The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
 Герои на петокурсниците	     Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
 Герои на петокурсниците	     I_vote_lcap81% Герои на петокурсниците	     I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
 Герои на петокурсниците	     I_vote_lcap19% Герои на петокурсниците	     I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
 Герои на петокурсниците	     I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
 Герои на петокурсниците	     I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
 Герои на петокурсниците	     I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
 Герои на петокурсниците	     I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
 Герои на петокурсниците	     I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
 Герои на петокурсниците	     I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
 Герои на петокурсниците	     I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
 Герои на петокурсниците	     I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
 Герои на петокурсниците	     I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
 Герои на петокурсниците	     I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
 Герои на петокурсниците	     I_vote_lcap Герои на петокурсниците	     I_voting_bar Герои на петокурсниците	     I_vote_rcap 
Саманта Такър
 Герои на петокурсниците	     I_vote_lcap Герои на петокурсниците	     I_voting_bar Герои на петокурсниците	     I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
 Герои на петокурсниците	     I_vote_lcap Герои на петокурсниците	     I_voting_bar Герои на петокурсниците	     I_vote_rcap 
Тран Дюбос
 Герои на петокурсниците	     I_vote_lcap Герои на петокурсниците	     I_voting_bar Герои на петокурсниците	     I_vote_rcap 
Том Милс
 Герои на петокурсниците	     I_vote_lcap Герои на петокурсниците	     I_voting_bar Герои на петокурсниците	     I_vote_rcap 
Харпър Дейл
 Герои на петокурсниците	     I_vote_lcap Герои на петокурсниците	     I_voting_bar Герои на петокурсниците	     I_vote_rcap 
Алекса Рен
 Герои на петокурсниците	     I_vote_lcap Герои на петокурсниците	     I_voting_bar Герои на петокурсниците	     I_vote_rcap 
Selene
 Герои на петокурсниците	     I_vote_lcap Герои на петокурсниците	     I_voting_bar Герои на петокурсниците	     I_vote_rcap 
Силвия Томсън
 Герои на петокурсниците	     I_vote_lcap Герои на петокурсниците	     I_voting_bar Герои на петокурсниците	     I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
 Герои на петокурсниците	     I_vote_lcap Герои на петокурсниците	     I_voting_bar Герои на петокурсниците	     I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

  Герои на петокурсниците

Go down 
+25
Ния-Пилар
Анна Келсон
Исабел Моргенстърн
Катерина Нелсън
Лиса Лъндорс
Бони Морган
Елена Линд
Ванеса Олтър
Джейс Уейланд
Кейт.
Памела Конър
Алекса Рен
Ериса
Деймън Салваторе
Кристиан Озера
Талия Кейс
Ерик Найт
Алистър Кроули
Бъфи Гилбърг
Анна Бъкстоун
Самър Бел
Кристофър Рандал
Наташа Фицрой
Дмитрий Беликов
Клеър Монгомъри
29 posters
Иди на страница : 1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

 Герои на петокурсниците	     Empty
ПисанеЗаглавие: Герои на петокурсниците     Герои на петокурсниците	     I_icon_minitimeСря Мар 23, 2011 3:01 pm

Име:
Години(18):
Вид: (вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи,самодиви, дух,сукуба вие избирате)
Външен вид(поне 4 реда):
Характер(поне 5 реда):
История(минимум 7 реда):
Дарба:
Зодия :
Ментор:
Талисман(по желание):
Снимка(пожелание):


ВРЕМЕНО СА ЗАБРАНЕНИ ГЕРОИТЕ ОТ ПЕТИ КУРС ТЪЙКАТО ИМА ТВЪРДЕ МНОГО.-20 юни 2011


Последната промяна е направена от Клеър Монгомъри на Пон Юни 20, 2011 11:13 am; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
Дмитрий Беликов
Students
Students
Дмитрий Беликов


Брой мнения : 47

 Герои на петокурсниците	     Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на петокурсниците     Герои на петокурсниците	     I_icon_minitimeПон Мар 28, 2011 2:06 pm

Име:
Дмитрий Беликов
Години(18):
18
Вид: вампир
Външен вид(поне 4 реда):
Висок над метър и седемдесет,стройна и мусколеста фигура,но не обича да го показва.Дълга,над ръменете,кестенява коса,тъмни кафеви очи и опасна усмивка.Обича да е облечен в костюм,но когато иска да се отпусне предимно е с широка тениска и широко долнище на анцунг.От време на време връзва косата си на опашка на тилът.
Характер(поне 5 реда):
Не е много общителен,избягва големите групи от хора.Иска да се чувства свободен за това обича да нарушава правилата. Макар,че повечето хора го отбягват и не споделят с него,той знае всичко за всички.Мистериозен е и обича да се закача,но повече обича да си навлича неприятности.Не е човек който се пали лесно,но ако става дума за нещо в което силно вярва се превръща в звяр.Не е набожен,но не отрича че вярва в Бог.Мрази лицемерите,интригантите и нарцисистите.Има руски акцент,но смо ако се заслушаш много внимателно ще го чуеш.
История(минимум 7 реда):
Дмитрий е роден в Русия или по-точно в столицата,Москва.За жалост родителите му не можгат да се грижат за него и го пращат при роднини в Румъния.Семейството му не се държи добре с него освен леля му. Те двамата се разбират отлично защото са отхвърлени от семейството и двамата владеят пирокинеза.Леля му му помага като го учи как да използва дарбата си,докато не настъпи време де отиде в очилището.Първата година беше лесна за него,всички се интересуваха от него,вечно му се подмазваха и му се правеха на приятели.Така беше до средата на третата година.След зимната ваканция той се върна в училище и направи така,че всички да го отбягват.Всъщност той не трябваше да прави нищо,родителите му убили две семейства,но при опитът им за бягство били заловени и убити.Всички започнали да странят от него защото си мислели,че ще се превърне в чудовище като майка си и баща си и ще им изпие кръвта.Всъщност това помогнало на Димка да разбере,че не се нуждае от никой и продължил напред,скрит в сенките.
Дарба:
Пирокинеза
Ментор:
Хера Салватор
Талисман(по желание):
 Герои на петокурсниците	     Blkcrucbeadchotki1-1
Снимка(пожелание):

 Герои на петокурсниците	     Ben-barnes-factory


Върнете се в началото Go down
Наташа Фицрой
Helpers
Helpers
Наташа Фицрой


Брой мнения : 271

 Герои на петокурсниците	     Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на петокурсниците     Герои на петокурсниците	     I_icon_minitimeПон Мар 28, 2011 3:59 pm

Одобрен (:
Върнете се в началото Go down
Дмитрий Беликов
Students
Students
Дмитрий Беликов


Брой мнения : 47

 Герои на петокурсниците	     Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на петокурсниците     Герои на петокурсниците	     I_icon_minitimeПон Мар 28, 2011 4:07 pm

Тенкс Намигване
Върнете се в началото Go down
Кристофър Рандал
Students
Students
Кристофър Рандал


Брой мнения : 18

 Герои на петокурсниците	     Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на петокурсниците     Герои на петокурсниците	     I_icon_minitimeПон Мар 28, 2011 9:01 pm

 Герои на петокурсниците	     Cam-gigandet-ss3-480x415

Име: Кристофър Рандал
Години: 18
Вид: Вампир
Външен вид: Висок около 183см.С кестенява коса, която често стърчи във всички посоки и зелени очи. Има стройно мускулесто тяло. Редовно посещава фитнес залата, за да поддържа форма. Облечен е по последните модни тенденции и може да те омае само с поглед.
Характер: Мил и дружелюбен...това няма начин да е Кристофър. Той се държи злобно и изключително арогантно към всеки. Държи се добре само когато сметне за добре и когато държанието му на задник не е в негов интерес. Крис лесно се ядосва и когато това стане по - добре да няма никой около него, защото си изкарва гнева на първото живо същество, което види. Кристофър може да оплете всеки в мрежите си, които в неговият случай са от куп лъжи и измами, естествено за сега методите му действат безотказно. Приказлив, адски умен и хитър, ловък изкусен лъжец, който винаги защитава това което е скъпо за него и ще унищожи всичко изпречило се на пътя му.
История: Кристофър израства с баща си Кевин, в Одеса, Тексас, тъй като родителите му са разведени. Когато Крис навършва 15 години, баща му умира от инфаркт и той се мести да живее при майка си която е заможна и преуспяла жена в курортния град - Лонг Бийч, Калифорния. Настанява се в къщата на майка си - Емили, която се намира на крайбрежието на града. От начало му е трудно да свикне със всичко, но накрая си намира "приятели" с които да се размотава из града. Записва се в гимназията, в която прекарва по-голямата част от времето си. Привечер е обичайно да го видиш с различни момичета в баровете из града. След това бива превърнат във вампир и заминава да учи в друг град, със специално училище за вампири.
Дарба: Астрокинеза, Проекция и Призоваване
Талисман:
 Герои на петокурсниците	     Fusenecklacefull
Ментор: Брейди Евънс


Последната промяна е направена от Кристофър Рандал на Вто Мар 29, 2011 7:27 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Самър Бел
Students
Students
Самър Бел


Брой мнения : 17

 Герои на петокурсниците	     Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на петокурсниците     Герои на петокурсниците	     I_icon_minitimeПон Мар 28, 2011 9:11 pm

Снимка:  Герои на петокурсниците	     3148196T
Име: Самър Бел
Години: 18
Вид: вампир
Външен вид: Самър има копринена, руса коса, която расте изключително бързо. Момичето обича да експериментира с дължината и често я подстригва или оставя много дълга. Харесва естествения си цвят и рядко се боядисва. Устните й се изкусителни и разкриващи прекрасни усмивки. Очите й са най-силното й оръжие. Те са големи, хамелеонови на цват (менят се) и запленяващи. Често са ключът към успеха й.
Характер: Самър е изключително свободолюбива, мрази да зависи от някого или да трябва да се подчинява. Ненавижда да й се заповядва. Изключително своенравна и голям инат. Обича пътешествията и по душа винаги е била непоправим мечтател. Обича да се забавлява. Държи на принципите си и е готова на всичко за приятел, който наистина си заслужава. Не обича да я лъжат, макар че тя самата често го прави, ако има полза. Умее да омайва хората и да извлича полза от всяка ситуация. Не обича да бъде манипулирана, но й харесва да си играе с останалите. Не понася сериозните, романтични връзки. Прекалено уважава себе си и свободата си, за да допусне мъж в живота си.
История: Самър е родена в Ню Йорк и отрасва в бедно семейство. Поради недостига на пари за нея и сестра й, родителите й се принуждават да я дадат в дом за осиновяване. Невероятният й късмет и чар бързо й намират място сред децата на известен милиардер. Открива истинската си същност, когато е едва на 11 и в отчаяние споделя това с един от доведените си братя. Той й помага, доколкото може и търси всякаква информация за такива като нея. Двамата заедно преминават през няколко години незнаение, докато не откриват, че има училище за същества, които не са обикновени. Успяват да накарат баща им да повярва, че това е най-нормална гимназия и така Самър се озовава тук.
Дарба: Хронокинеза, телепатия, невидимост
Ментор: Брейди Евънс
Талисман:  Герои на петокурсниците	     3148181M
Върнете се в началото Go down
Наташа Фицрой
Helpers
Helpers
Наташа Фицрой


Брой мнения : 271

 Герои на петокурсниците	     Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на петокурсниците     Герои на петокурсниците	     I_icon_minitimeВто Мар 29, 2011 7:15 am

Одобрени сте и двамата !!
Върнете се в началото Go down
Анна Бъкстоун
Students
Students
Анна Бъкстоун


Брой мнения : 37

 Герои на петокурсниците	     Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на петокурсниците     Герои на петокурсниците	     I_icon_minitimeСря Мар 30, 2011 6:00 pm



Име: Анна Бъктоун

Години(18): 18

Вид: (вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи,самодиви вие избирате) - Вампир

Външен вид(поне 4 реда): Анна има кестенява , гъста коса . Има жълтеникави кичури по краищата на косата си . . Не си боядисва косата .Висока е 1.70 . . Има големи ,лешникови и живи очи , когато не е във формата си на вампир . Кожата й е като от вар . Устните й са големи , подчертаващи нейната усмивка . На рамото си има малък белег от детството си .

Характер(поне 5 реда): Анна харесва музиката . Страни се от хората ,много рядко се сближава и почти не говори . Харесва пеперуди . За нея , те са преносители на свободата, прекрасни същества . Обича тъмни и зловещи места . Чете книги , свири на пиано, виолончело,китара и флейта . Любимите й цветове са лилаво,зелено , черно и червено . Цени своята свобода , дарена й от създателя й , и не мисли да се обвързва с никого . Мрази изключително много надути кифли и хора , които си играят с жените .

История(минимум 7 реда): Анна е родена във семейството на великите вампири Бъкстоун , живеещи във Норвегия във старинен замък . Тя е обичала да се разхожда в дълбините на замъка , да вижда кръв по всяка стена на подземието и да убива хора от съседните села със жестока илюзия в тези подземия . Писъците им прокънтявали дори нощем в главата й , това я карало да се усмихва . Още на 7 вече е убила хиляди хора , в селото почти е нямало жив човек и заради това тя се насочила към съседните градове . Но там хората били подготвени за нея - слагали чесън на вратите си , носили разпятие със себе си . Тя била принудена да убива бездомници . Нейното семейство й се подигравало , защото те били извършили изцяло своята мутация към вампир и на тях тези средства не им действали . Подигравките я накарали да се оттегли в далечната мрачна гора . Ходила е на училище . Била е доста симпатична , водила е момчетата в тоалетната и на сутринта телата им били намерени в една тайна стаичка . Заради убийствата , училището било затворено . Анна намерила учител -вампир , обаче той бил убит , когато е била на 17 .

Дарба:Хипноза , Некросила и телепатия

Ментор: Клеър Монгомъри

Талисман(по желание):  Герои на петокурсниците	     1342338169

Снимка(пожелание):
 Герои на петокурсниците	     Marcelle-baer-mobile-wallpaper


Последната промяна е направена от Анна Бъктоун на Чет Мар 31, 2011 12:15 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Бъфи Гилбърг
Helpers
Helpers
Бъфи Гилбърг


Брой мнения : 89

 Герои на петокурсниците	     Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на петокурсниците     Герои на петокурсниците	     I_icon_minitimeСря Мар 30, 2011 6:17 pm

Одобрена. Усмивка
Върнете се в началото Go down
Алистър Кроули
Students
Students
Алистър Кроули


Брой мнения : 1

 Герои на петокурсниците	     Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на петокурсниците     Герои на петокурсниците	     I_icon_minitimeЧет Апр 07, 2011 8:17 pm

Име: Алистър Кроули

Години: 18

Вид: магьосник

Външен вид: Нося предимно тъмни, широки дрехи (обичам да усещам пространството между материята и кожата ми). Имам русолява коса, която потъмнява с всяка изминала година и сини очи, поне бяха такива последния път, когато се погледнах в огледалото. Не съм висок, предполагам, че се вписвам някъде в рампике на нормалния за годините ми ръст, но това е само предположение, никога не ме е бивало в точните изчисления.

Характер: Хората не ме харесват, аз съм адски самонадеян, брутално откровен съм и искам всичко за себе си. Такъв съм в очите на другите. Научих, че колкото повече ти пука за един човек, толкова по - голям е шанса той да те предаде, а изпиташ ли това чувсвтво... Тогава си обещаваш, че никога няма да допуснеш някой да се изгаври с теб и да му се размине. Често чувам разни неща зад гърба си, че съм безнадежден случай и тем подобни, но докато хората, казващи това стоят зад мен, това няма значение. Не ми пука как изглеждам в очите на другите, нито какво мислят за мен. Не мога да не призная, че не е имало таклива, които са ми казвали в лицето какво мислят за мен. След като им отвърна реагират винаги по два начина - или "поздравяват" сърдечно цялото ми семейство или усещам дланта им по лицето си, никой не е успял да ме изненада, винаги съм подготвен. И за да успея да изглеждам като най - ужасния човек в очите на всеки, помислил си че в мен има нещо мило, наистина се старая да не приличам на себе си.
Да живееш в свой, собствен свят има както безброй отрицателни, така и няколко, но изключително ценни положителни страни. Да си егоист е... приятно задължение, за такива като мен.

История: Да имаш "уникални" както ги нарича майка и "ъпсурдни" способности, както ги нарича баща ми, не е нещо, което някога съм искал. Мразя начина, по който ме гледат, сякаш съм от друго измерение. Мразя и тях, защото единия ме ненавижда, а другия ме ненавижда тайно, което е още по - лошо.
Отношението им не ме интересува особено, след като съм пълнолетен няма причина, да ме е грижа за тях, нито тях за мен. Стана ужасен "човек" благодарение на тях. Преди напълно да ме "развалят" потърсих помощ при най - добрите си приятели, които, след като разбраха как стоят нещата с свръхестествените ми способности, завинаги ме изтриха от съзнанието си. Записах се в училище с такива като мен, не защото очаквах да намеря приятели, и до сега нямам такива. Дойдох тук, за да мога някой ден да подобря хипнотичните си способности до такава степен, че да мога да накарам всички които са ме познавали някога да забравят за мен, да ме изтрият от съзнанието си, както направиха всички които означаваха нещо за мен.

Дарба: Хипноза, телекинеза, телепатия

Ментор: Клеър Монгомъри

Снимка:
 Герои на петокурсниците	     Thieriot130
Върнете се в началото Go down
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

 Герои на петокурсниците	     Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на петокурсниците     Герои на петокурсниците	     I_icon_minitimeПет Апр 08, 2011 7:30 am

Одобрен!Добре дошъл!
Върнете се в началото Go down
Ерик Найт
Students
Students
Ерик Найт


Брой мнения : 119

 Герои на петокурсниците	     Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на петокурсниците     Герои на петокурсниците	     I_icon_minitimeВто Май 03, 2011 7:32 pm

Име: Ерик Найт
Години(18): 18
Вид: (вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи,самодиви вие избирате): Вампир
Външен вид(поне 4 реда): Рядко се намира по-красив мъж от него. Ерик е висок, с мускулеста фигура, пронизващи сини очи и черна, небрежно подстригана коса. Белегът му е много сложен и интересен, рядко срещан, на древнонорвежки език е и значи "онзи, който умее да върти меча".
Характер(поне 5 реда):Много е тайнствен, мистичен, не дава да се разбира какво се случва в душата му на околните. Но всъщност е различен от това, което показва - може да бъде и много жизнерадостен, топъл и добър. Усмихва се често и има уникално чувство за хумор.
История(минимум 7 реда): Роден е в Германия, макар че е чернокос и на много хора никак не им се вярва, че е немец. Не е изцяло де. Майка му е рускиня. Има много проблеми с майка си и баща си, когато Никс го белязва. Майка му и баща му не искат да го пускат, макар че майка му все пак приема ситуацията по-уравновесено. Все пак, тъй като в противен случай ще умре.Преди е бил в други училища защото са го гонили и сега си е поставил цел да спре да псува госпожите за това че е прав а просто ще мълчи
Дарба:Разбира какво му говорят животните.
Ментор: ъм изберете все ми е тая.някой който няя мно ученици.че Ерик може да досажда мноо, и някой който има добро търпение!!!
Талисман(по желание):
Снимка(пожелание):  Герои на петокурсниците	     Erik-Night-house-of-night-series-15329102-450-563
Върнете се в началото Go down
Талия Кейс
Helpers
Helpers
Талия Кейс


Брой мнения : 370

 Герои на петокурсниците	     Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на петокурсниците     Герои на петокурсниците	     I_icon_minitimeСря Май 04, 2011 6:18 am

Одобрен!Добре дошъл Усмивка
Върнете се в началото Go down
Ерик Найт
Students
Students
Ерик Найт


Брой мнения : 119

 Герои на петокурсниците	     Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на петокурсниците     Герои на петокурсниците	     I_icon_minitimeСря Май 04, 2011 12:50 pm

мерси Усмивка
Върнете се в началото Go down
Кристиан Озера
Red
Red
Кристиан Озера


Брой мнения : 642

 Герои на петокурсниците	     Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на петокурсниците     Герои на петокурсниците	     I_icon_minitimeЧет Май 05, 2011 12:45 pm

 Герои на петокурсниците	     51963
Име:Кристиан Озера
Години(18):18
Вид:вампир
Външен вид:Висок,мусколест с кафява коса и зелени очи които понякоа се сменят на кафеви завис иот настроението му.Носи предимно черни дрехи.Кожата му е доста бледа и така очите му изпъкват.Не е от най-мусколестите типове,но изглежда доста заплашителен ако поиска.Има хубата усмивка зад която се крият зъбите на дявола.


Характер:Кристян е доста странен тип.Не обича да споделя за себе си,но знае доста за другите.Доста често обича да остава сам.Не е от хората които се влюбват лесно.Понякога се държи като пълен гадняр,но понякога е дженталмен(какъвто попринцип е).Не обича да се бие и кара с другите.Живота му изглежда безгрижен както и той го описва.

История:Роден е в Лондон.Живее с родителите си и е единствено дете.Леля му е най-близкия му човек.Майка му и баща ми го обичат,но доста работят.Родителите на Кристиан са вампири както и леля му.Тя го учи на доста неща тъйкато родителите му нямат време.На 16 годишна възраст той отива да учи в ShadowHood.Не се забърква в големите работи като ритуалите.Предпочита да остане инкогнито.Не иска доста хора да знаят за него.Родителите му имат лоша репотация на убийци която обхваща целия род Озера.И почти никой не му вярва и доста хора го избягват.Кристиан обаче е свикнал на това.Може да има малко приятели,но поне са му истински и не се страхуват от него.

Дарба:притежава оганя по рождение,но не като елемент.
Ментор:Клеър Монгомъри
Снимка(пожелание):
 Герои на петокурсниците	     Tumblr_l88kpbL9Fv1qdqryvo1_500
Върнете се в началото Go down
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

 Герои на петокурсниците	     Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на петокурсниците     Герои на петокурсниците	     I_icon_minitimeЧет Май 05, 2011 12:48 pm

Одобрен.Добре дошъл Усмивка
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Students
Students
Деймън Салваторе


Брой мнения : 311

 Герои на петокурсниците	     Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на петокурсниците     Герои на петокурсниците	     I_icon_minitimeСъб Май 14, 2011 11:24 am

Име:Деймън Салваторе
Години(:18
Вид: вампир
Външен вид:Висок,мусколест тип с кафява коса мека като коприна и кафеви очи.Има красива усмивка зад която се крият острите му кучешки зъби.Има брада която го прави по-възрастен,но на него така и му харесва.Мусколестото му тяло се дължи на тренировки и фитнес.

Характер:Деймън е потаен.Не говори много за себеси и се крие в сенките през повечето време.Не е по дългите връзки,а повече предпочита за една нощ.Използва доста момичета за пиене на кръв.Малко хора знаят милата му страна и малко хора са я виждали някога.Държи се като гадняр през повечето време.

История:Роден е в малко градче в провинцията с родителите си и по-малкия си брат.Брат му е с 3 години по-малък от него.Деймън и брат му са доста близки,но един инцидент разтърсва цялото семейство-малкия брат на Деймън бива убит от вампир който изпива кръвта му.Това стана когато Деймън е на 10,а брат му на 7.Той се заклева,че някой ден ще намери този вампир и с всички сили ще го убие.Когато става на 16 обаче бива белязан.Става вампир и плановете му малко се пообъркват.Макар и да е станал един от тях той още иска да убие убиеца на брат си и ще го направи.

Дарба:Перфектно внушение и може да се телепортира.

Ментор:Елинор Кейн

Снимка(пожелание):
 Герои на петокурсниците	     DAMON-SALVATORE
Върнете се в началото Go down
????
Гост




 Герои на петокурсниците	     Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на петокурсниците     Герои на петокурсниците	     I_icon_minitimeСъб Май 14, 2011 11:40 am

Одобрен.
Върнете се в началото Go down
Ериса
Students
Students
Ериса


Брой мнения : 187

 Герои на петокурсниците	     Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на петокурсниците     Герои на петокурсниците	     I_icon_minitimeВто Май 17, 2011 5:43 pm

Име:Ериса

Години(18):18

Вид: (вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи,самодиви, дух,сукуба вие избирате): сукуба

Външен вид(поне 4 реда):Висока 1,80. Дълга кафява коса. Пъстри очи (когато е гладна за животи са червени.) Сладки и изкушителни сочни устни. Малко по-голям от средния размер бюст. Перфектно тяло. Тежи окло 75 кг. Обича да се облича с пола тип клош индигов цвят и черна риза или къси панталоники и тениска или потник. Винаги е с черно кожено яке.

Характер(поне 5 реда): Мрази да й казават какво прави. Прави каквото си иска и ако иска нещо го взима независимо по къкъв начин.Не й пука за последствията (за това вече е гонена от над 10 подобни на това училища). Най-много мрази в характера си това, че когато се застои някъде намира някой на който да държи и да лоялна. Обикновенно това е човек на който има доверие.

История(минимум 7 реда): Историята й не е много дълга. Живеела е до 16 године с майка си, която също е сукуба. Често се местили защото тя и майка й са се хранели през седмица и за месец 4 човека можели да ги заподозрат. На 16 майка й я праща в някакво подобно у-ще. Там изпива живеца ня няколко учителя (все мъже). За това са я изгонили и от друтите у-ща. Дошлатук щото тоук има една алечна брадовчетка вампир.

Дарба:Елемента Огъни силна Хипноза Телепортиране.

Зодия : лъв

Ментор:Елинор Кейн

Снимка(пожелание):  Герои на петокурсниците	     3296498M
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

 Герои на петокурсниците	     Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на петокурсниците     Герои на петокурсниците	     I_icon_minitimeВто Май 17, 2011 5:47 pm

Одобрена Намигване
Върнете се в началото Go down
Памела Конър
Students
Students
Памела Конър


Брой мнения : 16

 Герои на петокурсниците	     Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на петокурсниците     Герои на петокурсниците	     I_icon_minitimeПон Май 23, 2011 6:00 pm

Pamella Connor написа:
 Герои на петокурсниците	     Normal_005

Име
Памела Елинор Конър

Години
18

Вид
Вещица

Външен вид
Памела е голяма красавица. Има руси букли, които се спускат като водопад по гърба й и достигат средата му. Очите й са сини и пленяващи. Само с поглед, може да накара някой да я запомни. Фигурата й е добре изваяна. Пам е висока около 1.70.
Не се облича по последна мода, но винаги проявява креативност, което я кара да изглежда зашеметяващо.

Характер
За Пам можем да кажем само една-луда глава. Щом си науми нещо ти иди, че я вразумявай! Ами! Общо взето не служа другите много-много. Цени само своето мнение. Доста е непокорна. Може да спазва обикновени инструкции, но не понася някой да й казва какво да прави. Обича да се забавлява. Доста е общителна. Винаги ще знае какво да каже, само защото ръси глупости на всеки пет минути. Обича да кара хората да се смеят. Голям е образ! Досега само добри черти. Може да се каже, че е адски нетърпелива. Накарай я да чака и пет минути и ще полудее.

История
Историята й не е много интересна в началото. Най-общо тя е родена в Кентъки, но родителите й отиват в Канада, като я оставят при баба й. Рядко ги вижда. Само покрай зимните празници, но не й липсват изобщо. Прекарва почти цял ден с баба си. С нея прави всичко, което другите момичета правят с майките си. Но един ден нещо се случва. Баба й изчезва. Пам я търси постоянно. Няма как да живее без най-близкия си човек. Търси я сама. Не иска да се обажда на полицията. Както вече казахме-щом си науми нещо, не можеш да я спреш. Най-накрая я намира в задънена улица. Там вижда странно същество. Тогава се случва. Тя просто поисква това…нещо (?!) да страда и да се махне от тук. И се случва. Поразпитва и разбира, че е вещица и има дарба. Отива в училище, в което разбира, че има и други като нея.

Дарба
Да кажем, че се случва това, което поиска.

Зодия
Телец

Ментор
Kлеър Монгомъри
Върнете се в началото Go down
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

 Герои на петокурсниците	     Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на петокурсниците     Герои на петокурсниците	     I_icon_minitimeПон Май 23, 2011 6:07 pm

Одобрена!
Върнете се в началото Go down
Кейт.
Students
Students
Кейт.


Брой мнения : 109

 Герои на петокурсниците	     Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на петокурсниците     Герои на петокурсниците	     I_icon_minitimeСря Май 25, 2011 10:56 am

Име:
Меган
Години(18):
18
Вид:
вещица
Външен вид:Меган е с руса коса.
Но истинския и цвят е тъмно кафяв.
Тя е средно висока със светла кожа.
Има много хубави очи.На цвят са сини.
Също така има хубава усмивка.
Меган е слаба и стройна.
Характер:
Меган е добра и мила.Много обича да помага на хората.Държи на приятелите си.Тя е борбена по душа и не оставя никой да и казва какво да прави.
Меган е много общителна и голяма купонджийка.
Тя не пуше и не пие алкохол.
Когато стане въпрос за любов тя обича срастно.
Готова е на всичко за този човек.
История:
Меган е родена в богато семейство.
Нейния род се хвали като най-добрите магьосници.
Разбира се че не е имала нормално детство.
Все пак е вещица.
Но никога не е искала да бъде обикновен човек.
Баща и е вещер а майка и вещица.Както се предава в рода тя наследява голяма час от силата на майка си.Още от малка майка и я обучава.
И сега на тази възраст знае всичко.
И владее магията до съвършенство.
Дарба:телекинеза и проекция
Ментор:Клеър Монгомъри
Талисман:
 Герои на петокурсниците	     Products_7117458_13098451559
Снимка:
 Герои на петокурсниците	     188075_89491650648_2866176_n
Върнете се в началото Go down
Наташа Фицрой
Helpers
Helpers
Наташа Фицрой


Брой мнения : 271

 Герои на петокурсниците	     Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на петокурсниците     Герои на петокурсниците	     I_icon_minitimeСря Май 25, 2011 11:18 am

Одобрена си! Доволен
Върнете се в началото Go down
Джейс Уейланд
Students
Students
Джейс Уейланд


Брой мнения : 2

 Герои на петокурсниците	     Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на петокурсниците     Герои на петокурсниците	     I_icon_minitimeСря Май 25, 2011 7:06 pm

брееей моя супер бърза милост объркала таковааа аа темите, чай си пусна тука героя..

--

име: Джейсанамарафо Уейланд (понеже има тъпо име се е крастил Джейс)
вид: Вампир
години: Мии човешките са 19, а вампирските 520

описание: Джейсо е висок, има мускули, но не като на някой културист. Пак си има мускули де, но не са много малки, нито пък големи.
Има руса коса, която е често разрошена. Има и по някой кафяв кичур. Очите му са сини като морето, хайде да го кажем по съвременно - морскосини. Устните му са плътни и меки, джъст пърфект за целувки.
Общо взето Джейс е мноого привликателен.

характер: Джейс би изпушил и изчукал всичко!!! Обича да прави секс както и да пуши и да се дрогирва. Арогантен е, изобщо не е нежен. Сменя жените "като носни кърпички", но в тях не устава суполи а.. е знаете си, няма да го казвам тук.
Рядко допуска някой до себе си, всмисъл да го опознае, иначе за +18 нема проблеми.

история: Роден е в Бристол, Англия. Като малък е бил гей и си е падал по Тони Стонем, но после осъзнава че постъпката му е аааааааадски тъпа и почва да се чука с неговата сестра Ефи Стонем (сори че намесват хорицата от скинс). После минава и на Панда.. Не животното, спокойно! Говорим за лудата Пандора, приятелката на Ефи.
Изобщо живота на Джейс минава в сйекс.
Но една вечер жената с която са чука се оказва ВАМПИР. Тя го превръща в такъв, за което той лично е щастлив.

Дарба: Телекинеза
Ментор: Клеър Монгомъри
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





 Герои на петокурсниците	     Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на петокурсниците     Герои на петокурсниците	     I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Герои на петокурсниците
Върнете се в началото 
Страница 1 от 3Иди на страница : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Герои на четвъртокурсниците
» Герои на третокурсниците
» Герои на шестокурсниците
» Герои на учителите
» Герои на шестокурсниците

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: Друго :: Архив :: Архив(Герои)-
Идете на: