The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа

Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.

ИндексПорталКалендарВъпроси/ОтговориТърсенеПотребителиПотребителски групиРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребител:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
81%
 81% [ 44 ]
Не.
19%
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Една буква,5 думи
Сря Ное 16, 2016 9:25 am by Алдур

» Гласуване в БГ Топ
Вто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Търся си някои за РП?
Вто Окт 20, 2015 1:51 pm by Алдур

» Момичета срещу момчета
Съб Сеп 05, 2015 1:50 pm by Алдур

» Каква професия подхожда на предишния?
Чет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Чет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

» Fuck or Pass
Чет Авг 20, 2015 12:56 pm by Изабела

» Защо се разведохме?
Пет Юни 19, 2015 3:49 am by Александер Барис

» Who are you and what are you doing here
Съб Фев 15, 2014 10:44 pm by Катерина Лафонт

» Разяснения за новодошлите
Пон Окт 14, 2013 5:29 pm by Клеър Монгомъри

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри

Саманта Такър

Isabelle Stromberg

Тран Дюбос

Том Милс

Харпър Дейл

Алекса Рен

Selene

Силвия Томсън

Виктория Монгомъри

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 24, на Нед Мар 31, 2013 11:25 am

Share | 

Няколко дни по-късно в оголностите

Go down 
АвторСъобщение
Алдур
Graduates
Graduates

Брой мнения : 668

ПисанеЗаглавие: Няколко дни по-късно в оголностите   Сря Май 01, 2013 7:57 pm

Скука. Ама голяма скука. Така можеше да се определи животът на Алдур през последните няколко седмици. А защо така? Не се знае. И не е сигурно дали има някакво значение. Всъщност сигурно има, но както и да е. Това, което ви интересува, е че на него му дойде идея да излезе да се разходи. Което беше малко, даже доста странно. Сега сигурно ще се/запитате:"Е какво му е странното на една разходка?" И по принцип ще сте прави. Още повече, че хибридът често го правеше. Странното бе времето. Около 2:30 през нощта. Та нашият герой, който бе облечен по боксерки и потник сложи едни панталони, облече дънковото яке, обу се и излезе. Естествено не забрави да заключи. Тръгна да се разхожда и след време се отзова в края на града. Там се облегна на едно дърво. Постоя малко и погледна часовника на ръката си. 3:45. Реши да се прибира. Но се оказа, че не е сам. Някаква фигура, женска да уточни приближи.
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
Саманта Такър
Students
Students

Брой мнения : 3788

ПисанеЗаглавие: Re: Няколко дни по-късно в оголностите   Сря Май 01, 2013 8:39 pm

Какво обича да прави Сам късно вечер? Отговора бе съвсем лесен, ако не убивах някой нещастник и не се забърквах в неприятности които да заплашват живота ми, обикновено се разхождах на места където обикновено нямаше никой. Е, сега нито убивах някой, по простата причина че наоколо нямаше никой, нито се забърквах в неприятности, по същата причина...Но и не се разхождах сама, тъй като съвсем скоро усетих присъствието на още някого наоколо. Любопитството убива котката, ми каза веднъж някой. Е, жалко че аз не бях котка. Реших просто да се приближа.
Мъжът който явно се канеше да си тръгва май ми бе познат. И преди се бяхме виждали, таак че щяхме да пропуснем най досадната част, а именно запознанството. Отдавна не бях виждала Алдур, така че явно имаше доста за какво да си говорим, а и имах странното предчувствие, че тази среща ще завърши интересно. Приближавайки се към него, на лицето ми застина една доста истерична усмивка, но какво да се прави, това все пак бе Саманта Такър. Ако я нямаше истерията, коя бях аз, тогава?!
-Я виж ти, кой вятър те довя тук?
Погледа ми огледа демона от горе до долу, всъщност, бе ми известно че не е само демон, но не вярвах тази вечер, особено с мен, да има възможност да прояви ангелското в себе си. Така че тази вечер, с мен, той щеше да покаже лошите си страни. Както ставаше с всички останали!
Мириса на езеро ме преследваше от половин час и въпреки че нямх идея къде може да се намира това проклето нещо, изгарях от желание за едно среднощно плуване. От опит знам че е особено освежаващо, особено ако си в компанията на подходящия човек. Или в случая-същество.
Алдур
Graduates
Graduates

ПисанеЗаглавие: Re: Няколко дни по-късно в оголностите   Чет Май 02, 2013 9:16 am

Алдур познаваше новодошлата, макар да не се бяха виждали от доста време. Тя беше една от малкото вампири, с които можеше да се разбира. Но съдбата, доколкото изобщо я има бе решила тази им среща да протече по - различно от обичайното и той да прояви лошите черти на характера си. А като всеки, особено демон, в неговия случай полу демон той също имаше такива. И впрочем вината за това им проявяване нямаше да е само негова. Обаче за това ще трябва да имате малко търпение. По - късно ще стигнем до него
- Здрасти, Готик Гърл - засмя се хибридът и очите му подробно огледаха вампирката. Всъщност истинското и' име бе Саманта Тъкър, но той я бе кръстил така при първата им среща.
- Скука - повдигна рамене Алдур в отговор на въпроса й, какво прави на това място по това време. Ама толкова му беше скучно, че се чудеше дали да не ошамари някого. Разбира се не го каза гласно. Но май съвсем скоро, още тази нощ щеше да разнообрази. Да не избързваме.
- Какво ще кажеш за едно къпане - предложи той. - Тъкмо наблизо, - а това наблизо беше 2-3км. - има езеро
Саманта Такър
Students
Students

ПисанеЗаглавие: Re: Няколко дни по-късно в оголностите   Чет Май 02, 2013 11:14 am

Алдур да не притежаваше от онези дарби с които четеш мисли? Защото ако беше така определено трябваше да внимавам не само в това какво говоря, но и какво мисля. А имайки предвид колко внимавам в думите си, май мислите ми бяха на показ пред него. Но както и да е, бързо забравих за това и оставих леката усмивка на лицето ми да се разтегне в още по-голяма такава.
-Какво чакаме тогава? Мисля че предложението ти е повече от изкусително.
Намигнах му закачливо и направих няколко крачки напред, подсказвайки му че бе време да се запътим към това прословуто езеро. А след като нямах представа къде се намира, реших да застина на място, оставяйки го да поеме по правилния път.
Тази вечер бях в настроение за нещо откачено, което не включваше обичайната доза насилие. Е, може би съвсем малко... Така че възможността да поплуваме в езерото бе чудесна, а мислите, които последваха от създалата се в главата ми ситуация, в която той се съблича, бяха доста примамлив завършек на историята. Погледа ми се спря на лицето му, очаквайки и най малката промяна, която можеше да настъпи.
-Е, защо си сам? Няма ли я дамата на сърцето ти?
Последва лек подигравателен кикот. Просто обожавах да си игра по онази тънка линия между всичко ценно и свещено и отвратителните ми интерпретации на тази неща. Бе забавно!
Алдур
Graduates
Graduates

ПисанеЗаглавие: Re: Няколко дни по-късно в оголностите   Пет Май 03, 2013 8:53 pm

Спонтанно хрумналата му идея за нощно къпане се прие и понеже от двамата единствено Алдур знаеше, къде се намира езерото съвсем закономерно той показваше пътя. В подсъзнанието му изникнаха картини на Саманта по бански или без никакви бански. Следващият й въпрос обаче не му стана приятно. А още по-малко му хареса кикота. С интимната му приятелка не се бяха виждали от известно време, след като се бяха скарали. И нито той я бе потърсил за сдобряване нито тя него.
- Да кажем, че сме си дали малко почивка - отвърна хибридът.
- Пристигнахме - отбеляза и пред тях се ширна огряната от луната водна повърхност. Алдур свали якето, обувките и дънките и ги остави на един камък
Саманта Такър
Students
Students

ПисанеЗаглавие: Re: Няколко дни по-късно в оголностите   Съб Май 04, 2013 3:40 pm

Я, май около Алдур имаше драма, а интересът ми към нея май не му допадаше. Това пък ми идваше като зелена светлина за малко дразнене. Никога не бе излишна малко вражда, така че за сега бях решила да си запазя възможността да му вдигна нервите и след една малка закачка се съсредоточих върху отворилата се забава.
-Кой знае, може би почивката няма да е толкова малка колкото си мислиш.
Направих крачка напред заставайки пред него и докато погледа ми се плъзна по повърхността на водата пръстите ми развързаха ризата и скоро плата се плъзна по тялото ми падайки на земята. Изглеждаше че дъното е достатъчно дълбоко, че ще успеем да плуваме без да влизаме кой знае колко навътре, така че след като захвърлих и полата си, се заех с обувките. Ако ми бе казал че всичко с приятелката му е наред щеше да ми е дори по забавно, но това не ми пречеше да се постарая дупето ми да улови вниманието му. Съвсем скоро се изправих и обръщайки се към него се усмихнах закачливо.
-Знам че ти харесва да ме гледаш как се събличам, но не стой там през цялото време.
Поредния лек кикот и след като се затичах към езерото с един скок се озовах във водата. Потопих главата си, за да намокря косата и тя полепна по главата ми, вече сигурна, че няма да ми пречи. Подскочих нагоре и отново се потопих във водата. Това начинание се оказа доста по-освежаващо отколкото си мислех и честно казано, започваше да ми харесва.
Алдур
Graduates
Graduates

ПисанеЗаглавие: Re: Няколко дни по-късно в оголностите   Сря Май 08, 2013 5:49 pm

Яяя виж ти. Готик Гърл да не би случайно да си търсеше проблеми? Може би скоро щеше да ги намери.
- Може - повдигна рамене Алдур. - "А може и да е дори по - кратка" - каза си на ума. Междувременно очите му придобиха жълт цвят
На теб пък ти харесва да те гледам - отбеляза хибридът.
Той също се до съблече. Рипна напред и нагоре и след секунда се чу едно ПЛЪОС или пък ЦОП и из нощния въздух се разлетяха пръски вода. Алдур потъна надолу към дъното, а след малко главата му се показа на повърхноста
Саманта Такър
Students
Students

ПисанеЗаглавие: Re: Няколко дни по-късно в оголностите   Чет Май 09, 2013 12:56 pm

Хибридът всъщност бе прав. Намирах го за доста удовлетворително, когато знаех че се намествам в нечии и други фантазии, а колкото по извратени биваха те, толкова по доволна бях аз. И макар че не знаех какви точно са мислите на Алдур, аз определено бях тях или поне причина за тях. А сега щях да превзема всички клетки които можеха да се съсредоточат именно в този момент и да ги комбинирам в свое собствено творение.
-Аз може да не съм принцеската ти, но смятам, че бих успяла да те забавлявам достатъчно поне еднаа нощ, а?
На лицето ми се появи заговорническа усмивка, а малко по късно в тишината нарушавана само от вълните създавани от самите нас, се разнесе и смеха ми. В главата ми не се въртеше нищо конкретно, но бях убедена, че ако се постарая, ще си спечеля една интересна нощ и още едно същество, което с удоволствие да прекара няколко часа с мен, точно преди да зарови трупа ми няколко метра под земята...
Алдур
Graduates
Graduates

ПисанеЗаглавие: Re: Няколко дни по-късно в оголностите   Чет Май 09, 2013 7:25 pm

Да. Тя определено си просеше нещо. А нали знаете, поговорката "Искайте и ще ви се даде" Алдур известно време просто гледаше мълчаливо, а после смехът му огласи нощта присъединявайки се към този на вампирката
- ХА ХА ХА - разсмя се хибридът. - Толкова нахално и безсрамно не помня да са ме сваляли някога.
С няколко движения доплува до Саманта. Дясната му ръка се отзова между краката й, а устните му на милиметри от кожата й
- Само че - прошепна той - трябва да се постараеш повечко
Отдръпна се
Саманта Такър
Students
Students

ПисанеЗаглавие: Re: Няколко дни по-късно в оголностите   Пет Май 10, 2013 4:45 pm

Я виж ти, явно все пак бях единствена в нещо, макар и толкова неприятно, излязло от устата ми точно този начин. На лицето ми се появи оргомна усмивка, но не от радост или нещо подобно, този път исках да го накарам да не се чувства като единствения в това езеро. Понякога трябваше да ги държиш на земята, за да не изхвръкнат...
-Защо си мислиш че ако те искам между краката си, ще се налага аз да съм тази която да те сваля.
И още не бях затаила дъх от думите си, той се приближи и...действията му ме ядосаха, но също така доста заинтригуваха. Това че трябва да се постарая за да ми се хване, ме накара да преметна в главата си всички възможни начини по които да го убия(или поне опитам), но веднага щом си припомних близостта му, реших че това не е подходящо.
Засмях се неловко, сякаш ме бе спипал на местопрестъплението и съвсем скоро дълбоко в себе си бях приела това предизвикатество доста лично.
Приблибих се към него на свой ред и без да се церемоня много много, устните ми се впиха в неговите и след като се уверих че получих всичко, което можеше да ти даде една целувка, се отдръпнах.
-Небето е красиво.
Пророних съвсем скоро след като бях зареяла погледа си нагоре, към всички блещукащи звездички и ореола на луната, показващ се около облака закрил я за момент. Наистина бе красиво, но сега това въобще не ме вълнуваше...
Алдур
Graduates
Graduates

ПисанеЗаглавие: Re: Няколко дни по-късно в оголностите   Вто Май 14, 2013 1:27 pm

Тя очевидно прие предизвикателството, защото доплува до него и най-нахално го целуна.
- Не е зле - отбеляза Алдур. Имаше предвид целувката. Всъщност беше му харесало даже бе почнал да се възбужда, Обаче защо да се дава без борба. - Но трябва още малко усилие.
Отпусна се по гръб на повърхността на водата и се загледа към обсипаното със звезди небе
- Наистина е красиво - съгласи се той. "Изправи се" във водата приближи до Саманта и на свой ред впи устните си в нейните.
Саманта Такър
Students
Students

ПисанеЗаглавие: Re: Няколко дни по-късно в оголностите   Вто Май 14, 2013 3:28 pm

Още малко усилие? Това момче ми харесваше, макар да започваше да ме дразни точно с това. И все пак, нямаше да се откажа толкова лесно. Всъщност-играта точно започваше. А аз не играех на онази игри в които не съм сигурна, че ще спечеля. А след като бях сто процента убедена, че въпреки закачките си, той също ме искаше, не бях толкова зле натроена и към това да загубя. Така че впускайки се през глава в надпреварата, реших да се позабавлявам повече с това което правя, отколкото с изражението му, както до сега.
Докато устните му се впиваха в моите, премеестих вниманието си от тях, на ръката си, която точно сега се плъзна по корема му и надолу между бедрата. Пръстите ми стигнаха желаната цел намираща се под плата на бельото му и усетих вълнението от действията ни. Отделих устни от неговите и го погледнах в очите без да отделям ръката си от члена му.
-Малко усилие...не мисля че това което държа в ръцете си е малко...усилие.
И дръпнах ръката си към своето тяло, галейки и него докато се изкачи нагоре и минах с пръсти през косата си.
-Не вярвам твоето момиче да е правило така.
Намигнах му и дръпвайки се още крачка назад, пръстите ми свалиха първо сутиена, а сетне и бикините и ги запокитих на брега. После може би щяха да ми потрябват, но сега...сега имах друго за което да мисля.
Алдур
Graduates
Graduates

ПисанеЗаглавие: Re: Няколко дни по-късно в оголностите   Нед Май 19, 2013 2:52 pm

Приятна тръпка мина през тялото на Алдур, когато усети ръката й да държи члена му
- Може би да, а може би не - рече в отговор на думите й дали гаджето му прави подобни неща. Обаче в момента сме само аз и ти
Реши, че на боксерките му на теменужки им е скучно самички затова с няколко ловки движения ги свали и ги метна към брега върху другите си дрехи.
След това ръцете му обхванаха гърдите на вампирката, а езикът му се намърда в устата й. Няма да изпадам в подробности, но в крайна сметка Саманта се отзова по гръб на брега, а пенисът му опираше входа на вагината й. Един рязък тласък и проникна в нея
Саманта Такър
Students
Students

ПисанеЗаглавие: Re: Няколко дни по-късно в оголностите   Нед Май 26, 2013 5:44 pm

Отпускайки гърба си на твърдата и студена почв, погледът ми отново се загледа в небето. Бе красиво и макар никога да не бях отдавала такова внимание на звездите, сега определено бях склонна да им връча оскър. Жалко че не аз определях подобни неща, но какво да се прави-съдба. И докато гледах към небето над нас, изведнъж в ума ми изплува образа на мъжът който до преди съвсем малко ме бе карал да стена.
Завъртях се към Алдур и на лицето ми се изписа лека усмивка, не толкова удобрителна, колкото предизвикателна. Не исках да му се хвърлям на врата с възклицания за това колко добър е бил. Всяка скучна съпруга го може, а аз нито бях негова съпруга, нито бях скучна!
-Не е зле. Но трябва още малко усилие.
Намигнах му закачливо молейки се единствено и само да съм уцелила точните му думи от преди малко. Той сам се бе изразил че не съм достатъчно добра, така че нека сега да видим какво повече може той. И дори подвигът му да не подлежеше на такава тежка критика, нямаше да навреди на самочувствито ми да си поиграя с неговото.
Алдур
Graduates
Graduates

ПисанеЗаглавие: Re: Няколко дни по-късно в оголностите   Вто Юни 04, 2013 9:33 pm

Алдур извади мъжкото си достойнство от Саманта и се отпусна на земята до нея, а очите му се загледаха в звездното небе. След съвсем малко време обаче пак погледна към вампирката.
- Хи хи хи - изкиска се той чувайки думите й, които бяха точно повторение на неговите от по - рано. - Сега ще ме цитираш ли?
От пръста му се отдели тънка въздушна струя и лекичко мина по тялото на "Готик Гърл" - Щом казваш, че ти трябва повечко практика да се погрижим.
Устните му намериха гърдата й Спуснаха се надолу докато езикът му не се намери върху клитора й. После пак и пак.
Саманта Такър
Students
Students

ПисанеЗаглавие: Re: Няколко дни по-късно в оголностите   Пет Юни 07, 2013 5:45 pm

Макар че дейстията му останаха под контрол в началото и успях да се засмея снизходително на опита му, след няколко секунди не можех да въздържа стоновете си и сега чуваше много добре какво точно му бях спестила предния път. И след като всичко приключи и се бях отказала да не му върна услугата, показвайки му колко различна бях, реших че след като ще му се реванширам, все пак бях длъжна поне да го подразня малко. Изправих се на лакти и поглеждайки го право в очите се усмихнах леко.
-Този път се постара повече, поздравления.
Засмях се истерично и след като преодолях пристъпа си, отново се изправих в седнало положение. Може би не бе толкова лошо това начинание, особено начина по който завършваше. Или ако трябва да бъда честна, не мисля че сега завършваше всичко.
Бутнах леко тялото му назад и го възседнах, хващайки ръцете му над главата. и навеждайки се надолу. Погледнах го още веднъж в очите и точно преди устните ми да го целунат, ги дръпнах настрани забивайки зъбите си във врата му. Нямаше нищо по-хубаво от секс, след който да ухапеш някой...безценно!
Алдур
Graduates
Graduates

ПисанеЗаглавие: Re: Няколко дни по-късно в оголностите   Нед Юни 16, 2013 11:01 am

Алдур се просегна за гащите си.
  - И трети рунд ли искаш? - попита, когато Саманта го бутна назад и го възседна . - Ама ти си била ненаситна. - подсмихна се. Не те ли е страх, че може да забременееш?
Вярно, вампирите, особено жените много, много рядко можеха да имат деца, но се случваше понякога. А, както се сещате вероятността за наличие на презерватив в гората по първи петли никак не е голяма. Подчертавам никак
 - А НЕ! - изведнъж крясна ядосано хибридът и кафявите му очи пожълтяха отново. Хич не обичаше вампир да опитва да пие от кръвта му. Особено без позволение. Малцина кръвопийци бяха оцелели след подобна грешка. Даже май нямаше такива. - Трябваше ли да разваляш момента?!
- Ръката му залепи звучен шамар върху бузата й. Последва го още един..
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Няколко дни по-късно в оголностите   

Няколко дни по-късно в оголностите
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Друго :: Бъдеще-
Идете на: