The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
В градчето след няколко месеца Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
В градчето след няколко месеца I_vote_lcap81%В градчето след няколко месеца I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
В градчето след няколко месеца I_vote_lcap19%В градчето след няколко месеца I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
В градчето след няколко месеца I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
В градчето след няколко месеца I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
В градчето след няколко месеца I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
В градчето след няколко месеца I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
В градчето след няколко месеца I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
В градчето след няколко месеца I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
В градчето след няколко месеца I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
В градчето след няколко месеца I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
В градчето след няколко месеца I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
В градчето след няколко месеца I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
В градчето след няколко месеца I_vote_lcapВ градчето след няколко месеца I_voting_barВ градчето след няколко месеца I_vote_rcap 
Саманта Такър
В градчето след няколко месеца I_vote_lcapВ градчето след няколко месеца I_voting_barВ градчето след няколко месеца I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
В градчето след няколко месеца I_vote_lcapВ градчето след няколко месеца I_voting_barВ градчето след няколко месеца I_vote_rcap 
Тран Дюбос
В градчето след няколко месеца I_vote_lcapВ градчето след няколко месеца I_voting_barВ градчето след няколко месеца I_vote_rcap 
Том Милс
В градчето след няколко месеца I_vote_lcapВ градчето след няколко месеца I_voting_barВ градчето след няколко месеца I_vote_rcap 
Харпър Дейл
В градчето след няколко месеца I_vote_lcapВ градчето след няколко месеца I_voting_barВ градчето след няколко месеца I_vote_rcap 
Алекса Рен
В градчето след няколко месеца I_vote_lcapВ градчето след няколко месеца I_voting_barВ градчето след няколко месеца I_vote_rcap 
Selene
В градчето след няколко месеца I_vote_lcapВ градчето след няколко месеца I_voting_barВ градчето след няколко месеца I_vote_rcap 
Силвия Томсън
В градчето след няколко месеца I_vote_lcapВ градчето след няколко месеца I_voting_barВ градчето след няколко месеца I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
В градчето след няколко месеца I_vote_lcapВ градчето след няколко месеца I_voting_barВ градчето след няколко месеца I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 В градчето след няколко месеца

Go down 
2 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Силвия Томсън
Helpers
Helpers
Силвия Томсън


Брой мнения : 1175

В градчето след няколко месеца Empty
ПисанеЗаглавие: В градчето след няколко месеца   В градчето след няколко месеца I_icon_minitimeСря Авг 15, 2012 1:08 pm

В тихата прохладна вечер се разхождах из уличките на града. Още беше светло но скоро щеше да започва да се стъмва, тези тихи вечери ме успокояваха звездите и красивата луна на небето..
Влезнах в едно кафете, беше ми едно от любимите. Поръчах си коктейл и седнах на една масичка. Мислейки как и къде ще проведа тази вечер. Сервитьорката ми донесе коктейла и замина да обслужва другите, отпих от питието и почуствах как дори и малкото алкохол се разля из цялото ми тяло. С толкова много алкохол последно време почнах и да не се напивам толкова лесно. Отпих още една и се загледах в една точка не мислейки абсолютно за нищо, исках да прекарам поне един ден без да завися от миналото, да живея за бъдещето..
Върнете се в началото Go down
Харпър Дейл
Graduates
Graduates
Харпър Дейл


Брой мнения : 1594

В градчето след няколко месеца Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В градчето след няколко месеца   В градчето след няколко месеца I_icon_minitimeСря Авг 15, 2012 1:27 pm

Вече от близо три седмици Хапър бе отново в града.
Дейл търсеше сина си през по-голямата част от времето си.От както бе пристигнал не излизаше много,не и за забавление,но тази вечер искаше да се отпусне.
Обичайното облекло за сезона.Бяла тениска и светли дънки придружени от кецове.
Липсваше му зимата.Беше му толкова добре.Не му беше топло и носеше кобинките и коженото си яке без проблеми,а сега...
Хибридът се измъкна от апартамента си без да си е отбелязал точна цел.Просто обикаляше.
Срещна се с няколко познати.За негово щастие не го задържаха и той продължи по пътя си.
След половин или може би един час се озова близко до едно кафене,което му бе изключително познато.Да беше идвал тук и преди.Естествено,много пъти,но за няколко месеца отсъствие бе забравил как стоят нещата.
Когато влезе вътре усети аромата на кафе примесен с алкохол.По това време на денонощието нормално...
Очите му обходиха заведението спирайки се на едно свободно място.Всъщност не беше точно свободно.На него стоеше Силвия Томсън.Жена от миналото му,която за негово щастие не го помнеше.
Дейл тръгна преднамерено бавно към масата и попита феята.
-Може ли да сена?-той настръхна,когато сините й очи се вдигнаха към него...Да тя не го помнеше,но той знаеше перфектно какво бе станало между тях...
Върнете се в началото Go down
Силвия Томсън
Helpers
Helpers
Силвия Томсън


Брой мнения : 1175

В градчето след няколко месеца Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В градчето след няколко месеца   В градчето след няколко месеца I_icon_minitimeСря Авг 15, 2012 1:54 pm

Гласът дошъл от никъде развея спокойствието което беше настъпило около мен. Вдигнах погледът си на горе и видях мъж който някъде вече съм го виждала. Сигурно по някоя улица, нищо чудно бях ужасно впечатлителна и запомня добре.
- Да.. - казах разсеяно. - свободно е. - посочих стола срещу мен. Отпих от коктейла и погледнах през прозореца тъкмо се бях концентрирала да се успокоя и тук в главата ми сякаш нарочно започнаха да нахълтат някакви мисли. Погледнах мъжа. Не, едва ли съм го видяла на някоя улица. Отдръпнах си погледа от него. Започнах да се отвращавам сама от себеси, само как го гледах човека ужас.. И пак някаква искра проблясна в съзнанието ми за това че не го виждам за пръв път. Погледнах го отново опитах се да се сетя нещо, но само си докарах главоболие. Отпих от коктейла доста хубаво количество. Неможех да сваля очи от него колкото и да исках, започна да ми става неудобно че така го гледам. Макар че продължавах, гледах го в очите опитвайки се да намеря поне някаква подсказка, някакво откъсче имах чуството че главата ми ще се пръсне бях стиснала силно чашата която скоро можеше да се счупи. Тръснах с глава за да разкарам болката и погледнах на страни.
Върнете се в началото Go down
Харпър Дейл
Graduates
Graduates
Харпър Дейл


Брой мнения : 1594

В градчето след няколко месеца Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В градчето след няколко месеца   В градчето след няколко месеца I_icon_minitimeСря Авг 15, 2012 2:06 pm

Дейл долавяше мислите на Силвия въпреки,че не му се искаше...
Но от части беше добре,че може да ги чуе.Така щеше да знае кога ще е най-подходящото време да стане и да си тръгне.
Сервитьорката дойде до масата им,гледайки право към Дейл.В мислите й се долавяше похот,но не и нещо което да го заинтересува.
-Едно уиски.Чисто.-Харпър се усмихна вяло на момичето и се обърна към събеседницата си.Силвия още се мъчеше да си спомни,което и причиняваше само повече главоболие.
Тя го гледаше,а погледът й го караше да се чувства неудобно.Сякаш бе направил нещо непростимо.Не че й не беше,но тя не знаеше...
-Аз съм Харпър.Харпър Дейл.-той протегна ръка над масата,за да се ръкува с нея,а може би и от части,за да усети допира на кожата й.
Върнете се в началото Go down
Силвия Томсън
Helpers
Helpers
Силвия Томсън


Брой мнения : 1175

В градчето след няколко месеца Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В градчето след няколко месеца   В градчето след няколко месеца I_icon_minitimeСря Авг 15, 2012 3:22 pm

- Аз съм Силвия..Томсън. - протегнах бавно и плахо ръка към неговата. Беше ужасно странно това чуство, че не го виждах за пръв път но всъщност не го познавах, май.. Да не съм започнала да развивам преждевременна склероза? Пак се опитах да си спомня къде съм го виждала, но от това главата ми започваше да боли все повече и повече. Намръщих се. Нещо не ми беше наред.
- Ам, Харпър. Така от любопитство, защо седнахте точно тук? Има и други свободни места.. - обиколих с поглед още незапълнилите се места в кафенето. Не че не ми харесваше присъствието му, но тази тишина започна да става напрегната а и не исках да ме боли главата пак.
Върнете се в началото Go down
Харпър Дейл
Graduates
Graduates
Харпър Дейл


Брой мнения : 1594

В градчето след няколко месеца Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В градчето след няколко месеца   В градчето след няколко месеца I_icon_minitimeСря Авг 15, 2012 3:33 pm

Дейл бавно започна да я игнорира докато не чу отново прекрасния глас.
Боже...Може би ако говореше с нея повече.Тя не го помнеше,което значеше,че ако не прави повече грешки и ако не се поддаде на желанието си нещата ще са идеални.
-Извинявам се,предполагам че ми се сторихте подходяща компания,но за жалост не знам как да завържа разговор.-обяснението му бе достатъчно,за да не я обиди,но той наистина си нямаше и на представа какво да каже,което да не звучи така сякаш я познава,а още по-малко сякаш са имали нещо общо по-друг начин освен приятелският.
Мислите й скоро отново щяха да се насочат в тази посока "От къде го познавам",а това не беше в плюс за Харпър..Беше, но дали беше за нейно добро тя да си спомни?
Върнете се в началото Go down
Силвия Томсън
Helpers
Helpers
Силвия Томсън


Брой мнения : 1175

В градчето след няколко месеца Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В градчето след няколко месеца   В градчето след няколко месеца I_icon_minitimeСря Авг 15, 2012 5:14 pm

Повдигнaх веждa.
- Неможе толковa крaсив мъж дa не знaе кaк дa зaвърже рaзговор с обикновенно момиЧе..- поклaтих с глaвa и се зaсмях леко. Отпих от коктейлa и го погледнaх пaк.
- Лъжеш нещо. - подсмихнaх се. Изникнa ми в глaвaтa от къде могa дa го познaвaм. Може би го познaвaм от някой бaр тaм се нaпих и сигурно зa товa не го и помня.. Но зaщо тогaвa зaщо той ми говори гaкa сякaш не се познaвaме? Или пък и той се е нaпил и също не ме помни? Опитaх се дa си спомня дaли е било тaкa и пaк ужaсно ме зaболя глaвaтa. Еми зaщо тогaвa толковa ме болеше глaвaтa? ВеЧе се объркaх тотaлно. Облегнaх си глaвaтa нa столa и вдишaх бaвно въздух, зaщо сaмо кaто се опитaм дa си спомня нещо толковa ме болеше глaвaтa..
Върнете се в началото Go down
Харпър Дейл
Graduates
Graduates
Харпър Дейл


Брой мнения : 1594

В градчето след няколко месеца Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В градчето след няколко месеца   В градчето след няколко месеца I_icon_minitimeСря Авг 15, 2012 5:36 pm

Харпър Дейл следеше мислите й много внимателно.Скоро страхът му тя да се сети кой е изчезна,а след думите й "Лъжеш нещо?" той се засмя както би постъпил всеки друг мъж на когото поднесат тази крилата фраза.
-Ни най-малко.Какво ти има Силвия?Струва ми се,че не си добре?-Дейл пределно ясно знаеше,че тя не е е добре.Болеше я главата от опитите да си спомни,кой е той и от къде го познава...Може би само ако...Само срещата им.Не той бе пил кръв от нея и за малко да я убие.
Кръв от нея.Мисълта се завъртя в главата му,а езикът му бавно облиза устните,който сякаш бяха напукани от жаждата.Очите му потъмняха...Защо ли имаше лек намек за дежа вю?Може би защото и предният път бе жаден,но тогава нещата се стекоха по коренно различен начин.Нещо,което сега нямаше да се случи.А може би щеше?
Дейл тръсна глава,когато усети как кучешките му зъби се удължават и натискат долната му устна..
Мъжът сведе погледа си от Силвия и отпи голяма чаша от уискито,което бе оставено пред него.Кога?Сигурно докато си представяше как пие кръв от изящният й врат.Да най-вероятно.
Върнете се в началото Go down
Силвия Томсън
Helpers
Helpers
Силвия Томсън


Брой мнения : 1175

В градчето след няколко месеца Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В градчето след няколко месеца   В градчето след няколко месеца I_icon_minitimeСря Авг 15, 2012 6:32 pm

- Боли ме глaвaтa мaлко сигурно от aлкохолa.- повдигнaх рaмене. Болкaтa и не беше много силнa зa толковa мaлко години се нaтърпях нa кaкво ли не. То мaй нaй нa крaя дa свърши и се поЧнa от ново сегa поне не болеше толковa .. Погледнaх към Хaрпър който мaй също не беше много много нaред.
- Добре ли си ? - протегнaх ръкa към него и му повдигнaх лицето зa дa могa дa го погледнa. Очите му бяхa потъмняли а от страни на долната му устна се виждаха крайчетата на удължените му зъби. С новa болкa в глaвaтa пред мен изникнa подобнa кaртинa бях го виждaлa тaкъв. Без дa обръщaм внимaние нa товa се огледaх. Ох тaзи жaждa, добре че феите не я изпитвaме. Феи кръвопийци, брр..
Изведнъж някой ме хвана за ръката и ме дръпна така на горе че ми се наложи да стана. Погледнах на страни за да видя кой ме дърпа. Държеше ме някакъв съвършенно непознат и ужасно пиян мъж.
- Какво?! - той ме дръпна към него и едната му ръка се оказа на талията ми. Отдръпнах се и той клатушкайки се започна да псува неразборчиво. Защо хората като се напият веднага тръгваха да правят глупости? Извсичкото което мърмореше различих "Кучка" като ме гледаше мен. Не се мъздържах и му зашлевих един хубав шамар. Което на него определено не му хареса. Тъкмо да си седна на мястото, пияният беше изнамерил от някъде празна бутилка и се замахна с нея към мен. Стоях и просто го гледах незнаейки какво да направя, кафенето се беше натъпкало до такава степен че някой да види че след секунди ще съм без сзнание беше равна на горе долу един процент. Което хич не беше много..
Върнете се в началото Go down
Харпър Дейл
Graduates
Graduates
Харпър Дейл


Брой мнения : 1594

В градчето след няколко месеца Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В градчето след няколко месеца   В градчето след няколко месеца I_icon_minitimeЧет Авг 16, 2012 7:43 am

Дейл не забеляза сценката задълбочен в опитите си да запази самообладание,но мислите на Силвия го върнаха в реалността.
Дали факта,че бе жаден или това че с нея все още имаха някакъв отпечатък,но нещо в него го накара да реагира светкавично.Секунда преди мъжът да замахне с бутилката Дейл се озова зад него.Хвана ръката на пияницата й я изви,когато чу как костта изпука и викът на болка Харпър се усмихна.Очите му все още бяха тъмни,но това не го притесняваше.
В момента бе прекалено заслепен от собствената си омраза и ярост.
-Извини се.-изсъска Дейл на мъжа и кимна към Силвия.Тихото пелтечене и миризмата на страх го отвръщаваха.Когато чу едно сносно извинение,Дейл пусна ръката на мъжа и той залитна назад.
Сякаш бе изтрезнял за части от секундата.Ами да...Така се получава.
Харпър погледна към Силвия и извади една банкнота от джоба на дънките си,остави я на масата и без дори да се сбогува тръгна към изхода.И без това бе привлякъл достатъчно внимание върху себе си,а Силвия започваше да си спомня.
Върнете се в началото Go down
Силвия Томсън
Helpers
Helpers
Силвия Томсън


Брой мнения : 1175

В градчето след няколко месеца Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В градчето след няколко месеца   В градчето след няколко месеца I_icon_minitimeЧет Авг 16, 2012 9:16 am

Стоях неразбирайки нищо, всичко се случи толкова бързо. Харпър вече го нямаше.. Бутилката която беше държал пияницата падна на земята и се счупи, взех едно парче от счупеното стъкло. Обърнах се и бързо тръгнах да си проправям път към изхода. Видях как Дейл се отдалечаваше и се затичах към него. Хванах го за ръката и без да кажа нищо го задърпах към една тъмна уличка. Притиснах го към една стена и го погледнах във все още потъмнялите му очи. Порязах си ръката на мястото на вените, с острото парче стъкло. Вдигнах си ръката и я поднесох към устните му така че няколко капки кръв да паднат върху тях, ако искаше можеше да пие. През цялото време го гледах в очите.
- Харпър, знам ти само името, ама имам чуството че не те познавам от преди няколко минути. Сигурно звучи ужасно странно и смешно. Ти си добър, красив, мъжествен, хубав като личност. Какво ще кажеш просто да се разходим някъде, където не е толкова людно.. Но след като се оправиш и пиеш. - усмихнах се. Наистина беше доста хубав и самото общуване с него сигурно би било доста интересно.
Върнете се в началото Go down
Харпър Дейл
Graduates
Graduates
Харпър Дейл


Брой мнения : 1594

В градчето след няколко месеца Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В градчето след няколко месеца   В градчето след няколко месеца I_icon_minitimeЧет Авг 16, 2012 1:54 pm

Когато тя поднесе ръката си към устните му,той не помръдна.Нямаше да пие от кръвта й въпреки,че копнееше за нейната кръв желанието бе изключително силно и му костваше доста усилия,за да не впие зъби в нежната китка.
Той чуваше думите й,но му бе трудно да го възприеме.Дейл хвана ръката на Силвия и я отмести от устните си.
-Ще се оправя и без кръвта ти.-блед спомен за усмивка мина по лицето му.Харпър я бутна леко от себе си,което я накара да отстъпи.Той затвори очи и си пое дълбоко въздух.След няколко вдишвания и издишвания усети как зъбите му се прибраха,а желанието за кръв сякаш бавно започваше да изчезва.
Дейл отвори очи и погледна към Силвия.
-Благодаря ти.Сега...Къде искаш да се разходим?-какво прекрасно поведение на миналата им,първа среща.Е като изключим пиенето на кръв,секса и говоренето за извънземни.
Върнете се в началото Go down
Силвия Томсън
Helpers
Helpers
Силвия Томсън


Брой мнения : 1175

В градчето след няколко месеца Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В градчето след няколко месеца   В градчето след няколко месеца I_icon_minitimeЧет Авг 16, 2012 6:42 pm

- Сигурен ли си? - дръпнах ръката си и спуснах повече ръкавите на суичъра за да скрие драскотината на ръката. Усмихнах се, ето дори не ми пи от кръвта. Не всеки го би направил, едва ли всеки ден му предлагаше фея кръвта си. Дейл ми благодари а аз поклатих с глава.
- Няма за какво да ми благодариш, дори не успях да помогна с нищо. - въздъхнах тежко.
- Тук на близо има някакъв парк, искаш ли да ходим там? Едва ли през това време ще има някой там. И всъщност мерси за това в кафенето. - отново се усмихнах. Чуствах се леко неловко заради всичкото което стана..
Върнете се в началото Go down
Харпър Дейл
Graduates
Graduates
Харпър Дейл


Брой мнения : 1594

В градчето след няколко месеца Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В градчето след няколко месеца   В градчето след няколко месеца I_icon_minitimeЧет Авг 16, 2012 7:09 pm

Дейл я погледна и се засмя.
-Преди не беше такава...-в мига в който го каза съжали.Знаеше,че тя ще се досети, ще си спомни...
Може би ако й кажеше преди да е задала въпрос?
-Хайде да тръгваме към парка.-засмя се Дейл правейки се на ударен сякаш не бе казал нищо.Така щеше да мине поне няколко метра,а пък после да му мисли.
Понякога беше голям идиот осъзнаваше го и все пак...
Не можеше ли да си държи устата затворена?!
Върнете се в началото Go down
Силвия Томсън
Helpers
Helpers
Силвия Томсън


Брой мнения : 1175

В градчето след няколко месеца Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В градчето след няколко месеца   В градчето след няколко месеца I_icon_minitimeПет Авг 17, 2012 6:41 am

- Преди? - погледнах Дейл учудено. В главата ми изникнаха ужасно много въпроси че чак не успявах самата да разбера кои са. Кога преди? Преди десет минути си бях същата. И каква бях преди? Нищо не разбирах.
Вече бяхме стигнали парка и се разхождахме из осветените му части. Както и си мислех тука нямаше и една жива душа. Погледнах Харпър.
- Кога преди? - попитах пак леко променяйки въпроса. Да не би се познавахме от по ранно. Не е възможно, как бих го забравила. Склеротичка.. Поклатих с глава и погледнах пък Харпър чакайки отговора.
Върнете се в началото Go down
Харпър Дейл
Graduates
Graduates
Харпър Дейл


Брой мнения : 1594

В градчето след няколко месеца Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В градчето след няколко месеца   В градчето след няколко месеца I_icon_minitimeПет Авг 17, 2012 7:08 am

Дейл се обърна към Силвия и сви рамене.
-Да кажем,че сме се срещали,но просто не помниш.Това е.-Харпър огледа парка и седна на една пейка.Понякога мразеше това.Мразеше да чува мисли или нещо подобно.Понякога му се искаше да бъде обикновен човек.Рядко изпадаше в такова умопомрачение,но когато се случеше просто нямаше желание за нищо.Странна личност, това бяха думите на Мария...Да отново се върна назад,но нещо в главата му сякаш прещрака и той се обърна към Силвия.Може би трябваше да й върне спомените?Това щеше да бъде в полза...Щяха да водят нормален разговор или тя да се опита да го набие,за това че й ги е отнел...Е щеше да разбере съвсем скоро.
Дейл улови ръката на феята и я дръпна към себе си.Изравни погледа си с нейният и се зарови в главата й отключвайки всеки един момент свързан с него.Всеки един..
Върнете се в началото Go down
Силвия Томсън
Helpers
Helpers
Силвия Томсън


Брой мнения : 1175

В градчето след няколко месеца Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В градчето след няколко месеца   В градчето след няколко месеца I_icon_minitimeПет Авг 17, 2012 7:58 am

Започнах да си спомням всичко.. Първата ни, наистина първа среща. Разбрах къде го бях виждала вече да изпитва жажда. Спомних си и как беше пил от мен тогава. В този момент поставих пръстите си на мястото където ме беше ухапал. И вечерта в този парк с извънземните и великолепната нощ след това. И караницата след месеци като се срещнахме.. Стиснах по силно ръката му и го прегърнах. Ето какво било беше просто ми изтрил паметта.
- А аз си помислих че започнах да развивам склероза.. - засмях се. - Хм а всъщност, защо ми изтри паметта? - попитах все още го бях прегърнала и не исках да го пускам. Имах чуството че ще си тръгне. А аз не исках да го губя пак..
Върнете се в началото Go down
Харпър Дейл
Graduates
Graduates
Харпър Дейл


Брой мнения : 1594

В градчето след няколко месеца Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В градчето след няколко месеца   В градчето след няколко месеца I_icon_minitimeПет Авг 17, 2012 8:26 am

Дейл не очакваше точно тази реакция.Мислеше си,че по-скоро би получил някой шамар...Първите няколко секунди докато се осъзнае беше като замръзнал,но после я прегърна.Зарови лице в косата й вдъхвайки от познатия аромат.
Когато чу въпросът,първо в мислите й,а после го изрече и гласно той сякаш се върна месеци назад.Спомни си целувката и всичко,срещата с майка й...
Спомни си факта,че тя никога няма да е негова и,че факта,че е спала с него само би могъл да навреди на връзката й с мъжа който тя истински обичаше.
-Знаех,че ако помниш мен и ако приятелят ти разбере това няма да е в твой плюс,а исках да си щастлива...-не беше перфектното обяснение,но беше по-добре от "Ами бях лудо влюбен в теб,но понеже ти никога нямаше да изпиташ същото,а й не исках да ти преча реших,че е най-добре да изтрия спомените ти за мен оставяйките да продължиш." да определено беше по-добре.
Върнете се в началото Go down
Силвия Томсън
Helpers
Helpers
Силвия Томсън


Брой мнения : 1175

В градчето след няколко месеца Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В градчето след няколко месеца   В градчето след няколко месеца I_icon_minitimeПет Авг 17, 2012 8:46 am

Въздъхнах тежко.
- Доста мило от твоя страна, само че не стана всичко точно "да си щастлива".. - усмихнах се тъжно. .. а дори по скоро обратно. Но това не го казах само ми мина през ума..
- И извинявай за онази виканица не бях много на себеси. - повдигнах рамене. Толкова беше странно и до някъде смешно. Да мислиш че току що го познаваш но всъщност го познаваш от доста време. Притиснах се повече към Дейл беше някак си хубаво да го усетя по близо..
- Получава се че се запознахме два пъти? - засмях се и го погледнах в очите.
Върнете се в началото Go down
Харпър Дейл
Graduates
Graduates
Харпър Дейл


Брой мнения : 1594

В градчето след няколко месеца Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В градчето след няколко месеца   В градчето след няколко месеца I_icon_minitimeПет Авг 17, 2012 8:51 am

Дейл се подсмихна и прошепна.
-Чувам мислите ти Силв.И да запознахме се два пъти.За твое щастие този път нямаше пиене на кръв и нежелани целувки.-той се засмя и я погледна.Беше му чудно,а и мислите й не му помагаха да разбере защо тя все още го прегръща,но му беше адски приятно.
Честно казано не бе докосвал жена от доста време.След като напусна града по-често обикаляше като вълк,а дори може да се каже,че от части бе забравил какво е да си човек.Да се храниш като човек,да ходиш на два крака...Приемаше тази форма само ако имаше нужда от кръв,човешка,а през останалото време бе достигнал до гори който за целия си живот,който бе доста дълъг сякаш не бе виждал.Или може би само местата се бяха променили?
Върнете се в началото Go down
Силвия Томсън
Helpers
Helpers
Силвия Томсън


Брой мнения : 1175

В градчето след няколко месеца Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В градчето след няколко месеца   В градчето след няколко месеца I_icon_minitimeПет Авг 17, 2012 9:13 am

Намръщих се.
- Сериозно? - дръпнах се от него и скръстих ръце пред гърдите ми. Погледнах Харпър нацупено. Нищо неможеше да се скрие от този, ужас.. - Стига ми чете мислите.. - погледнах го недоволно.
- Да от пиене на кръв ме спаси. - погледнах ръката си и леко се засмях. - А те целувките дори и да ги има няма да са нежелани.. - посмихнах се. И се загледах някъде във мрака.
- Обещай ми че няма да има трети запознанства, моля те.. - погледнах пак към Дейл. Не исках пак да ми трие спомените за него. Исках да го помня, винаги..
Върнете се в началото Go down
Харпър Дейл
Graduates
Graduates
Харпър Дейл


Брой мнения : 1594

В градчето след няколко месеца Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В градчето след няколко месеца   В градчето след няколко месеца I_icon_minitimeПет Авг 17, 2012 9:19 am

Дейл вдигна поглед и проследи нейният.
Не знаеше дали е редно да трие спомените й пак.Това можеше и да е последния път защото после щеше да има неприятен ефект.
-Обещавам да няма трети път.-или друга среща,продължи наум.Харпър знаеше,че ако остане с нея още няколко часа може и да събуди онези чувства заровени така дълбоко в съзнанието..Поправка сърцето му.
-Какво ще правим сега Силв?-той извърна глава към нея и се облегна на пейката.
Върнете се в началото Go down
Силвия Томсън
Helpers
Helpers
Силвия Томсън


Брой мнения : 1175

В градчето след няколко месеца Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В градчето след няколко месеца   В градчето след няколко месеца I_icon_minitimeПет Авг 17, 2012 10:17 am

- Честно? Незнам. - поклатих с глава и се опрях на пейката така че да мога да го гледам.
- Преди малко каза че преди не бях такава. Не бях такава в лошия или добрия смисъл? - повдигнах вежда. Усмихнах се, все пак колко беше хубаво че пак седим тук и си говорим. Започнаха да ми липсват онези времена. Странно, днеска исках да не мисля за миналото а се получава точно това, добре че поне не е лошото минало. Хубаво е да срещнеш приятел след толкова време, макар че и нямахме точно приятелски чуства..
Върнете се в началото Go down
Харпър Дейл
Graduates
Graduates
Харпър Дейл


Брой мнения : 1594

В градчето след няколко месеца Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В градчето след няколко месеца   В градчето след няколко месеца I_icon_minitimeПет Авг 17, 2012 10:27 am

Дейл повдигна вежда и я погледна.
-В какъв смисъл нямаме приятелски чувства?-отново бе заслушан в мислите й.Да тя го бе помолила,но не можеше да спре.Това не беше като да си запушиш ушите и да пееш на висок глас...Мислите й буквално сякаш пробиваха стени в мозъкът му.Е може би това е пресилено сравнение,но все пак.
Но мислите й...Той не можеше да разбере дали се радва на факта,че й е приятно с него или...Да не се радва,че нямат приятелски чувства.Ако нямаха такива тогава какви бяха в действителност?Познати?Да най-вероятно.Може би след десет години щеше да бъде поканен на сватбата й,а може би не...
Върнете се в началото Go down
Силвия Томсън
Helpers
Helpers
Силвия Томсън


Брой мнения : 1175

В градчето след няколко месеца Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В градчето след няколко месеца   В градчето след няколко месеца I_icon_minitimeПет Авг 17, 2012 10:53 am

Погледнах го недоволно, сериозно ли?
- Май мога да мисля на глас, няма да има разлика нали? - повдигнах вежди и въздъхнах.
- В смисъла, че когато правихме секс чуствата ни не бяха само приятелски. Поне моите не бяха.. - погледнах към Харпър и леко се усмихнах. Спомних си как тогава правеше всичко само и само на мен да ми е хубаво. Придърпах краката си към мен. Не и неговите чуства тогава не бяха просто приятелски..
- Ама така и не си ми отговорил на въпроса за каква бях преди.. - загледах се в тъмното.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





В градчето след няколко месеца Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В градчето след няколко месеца   В градчето след няколко месеца I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
В градчето след няколко месеца
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Подпис на месеца?
» Аватар на месеца?
» Потребител на месеца?
» Подпис на месеца GIF ?
» Ел Ей 6 месеца по-рано

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Друго :: Бъдеще-
Идете на: