка? - Ясновидка си и още как хДД Аз познавам много такива Смях
Кога си родена? - на 30 март да казвам ли и година Смях:D 1993 год.
Коя зодийка си? - Овне съм, онуй инатливото животно, дето не мърда к'вото и да става. ^_^
Любимо ядене? - Ако кашкавалът спада към яденето, тогава ще кажа и сирене, спагети, таратор, месо хДД
Обвързана/необвързана? - необвързана....НЕзавързана ^_^

Сега щи пусна въпросчита хДД
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





^_^ Айде и аз тук ^_^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ^_^ Айде и аз тук ^_^   ^_^ Айде и аз тук ^_^ I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
^_^ Айде и аз тук ^_^
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: Друго :: Свободна зона :: Да се опознаем-
Идете на: