The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Скукьть убива...Помогнете ми!! Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Скукьть убива...Помогнете ми!! I_vote_lcap81%Скукьть убива...Помогнете ми!! I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Скукьть убива...Помогнете ми!! I_vote_lcap19%Скукьть убива...Помогнете ми!! I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Скукьть убива...Помогнете ми!! I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Скукьть убива...Помогнете ми!! I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Скукьть убива...Помогнете ми!! I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Скукьть убива...Помогнете ми!! I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Скукьть убива...Помогнете ми!! I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Скукьть убива...Помогнете ми!! I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Скукьть убива...Помогнете ми!! I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Скукьть убива...Помогнете ми!! I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Скукьть убива...Помогнете ми!! I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Скукьть убива...Помогнете ми!! I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Скукьть убива...Помогнете ми!! I_vote_lcapСкукьть убива...Помогнете ми!! I_voting_barСкукьть убива...Помогнете ми!! I_vote_rcap 
Саманта Такър
Скукьть убива...Помогнете ми!! I_vote_lcapСкукьть убива...Помогнете ми!! I_voting_barСкукьть убива...Помогнете ми!! I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Скукьть убива...Помогнете ми!! I_vote_lcapСкукьть убива...Помогнете ми!! I_voting_barСкукьть убива...Помогнете ми!! I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Скукьть убива...Помогнете ми!! I_vote_lcapСкукьть убива...Помогнете ми!! I_voting_barСкукьть убива...Помогнете ми!! I_vote_rcap 
Том Милс
Скукьть убива...Помогнете ми!! I_vote_lcapСкукьть убива...Помогнете ми!! I_voting_barСкукьть убива...Помогнете ми!! I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Скукьть убива...Помогнете ми!! I_vote_lcapСкукьть убива...Помогнете ми!! I_voting_barСкукьть убива...Помогнете ми!! I_vote_rcap 
Алекса Рен
Скукьть убива...Помогнете ми!! I_vote_lcapСкукьть убива...Помогнете ми!! I_voting_barСкукьть убива...Помогнете ми!! I_vote_rcap 
Selene
Скукьть убива...Помогнете ми!! I_vote_lcapСкукьть убива...Помогнете ми!! I_voting_barСкукьть убива...Помогнете ми!! I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Скукьть убива...Помогнете ми!! I_vote_lcapСкукьть убива...Помогнете ми!! I_voting_barСкукьть убива...Помогнете ми!! I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Скукьть убива...Помогнете ми!! I_vote_lcapСкукьть убива...Помогнете ми!! I_voting_barСкукьть убива...Помогнете ми!! I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Скукьть убива...Помогнете ми!!

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Харпър Дейл
Graduates
Graduates
Харпър Дейл


Брой мнения : 1594

Скукьть убива...Помогнете ми!! Empty
ПисанеЗаглавие: Скукьть убива...Помогнете ми!!   Скукьть убива...Помогнете ми!! I_icon_minitimeНед Дек 18, 2011 1:28 pm

Всички ме познавате...Предполага се...Но все пак....Аз съм Николай....Баскетболист...на 16 вече,ама още не съм му свикнал Смях Та викам си да кажа нещо инт за мен,ама като няма кво....няма какво...1;80 съм и още малко,но тва са подробности....70 кила...не нямам глисти,ама просто не пълнея.... Ядосан ...Мога да вдигам доста тежки неща Смях Смях Смях с лекият риск да си скъсам гръдните мускули....Са ще си кажете е кво тежко...ами щанга 120 кг...А да да ви осведомя роден съм СЕПТЕМВРИ!!!!И очите са ми кафяви Изчакай Страшен фен съм на блондинките Искаш ли като ме хване лигнята ставам брутален.За музика и филми няма нещо,което не харесвам...дори https://www.youtube.com/watch?v=_rbHwAdsqls&feature=related <<< тая песен ме кефи.
Харесвам животни...Дог от Бордо bounce най ги харесвам...Дрр за мен...еми питайте!!!Давам са една пик и аре у дома 77799971


Скукьть убива...Помогнете ми!! 387776_326334040713971_100000121321184_1531652_1883912818_n

не че се фукам с тяло много смях
Скукьть убива...Помогнете ми!! 75878_177236565623720_100000121321184_679721_2776528_n
Най-кошмарната пик!!!

Скукьть убива...Помогнете ми!! 393063_321164447897597_100000121321184_1518548_28491307_n

Gospojata po himiq: NIKOLAI PRILI4ASH NA 4I4ENSKI TERORIST, OT ALKAIDA Смях:D:D:D:D:D:DD:D:D:DD:D:D:D:D:D:D:D:X:XSDF:D:S:D:d много смях много смях много смях много смях много смях много смях много смях много смях много смях много смях много смях много смях много смях много смях много смях много смях много смях много смях много смях много смях много смях много смях много смях много смях много смях много смях много смях много смях много смях много смях много смях
Върнете се в началото Go down
Кара
Graduates
Graduates
Кара


Брой мнения : 81

Скукьть убива...Помогнете ми!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скукьть убива...Помогнете ми!!   Скукьть убива...Помогнете ми!! I_icon_minitimeНед Дек 18, 2011 1:30 pm

Кво стаа
Върнете се в началото Go down
Харпър Дейл
Graduates
Graduates
Харпър Дейл


Брой мнения : 1594

Скукьть убива...Помогнете ми!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скукьть убива...Помогнете ми!!   Скукьть убива...Помогнете ми!! I_icon_minitimeНед Дек 18, 2011 1:31 pm

Епаа ниш Смях
Върнете се в началото Go down
Кара
Graduates
Graduates
Кара


Брой мнения : 81

Скукьть убива...Помогнете ми!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скукьть убива...Помогнете ми!!   Скукьть убива...Помогнете ми!! I_icon_minitimeНед Дек 18, 2011 1:40 pm

скучаеш а
Върнете се в началото Go down
Маги
Humans
Humans
Маги


Брой мнения : 258

Скукьть убива...Помогнете ми!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скукьть убива...Помогнете ми!!   Скукьть убива...Помогнете ми!! I_icon_minitimeНед Дек 18, 2011 1:41 pm

Хеййй хД....ти с тая порода кучета значи!!

Та кой септември си роден?
Защо решида почнеш да пиешш РП?
Какво харесваш в Маги?
Имаш ли си дом.любимец?
Кажи 5 потребителя които харесваш?
Кои хора от форума са ти симпатични?

Готин си bugi ама тея 120 кг.де вдигаш не са ли множко?
Върнете се в началото Go down
Кара
Graduates
Graduates
Кара


Брой мнения : 81

Скукьть убива...Помогнете ми!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скукьть убива...Помогнете ми!!   Скукьть убива...Помогнете ми!! I_icon_minitimeНед Дек 18, 2011 1:48 pm

музика
група/певец
храна
опиши се с три думи
свободен/обвързан

и наистина приличаш на терорист
Върнете се в началото Go down
Харпър Дейл
Graduates
Graduates
Харпър Дейл


Брой мнения : 1594

Скукьть убива...Помогнете ми!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скукьть убива...Помогнете ми!!   Скукьть убива...Помогнете ми!! I_icon_minitimeНед Дек 18, 2011 2:48 pm

НА тема музика няма какво да си говорим...харесвам всякаква музика....Просто....имам и метал и чалга на телефона :Д

Група...Линкин Парк...певец....Коцето Смях
Храна-харесвам всичко без Макдоналц и КФС въпросът изобщо не е в това,че не са вкусни просто не са за мен...все пак съм спортист,а повечето спортисти не схващет смисълът на това иза да пълнеят се тъъпчат с една от най-вредните храни!
3 думи-секси,забавен,пич!
свободен...


И мерси знам,че мязам на терорист ХДХДХД
Върнете се в началото Go down
Маги
Humans
Humans
Маги


Брой мнения : 258

Скукьть убива...Помогнете ми!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скукьть убива...Помогнете ми!!   Скукьть убива...Помогнете ми!! I_icon_minitimeНед Дек 18, 2011 3:02 pm

Така...аз вече официално съм ти сърдита wait На мойте въпроси не отговаряш а?Е повече въпроси няма да ти давам wait plache Лошо дите! Скукьть убива...Помогнете ми!! 3268751438 55545

Spoiler:
Върнете се в началото Go down
Харпър Дейл
Graduates
Graduates
Харпър Дейл


Брой мнения : 1594

Скукьть убива...Помогнете ми!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скукьть убива...Помогнете ми!!   Скукьть убива...Помогнете ми!! I_icon_minitimeНед Дек 18, 2011 3:08 pm

Маги!!! Аз докато отг ;хх като нз какво да напиша ще ме извиниш Целувка

Та кой септември си роден?08.1995 :Д

Защо решида почнеш да пиешш РП?Една моя близка приятелка ме накара за да не стана "ТЪП" спортист

Какво харесваш в Маги?КАзах,че съм фен на блондинки!! А и ме кефи невинноста в нея,няма 4000 евро оборот в устата както някой др(не говоря за хора от форума)
Имаш ли си дом.любимец?Да имам куче,но не е Дог... Майка мине иска имало мн лиги :Д

Кажи 5 потребителя които харесваш?Клеър,Маги,Иси,Кристиан Озера,Иси...има и др,но ти каза само 5
Кои хора от форума са ти симпатични?Всички тук имат своя чар,някой не съм засичал за да кажа....естествено не можеш да избираш хората....Особено че тук има само лик на известна личност и се крием зад интернет! :ДА и повечето скойто имаме по такива контакти те са ми едни от любимците Д,но както казах всички ме кефят

Готин си ама тея 120 кг.де вдигаш не са ли множко?
Принципно са,но трябва да вдигам и повече 120 найстина вече ме затрудняват имам проблеми с китките и глезените,но това е,когато искаш да станеш велик,няма как...мъчишш се иначе до 100 нямам проблем с вдигането...
Върнете се в началото Go down
~Effy~
Graduates
Graduates
~Effy~


Брой мнения : 925

Скукьть убива...Помогнете ми!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скукьть убива...Помогнете ми!!   Скукьть убива...Помогнете ми!! I_icon_minitimeНед Дек 18, 2011 4:58 pm

Найстина си като терминатор!
Върнете се в началото Go down
Харпър Дейл
Graduates
Graduates
Харпър Дейл


Брой мнения : 1594

Скукьть убива...Помогнете ми!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скукьть убива...Помогнете ми!!   Скукьть убива...Помогнете ми!! I_icon_minitimeНед Дек 18, 2011 5:00 pm

Защо бе?
Върнете се в началото Go down
Харпър Дейл
Graduates
Graduates
Харпър Дейл


Брой мнения : 1594

Скукьть убива...Помогнете ми!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скукьть убива...Помогнете ми!!   Скукьть убива...Помогнете ми!! I_icon_minitimeЧет Дек 22, 2011 6:24 pm

От днеска преди да ми разцепят главата!!!
Скукьть убива...Помогнете ми!! 404520_350265958320779_100000121321184_1598148_1806672604_n
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Скукьть убива...Помогнете ми!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скукьть убива...Помогнете ми!!   Скукьть убива...Помогнете ми!! I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Скукьть убива...Помогнете ми!!
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: Друго :: Свободна зона :: Да се опознаем-
Идете на: