The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Лондон преди 4 дни - Page 2 Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Лондон преди 4 дни - Page 2 I_vote_lcap81%Лондон преди 4 дни - Page 2 I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Лондон преди 4 дни - Page 2 I_vote_lcap19%Лондон преди 4 дни - Page 2 I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Лондон преди 4 дни - Page 2 I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Лондон преди 4 дни - Page 2 I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Лондон преди 4 дни - Page 2 I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Лондон преди 4 дни - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Лондон преди 4 дни - Page 2 I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Лондон преди 4 дни - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Лондон преди 4 дни - Page 2 I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Лондон преди 4 дни - Page 2 I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Лондон преди 4 дни - Page 2 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Лондон преди 4 дни - Page 2 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Лондон преди 4 дни - Page 2 I_vote_lcapЛондон преди 4 дни - Page 2 I_voting_barЛондон преди 4 дни - Page 2 I_vote_rcap 
Саманта Такър
Лондон преди 4 дни - Page 2 I_vote_lcapЛондон преди 4 дни - Page 2 I_voting_barЛондон преди 4 дни - Page 2 I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Лондон преди 4 дни - Page 2 I_vote_lcapЛондон преди 4 дни - Page 2 I_voting_barЛондон преди 4 дни - Page 2 I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Лондон преди 4 дни - Page 2 I_vote_lcapЛондон преди 4 дни - Page 2 I_voting_barЛондон преди 4 дни - Page 2 I_vote_rcap 
Том Милс
Лондон преди 4 дни - Page 2 I_vote_lcapЛондон преди 4 дни - Page 2 I_voting_barЛондон преди 4 дни - Page 2 I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Лондон преди 4 дни - Page 2 I_vote_lcapЛондон преди 4 дни - Page 2 I_voting_barЛондон преди 4 дни - Page 2 I_vote_rcap 
Алекса Рен
Лондон преди 4 дни - Page 2 I_vote_lcapЛондон преди 4 дни - Page 2 I_voting_barЛондон преди 4 дни - Page 2 I_vote_rcap 
Selene
Лондон преди 4 дни - Page 2 I_vote_lcapЛондон преди 4 дни - Page 2 I_voting_barЛондон преди 4 дни - Page 2 I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Лондон преди 4 дни - Page 2 I_vote_lcapЛондон преди 4 дни - Page 2 I_voting_barЛондон преди 4 дни - Page 2 I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Лондон преди 4 дни - Page 2 I_vote_lcapЛондон преди 4 дни - Page 2 I_voting_barЛондон преди 4 дни - Page 2 I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Лондон преди 4 дни

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
Харпър Дейл
Graduates
Graduates
Харпър Дейл


Брой мнения : 1594

Лондон преди 4 дни - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лондон преди 4 дни   Лондон преди 4 дни - Page 2 I_icon_minitimeВто Ное 01, 2011 3:56 pm

Повдигнах изумено веджи,когато торбите се смалиха...до малки торбички и тя ги пъхна в джоба си.Егати магията.Хората в кафето не забелязаха,е така де повечето момичета бяха впили погледи в мен.Усмихнах се и излязох навън...На Стела явно и беше студено,но за мен никога не можеш да кажеш същото винаги телесната ми температура бе над нормалното,което също значеше,че и не ми е никак студено.Дори да бях по тениска...все тая.Подадох и ръка,за да ме хване и тръгнах към киното,което бе на около три преки от тук.
-Какво ти се гледа..?Има някакъв нов филм с Мила Йовович?Може да е интересен-засмях се и я погледнах въпросително..
Върнете се в началото Go down
Стела
Students
Students
Стела


Брой мнения : 454

Лондон преди 4 дни - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лондон преди 4 дни   Лондон преди 4 дни - Page 2 I_icon_minitimeВто Ное 01, 2011 8:03 pm

Тя го погледна леко учудено
-Честно казана не знам за кого става дума-отвърна тя и се усмихна
Не бе много запозната с земните филми и актьори така че не можеше да прецени
Тя го погледна
-Да не някой ужаси-предложи тя и пак го погледна
-Знаеш ли какво ще се оставя на твоя избор,ти реши-отвърна тя и се усмихна леко
Върнете се в началото Go down
Харпър Дейл
Graduates
Graduates
Харпър Дейл


Брой мнения : 1594

Лондон преди 4 дни - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лондон преди 4 дни   Лондон преди 4 дни - Page 2 I_icon_minitimeСря Ное 02, 2011 2:43 pm

Свих рамене и тръгнах към касите.Е със сигурност нямаше да й хареса "Погрешен завой 4" или нещо от този род...Нямах си и на представа кой филм да гледаме и за това взех билети за някаква комедия "Шефове гадняри",поне найстина не я бях гледал и отидох при нея.ПОдадох и единият билет,като вдигнах ръце на горе:
-Аз черпя да не си посмяла да дадеш и една стотинка!-бях се подразнил,че и тя бе оставила пари на масата в кафето...Тръгнахме към залата за филма,който след броени минути почваше,взех едни пуканки и две коли....Предпочитах бира,но...и кола ставаше.
-Та...дано да ти хареса филма-казах,когато влязохме в залата.Рекламите бяха доста дълги,а сигурно й можеха да продължат още много време.Зайнтересувах се от един филм,който рекламираха,ноо бях толкова разсеян че забравих името.Посегнах да си взема пуканки и пръстите ми се докоснах ас тези на Стела.Извърнах поглед към нея и погледите ни се засякоха...
Върнете се в началото Go down
Стела
Students
Students
Стела


Брой мнения : 454

Лондон преди 4 дни - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лондон преди 4 дни   Лондон преди 4 дни - Page 2 I_icon_minitimeСря Ное 02, 2011 8:38 pm

Двамата влязоха в киното и се насочиха към касите където Харпър отиде да купи билети за някакъв филм,докато го чакаше Стела разгледа плакатите на филмите които излъчваха тази седмица.В този момент той се появи с билетите за някакъв филм и след това купи пуканки.Когато влязоха вътре и се настаниха започнаха някакви реклами.
-Харпър докато бяхме във фоайето видях плаката на някакъв филм,мисля че се казва "Погрешен завой 4" изглеждаше интересн-отвърна тя на момчето и го погледна и докато си взимаше пуканки пръстите им се докоснаха и тя се усмихна леко на момчето .
Върнете се в началото Go down
Харпър Дейл
Graduates
Graduates
Харпър Дейл


Брой мнения : 1594

Лондон преди 4 дни - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лондон преди 4 дни   Лондон преди 4 дни - Page 2 I_icon_minitimeЧет Ное 03, 2011 2:04 pm

Засмях се и я погледнах:
-Глупав е,но щом ти се гледа!-Станах и излязох от залата,като я зачаках да дойде.Тръгнах към касиера и попитах:
-Къде е залата за "Погрешен завой 4"?-Погледнах го я очите и почнах да му въздействам не ми се ходеше да купувам билети...А и за тъп филм..още по-малко.Мъжът ме опъти и аз кимнах.Излязох от съзнанието му и кимнах на Стела на къде да тръгне:
-Таа...след 5 минути започва!-усмихнах се и като влязох забелязах,че няма почти никой в залата...смръщих се и седнах на последният ред..
Върнете се в началото Go down
Стела
Students
Students
Стела


Брой мнения : 454

Лондон преди 4 дни - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лондон преди 4 дни   Лондон преди 4 дни - Page 2 I_icon_minitimeЧет Ное 03, 2011 2:39 pm

Тя го погледна и само кимна и тръгна след него и когато влязоха салона бе наполовина пълен.Те седнаха на по задните места,като тя държеше пуканките,които не бяха особено хубави,но и за това имаше решение само направи кръгово движение над тях с длан те просветнаха за миг и след това си взе една
-Така вече по стават-каза тя и се усмихна
Филма започна и в началото всичко бе добре когато започнаха кървищата и тя се стресна и се прилепи към Харпър.
Върнете се в началото Go down
Харпър Дейл
Graduates
Graduates
Харпър Дейл


Брой мнения : 1594

Лондон преди 4 дни - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лондон преди 4 дни   Лондон преди 4 дни - Page 2 I_icon_minitimeЧет Ное 03, 2011 2:42 pm

Сигурно повечето хора в залата бяха в шок,но..забига беше само компютърна анимация.Стела се прилепи към мен и за преметнах ръка през раменете й.:
-Спокойно...виж лудите...те са си луди-засмях се и си взех пуканки.Найстина бяха вкусни:
-Имаш голям талант-усмихнах се и я погледнах.От колоните прозвуча ощще един писък и тя трепна...
Върнете се в началото Go down
Стела
Students
Students
Стела


Брой мнения : 454

Лондон преди 4 дни - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лондон преди 4 дни   Лондон преди 4 дни - Page 2 I_icon_minitimeЧет Ное 03, 2011 2:57 pm

Тя бе в прегръдките му .Той бе толкова топъл и нежен и тя не искаше да се отдръпва от там
-Какво-каза тя сякаш се сепва от наистина хубав съм.После се обърна към него и го погледна със сините си очи.
Той и повтори
-Това ли само едно просто вълшебство всеки го може-отвърна му тя и погледна към екрана в точно момента едно от чудовищата се появи с целият си уродизъм
-УУУУ на този и чудо не ще му помогне да стане красив сигурно затова е толкова бесен-изкоментира тя на глас и всички я погледнаха
Върнете се в началото Go down
Харпър Дейл
Graduates
Graduates
Харпър Дейл


Брой мнения : 1594

Лондон преди 4 дни - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лондон преди 4 дни   Лондон преди 4 дни - Page 2 I_icon_minitimeЧет Ное 03, 2011 3:04 pm

Засмях се и се чу "шшш" от цялата зала.Наведох се и седалките се разтърсиха от смехът ми.
-Добър коментар-усмихнах се и си взех колата като отпих от нея.Погледнах я и се облегнах на седалката.Зазяпах се в една найстна приятна част от филма. Сексът между двете момичета.Добре де за мен беше приятна,но надали и за нея...Извърнах очи от екрана и я погледнах:
-Харесвали ти филма?
Върнете се в началото Go down
Стела
Students
Students
Стела


Брой мнения : 454

Лондон преди 4 дни - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лондон преди 4 дни   Лондон преди 4 дни - Page 2 I_icon_minitimeЧет Ное 03, 2011 5:22 pm

Тя го погледна с леко погнусена физиономия
-Ако не бяха тия страшилища филма щеше да стане по поносим-отвърна тя и пак погледна към филма
-Уф ужас честно казано съм бе била с къде къде по гадни чудовища,но тези тук направо са върха-отвърна му тя тихо само той да може да я чуе и се притисна към не след поредната ужасяваща сцена.
Върнете се в началото Go down
Харпър Дейл
Graduates
Graduates
Харпър Дейл


Брой мнения : 1594

Лондон преди 4 дни - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лондон преди 4 дни   Лондон преди 4 дни - Page 2 I_icon_minitimeЧет Ное 03, 2011 5:27 pm

Усмихнах се и я погалих по гърба.Загледах се в филма и прошепнах:
-Онзи дето бях избрал беше смешен...-усмихнах се сякаш я закачах и си взех пуканки.Тепърва почваха да убиват глупаците във филма...все още само готвеха спортиста.Да ако беше истина щеше да е ужасяващо...но за бога кой човек оцелява след като му махнат сърцето?Никак не бе оригинално.Обърнах се към Стела и леко се сниших към нея:
-Скучно ми е!-усмихнах се дяволито и я погледнах в очакване
Върнете се в началото Go down
Стела
Students
Students
Стела


Брой мнения : 454

Лондон преди 4 дни - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лондон преди 4 дни   Лондон преди 4 дни - Page 2 I_icon_minitimeЧет Ное 03, 2011 5:40 pm

Тя го погледна ако искаш да отидем да го видим и него само кажи-отвърна тя и каза нещо тихичко и в същия момент бяха осветени от светлина и в следващия момент бяха в предния салон,но сякаш никой не ги забеляза всички се смееха.
-Ако искаш можем да правим нещо друго,само кажи-отвърна тя на момчето което бе леко изтръпнало.Тя го погледна
-Случва се на всеки първия път- отвърна тя
Върнете се в началото Go down
Харпър Дейл
Graduates
Graduates
Харпър Дейл


Брой мнения : 1594

Лондон преди 4 дни - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лондон преди 4 дни   Лондон преди 4 дни - Page 2 I_icon_minitimeЧет Ное 03, 2011 5:52 pm

Дори не разбрах какво стана.Целият изтръпнах.Бяхме в салона на предишният филм.Зяпнах от изумление и поклатих глава в недуомение.
-Ами...да....Сигурно-засмях се и се обърнахкъм нея:
-Ти кажи какво ти се прави.Аз нямам претенций...Найстина!Та какво ще искаш да правим?-попитах и се надявах да не и хрумне да ни запрати някъде където със сигурност вече щях да изпадна в шок.Засмях се тихо.В тази зала нямаше никой...Беше пусто повечето хора бяха отишли да гледат ужаса...
Върнете се в началото Go down
Стела
Students
Students
Стела


Брой мнения : 454

Лондон преди 4 дни - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лондон преди 4 дни   Лондон преди 4 дни - Page 2 I_icon_minitimeЧет Ное 03, 2011 8:23 pm

Двамата стояха в почти празната зала.Тя се огледа наоколо за да види какво става
-Хубава работа уж комедия ама няма никой явно са предпочели нещо което не само че не харесах особено и то е пълна бевскусица-отвърна тя с лек тон
-Ми честно казаха ми не знам-отвърна тя и след това си погледна часовника бе станало почти 8.Леле колко бързо минава времето.
-Навит ли си за танци-попита го тя
-Или ако искаш нещо друго само кажи-стига все аз съм давала идеите-продължи тя и се засмя
Върнете се в началото Go down
Харпър Дейл
Graduates
Graduates
Харпър Дейл


Брой мнения : 1594

Лондон преди 4 дни - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лондон преди 4 дни   Лондон преди 4 дни - Page 2 I_icon_minitimeПет Ное 04, 2011 3:19 pm

ТАНЦИ?!?
-Ами добре-,казах едвам.Бях добър танцьор,но никога не си го признавах.Погледнах я и се усмихнах лъчезарно.:
-Предполагам имаш някоя дискотека или клуб на ум тъй като аз нямам!-колкото и да ми бе чудно идеята и бе добра,тъкмо щях да се нараня и най-много да забия някое момиче в тоалетните.Изправих се и си взех якето :
-Готова ли си?
Върнете се в началото Go down
Стела
Students
Students
Стела


Брой мнения : 454

Лондон преди 4 дни - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лондон преди 4 дни   Лондон преди 4 дни - Page 2 I_icon_minitimeПет Ное 04, 2011 9:38 pm

Двамата стояха вътре когато той я попита и тя го погледна
-Да,само да отида до тоалетната-каза тя когато двамата излизаха от салона,тя се запъти към тоалетната.Когато влезе вътре провери дали е празно и тогава застана пред огледалото и размаха ръката си и в миг бе в красива рокля след това се огледа в огледалото
-Чудесно-отвърна тя усмихна се и излезе при Харпър.
-готова съм да вървим-отвърна тя когато се появи пред него с новия си тоалет
Върнете се в началото Go down
Харпър Дейл
Graduates
Graduates
Харпър Дейл


Брой мнения : 1594

Лондон преди 4 дни - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лондон преди 4 дни   Лондон преди 4 дни - Page 2 I_icon_minitimeСъб Ное 05, 2011 7:45 am

Зяпнах от възхищение.Беше изключително красива.Сякаш дори очите й искряха още повече.Усмихнах се и се наведох хванах ръката й и я целунах:
-Да вурвим тогава!-Това момиче бе уникално.При това много.Имаше дарба да омагьосва не само предмети,но и същества.Можеше да те плени само с един поглед.Колко ли още бях способен да й се възхищавам?
Върнете се в началото Go down
Стела
Students
Students
Стела


Брой мнения : 454

Лондон преди 4 дни - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лондон преди 4 дни   Лондон преди 4 дни - Page 2 I_icon_minitimeСъб Ное 05, 2011 1:48 pm

Тя го погледна,той не каза нищо,но дори изражението на лицето му бе достатъчно да разбере какво мисли той сега.
Вече да-каза тя и го погледна докато вървеше към него.След това двамата излязоха от киното навън вече бе се смрачило и уличното осветление бе запалено и по улиците се виждаха много млади хора които се приготвяха за нощния живот.Повикаха си едно такси
-Клуб Surya на Кинг Крос,моля-отвърна тя на шофьора,когато се качиха в таксито.след около 15 минути вече бяха пред клуба където имаше хора,които чакаха да влязат.Когато слязоха се насочиха към входа и влязоха вътре.
Върнете се в началото Go down
Харпър Дейл
Graduates
Graduates
Харпър Дейл


Брой мнения : 1594

Лондон преди 4 дни - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лондон преди 4 дни   Лондон преди 4 дни - Page 2 I_icon_minitimeСъб Ное 05, 2011 4:04 pm

Влязохме вътре и вълната музика и викове,потни тела и грях ни обгърнаха.Музиката беше доста бърса и силна.Всички бяха облечени като...Курви и мъжки курви.Някак си светлият тоалет на Стела се отличаваше от техните...МНОГО.Тръгнахме към бара и си поръчах едно двойно уйски.Погледнах я и казах:
-Кога ще танцуваме-поръчката ми дойде и я изпих на един дъх.Поръчах си още едно и зачаках отговорът й
Върнете се в началото Go down
Стела
Students
Students
Стела


Брой мнения : 454

Лондон преди 4 дни - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лондон преди 4 дни   Лондон преди 4 дни - Page 2 I_icon_minitimeСъб Ное 05, 2011 6:00 pm

Двамата вече бяха вътре и сякаш музиката ги обгърна изцяло.Двамата слязоха долу и се насочиха към бара и седнаха на два свободни стола
-Един коктейл за мен-каза тя на бармана
-Защо не още сега- отвърна тя остави си чантата на стола хвана му ръката и го завлече към дансинга.Роклята и направо светеше отразявайки светлените,което правеше момичето още по изумително.Защото Стела бе родена за да свети и да бъде забелязвана.Тя се усмихна на момчето и започна да танцува под ритъма на музиката.
Върнете се в началото Go down
Харпър Дейл
Graduates
Graduates
Харпър Дейл


Брой мнения : 1594

Лондон преди 4 дни - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лондон преди 4 дни   Лондон преди 4 дни - Page 2 I_icon_minitimeСъб Ное 05, 2011 6:48 pm

Усмихнах се и сложих ръце на талията и.Застанах зад нея и почнах да следвам ритъмът.Тя танцуваше хубаво и то много.Хората около нас се дръпнаха явно засрамени,че не са толкова добри.Притисках леко тялото си към нейното.Усещах злобните погледи на някой от момчетата.Явно причината бе завист.е нямаше нужда да ревнуват.Все пак тя най-вероятно си имаше гадже,а аз дори още не я бях питал..или по-точно не помнех.
Върнете се в началото Go down
Стела
Students
Students
Стела


Брой мнения : 454

Лондон преди 4 дни - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лондон преди 4 дни   Лондон преди 4 дни - Page 2 I_icon_minitimeСъб Ное 05, 2011 7:53 pm

Стела танцуваше сякаш всичко останало на света не съществуваше.Той сложи ръце на талията и и двамата започнаха да се движат едновременно.Телата им се прилепиха леко едно към друго сякаш флиртуваха един с друг.Феята разроши леко косата си с ръце и след това се отдалечи от момчето и му се усмихна леко и изкушителн.След това се огледа наоколо и даде знак на другите да се върнат на дансинга и те го направиха.Тя танцуваше все едно това бе единственото нещо което бе правила някога.
Върнете се в началото Go down
Харпър Дейл
Graduates
Graduates
Харпър Дейл


Брой мнения : 1594

Лондон преди 4 дни - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лондон преди 4 дни   Лондон преди 4 дни - Page 2 I_icon_minitimeСъб Ное 05, 2011 8:06 pm

Усмихнах се продължавах да танцувам.Около мен отново се напълни с хора.На мястото на Стела,която за момента беше сама се появи едно момиче.Тя ме гледаше изкусително и дяволито.Беше доста оскъдно облечена и много лесно се предлагаше "Вечеря" помислих си ,но продължих да танцувам,като тялото ми се докосваше с това на непознатото момиче вместо със Стела..някак си ми стана неприятно...
Върнете се в началото Go down
Стела
Students
Students
Стела


Брой мнения : 454

Лондон преди 4 дни - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лондон преди 4 дни   Лондон преди 4 дни - Page 2 I_icon_minitimeНед Ное 06, 2011 10:40 am

Тя танцуваше и се радваше по едно време забеляза че Харпър почна да танцува с някакво момиче,когато той я погледна тя направи някаква неодобрителна физиономия и се обърна на другата страна и се направи че не го забелязва и започна да танцува още по повече и към нея се приближи някакво момче и тя се усмихна само и продължи да танцува сякаш флиртуваше,момчето се приближи до нея на почтително разстояние и двамата танцуваха един с друг.Тя погледна Харпър ,който все още танцуваше с момичето и реши че е време да се намеси малко приближи си към тях и продължи да танцува,като правеше леки намеци на Харпър и си разрошваше косата леко този трик винаги минаваше при момчетата.
Върнете се в началото Go down
Харпър Дейл
Graduates
Graduates
Харпър Дейл


Брой мнения : 1594

Лондон преди 4 дни - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лондон преди 4 дни   Лондон преди 4 дни - Page 2 I_icon_minitimeНед Ное 06, 2011 11:05 am

Момичето сякаш флиртуваше с мен.Тялото й се докосваше до моето.Тя плъзгашше ръцете си по тялото ми,гледаше ме предизвикателно.Пръстите и шареха под тениската ми,след миг бяха на гърдите,еротично минаваха по устните й.Песните се сменяха и тя не се отместваше.Стела се появи и разроши косата си,погледнах я и някак си пожелах да отида при нея.След секунда бях пред нея обгърнах талията й с ръка и започнах да танцувам отново с нея.Погледнах я жадно в очите и спуснах погледа си надолу по тялото й,което се извиваше под звуците на музиката.
-Танцуваш уникално!-успях да кажа леко задъхан от гледката..
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Лондон преди 4 дни - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лондон преди 4 дни   Лондон преди 4 дни - Page 2 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Лондон преди 4 дни
Върнете се в началото 
Страница 2 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Лондон преди 4 дни
» Лондон преди 2 месеца.
» Лондон, преди 3 месеца
» Преди 1 година в Лондон
» Преди 2 години в Лондон

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Друго :: Минало-
Идете на: