The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа

Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.

ИндексПорталКалендарВъпроси/ОтговориТърсенеПотребителиПотребителски групиРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребител:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
81%
 81% [ 44 ]
Не.
19%
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Една буква,5 думи
Сря Ное 16, 2016 9:25 am by Алдур

» Гласуване в БГ Топ
Вто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Търся си някои за РП?
Вто Окт 20, 2015 1:51 pm by Алдур

» Момичета срещу момчета
Съб Сеп 05, 2015 1:50 pm by Алдур

» Каква професия подхожда на предишния?
Чет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Чет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

» Fuck or Pass
Чет Авг 20, 2015 12:56 pm by Изабела

» Защо се разведохме?
Пет Юни 19, 2015 3:49 am by Александер Барис

» Who are you and what are you doing here
Съб Фев 15, 2014 10:44 pm by Катерина Лафонт

» Разяснения за новодошлите
Пон Окт 14, 2013 5:29 pm by Клеър Монгомъри

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри

Саманта Такър

Isabelle Stromberg

Тран Дюбос

Том Милс

Харпър Дейл

Алекса Рен

Selene

Силвия Томсън

Виктория Монгомъри

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 24, на Нед Мар 31, 2013 11:25 am

Share | 

Who are you and what are you doing here

Go down 
АвторСъобщение
Катерина Лафонт
Teachers
Teachers

Брой мнения : 127

ПисанеЗаглавие: Who are you and what are you doing here    Вто Ное 12, 2013 5:35 pm

Лятото свърши и есента се върна.. Ех... Хубавата ми ваканция свърши и трябваше да се върна в училището където ме чакаше много работа за вършене преди началото на учебната година и още повече работа след началото й. Уроци, контролни, изпитвания.. Оххх главата вече взе да ме боли. Още от както бях ученичка винаги се бях чудела защо всичко хубаво свърша толкова бързо.
В момента пътувах към училището с влак. Въпреки, че влака се движеше най бавно от самолета и автобуса го предпочитах пред тях. Така можех да се затворя в купе сама и да мисля върху работата си и проблемите си. Които главно бяха свързани с Жаждата ми за кръв. Стоях на седалката до прозореца, с облегната на него глава. Гледах как дърветата, храстите и тревите се гонеха и редуваха едно след друго. Все едно се гонеха. Гледката беше прекрасна и чудотворна.
Очите ми се затваряха бавно и скоро се отнесох в страната на сънищата където както почти винаги попадах на огромен и нетърпим кошмар. Въртях се неспокойно от една страна на друга. След няколко минути се стреснах и отворих бързо очи. Отне ми няколко минути за да привикна с арката слънчева светлина. Заниците ми се свиха и после веднага се разшириха. Премигнах няколко пъти и погледа ми се спря върху мистериозна фигура, която стоеше срещу мен и ме гледаше.
- Кой си ти? И какво правиш тук?
Това бяха първите въпроси, за които се сетих и те най бързо излязоха от устата ми и звучаха най смислени и правилни за този момент. Намръщих се, изрично бях казала че искам да съм сама в купето си, без да ме притесняват по какъвто и да е бил повод преди да пристигнем и да стане време да слизаме от влака. Кръстосах крака, проявих в ръцете си огледало и четка. Наместих огледалото пред лицето си и започнах да сресвам косата си докато чаках отговора му.
- Е? Няма ли да ми отговориш?
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
Алдур
Graduates
Graduates

Брой мнения : 668

ПисанеЗаглавие: Re: Who are you and what are you doing here    Сря Ное 13, 2013 12:50 pm

Алдур беше направил обиколка из Европа и Азия и сега се прибираше в Лондон. Оставаше въпроса "как?" Можеше да го направи с влак, самолет, автобус или на автостоп. Отказа се от стопа, а самолета макар и най-бърз не предлагаше чак толкова красива гледка, както другите два варианта. С рейс пък пътуването беше по-неудобно. Тъй че остана влака. Купи си билет и се качи. Запазеното му място беше през два вагона обаче това не бе пречка. Алдур тръгна през пълния, е не чак препълнен влак докато не стигна до купето. Отвори вратата, влезе и затвори. Вътре една жена, почити на неговата човешка възраст дремеше. След малко обаче се събуди и го попита кой е и какво търси. Очевидно и тя бе пътничка и явно претендираше за цялото купе.
- Пътувам - невъзмутимо отвърна Алдур, който междувременно беше свалил сака от рамото си и бе седнал срещу нея. - В моето купе.
Катерина Лафонт
Teachers
Teachers

ПисанеЗаглавие: Re: Who are you and what are you doing here    Сря Ное 13, 2013 4:04 pm

Въздъхнах и се усмихнах мило. Въпреки че се бях надявала да пътувам сама не можех да го изгоня, а и той изглежда дружелюбен човек и онази нотка която крещеше "Аз съм психопат и ти си следващата ми жертва" липсваше при него. Можеше и да е забавно.
- Какво по хубава от това да пътуваш с компания. - все още не откъсвах поглед от огледалото си, а ръката ми се движеше механично нагоре надолу движейки четката по косата си. Не бях кифла но обичах добрия външен вид. - Приятно ми е да се запознаем, аз съм Катерина.
Отклоних погледа си от огледалото и го погледнах в очите, усмихнах се мило и разкрих редицата от бели и ярки зъби, както и острите си кучешки зъби.
- Само да ти кажа, като се преобличам ти или се обръщаш или излизаш. - премигнах мило, и зачаках да чуя отговорите му. Беше ми интересно какви ли щяха да са.
Алдур
Graduates
Graduates

ПисанеЗаглавие: Re: Who are you and what are you doing here    Сря Ное 13, 2013 7:43 pm

Момичето се усмихна, имаше чаровна усмивка, а и въобще изглеждаше симпатична, даже доста и вампирски зъби. А името й беше Катерина.
- А аз съм Алдур - също толкова чаровно се усмихна в отговор хибридът. - На мен също ми е много приятно да се запознаем.
Тя предупреди, че когато се преоблича той ще трябва да се обръща с гръб към нея или да излиза в коридора.
- Няма проблем - засмя се той и извади от сака шоколад. - Но и ти ще се обръщаш, когато аз се преобличам
Катерина Лафонт
Teachers
Teachers

ПисанеЗаглавие: Re: Who are you and what are you doing here    Сря Ное 13, 2013 8:12 pm

- Добре. Разбира се.
Отговорих бързо след като и той ме помоли същото. Продължавах да се усмихвам - все пак кой знае можеше да излезе някакво приятелство от необичайното ни запознанство. Облегнах се на седалката и се загледах за миг отново в природа извън рамките на движещия се влак.
- Ехх.. Каква красота е само. Не мога да повярвам че я заменям за училище пълно с хленчещи деца. - намръщих се леко и поклатих глава и погледнах към Алдур. - Извинявай, за въпроса знам че е малко груб и директен но какво си ти? Почти сигурна съм че не си вампир, нито пък върколак защото не миришеш на мокро куче.
Алдур
Graduates
Graduates

ПисанеЗаглавие: Re: Who are you and what are you doing here    Пет Ное 15, 2013 3:27 pm

Алдур също се загледа в красивата гледка, която се разминаваше с тях през прозореца докато влакът се движеше.
- Красиво е - съгласи се той докато отваряше шоколада. Предложи на новата си позната и отчупи и за себе си
- Не е грубо - засмя се и рапна парченце - Ако не бях видял вампирските ти зъби сигурно и аз щях да питам. Хибрид между ангел и демон. По какво преподаваш? - попита на свой ред
Катерина Лафонт
Teachers
Teachers

ПисанеЗаглавие: Re: Who are you and what are you doing here    Пет Ное 15, 2013 8:01 pm

- Мерси много. - взех си малко от шоколада и отхапах. Ммм много обичах шоколад въпреки че беше толкова вреден и калоричен. Облизах доволно устните си. - Сигурно е много готино да можеш да летиш и да имаш собствени криле.
Усмихнах се леко, винаги бях завиждала на птиците защото те можеха да отлетят и никога повече да не се върнат. А и беше готино да можеш да летиш.
- Защита Срещу Черните Изкуства. Това в училище беше любимия ми предмет и затова реших да го преподавам. А като спомена зъбите ми трябва да отида на зъболекар но ме е страх малко. Миналия път като ходих да ми изпилят той взе че ги пили с няква стара ръждива пила.
Алдур
Graduates
Graduates

ПисанеЗаглавие: Re: Who are you and what are you doing here    Пет Ное 22, 2013 8:19 pm

- Готино е - съгласи се Алдур гледайки през прозореца. В интерес на истината и той не летеше много. Все пак опасността хората да го забележат не беше никак, ама никак малка. Освен това нямаше много време
- Интересна специалност - съгласи се той и изпапка още едно парченце шоколад. - Сигурно си попаднала на кофти зъболекар - сви рамене хибридът. - Ако искаш познавам един, който работи добре и с модерна техника. Вярно, че взима доста скъпо, но..
Погледна пак през прозореца. Слънцето, което впрочем почити веднага след това се скри зад облак показваше около 6ч. след обяд. Алдур върна очите си към момичето.
- Ще дойдеш ли с мен до вагон ресторанта? На вечеря - попита той
Катерина Лафонт
Teachers
Teachers

ПисанеЗаглавие: Re: Who are you and what are you doing here    Вто Ное 26, 2013 6:15 pm

Усмихнах се леко. Отметнах косата си и изтупах дрехите си.
- Да, разбира се. За мен ще е чест.
Станах от мястото си и се завъртях из стаята като фория. Набързо прехвърлих, различно рокли и връхни дрехи както и различни обувки на високи токчета. Една от която се изплъзна от ръцете ми и се заби в стената. Накрая спрях да се ровя из дрехите си и се преоблякох. Навлякох си обувките.
- Кой е този зъболекар който познаваш? С удоволствие ще отида при него и ще използвам услугите му колкото и да струват.
Облегнах се на стената и го зачаках да се приготви и да тръгваме. Докато чаках погледнах отражението си в огледало и наклоних леко глава.
- Мислиш ли че русото ми отива?
Алдур
Graduates
Graduates

ПисанеЗаглавие: Re: Who are you and what are you doing here    Нед Дек 15, 2013 2:13 pm

Тя се съгласи да отидат на вечеря и започна да се приготвя, а Алдур както беше обещал се обърна към стената.
- Леле - засмя се той - винаги ли се обличаш така бурно?
На ум пък се запита дали се и съблича толкова бързо, но разбира се не я попита гласно.
- Казва се д-р Джим Мартин - отговорът му се отнасяше за споменатия зъболекар. Каза й и адреса.
- Изглеждаш страхотно - отбеляза хибридът. - И да отива ти.
Междувременно и той се приготви, което при него стана по-бързо. Излязоха от купето и тръгнаха към вагон ресторанта. Там Алдур й задържа стола, а после и той седна.
Катерина Лафонт
Teachers
Teachers

ПисанеЗаглавие: Re: Who are you and what are you doing here    Вто Дек 17, 2013 2:57 pm

- Мерси много. - усмихнах се щом ми помогна да седна. - Обикновено не бързам толкова много. Обикновено избирам дрехите няколко часа и след това още няколко за прическа и грим.
Засмях се леко, и взех менюто, започнах да разглеждам ястията.
- Защо питаш?
Алдур
Graduates
Graduates

ПисанеЗаглавие: Re: Who are you and what are you doing here    Нед Дек 22, 2013 4:41 pm

Алдур се усмихна
- Стана ми любопитно - повдигна рамене той и в същото време посегна да си вземе и за себе си меню. - На всички останали момичета и жени, с които съм се срещал им отнемаше доста - подчерта последната дума - повече време. Както и ти сама каза - засмя се още веднъж - почити цял следобед. А някой бяха много енергични.
- Отвори менюто
Катерина Лафонт
Teachers
Teachers

ПисанеЗаглавие: Re: Who are you and what are you doing here    Съб Фев 15, 2014 10:44 pm

- Ами обикновено и на мен ми трябва толкова. Но днес не съм в настроение да се преобличам сто часа. И затова облякох първото което видях.
Докато разглеждах менюто обяснявах. След като си избрах, го затворих и оставих на масата. Обърнах се към сервитьора пред нас и казах:
- Една салата и чаша вино моля.
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Who are you and what are you doing here    

Who are you and what are you doing here
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Друго :: Бъдеще-
Идете на: