The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Бар "Hot" преди два дни  - Page 2 Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Бар "Hot" преди два дни  - Page 2 I_vote_lcap81%Бар "Hot" преди два дни  - Page 2 I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Бар "Hot" преди два дни  - Page 2 I_vote_lcap19%Бар "Hot" преди два дни  - Page 2 I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Бар "Hot" преди два дни  - Page 2 I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Бар "Hot" преди два дни  - Page 2 I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Бар "Hot" преди два дни  - Page 2 I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Бар "Hot" преди два дни  - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Бар "Hot" преди два дни  - Page 2 I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Бар "Hot" преди два дни  - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Бар "Hot" преди два дни  - Page 2 I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Бар "Hot" преди два дни  - Page 2 I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Бар "Hot" преди два дни  - Page 2 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Бар "Hot" преди два дни  - Page 2 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Бар "Hot" преди два дни  - Page 2 I_vote_lcapБар "Hot" преди два дни  - Page 2 I_voting_barБар "Hot" преди два дни  - Page 2 I_vote_rcap 
Саманта Такър
Бар "Hot" преди два дни  - Page 2 I_vote_lcapБар "Hot" преди два дни  - Page 2 I_voting_barБар "Hot" преди два дни  - Page 2 I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Бар "Hot" преди два дни  - Page 2 I_vote_lcapБар "Hot" преди два дни  - Page 2 I_voting_barБар "Hot" преди два дни  - Page 2 I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Бар "Hot" преди два дни  - Page 2 I_vote_lcapБар "Hot" преди два дни  - Page 2 I_voting_barБар "Hot" преди два дни  - Page 2 I_vote_rcap 
Том Милс
Бар "Hot" преди два дни  - Page 2 I_vote_lcapБар "Hot" преди два дни  - Page 2 I_voting_barБар "Hot" преди два дни  - Page 2 I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Бар "Hot" преди два дни  - Page 2 I_vote_lcapБар "Hot" преди два дни  - Page 2 I_voting_barБар "Hot" преди два дни  - Page 2 I_vote_rcap 
Алекса Рен
Бар "Hot" преди два дни  - Page 2 I_vote_lcapБар "Hot" преди два дни  - Page 2 I_voting_barБар "Hot" преди два дни  - Page 2 I_vote_rcap 
Selene
Бар "Hot" преди два дни  - Page 2 I_vote_lcapБар "Hot" преди два дни  - Page 2 I_voting_barБар "Hot" преди два дни  - Page 2 I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Бар "Hot" преди два дни  - Page 2 I_vote_lcapБар "Hot" преди два дни  - Page 2 I_voting_barБар "Hot" преди два дни  - Page 2 I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Бар "Hot" преди два дни  - Page 2 I_vote_lcapБар "Hot" преди два дни  - Page 2 I_voting_barБар "Hot" преди два дни  - Page 2 I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Бар "Hot" преди два дни

Go down 
3 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
~Effy~
Graduates
Graduates
~Effy~


Брой мнения : 925

Бар "Hot" преди два дни  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Hot" преди два дни    Бар "Hot" преди два дни  - Page 2 I_icon_minitimeПон Дек 19, 2011 7:36 pm

-Не се терзая , просто се чудя откога имам душа.-казах студено.
Целунах врата му нежно . Кучешките ми зъби се допряха и го одраскаха , но не беше чак толкова силно , че да потече кръв .Макар , че само от допира усетих как кръъвта му бошуваше в вените .
След като го одрасках го погледнах въпросително , не казах нищо , но бях сигурна , че ме е разбрал .
Върнете се в началото Go down
Харпър Дейл
Graduates
Graduates
Харпър Дейл


Брой мнения : 1594

Бар "Hot" преди два дни  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Hot" преди два дни    Бар "Hot" преди два дни  - Page 2 I_icon_minitimeВто Дек 20, 2011 4:39 pm

Подсмихнах се и кимнах:
-Давай..Пий!-принципно на мен не ми беше позволено да пия от вампири...Болеше ги,но аз бях хибрид...самата ми кръв беше с различни клетки от нормалните.Спрях да мисля за това и почнах да яя целувам по врата.....
Върнете се в началото Go down
~Effy~
Graduates
Graduates
~Effy~


Брой мнения : 925

Бар "Hot" преди два дни  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Hot" преди два дни    Бар "Hot" преди два дни  - Page 2 I_icon_minitimeВто Дек 20, 2011 5:15 pm

Забих зъби в кожата му и започнах да пия . Кръвта му беше странна на вкус , нямаше типичния вкус като вампирската или човешката , но беше вкусна .Нямах си представа дали мога да го убия ако пия твърде много , затова по едно време спрях .Раната не зарастна отначало , но после малко по-малко се заздрави .
Върнете се в началото Go down
Харпър Дейл
Graduates
Graduates
Харпър Дейл


Брой мнения : 1594

Бар "Hot" преди два дни  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Hot" преди два дни    Бар "Hot" преди два дни  - Page 2 I_icon_minitimeВто Дек 20, 2011 5:37 pm

Погледнах я и се усмихнах.Седнах на един от столовете и я погледнах.Съзнанието ми беше леко замъглено.Придърпах я в скута си и почнах да я целувам.Вкусът на кръвта ми бе все още по езикът й.Засмуках леко долната й устна и отворих очи.
-Това,което ще направим сега...утре няма да го помним!-казах и се ухилих дяволито вдигнах я и сложих отново на барплота.Леко повдигнах бедрата й и прокарах пръсти по нежната и кожа.Исках я....Просто имах нужда от това...
Върнете се в началото Go down
~Effy~
Graduates
Graduates
~Effy~


Брой мнения : 925

Бар "Hot" преди два дни  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Hot" преди два дни    Бар "Hot" преди два дни  - Page 2 I_icon_minitimeВто Дек 20, 2011 6:02 pm

Погледнах го в очите.
-Да няма да го помним !-казах .
Барплота беше голям колкото маса .Целунах Харпър и го придърпах такаче да е легнал върху мен .Беше останал сано по тениска и боксерки .Не беше честно аз бях гола , затова разкъсах тениската .Отпуснах се ...
Върнете се в началото Go down
Харпър Дейл
Graduates
Graduates
Харпър Дейл


Брой мнения : 1594

Бар "Hot" преди два дни  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Hot" преди два дни    Бар "Hot" преди два дни  - Page 2 I_icon_minitimeВто Дек 20, 2011 6:10 pm

Подсмихнах се и бързо разкарах боксерките.Погледнах я и целунах.Повдигнах единият и крак и проникнах в нея.Стиснах ръцете си в юмруци и се наведох да я целуна.Беше тясна...По-тясна отколкото очаквах.Гореща.Поех си дълбоко въздух и я погледнах.Започнах да се движа по-бързо забравяйки и оставяйки всякакви задръжки зад гърба си...
Върнете се в началото Go down
~Effy~
Graduates
Graduates
~Effy~


Брой мнения : 925

Бар "Hot" преди два дни  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Hot" преди два дни    Бар "Hot" преди два дни  - Page 2 I_icon_minitimeВто Дек 20, 2011 6:52 pm

Едната ми ръка спуснах по гърба му ,а другата спуснах от рамото до ритките му .Целунах го , целувката ми бързо се пренесе към врата , а после гръдния кош .Краката си обвих около тялото на Харпър .
Той се беше отпуснал .Беше топъл , както и аз .Едната ми ръка одраска гърба му , а другата ръката му .
Върнете се в началото Go down
Харпър Дейл
Graduates
Graduates
Харпър Дейл


Брой мнения : 1594

Бар "Hot" преди два дни  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Hot" преди два дни    Бар "Hot" преди два дни  - Page 2 I_icon_minitimeВто Дек 20, 2011 7:02 pm

От гърлото ми се изтръгна дълбок гърлен стона.Сведох глава към гърдите й и почнах да ги целувам.Сплетох пръстите на едната си ръка в косата и и звърнах главата й назад.Започнах да прониквам в нея.Бързо,грубо.Бара почна леко да се мести.Тялото ми сякаш се разбиваше в нейното,както вълните в камъните по брега..
-Ефи....-името и се откъсна от устните ми.Стиснах зъби и затворих очи.Усетих лекото парене на местата,който ме беше одрала...
Върнете се в началото Go down
~Effy~
Graduates
Graduates
~Effy~


Брой мнения : 925

Бар "Hot" преди два дни  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Hot" преди два дни    Бар "Hot" преди два дни  - Page 2 I_icon_minitimeВто Дек 20, 2011 7:28 pm

Ръката му потдържаше главата ми .Няколко кичура коса бяха паднали пред лицето ми . Бара изскърца веднъж и се размести , но това явно не интересуваше Харпър .
Отпуснах леко ръцете си и вече ги плъзгах по кожата му която беше вряла .Едната ми ръка се плузна леко по гърба му и като стигна една точка леко го натисна .
-Хар...-не можах да довърша защото той ме притисна силно.
Върнете се в началото Go down
Харпър Дейл
Graduates
Graduates
Харпър Дейл


Брой мнения : 1594

Бар "Hot" преди два дни  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Hot" преди два дни    Бар "Hot" преди два дни  - Page 2 I_icon_minitimeСря Дек 21, 2011 2:48 pm

Бавно се приближавах до кулминацията.Можех да свърша за секунди,но се въздържах...Изправих се и я вдигнах на ръце,погледнах я и се усмихна след секунда я подпирах на стената.Поддържах бедрата й с ръце,притисках се към нея...прониквах грубо и бързо.Очите ми бяха впити в нейните.Беше ми хем забавно хем много ми харесваше.Продължих да се движа,но не...Не исках това....Бързо я пуснах и я обърнах с гръб към мен и с лице към стената.Краката й бяха здраво стъпили на земята.Прокарах ръце по тялото й и едната ми се спря на изваяната й шия,сви се около нея,но не така че да я задушава и продължих...
Върнете се в началото Go down
~Effy~
Graduates
Graduates
~Effy~


Брой мнения : 925

Бар "Hot" преди два дни  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Hot" преди два дни    Бар "Hot" преди два дни  - Page 2 I_icon_minitimeСря Дек 21, 2011 7:49 pm

Ръката му ме стягаше силно за гърлото .Чак сега мъглата която цяла вечер пречеше на ръсъдака ми се разсея и усъзнах , че съм с Харпър .
Той рязко ме убърна и ме притисна към стената .Докато той продължаваше , аз го целунах .През цялото време стояхме така ....
Върнете се в началото Go down
Харпър Дейл
Graduates
Graduates
Харпър Дейл


Брой мнения : 1594

Бар "Hot" преди два дни  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Hot" преди два дни    Бар "Hot" преди два дни  - Page 2 I_icon_minitimeЧет Дек 22, 2011 5:35 pm

Обърнах я с лице към мен и я вдигнах във въздуха.Очите и сякаш ме наблюдаваха:
-Защо ме гледаш така?Ако искаш да спра казвай!-наистина спрях да се движа.Не можех да продължа,ако тя не го иска....Добре де можех,но то си беше чисто изнасилване,а и най-много отново да ми прати някое проклятие!
Върнете се в началото Go down
~Effy~
Graduates
Graduates
~Effy~


Брой мнения : 925

Бар "Hot" преди два дни  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Hot" преди два дни    Бар "Hot" преди два дни  - Page 2 I_icon_minitimeЧет Дек 22, 2011 7:32 pm

Хвърлих му само един поглед от който той разбра .Продължи ,а аз престанах да го гледам Хвърлих един поглед на барчето което беше изпотрошено .
Погледнах ръката на ХАрпър която бях одрала преди малко и докато той Проникваше в мен АЗ ПОВРЕМЕ НА ЕДНА ЦЕЛУВКА ГО ПОГАЛИХ ТАМ И РАНИТЕ ЗАРАСТНАХА .

Върнете се в началото Go down
Харпър Дейл
Graduates
Graduates
Харпър Дейл


Брой мнения : 1594

Бар "Hot" преди два дни  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Hot" преди два дни    Бар "Hot" преди два дни  - Page 2 I_icon_minitimeЧет Дек 22, 2011 9:06 pm

В съзнанието ми се въртяха много неща.Наистина всичко беше страхотно,перфектно.Погледнах я...Очите и обрамчени с гъсти мигли,бяха красиви но точно в момента гледаха в друга посока.Отново започнах да се движа и я погледнах:
-Къде да свърша?-не знаех при нея как стоят нещата,но принципно не можех да имам деца....А бях толкова близко...
Върнете се в началото Go down
~Effy~
Graduates
Graduates
~Effy~


Брой мнения : 925

Бар "Hot" преди два дни  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Hot" преди два дни    Бар "Hot" преди два дни  - Page 2 I_icon_minitimeНед Дек 25, 2011 10:21 am

Той свърши .Аз се облякох .
Отидох зад бара и взех някаква бутилка с малко алкохол останал в нея . Разсипах алокохола по пода на бара , като свърши взех шише от масата на едни и него разсипах .Погледнах Харпър който ме гледаше въпросително.
-Трябва да направя нещо за ...-разсперих ръце и направих един въздушен кръг .-на Вселената!-казах и се усмихнах .
Вичко запалимо свърши по пода затова взех един стол и го счупих за съчки . Взех и втори , трети , четвърти и така докато не се образува клада . Претърсих джобовете на мъртвия барман и открих запалка . Подхвърлих я на Харпър .
-Ще имаш ли честта ?-попитах мило .
Върнете се в началото Go down
Харпър Дейл
Graduates
Graduates
Харпър Дейл


Брой мнения : 1594

Бар "Hot" преди два дни  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Hot" преди два дни    Бар "Hot" преди два дни  - Page 2 I_icon_minitimeНед Дек 25, 2011 12:20 pm

Улових запалката и се усмихнах:
-Разбира се!-увеличих силата на пламъка до края и погледнах Ефи протегнах ръка:
-Да си тръгваме!-хванах я за ръката и хвърлих горящата запалка към импровизираната клада,която беше направила.Обърнах се към Ефи и я целунах за последно...
-Беше ми изключително приятно тази вечер....Надявам се,че и на теб ти е харесало поне малко?!-зачаках отговорът й....Зад нас огънят почна да се разпръсва и скоро щеше да се наложи да се ометем....
Върнете се в началото Go down
~Effy~
Graduates
Graduates
~Effy~


Брой мнения : 925

Бар "Hot" преди два дни  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Hot" преди два дни    Бар "Hot" преди два дни  - Page 2 I_icon_minitimeНед Дек 25, 2011 12:31 pm

-И на мен ми беше приятно !-казах .
Погледнах кладата огъня вече се беше разпростял и беше обхванал половината бар .
-Да се омитаме ако не искаш да станеш вълк алангле !-казах закачливо.
Труповете на мъртвите хора вече повечето изгоряха , а останалите започнаха да вонят на препечена плът .
Върнете се в началото Go down
Харпър Дейл
Graduates
Graduates
Харпър Дейл


Брой мнения : 1594

Бар "Hot" преди два дни  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Hot" преди два дни    Бар "Hot" преди два дни  - Page 2 I_icon_minitimeНед Дек 25, 2011 12:35 pm

УСмихнах се и я вдигнах.За секунда се озовахме извън бара...
-А сега скъпа...разделяме се завинаги или ще останем заедно още малко?-подсмихнах се и я пуснах.Оправих си ризата и си поех дълбоко дъх.Смардеше на умрели лебеди....Гадно!!!
Върнете се в началото Go down
~Effy~
Graduates
Graduates
~Effy~


Брой мнения : 925

Бар "Hot" преди два дни  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Hot" преди два дни    Бар "Hot" преди два дни  - Page 2 I_icon_minitimeНед Дек 25, 2011 12:39 pm

Ухилих се !
-Чао дейл!!-казах весело.-Може би някой ден пак ще се видим !
Докато го казвах неоновия знак на бара падна .Бях до ХАрпър затова го целунах и си тръгнах .
Върнете се в началото Go down
Харпър Дейл
Graduates
Graduates
Харпър Дейл


Брой мнения : 1594

Бар "Hot" преди два дни  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Hot" преди два дни    Бар "Hot" преди два дни  - Page 2 I_icon_minitimeНед Дек 25, 2011 12:48 pm

Подсмихнах се и кимнах:
-Чао тъмнокоске!-загледах се в пламъците,докато не чух сирените.Засмях се високо и хукнах бързо,оставяйки зад себе си случилото се...Скривайки се в сенките най-накрая спокоен!
Върнете се в началото Go down
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

Бар "Hot" преди два дни  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Hot" преди два дни    Бар "Hot" преди два дни  - Page 2 I_icon_minitimeНед Дек 25, 2011 2:35 pm

ВИЕ ДВАМАТА!ПО-ДЪЛГИ ПОСТОВЕ!КАКВО Е ТОВА ТРИ,ЧЕТИРИ РЕДА?ПИШЕТЕ НАД 5 РЕДА!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Бар "Hot" преди два дни  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Hot" преди два дни    Бар "Hot" преди два дни  - Page 2 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Бар "Hot" преди два дни
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» преди...преди някво време XD
» Преди два дни
» Преди две седмици....
» Преди година, две..
» Преди година

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Друго :: Минало-
Идете на: