The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Малко и от мен... Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Малко и от мен... I_vote_lcap81%Малко и от мен... I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Малко и от мен... I_vote_lcap19%Малко и от мен... I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Малко и от мен... I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Малко и от мен... I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Малко и от мен... I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Малко и от мен... I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Малко и от мен... I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Малко и от мен... I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Малко и от мен... I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Малко и от мен... I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Малко и от мен... I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Малко и от мен... I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Малко и от мен... I_vote_lcapМалко и от мен... I_voting_barМалко и от мен... I_vote_rcap 
Саманта Такър
Малко и от мен... I_vote_lcapМалко и от мен... I_voting_barМалко и от мен... I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Малко и от мен... I_vote_lcapМалко и от мен... I_voting_barМалко и от мен... I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Малко и от мен... I_vote_lcapМалко и от мен... I_voting_barМалко и от мен... I_vote_rcap 
Том Милс
Малко и от мен... I_vote_lcapМалко и от мен... I_voting_barМалко и от мен... I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Малко и от мен... I_vote_lcapМалко и от мен... I_voting_barМалко и от мен... I_vote_rcap 
Алекса Рен
Малко и от мен... I_vote_lcapМалко и от мен... I_voting_barМалко и от мен... I_vote_rcap 
Selene
Малко и от мен... I_vote_lcapМалко и от мен... I_voting_barМалко и от мен... I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Малко и от мен... I_vote_lcapМалко и от мен... I_voting_barМалко и от мен... I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Малко и от мен... I_vote_lcapМалко и от мен... I_voting_barМалко и от мен... I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Малко и от мен...

Go down 
АвторСъобщение
Азалия Робъртс
Students
Students
Азалия Робъртс


Брой мнения : 99

Малко и от мен... Empty
ПисанеЗаглавие: Малко и от мен...   Малко и от мен... I_icon_minitimeПет Дек 02, 2011 8:12 pm

Вече е твърде късно

Вече е твърде късно. Трябваше да те спра от самото начало. Да ти помогна да преодолееш увречението, довело те до такъв трагичен край. Всичко започна с думите "Само да опитам. Само веднъж." Веднъж ли? От веднъж се превърна в ежедневие. Пушеше постоянно, но ме успокояваше " Това е само трева - винаги мога да спра." Залъгвах се и не се опитвах да те спра. Не те спрях, не те упрекнах и когато за пръв път заби спринцовката във вените си. Скоро целите ти вени бяха в дупки - нямаше място, където да инжектираш следващата доза.Защо не те спрях тогава? Защото ми казваше, че ще се справиш. "Само още веднъж и спирам. Обещавам!". Това веднъж се превръщаше в дни, месеци, години всекидневно друсане. А аз не те спрях. Ти опита. Опита да престанеш, но дойдоха кризите. Тогава осъзна колко трудно е да спреш. И отново посегна към спринцовката. Бягаше от реалността, вече не можеше да ме познаеш, а родителите ти едва тогава се усетиха. Но на тях не им пукаше. Заведоха те в клиника, но от лечението нямаше никаква полза. Когато излезе започна отново. Защо не те спрях? Може би, защото нямаше начин. Колкото и да ти говорех, ти не ме слушаше. Но никога не ми даде да опитам. Никога! Предпази мен, но предпочитам и ти да не бе започвал. Веднъж започнал - не можеше да спреш. Вече не ти стигаше да се друсаш веднъж дневно. Започна да взимаш все повече и все повече, наркотиците вече не ти помагаха да избягаш от реалността. Вече бяха не приятел, а враг. Всъщност - никога не са ти били приятел. Обадиха ми се през нощта. "Почина от свръхдоза" чу се от слушалката. И вече е късно. Късно е да се опитвам да те върна. Опитах да те спра. Дали бе твърде слаб? Не, по - скоро се бе отчаял от живота, но не това бе начина. Можеше да избереш друг път и сега да си до мен. Когато спускат ковчега ти, виждам твърде малко опечалени лица. Родителите ти не плачат. Дано не гледаш някъде отгоре, защото е просто ужасно. Всички те мислят за един пропаднал наркоман. Аз обаче знам истината - ти бе едно момче, опитало се да избяга от ужасната реалност. Вече е твърде късно да променим това. Можем само да продължим напред. Дано си по - добре там горе. Дано да си намерил щастието, което на земята търсеше в наркотиците.




Сега не ми се пише повече, но ако ви хареса, ще продължа да побликувам.
Върнете се в началото Go down
Азалия Робъртс
Students
Students
Азалия Робъртс


Брой мнения : 99

Малко и от мен... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малко и от мен...   Малко и от мен... I_icon_minitimeПет Дек 02, 2011 9:05 pm

Ти беше...

Ти беше просто поредния. Поредния идиот без сърце, в когото се опитвах да открия любовта. Знам, нея я няма отдавна, но не спирам да се надявам. Знам, любовта умря в онзи ден, когато сбогом си взех с любимото момче. Ти беше просто поредната играчка. Бях с теб, за да не бъда сама. Не исках да съм с теб, търсех просто нещо, което да ме накара да забравя онова момче, което вълнува мислите ми, онова момче, което си тръгна с любовта. ТИ бе просто играчка в ръцете ми, за да го накарам да ревнува. Исках да видя дали има нещо към мен. Е, явно вече няма. Ти бе просто средство за постигане на целта. След като ми стана ненужен те захвърлих, ти ме търсиш, надяваш си, че си бил нещо значимо за мен, че отново ще бъдем заедно. Но знай, ти просто премина през моя живот, но мястото ти не е там. Съжалявам! Но ти никога няма да ме имаш отново, защото не беше онова, което търсех.



Сбогом

Знам, не ме обичаш вече, а вчера бях незаменима аз. Знам, че нямаш чувства вече, а вчера в теб пламтеше страст. И явно обич нямало е в тебе - нямаше тъй бързо да се отегчиш. Нямаше тъй да ме нараниш. Защото твойто "Сбогом" пак отеква в тишината. И чувам го в съня си даже. Събудя ли се - почва пак кошмара, заспя си - отново теб сънувам. Не знам какво да правя и какво искам не знам. Знам само, че ми липсваш, че те обичам. Искам да си до мен, без тебе празен е денят ми. А твойто "Сбогом" пари във сърцето. Изгаря ме бавно. Убива ме. Защо си тръгна? Не беше ли щастлив с мен? Толкова бързо ли ти омръзнах? Нали бях единствена! Нали бях незаменима! Защо с друга ме замени? И на нея ли обещаваш, че няма да има друга, че завинаги ще сте заедно. Тя дали ти вярва, както аз ти вярвах? Дано да те нарани, дано да те остави и нейното "Сбогом" да пари в теб, както твоето - във моето сърце.
Върнете се в началото Go down
 
Малко и от мен...
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Малко от свръхестественно?
» Малко разяснение
» Малко да разясним.
» Да се помъчим малко
» Малко от мойте глупости

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: Друго :: Свободна зона :: Лично творчество :: Литература-
Идете на: