The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
СПИ МИ СЕЕЕЕ!! *прозява се* Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
СПИ МИ СЕЕЕЕ!! *прозява се* I_vote_lcap81%СПИ МИ СЕЕЕЕ!! *прозява се* I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
СПИ МИ СЕЕЕЕ!! *прозява се* I_vote_lcap19%СПИ МИ СЕЕЕЕ!! *прозява се* I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
СПИ МИ СЕЕЕЕ!! *прозява се* I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
СПИ МИ СЕЕЕЕ!! *прозява се* I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
СПИ МИ СЕЕЕЕ!! *прозява се* I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
СПИ МИ СЕЕЕЕ!! *прозява се* I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
СПИ МИ СЕЕЕЕ!! *прозява се* I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
СПИ МИ СЕЕЕЕ!! *прозява се* I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
СПИ МИ СЕЕЕЕ!! *прозява се* I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
СПИ МИ СЕЕЕЕ!! *прозява се* I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
СПИ МИ СЕЕЕЕ!! *прозява се* I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
СПИ МИ СЕЕЕЕ!! *прозява се* I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
СПИ МИ СЕЕЕЕ!! *прозява се* I_vote_lcapСПИ МИ СЕЕЕЕ!! *прозява се* I_voting_barСПИ МИ СЕЕЕЕ!! *прозява се* I_vote_rcap 
Саманта Такър
СПИ МИ СЕЕЕЕ!! *прозява се* I_vote_lcapСПИ МИ СЕЕЕЕ!! *прозява се* I_voting_barСПИ МИ СЕЕЕЕ!! *прозява се* I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
СПИ МИ СЕЕЕЕ!! *прозява се* I_vote_lcapСПИ МИ СЕЕЕЕ!! *прозява се* I_voting_barСПИ МИ СЕЕЕЕ!! *прозява се* I_vote_rcap 
Тран Дюбос
СПИ МИ СЕЕЕЕ!! *прозява се* I_vote_lcapСПИ МИ СЕЕЕЕ!! *прозява се* I_voting_barСПИ МИ СЕЕЕЕ!! *прозява се* I_vote_rcap 
Том Милс
СПИ МИ СЕЕЕЕ!! *прозява се* I_vote_lcapСПИ МИ СЕЕЕЕ!! *прозява се* I_voting_barСПИ МИ СЕЕЕЕ!! *прозява се* I_vote_rcap 
Харпър Дейл
СПИ МИ СЕЕЕЕ!! *прозява се* I_vote_lcapСПИ МИ СЕЕЕЕ!! *прозява се* I_voting_barСПИ МИ СЕЕЕЕ!! *прозява се* I_vote_rcap 
Алекса Рен
СПИ МИ СЕЕЕЕ!! *прозява се* I_vote_lcapСПИ МИ СЕЕЕЕ!! *прозява се* I_voting_barСПИ МИ СЕЕЕЕ!! *прозява се* I_vote_rcap 
Selene
СПИ МИ СЕЕЕЕ!! *прозява се* I_vote_lcapСПИ МИ СЕЕЕЕ!! *прозява се* I_voting_barСПИ МИ СЕЕЕЕ!! *прозява се* I_vote_rcap 
Силвия Томсън
СПИ МИ СЕЕЕЕ!! *прозява се* I_vote_lcapСПИ МИ СЕЕЕЕ!! *прозява се* I_voting_barСПИ МИ СЕЕЕЕ!! *прозява се* I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
СПИ МИ СЕЕЕЕ!! *прозява се* I_vote_lcapСПИ МИ СЕЕЕЕ!! *прозява се* I_voting_barСПИ МИ СЕЕЕЕ!! *прозява се* I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 СПИ МИ СЕЕЕЕ!! *прозява се*

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

СПИ МИ СЕЕЕЕ!! *прозява се* Empty
ПисанеЗаглавие: СПИ МИ СЕЕЕЕ!! *прозява се*   СПИ МИ СЕЕЕЕ!! *прозява се* I_icon_minitimeПет Дек 16, 2011 4:46 pm

frog <3 АААА ХОРААА! frog <3
...СПИ МИ СЕ...
много смях
ИСКАМ ДА СПЯЯ...


Да ви се оплача..начи...днес в 7.30 аз,Силвански и Тате Маймун /Томчо/
имахме класно по
.....*драматична пауза* ....
математика!
И то не беше никак хубаво класно...за простите хора - моа - дето много им се спи в 7.30 сутринта. 7:30 представяте ли си?Ма и миналата седмица в 7:30 имах по БЕЛ..есе...есе...да,да..Силвански седя до мен и едва не заспиваше и ми се караше,че съм изписала половината лист...да...ма после втория час аз закъсах за муза ,а тя писа../аз знам,че ми е свила музата ма тя не си признава.../ хД..и ся да се върнем на темата..

СПИ МИ СЕ!
bebe

плези се плези се

ИСКАМ

плези се плези се

ДА

плези се плези се

СПЯ

плези се плези се
Върнете се в началото Go down
Харпър Дейл
Graduates
Graduates
Харпър Дейл


Брой мнения : 1594

СПИ МИ СЕЕЕЕ!! *прозява се* Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СПИ МИ СЕЕЕЕ!! *прозява се*   СПИ МИ СЕЕЕЕ!! *прозява се* I_icon_minitimeПет Дек 16, 2011 4:51 pm

Подкрепям Габи,значи днеска съм станал в 5:30,правих упражнения,отидох на даск,като лудата ми госпжа ме караше да рисувам и после я напсувах и ми писа забележка и двойка (дееба козата мръсна),а третият час имах класно реших само 2 задачи,а плюс това после бях на тренировки,помагах на наще и тн.Всеки ден вече ставам хипер рано,не моа спЯ!!!!! Ако скоро тва не се промени ще полудея! ЯдосанЯдосанЯдосанЯдосанЯдосанЯдосанЯдосанЯдосан


АДСКИ МНОГО МИ СЕ СПИ!!!!
Върнете се в началото Go down
~Effy~
Graduates
Graduates
~Effy~


Брой мнения : 925

СПИ МИ СЕЕЕЕ!! *прозява се* Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СПИ МИ СЕЕЕЕ!! *прозява се*   СПИ МИ СЕЕЕЕ!! *прозява се* I_icon_minitimeПет Дек 16, 2011 4:54 pm

аз съм болна и си спя до обят !!!!!*ПЛЕЗИ СЕ *
Върнете се в началото Go down
Джеси Уелш
Graduates
Graduates
Джеси Уелш


Брой мнения : 208

СПИ МИ СЕЕЕЕ!! *прозява се* Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СПИ МИ СЕЕЕЕ!! *прозява се*   СПИ МИ СЕЕЕЕ!! *прозява се* I_icon_minitimeПет Дек 16, 2011 5:23 pm

И на мен ми се СПИ-И-И... ^^ Толкова ми се спи, че понякога мисля едно говоря друго и накрая си опитлая думитеи се чудя къде се намирам... ;дд
Върнете се в началото Go down
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

СПИ МИ СЕЕЕЕ!! *прозява се* Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СПИ МИ СЕЕЕЕ!! *прозява се*   СПИ МИ СЕЕЕЕ!! *прозява се* I_icon_minitimeПет Дек 16, 2011 5:29 pm

Днес станах с мисълта "Ще спя след даскало и в някой от часовете" да..нито в часовете нито след даскало спах хД
Върнете се в началото Go down
~Effy~
Graduates
Graduates
~Effy~


Брой мнения : 925

СПИ МИ СЕЕЕЕ!! *прозява се* Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СПИ МИ СЕЕЕЕ!! *прозява се*   СПИ МИ СЕЕЕЕ!! *прозява се* I_icon_minitimeПет Дек 16, 2011 5:31 pm

На мен пък сутринта ми омръзна да си лежа в топличкото легълце и станах на компа .
Върнете се в началото Go down
Джеси Уелш
Graduates
Graduates
Джеси Уелш


Брой мнения : 208

СПИ МИ СЕЕЕЕ!! *прозява се* Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СПИ МИ СЕЕЕЕ!! *прозява се*   СПИ МИ СЕЕЕЕ!! *прозява се* I_icon_minitimeПет Дек 16, 2011 5:37 pm

Днес аз пък едва станах от леглото, не исках да го оставям само, но ми се наложи.... хДД
Върнете се в началото Go down
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

СПИ МИ СЕЕЕЕ!! *прозява се* Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СПИ МИ СЕЕЕЕ!! *прозява се*   СПИ МИ СЕЕЕЕ!! *прозява се* I_icon_minitimeПет Дек 16, 2011 5:43 pm

Аз много си обичам леглото хД..ама то в мойта стая е зоопарк и сутрин котката ми като влезне и отива да ми гледа джербила /като хамстер с дълга опашка подлежи на дресиране супер слакди не е мишка хД / и отиде там и нали иска да я хване ама зареди стаклот оне може и драска..заека ми трака с клектата ;хх и не мога си доспя..не ме оставят хД
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





СПИ МИ СЕЕЕЕ!! *прозява се* Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СПИ МИ СЕЕЕЕ!! *прозява се*   СПИ МИ СЕЕЕЕ!! *прозява се* I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
СПИ МИ СЕЕЕЕ!! *прозява се*
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: Друго :: Свободна зона :: Флууд на воля :: Дискусии-
Идете на: